therm line S - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 07:28   #1
nunusia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5

therm line S


Witam,ostatnio pojawił sie nowy produkt firmy olimp Therm Line S.
Czy ktoś moze juz go stosował? Czy lepiej dziala od Therm Line II albo THerm Line Forte? Jakie sa Wasze wrazenia?
nunusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:09   #2
yolly
Przyczajenie
 
Avatar yolly
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: therm line S

Ja od wczoraj mam ten Therm line S....był wyjątkowo tani 19,90 zł w aptece....
Nie wiem czym się różni jeden od drugiego.....
Na razie zaczynam ten...;-)
10 kg mniej muszę mieć !!!!

Edytowane przez yolly
Czas edycji: 2010-07-07 o 15:25
yolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:25   #3
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: therm line S

Ten Therm Line S jest słabszy niż TL forte lub TL II. Biorę tę nowość, ale do niego mam zamiar dokupić jeszcze fat burner for woman universal.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 15:33   #4
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez yolly Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj mam ten Therm line S....był wyjątkowo tani 19,90 zł w aptece....
Nie wiem czym się różni jeden od drugiego.....
Na razie zaczynam ten...;-)
10 km mniej muszę mieć !!!!
To się przeprowadź.
<przepraszam bardzo,nie mogłam się powstrzymać>.
Co do produktu to..moim zdaniem to lepiej najpierw pomyśleć o diecie i ćwiczeniach no ale okej.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:47   #5
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: therm line S

A po co sie faszerować chemią w ogóle? Bez diety i ćwiczeń żadne prochy nie pomogą.
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:53   #6
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: therm line S

Dokładnie. Lepsza jest dieta i ruch.

Teraz już -na starcie- wielu osobom nie chce się wysilać by schudnąć, a wysilać trzeba się będzie tez gdy juz się schudnie, juz teraz nie chce się komuś wysilać to po co prosić się o efekt jo-jo jak później nie będzie się w stanie utrzymać efektów ? Tyle że sądze ze nawet z takimi spacyfikami efektu nie będzie bo tu trzeba czegoś więcej niz łyknąć i popić wodą..
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 07:31   #7
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: therm line S

ja też chciałam przerzucić się na ten therm line S... ale podobno nie można go brać z tabletkami anty (ten grejpfrut...). Wie ktoś coś na ten temat?
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 18:05   #8
Dominikag93
Raczkowanie
 
Avatar Dominikag93
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczytno ;]
Wiadomości: 21
GG do Dominikag93
Dot.: therm line S

ja biorę 2 dzien term line S, i tylko 1 dnia mialam rano jakies zawroty glowy...Myslicie ze na mnei to nie dziala w takim razie? skoro teraz juz jest wszystko ok? a co do jedzenia to nie chce mi sie jesc ale mam starszna ochote ;P i biore pol h przed sniadaniem i obiadem....
Dominikag93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:16   #9
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Też zakupiłam dzisiaj Term Line S, z racji tego że był na promocji A słyszałam że ma podobne działanie do Term Line II i zawiera mniej kofeiny.

Teraz w sumie jestem trochę zła na siebie.. Bo mówicie że jest słabszy od TLII? :/ A stosuje ktoś już dłużej i jakie efekty? dzielić się proszę:P

A ja tak samo jak Yolly mam cel ->10kg

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

I właśnie jak z stosowaniem tabletek anty? Poważnie nie można łączyć?
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:18   #10
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: therm line S

ja też kupiłam dziś Therm line S, jestem na diecie już od dłuższego czasu, ale teraz chcę trochę przyśpieszyć chudnięcie i zainwestowałam w ten specyfik na razie o efektach nie mogę nic mówic, bo zaczęłam stosować od dziś, ale dam znać za jakiś tydzień ;p
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:32   #11
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Hej
Ja też jak na razie stosuje Term Line S od dzisiaj, więc nie wiele mogę powiedzieć

Bynajmniej jak na razie żadnych "skutków ubocznych"

Zobaczymy co będzie dalej i jakie efekty:

Edytowane przez Watorzynka
Czas edycji: 2010-04-06 o 21:39
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:07   #12
AsiK_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: therm line S

Hej
Też zakupiłam ten specyfik, stosuje od 4 kwietnia ale jak na razie jestem srednio zadowolona. Może to dlatego że zmogło mnie trochę przeziębienie i musiałam zrezygnować z basenu. I maiłam przez te pare dni zero ruchu, ale mam wrażenie że przybieram na wadze, jakbym była napuchnięta hahah xD Ponoć rosnę w oczach.

