NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-02, 17:44   #2581
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Podobno nn wypuściło pyłek chrome który jest już w punktach a niebawem ma być na stronie. I być może będą nawet za jakiś czas rosyjskie pastele. Dziewczyna na fb się wymadrza ze coś tam wie ale nie może więcej zdradzić. ..

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Oj to trzeba kasiorke zacząć zbierać.. Na takie pastele mam ochote oj mam ;p Byleby krycie bylo fajne bo póki co miałam aquarius z inidgo, pastelowy jasny niebieski i krycie tragedia ; ) A znowu otworzyłam dzisiaj Copacabane z NN po miesiącu nie używania i sie rozwarstwila..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 17:56   #2582
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Te pastele są piękneTylko ja mimo wszystko więcej takich kolorów zużywam wiosną i latem
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 08:37   #2583
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Te pastele są piękneTylko ja mimo wszystko więcej takich kolorów zużywam wiosną i latem
No wlasnie srednio to wymyslili z terminami. Juz by lepiej zrobili gdyby wypuscili pastele wiosna, a teraz cat eye.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 09:26   #2584
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny które mają Baze extra base, czy ona jest z filtrem uv? Bo pod lampa zobaczylam na wzorniki ze lekko swieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 09:38   #2585
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają Baze extra base, czy ona jest z filtrem uv? Bo pod lampa zobaczylam na wzorniki ze lekko swieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na stronie neonail w nazwie jest napisane "uv" wiec wnioskuję, że filtr posiada

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 21:50   #2586
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają Baze extra base, czy ona jest z filtrem uv? Bo pod lampa zobaczylam na wzorniki ze lekko swieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Potwierdzam, świeci. Nawet o to samo kiedyś pytałam
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 23:26   #2587
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Jeżeli ktoras z Was zastanawia się jeszcze nad termicznymi lakierami to ja polecam. Od kilku dni nosze twisted Pink. gdy były upaly i było bardzo cieplo to często miałam ten jaśniejszy kolor.


Najfajniejszy efekt był na dworzu, szczególnie gdy wial lekki wiatr - wtedy robilo mi się typowe ombre jak po uzyciu gabki. Czasami na ten jaśniejszy lakier nakladal się ten ciemniejszy + miałam ciemne koncowki i tez ladnie to wygladalo.


W pomieszczeniach zazwyczaj miałam dwa kolory. Kolory bardzo ladnie przechodzą i przenikają - wtedy daja najfajniejszy efekt.


Aktualnie posiadam dość długie paznokcie, nie wiem jak te termiczne będą wygladaly na krótkich. Ale pewnie przy zmianach temperatur , zmieni się i kolor.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 04:24   #2588
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, świeci. Nawet o to samo kiedyś pytałam
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoras z Was zastanawia się jeszcze nad termicznymi lakierami to ja polecam. Od kilku dni nosze twisted Pink. gdy były upaly i było bardzo cieplo to często miałam ten jaśniejszy kolor.


Najfajniejszy efekt był na dworzu, szczególnie gdy wial lekki wiatr - wtedy robilo mi się typowe ombre jak po uzyciu gabki. Czasami na ten jaśniejszy lakier nakladal się ten ciemniejszy + miałam ciemne koncowki i tez ladnie to wygladalo.


W pomieszczeniach zazwyczaj miałam dwa kolory. Kolory bardzo ladnie przechodzą i przenikają - wtedy daja najfajniejszy efekt.


Aktualnie posiadam dość długie paznokcie, nie wiem jak te termiczne będą wygladaly na krótkich. Ale pewnie przy zmianach temperatur , zmieni się i kolor.
Oj kusisz Musze je na zywo zobaczyc bo na zdjeciach mk sie w ogole nie podobaja.. zwlaszcza biały z czarnymale ten Twisted Pink przykul moja uwage

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:16   #2589
malwikka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 19
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
obiecałam i pokazuje moje termiczne nowości - mohito i cosmopolitan w dwóch fazach, na zimno i po spotkaniu z ciepłą wodą
Ta zieleń powala! Super musi na opalonych dłoniach wyglądać. Ma ktoś wersję lakieru na dłoni?
malwikka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 12:57   #2590
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dziękuję

Oj kusisz Musze je na zywo zobaczyc bo na zdjeciach mk sie w ogole nie podobaja.. zwlaszcza biały z czarnymale ten Twisted Pink przykul moja uwage

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Rozumiem. Wrzucilabym fote, ale oprogramowanie do telefonu nie chce mi cos dzialac na tym kompie. Zreszta samemu trzeba je ponosić, sa naprawdę ciekawe. Ja myslalam, ze to jakas bujda i podchodziłam sceptycznie, ale podobają mi się. Nie kmbinuje z mani hybrydowym bo nie mam do tego talentu Zwykle nakladalam jeden/dwa kolory. Wiec dla mnie taki termiczny lakier to fajna odmiana bez kombinowania.


Na jesien i zime tez się czaje na ten szaro czarny.




W każdym razie znalazłam zdjecie żeby zobrazować to co napisalam:


http://www.imgrum.net/media/12999831...860_2040484683


I moje tez tak wygladaja, mam podobna dlugosc paznokcia, tylko ze nie mam kształtu migdala (raczej migdalopodobny). W pomieszczeniu, gdy nie ma upalow to koncowki mam ciemne a reszta jasna - tak jak tam na tym pierwszym. Gdy jest bardzo cieplo i sa upaly to sa jasne jak na tym drugim. Te ciemne miałam tylko wtedy gdy zanurzyłam paznokcie w zimnej wodzie albo gdy wial zimny wiatr, ale nie było to zbyt czeste albo gdy zmarzłam


Przejscie kolorow - efekt gabeckzowego ombre, najczęściej wieczorami, gdy było lekko chłodno. Podobnie gdy robilo mi się zimno.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 19:29   #2591
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Rozumiem. Wrzucilabym fote, ale oprogramowanie do telefonu nie chce mi cos dzialac na tym kompie. Zreszta samemu trzeba je ponosić, sa naprawdę ciekawe. Ja myslalam, ze to jakas bujda i podchodziłam sceptycznie, ale podobają mi się. Nie kmbinuje z mani hybrydowym bo nie mam do tego talentu Zwykle nakladalam jeden/dwa kolory. Wiec dla mnie taki termiczny lakier to fajna odmiana bez kombinowania.


Na jesien i zime tez się czaje na ten szaro czarny.




W każdym razie znalazłam zdjecie żeby zobrazować to co napisalam:


http://www.imgrum.net/media/12999831...860_2040484683


I moje tez tak wygladaja, mam podobna dlugosc paznokcia, tylko ze nie mam kształtu migdala (raczej migdalopodobny). W pomieszczeniu, gdy nie ma upalow to koncowki mam ciemne a reszta jasna - tak jak tam na tym pierwszym. Gdy jest bardzo cieplo i sa upaly to sa jasne jak na tym drugim. Te ciemne miałam tylko wtedy gdy zanurzyłam paznokcie w zimnej wodzie albo gdy wial zimny wiatr, ale nie było to zbyt czeste albo gdy zmarzłam


Przejscie kolorow - efekt gabeckzowego ombre, najczęściej wieczorami, gdy było lekko chłodno. Podobnie gdy robilo mi się zimno.
cudowność dzisiaj zamówiłam twisted i ten czarny, już nie moge się doczekać aż przyjdą.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 20:28   #2592
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Rozumiem. Wrzucilabym fote, ale oprogramowanie do telefonu nie chce mi cos dzialac na tym kompie. Zreszta samemu trzeba je ponosić, sa naprawdę ciekawe. Ja myslalam, ze to jakas bujda i podchodziłam sceptycznie, ale podobają mi się. Nie kmbinuje z mani hybrydowym bo nie mam do tego talentu Zwykle nakladalam jeden/dwa kolory. Wiec dla mnie taki termiczny lakier to fajna odmiana bez kombinowania.