Ale tak naprawdę o jakiś efektach będę mogła powiedzieć jak skończę pierwsze opakowanie (60 tabletek). W tedy zobaczymy.

U mnie nie wystąpiły żadne "skutki uboczne", ale to zapewne zależy od każdego organizmu osobno.

A co do porównania TL II i TR s, to owszem słyszałam że ten nowy specyfik jest słabszy i zawiera mniej kofeiny, ale mój ukochany pytał w aptece i kobieta powiedziała mu że sądząc po składzie obydwu Term Line S powinien być silniejszy

No zobaczymy... Mój cel to 5kg Będę was informować na bieżąco
AsiK_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:54   #13
AsiK_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: therm line S

Widzę że albo mało popularny ten nasz specyfik albo nasz temat:P

Otoż chciałam sie podzielić nowinkami Już tydzien stosuj TRS i uwaga na wadze 2kg mniej i w pasie 2cm mniej wiec chyba dobrze

Oczywiście do tabletek dokładam ćwiczenia codziennie plus basen, a jak nie basen to rowerek. Więc myślę że to też trochę pomaga

pozdrawiam
AsiK_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:13   #14
Dominikag93
Raczkowanie
 
Avatar Dominikag93
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczytno ;]
Wiadomości: 21
GG do Dominikag93
Dot.: therm line S

po tygodniu? no nie mow... ;'(
To czemu na mnie nic nie dziala, znaczy na wadze nic nie spadlo... a biore to juz 3 tygodnie ;'( moze daltego ze nie cwicze... dobra zaczynam chodzic na basen...
A ile wazysz i ile masz wzrostu?
Dominikag93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:40   #15
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: therm line S

u mnie też na wadze mniej 2 kg ;p ale nie polegam tylko na therm line, ćwiczę w sumie codziennie po okolo 0.5 - 1h + dieta, zero słodyczy itp
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:19   #16
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Znaczy ja tam słodyczy sobie nie odmawiam

Jem częściej a mniej, zdrowiej i ćwiczę Stwierdziłam że nie będę się katować jakoś dietą żeby po skończeniu zacząć normalnie jeść i przytyć z powrotem po prostu powoli zmieniam tryb życia żeby się przyzwyczaić, staram się nie odmawiać sobie tego co lubię ale oczywiście w granicach rozsądku

Mi na wadzę pojawiło się juz ponad 2kg prawie 3kg wiec bardzo się cieszę ale bardziej niż te kg cieszą mnie centymetry w tali

Szczerze powiedziawszy nieraz w tak krótkim odstępie czasu spokojnie chudłam te ok. 2kg, ale bardzo szybko wracałam do swojej wagi. Pewnie dlatego że to po prostu była utrata wody z organizmu a nie tkanki tłuszczowej.

Mam jeszcze pytanie do Ciebie Iza czy zamierzasz stosować tableteczki przez 3 miesiące tak jak pisze w ulotce?

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------


Dominka, ja mam 160cm i na początku ważyłam 58,5kg w skrajnych przypadkach 59kg (Szczególnie przed okresem przybieram na wadze).
Teraz już ważę 55,8kg. Choć chyba powinnam się ważyć rankiem, a robię to wieczorem. ale to nic...