Na jesien i zime tez się czaje na ten szaro czarny.




W każdym razie znalazłam zdjecie żeby zobrazować to co napisalam:


http://www.imgrum.net/media/12999831...860_2040484683


I moje tez tak wygladaja, mam podobna dlugosc paznokcia, tylko ze nie mam kształtu migdala (raczej migdalopodobny). W pomieszczeniu, gdy nie ma upalow to koncowki mam ciemne a reszta jasna - tak jak tam na tym pierwszym. Gdy jest bardzo cieplo i sa upaly to sa jasne jak na tym drugim. Te ciemne miałam tylko wtedy gdy zanurzyłam paznokcie w zimnej wodzie albo gdy wial zimny wiatr, ale nie było to zbyt czeste albo gdy zmarzłam


Przejscie kolorow - efekt gabeckzowego ombre, najczęściej wieczorami, gdy było lekko chłodno. Podobnie gdy robilo mi się zimno.
Efekt super Koniecznie ktorys z kolorow musze wziąć Ale na pewno będzie mi sie ciężko zdecydować ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 11:47   #2593
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

[QUOTE=czuszka82;63642011] Czy któraś z Dziewczyn włada rosyjskim i mogłaby sprawdzić na stronie neonail.ru czy istnieje możliwość do Polski i jeśli tak to w jakiej cenie? Bo kombinuje od wczoraj ale niestety ja ruskiego ni w ząb a na stronce są piękne pastele i pyłki. .. koszt lakieru to ok. 30zl a pyłki ok. 15zl.
/QUOTE]

Na rosyjskiej stronie NN jest chat i jakieś 2 tyg. temu rozmawiałam tam z Olgą czy inną Iriną, która poinformowała mnie, że nie wysyłają do innych krajów niż Rosja, odgórny prikaz, ale że w Pl mamy przedstawiciela i że na pewno jak mi się spodobają ich pastele, to on mi załatwi Trochę jej próbowałam wyjaśnić, że nic z tego, że na naszym rynku mamy ograniczoną ilość kolorów, ale ona swoje, nie dała się przekonać

Ps. Nie wiem czemu mi się tak dziwnie zacytowało..
__________________


Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-08-08 o 22:08
izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 12:11   #2594
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ja mam twisted pink na paznokciach od tygodnia. Mam długie paznokcie.

Kolory jasne, ale nie jestem zadowolona z efektu ombre, bo... go nie ma. Paznokcie są albo całe jasne, albo ciemne.
Nie wiem jakiej długości musiałabym mieć paznokcie, żeby uzyskać taki efekt. Może na przedłużanych widać ten efekt (bo żel/tips znajduje się między lakierem a palcem i ciepło nie dochodzi do paznokcia)?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 13:37   #2595
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Na insta wrzucili dry top i pyłek chrome także może doczekamy się też pasteli jak wylecże uczulenie to może juz beda
Le cena pylku mnie trochę zabiła, aż z ciekawości sprawdzę ile inne chromy kosztują.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 14:16   #2596
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja mam twisted pink na paznokciach od tygodnia. Mam długie paznokcie.