No ja Ci powiem że basen jest dobrą spr Osobiście obecnie srednio mam czas, ale codziennie jeżdżę na rowerku stacjonarnym 40-60min zależy czy mam siłę czy nie czasami nawet się zdarzy, że jeżdżę ok 1,5h, ale w tedy muszę oglądać jakiś dobry film, tj wciągający No i zawsze przed spaniem 20min robię ćwiczenia na brzuch Bo to moja udręka

No i do ćwiczeń małe ograniczenia w jedzeniu i zobaczysz wszystko pójdzie do przodu Ja np. tak jak pisałam wcześniej nadal jem wszystko to co lubię, tylko pieczywo zamieniłam na ciemne, mniej ziemniaków i raczej nie jadam jakiś obfitych kolacji grejfrut albo coś

No i mój cel to 53kg tak na początek i zobaczymy co dalej będzie
A Ty ile chciałabyś schudnąć?

Edytowane przez Watorzynka
Czas edycji: 2010-04-18 o 19:49
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:16   #17
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

A więc dzisiaj mija 2 tygodnie. Więc małe podsumowanie ważę już 55kg (więc powiedzmy że 3,5kg za mną) 4cm w talii poleciały, 5cm pod biustem, 2cm na tyłeczku
Więc ja generalnie bardzo polecam Na pewno na każdy organizm jest inny i na każdego TRS może działać inaczej, ale ja jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

A jak u was?
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:36   #18
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: therm line S

Witajcie
wczoraj kupiłam sobie therm line s, szczerze mówiąc to chciałam l-karnitynę ale nie było więc kupiłam to na próbę jak na razie jestem po dwóch tabletkach, jedna wczoraj przed obiadem i dzisiaj przed śniadaniem. Jeszcze dzisiaj przed fitnessem wezmę.
Ogólnie moja sytuacja wygląda tak:
przez 4 lata przytyłam prawie 20kg (brak ruchu, więcej jedzenia - nawet nigdy nie przypuszczałam że mogę tyle ważyć bo nigdy nie mogłam przytyć a tu aż tak dużo mi przyszło... ważyłam zawsze 50-53kg a teraz dochodzi do 70 )
przy moim wzroście to już nadwaga... (164cm) SZOK!!!!
od ponad miesiąca chodzę na fitness raz w tygodniu (najpierw pilates teraz abf) i dołożyłam jeszcze siłownię raz w tygodniu... Do tego dołożyłam te tabletki żeby trochę przyspieszyć bo na razie nie widzę efektów zbytnio... oprócz tego że nie mam zakwasów po ćwiczeniach..

A jak u Was efekty jakieś są??
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:49   #19
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: therm line S

Witajcie

Chciałabym schudnąć, zresztą pewnie jak i każda z Was, ale nie mam zbytnio jak spalić zbędnych kcal za pomocą wysiłku fizycznego (jestem niepełnosprawna i poruszam się na wózku), a niestety mam na tyle słabą wolę, że restrykcyjnych diet nie potrafię przestrzegać.

Rozsądne odżywianie się pewnie i skutkuje, ale tak malutko, że brak mi motywacji i do tego właśnie chciałam kupić jakiś wspomagacz

Pomyślałam o Therm Line II lub Therm Line S, ale nie wiem, czy któryś ze specyfików działa bez większego wysiłku fizycznego?

Mam sporą nadwagę, bo jestem stosunkowo niska (150 cm) i ważę niecałe 60 kg :/

Doradźcie
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:31   #20
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Rocusiowa -> Pisałam o efektach post wcześniej i jak dla mnie są bardzo zadowalające I nie jestem specjalistą ale patrząc na ulotkę wyczytałam że należy brac 2tabl 2x dziennie. Wiem np że kobiety które zaczynają stosować TLII zaczynaja od 1tabl 2x dziennie, żeby zobaczyć jak działa.. ale pozniej już należy brać zalecaną dawkę.

W naszym TLS 2tabl 2x na dobę możesz przed sniadaniem i obiadem, ale można tak samo przed wysiłkiem fizycznym. (ok.30min. przed) Chyba w ulotce nie pisze ale dobrze przed zażyciem tabl nie jeść nic obfitego 1-2h

Wiem, że ciężko bo sama mam problem się mobilizować, ale tak naprawdę najlepsze są areoby codzienny ruch plus zdrowe odżywianie, regularne zażywanie TLS i myślę że na pierwsze efekty nie będziesz musiała długo czekać

sunflower --> bardzo chciałabym Ci pomoc jednak nie mam wystarczającej wiedzy na ten temat może spróbuj poszukać w Dietetyce czegoś konkretnego... Ale TRS jest chyba dla osob aktywnych fizycznie;/ nie jestem pewna;/

Edytowane przez Watorzynka
Czas edycji: 2010-04-21 o 14:33
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:02   #21
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Dziewczyny co tam u was?