Kolory jasne, ale nie jestem zadowolona z efektu ombre, bo... go nie ma. Paznokcie są albo całe jasne, albo ciemne.
Nie wiem jakiej długości musiałabym mieć paznokcie, żeby uzyskać taki efekt. Może na przedłużanych widać ten efekt (bo żel/tips znajduje się między lakierem a palcem i ciepło nie dochodzi do paznokcia)?
Efekt ombre jest glownie przy zmianie temperatur. Ale wystepuje najrzadziej. Wiec jak ktos oczekuje efektu ombre - no to raczej powinien siegnac po gabeczke
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 06:48   #2597
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Widziałyscie pyłek chrome jest już dostępny. NN rekomenduje do niego ich druga nowość dry top ( bez przemywania ) zastanawiam się czy to konieczność , ponieważ on utwardza się w łapie uv. Ja mam Led, to by znaczyło że aby użyć pyłku muszę kupić ery top i jeszcze lampę uv ? 😓 co myślicie może da radę ze zwykłym hard top ?
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 08:11   #2598
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Widziałyscie pyłek chrome jest już dostępny. NN rekomenduje do niego ich druga nowość dry top ( bez przemywania ) zastanawiam się czy to konieczność , ponieważ on utwardza się w łapie uv. Ja mam Led, to by znaczyło że aby użyć pyłku muszę kupić ery top i jeszcze lampę uv ? 😓 co myślicie może da radę ze zwykłym hard top ?
Musi być top no wipe. Niekoniecznie z NN. Jakikolwiek suchy top. W led sie utwardzi.
Na aliexpress sa odpowiedniki multichrome za ok.5zl. Wlasnie jeden wczoraj mi przyszedł i jest boski.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 10:45   #2599
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Musi być top no wipe. Niekoniecznie z NN. Jakikolwiek suchy top. W led sie utwardzi.
Na aliexpress sa odpowiedniki multichrome za ok.5zl. Wlasnie jeden wczoraj mi przyszedł i jest boski.
Dziękuję 😊 wstaw koniecznie efekty. A możesz podać linka do allegro ?

Jeszcze dodam , że moja reklamacja bazy została super szybko uznana i na drugi dzień dostałam nową bazę 😊 bardzo mnie NN tym pozytywnie zaskoczył.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 11:44   #2600
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny, ile mniej więcej czeka się na przesyłkę z Neonail?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 11:59   #2601
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Dziękuję �� wstaw koniecznie efekty. A możesz podać linka do allegro ?

Jeszcze dodam , że moja reklamacja bazy została super szybko uznana i na drugi dzień dostałam nową bazę �� bardzo mnie NN tym pozytywnie zaskoczył.
Ja również dostałam nie te lakiery, które zamówiłam. Jak tylko złożyłam reklamację - zadzwoniła do mnie pani z biura reklamacji. 15 minut musiałam jej udowadniać, że pomyłka leży po ich stronie (wysłali mi kolor, którego w ogóle nie było na liście). Pani się rozłączyła i poszła konsultować z kimś, kto to zamówienie wysyłał. Oddzwoniła i znowu coś zaczęła kręcić, ale w końcu przyznała mi rację (czyt. znalazła mojego emaila z zamówieniem). Wysłała w końcu właściwy lakier, a potem 3 razy dzwoniła, żeby mnie poinformować, że przesyłka idzie kurierem, mam spakować lakier w folię bąbelkową i czekać na kuriera. Dla mnie to problem, bo pracuję, a akurat w te dni nie ma nikogo w domu. Zostałam więc w domu - kurier był 3 dni po umówionym terminie. Na szczęście ktoś inny był w domu. Bardzo mi się nie spodobał roszczeniowy ton pani konsultantki, jakby to była moja wina, że dostałam zły lakier.

Następnym razem będę kupować stacjonarnie.

Czy matowy top jest już dostępny stacjonarnie?
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2016-08-09 o 12:01
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 13:18   #2602
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Dziękuję �� wstaw koniecznie efekty. A możesz podać linka do allegro ? .
Efekt ciężko mi uchwycić na zdjęciu, ale wygląda u mnie tak jak na fotkach reklamujących ten efekt.

Edit: Poprawiony
Link
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1470744744641.jpg (37,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1470744768295.jpg (41,2 KB, 103 załadowań)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2016-08-09 o 21:11
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 17:33   #2603
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Izulla pewnie dystrybutor rosyjski ma zakaz wysyłki poza granice swojego kraju. Jedyna opcja to ze ktoś robi zakupy z wysyłka do Rosji a później ktoś to wysyła albo przywozi do Pl. 😕

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:04   #2604
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Robię właśnie odnowę i na szybko, póki jeszcze jasno wrzucam fotkę Dry Top
Pierwsze wrażenie : błyszczy pięknie i jest dość rzadki. Trochę mi się rozlewał na boki. Wydaje mi się, że po utwardzeniu jest taki średnio miękki i będzie podatny na zarysowania.
Dry Top Indigo to przy nim twardziel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 07:50   #2605
celcia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja próbowałam ostatnio Neonail Termo kolor Twisted Pink. Jak dla mnie jest piękny i w wersji ciemnej i tej jasnej, mlecznej!