Minęło 3 tygodnie i u mnie 58,5kg--->53,5kg ---->52kg?

Ogólnie jestem bardzo zadowolona.. ale teraz od 5 dni już nie ćwiczę codziennie, chwilowy brak czasu;/ maturę mam na głowie:P Wiec chyba rozumiecie:P ale w sumie waga utrzymuje się przez ten czas lenistwa Zaraz po maturze wracam do ćwiczeń i zainwestuje w końcu w to hula-hop
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:51   #22
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez sunflower__ Pokaż wiadomość
Witajcie

Chciałabym schudnąć, zresztą pewnie jak i każda z Was, ale nie mam zbytnio jak spalić zbędnych kcal za pomocą wysiłku fizycznego (jestem niepełnosprawna i poruszam się na wózku), a niestety mam na tyle słabą wolę, że restrykcyjnych diet nie potrafię przestrzegać.

Rozsądne odżywianie się pewnie i skutkuje, ale tak malutko, że brak mi motywacji i do tego właśnie chciałam kupić jakiś wspomagacz

Pomyślałam o Therm Line II lub Therm Line S, ale nie wiem, czy któryś ze specyfików działa bez większego wysiłku fizycznego?

Mam sporą nadwagę, bo jestem stosunkowo niska (150 cm) i ważę niecałe 60 kg :/

Doradźcie
Generalnie termogeniki, takie jak Therm Line, są przeznaczone dla osób, które ćwiczą... zamiast tego ja bym Ci poleciła CLA + Omega 3, np takie :

http://allegro.pl/item1003170221_oli...ylka_0_00.html

http://allegro.pl/item1003264372_oli..._wys_0_zl.html

One się nadają dla osób, które z jakichś powodów nie mogą ćwiczyć
Do tego zdrowa dieta i waga powinna spaść.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:00   #23
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
Rocusiowa -> Pisałam o efektach post wcześniej i jak dla mnie są bardzo zadowalające I nie jestem specjalistą ale patrząc na ulotkę wyczytałam że należy brac 2tabl 2x dziennie. Wiem np że kobiety które zaczynają stosować TLII zaczynaja od 1tabl 2x dziennie, żeby zobaczyć jak działa.. ale pozniej już należy brać zalecaną dawkę.

W naszym TLS 2tabl 2x na dobę możesz przed sniadaniem i obiadem, ale można tak samo przed wysiłkiem fizycznym. (ok.30min. przed) Chyba w ulotce nie pisze ale dobrze przed zażyciem tabl nie jeść nic obfitego 1-2h

Wiem, że ciężko bo sama mam problem się mobilizować, ale tak naprawdę najlepsze są areoby codzienny ruch plus zdrowe odżywianie, regularne zażywanie TLS i myślę że na pierwsze efekty nie będziesz musiała długo czekać
Dzięki za odpowiedź a powiedz mi, bo masz chyba ładne wyniki... jak u Ciebie z ćwiczeniami? ja chodzę jak na razie raz w tygodniu na fitness i siłownię, teraz jeszcze mi dojdzie basen, do tego czasem na rower itp... A no i zaczęłam program z activią bo często mam tak, że mam wrażenie jakby mi miał za chwilę brzuch pęknąć...
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 16:49   #24
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Rocusiowa Pokaż wiadomość
A no i zaczęłam program z activią bo często mam tak, że mam wrażenie jakby mi miał za chwilę brzuch pęknąć...
Miałam podobnie, ale odkąd "przeszłam na dietę" (bo mnie to raczej w cudzysłowie bo porostu zaczęłam jeść zdrowiej i mniej.) problemy znikły

Co do ćwiczeń.. To codziennie ruch tzn. albo rowerek albo basen.. Na basenie staram się pływać bez przerw ok.45min, na rowerku ok.60min. no i robiłam owego czasu brzuszki wieczorem ale na razie nie widzę większego sensu bo ja chce raczej spalić tłuszczyk a nie budować miesnie
A co do samego TLS to faktycznie działa szybciutko jak jest ruch. Ja teraz z racji matur ruch miałam raczej zerowy i waga nie drgnęła od dobrych 2 tyg jak nie więcej;/
A tak wg... to ile kg chciałabyś zrzucić? bo wiesz trzeba z głowa wszytko żeby nie było jojo zdrowe jedzenie, mniej słodyczy dożo wody... i ruch!! aeroby najlepiej->> skakanka , rowerek, biegi itp
Każdy musi tak naprawdę znaleźć sam sposób na siebie:P
Ja np wiem że diety "głodówki" u mnie odpadają... bo może i bym wytrwała, choć wątpię później wróciłabym do normalnego jedzenia i tyłabym od nowa. Dlatego po prostu powoli zmieniałam tryb życia jedzenie żeby się przyzwyczaić, dlatego nie odmawiam sobie tego co lubię tylko wszystko w granicach zdrowego rozsądku:P I powiem Ci jak się przyzwyczaiłam do ruchu tak teraz bez niego czuję jak mi bark energii hahha xD dawniej mi się to nie zdarzało
__________________
1 maj 2015

Edytowane przez Watorzynka
Czas edycji: 2010-05-14 o 15:41
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:03   #25
sylenka
Przyczajenie
 
Avatar sylenka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 25
Dot.: therm line S

Mam zamiar kupić TL, ale może któraś z was wie jak jest po odstawieniu tabletek? Czy przypadkiem kilogramy nie wracają....
__________________

sylenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:08   #26
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez sylenka Pokaż wiadomość
Mam zamiar kupić TL, ale może któraś z was wie jak jest po odstawieniu tabletek? Czy przypadkiem kilogramy nie wracają....
a miałyby wrócić, bo...? Ty w ogóle wiesz jak one działają? bo TL II to nie meridia.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:22   #27
sylenka
Przyczajenie
 
Avatar sylenka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 25
Dot.: therm line S

Nie bardzo wiem, ale doszukałam się że może wrócić....
Zależy to pewnie też od tego kto jakie ma tendencje do tycia
__________________

sylenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:01   #28
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez sylenka Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiem, ale doszukałam się że może wrócić....
Zależy to pewnie też od tego kto jakie ma tendencje do tycia
A wiesz w ogóle jaki jest mechanizm efektu jojo, a jakie jest działanie therm line czy nie?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:07   #29
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: therm line S

Brałam Ther Line S i koniecznie do niego wrócę 2 kg mniej w ciągu tygodnia (oczywiście troszkę - naprawdę niedużo ruchu i 200 kcal mniej niż zwykle). TLS chyba ma coś w sobie, bo nie miałam tak wielkiej ochoty na jedzenie.
Teraz jestem już 2 dzień na Fat Burnerze i .... jestem osłabiona. Może mi przejdzie.
POWODZENIA!
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 15:24   #30
yolly
Przyczajenie
 
Avatar yolly
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
Też zakupiłam dzisiaj Term Line S, z racji tego że był na promocji A słyszałam że ma podobne działanie do Term Line II i zawiera mniej kofeiny.

Teraz w sumie jestem trochę zła na siebie.. Bo mówicie że jest słabszy od TLII? :/ A stosuje ktoś już dłużej i jakie efekty? dzielić się proszę:P

A ja tak samo jak Yolly mam cel ->10kg

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

I właśnie jak z stosowaniem tabletek anty? Poważnie nie można łączyć?


Witaj....

Same tabletki nic nie dają....naprawdę nic....
Zaczęłam chodzić na siłownie 2 razy w tygodniu, raz w tygodniu fitness....jeżdżę na rowerze 2 razy w tygodniu około 20 km....i zastosowałam dietę ...ograniczam się z jedzeniem....
i dopiero teraz powoli zaczęła drgać waga....

Same tabletki nie pomogą .....silna wola+ motywacja+ dieta+ ćwiczenia= EFEKT
yolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.