Ciekawie to wygląda, bo jak odkręciłam buteleczkę z lakierem to było widać tę intensywną malinę, a już w momencie nakładania na paznokcie kolor zmienił się na pudrowy róż (było ciepło w domu). U mnie przez większość czasu paznokcie wyglądały jak na zdjęciach - tylko końcówki były ciemniejsze. Przez kilka upalnych dni cieszyłam się pastelowym różem, wieczorami kolor był mocny.

Ogólne wrażenia bardzo dobre. LAkiery są wyjątkowo trwałe (u mnie 19 dni) i moje paznokcie je lubią, bo po zdjęciu wyglądały jak przed nałożeniem hybrydy.
celcia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 10:23   #2606
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez celcia5 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam ostatnio Neonail Termo kolor Twisted Pink. Jak dla mnie jest piękny i w wersji ciemnej i tej jasnej, mlecznej!

Ciekawie to wygląda, bo jak odkręciłam buteleczkę z lakierem to było widać tę intensywną malinę, a już w momencie nakładania na paznokcie kolor zmienił się na pudrowy róż (było ciepło w domu). U mnie przez większość czasu paznokcie wyglądały jak na zdjęciach - tylko końcówki były ciemniejsze. Przez kilka upalnych dni cieszyłam się pastelowym różem, wieczorami kolor był mocny.

Ogólne wrażenia bardzo dobre. LAkiery są wyjątkowo trwałe (u mnie 19 dni) i moje paznokcie je lubią, bo po zdjęciu wyglądały jak przed nałożeniem hybrydy.
Wydaje mi się, że na jak się zrobi zimniej, to efekt będzie jeszcze fajniejszy.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 13:31   #2607
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Wzorniki w Factory sa super. Kupilam 2 lakiery. Chcialam ten rozowy termo co go tak zachwalacie ale nie bylo

RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 13:44   #2608
madkru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 44
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wzorniki w Factory sa super. Kupilam 2 lakiery. Chcialam ten rozowy termo co go tak zachwalacie ale nie bylo
ja też o nim myślę, ale są tak rożne opinie że jeszcze się nie zdecydowałam. Mam dość krótkie paznokcie i nie wiem czy ten efekt będzie widoczny. Mam też ochotę na ten matowy top, nie mam żadnego matowego i tak mnie kusi. Może już któraś z Was ma i testuje?
madkru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 13:50   #2609
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

zastanawiam się nad zakupem Hummingbird, czy któraś z Was miała styczność z tym odcieniem ? Na stronie wygląda super, ale zawszę wole zobaczyć efekt przed zakupem
we wrześniu idę na ślub koleżanki, mam różowo - łososiową sukienkę i niebieską marynarkę, myślicie że ten kolor będzie pasował? Czy wybrać jednak coś bardziej pod sukienkę?
Najchętniej pomalowałabym je na czerwono, ale wydaje mi się, że będę głupio wyglądać
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 14:45   #2610
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem Hummingbird, czy któraś z Was miała styczność z tym odcieniem ? Na stronie wygląda super, ale zawszę wole zobaczyć efekt przed zakupem
we wrześniu idę na ślub koleżanki, mam różowo - łososiową sukienkę i niebieską marynarkę, myślicie że ten kolor będzie pasował? Czy wybrać jednak coś bardziej pod sukienkę?
Najchętniej pomalowałabym je na czerwono, ale wydaje mi się, że będę głupio wyglądać
Na yt efinkanails czy jakos tak ma ten kolor w akcji maluje nim wzornik i sie w nim zakochalam na blogach wygladal niezbyt urzekajaco.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.