DJ a wyprowadzenie Pary Młodej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-08, 11:24   #1
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415

DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...


Cześć Kochane

Mamy DJ na weselu i tutaj pojawia się problem z wyprowadzeniem Pary Młodej z domu. Niestety wszystkie orkiestry odmówiły mi do tej pory samego wyprowadzania jeśli nie będą na weselu ponieważ to im się nie opłaca. Wolą zaczekać na kogoś kto w ten dzień zaproponuje wesele + wyprowadzanie. Jak Wy rozwiązujecie ten problem? Nie chce ciszy przy wyjściu z domu . Jestem z Zagłębie. Może znacie kogoś kto gra na akordeonie + druga osoba?
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 12:04   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

Ja rozwiązałam tak, że nie będzie grania przy wychodzeniu - po prostu wyjdę jeśli zależy Ci na takich klimatach czemu zdecydowałaś się na Dj'a a nie zespół?
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla

Edytowane przez Antilia
Czas edycji: 2012-12-08 o 12:05
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 12:15   #3
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja rozwiązałam tak, że nie będzie grania przy wychodzeniu - po prostu wyjdę jeśli zależy Ci na takich klimatach czemu zdecydowałaś się na Dj'a a nie zespół?
U mnie też nic nie grało na wyprowadzaniu bo tego nie chciałam
Nie podoba mi sie to i juz
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 12:33   #4
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

ja miałam Dja i nikt nie grał .... tylko, ze ja tego bym nie chciała nawet jakbym miała zepsół nie podoba mi się cos takego...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 14:57   #5
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja rozwiązałam tak, że nie będzie grania przy wychodzeniu - po prostu wyjdę jeśli zależy Ci na takich klimatach czemu zdecydowałaś się na Dj'a a nie zespół?
Dobre pytanie Jak bym się decydowała na tak "nowoczesną" formę oprawy muzycznej na weselu to nie chciałabym żeby mnie jakieś akordeony z domu wyprowadzały Autorko poproś Dj, przyniesie tubę z basem, puści np Kalwi& Remi i będzie git
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 14:59   #6
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Autorko poproś Dj, przyniesie tubę z basem, puści np Kalwi& Remi i będzie git
rozwalające to było a moja wyobraźnia sięga za daleko, bo już to sobie wyobraziła
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 17:57   #7
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

też miałam dj'a i przy wychodzeniu z domu było cicho, tzn. poza śmiechami i gadaniem nie grało nam nic. Tak samo w domu, żadnej rzewnej piosenki z przytupem i saksofonem
Generalnie osobiście strasznie nie podobają mi się te zwyczaje, że wychodzą młodzi z klatki/domu i bum! orkiestra nadaje na cały regulator, niech wszyscy na osiedlu widzą, że ślub bierzemy! A co! A potem narzekanie, bo połowa sąsiadek w oknach. Jakby nie słyszały tej całej szopki, to by nie wyjrzały. Ale ja jestem zwolenniczką ciszy i spokoju. Może jak ktoś lubi taką głośną oprawę, to mu nie przeszkadza

Jeśli faktycznie autorko wątku chcesz, żeby ktoś Wam grał może warto poszukać na portalach z ogłoszeniami - akordeonisty czy skrzypaczki (?). Nie wiem, jaki klimat chcesz stworzyć ale takie coś mi do głowy tylko przychodzi...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 07:32   #8
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

paula - ja też tego nie lubię... A już w ogóle jak dzieje się to, co czym wspomniałaś, czyli wszyscy sąsiedzi w oknach. to nie rozumiem po co ta szopka
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 09:06   #9
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
paula - ja też tego nie lubię... A już w ogóle jak dzieje się to, co czym wspomniałaś, czyli wszyscy sąsiedzi w oknach. to nie rozumiem po co ta szopka
A o sąsiadów chodzi? To moze trzeba cichaczem oknem wychodzić żeby przypadkiem nikt nie widział Wesele samo w sobie jest szopką i wielką pompą, więc nie mam nic do wychodzenia z domu przy muzyce a nie w ciszy jak na pogrzeb
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 09:31   #10
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
A o sąsiadów chodzi? To moze trzeba cichaczem oknem wychodzić żeby przypadkiem nikt nie widział Wesele samo w sobie jest szopką i wielką pompą, więc nie mam nic do wychodzenia z domu przy muzyce a nie w ciszy jak na pogrzeb
Skoro nie widzisz różnicy między wychodzeniem oknem, a stawianiem na nogi całego osiedla , to nie będę się nawet próbować sprzeczać A że wesele jest szopką - cóż, mojego tak nie postrzegałam - ani jako szopki, a już tym bardziej jako pompy - ale fajnie uogólnić czasami

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

aaa i do pogrzebu mojego wyjścia też jeszcze nikt nie porównał - dzięki wszystkie tu , które tak wychodziłyśmy, jesteśmy szalenie wdzięczne ale rozumiem - każdy woli co innego , nie ma co dyskutować.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:14   #11
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

chciałam Dj ponieważ to przyjęcie na max.70 osób sala jest mała i nie chciałam 5 osób z orkiestrą ponieważ nie było dla nich aż tyle miejsca. Ja chciałabym aby była muzyka przy wyjściu i nie uważam żeby to był obciach. każdy chce mieć takie wesele jakie sobie wymarzył.
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 19:35   #12
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

Orkiestry raczej nie znajdziesz - im sie to nie opłaca po prostu. Poszukaj jakichś dwóch, trzech osób które umieją grać -popytaj znajomych, daj ogłoszenie ,poszukaj przez szkoły muzyczne.
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Generalnie osobiście strasznie nie podobają mi się te zwyczaje, że wychodzą młodzi z klatki/domu i bum! orkiestra nadaje na cały regulator, niech wszyscy na osiedlu widzą, że ślub bierzemy! A co! A potem narzekanie, bo połowa sąsiadek w oknach. Jakby nie słyszały tej całej szopki, to by nie wyjrzały. Ale ja jestem zwolenniczką ciszy i spokoju. Może jak ktoś lubi taką głośną oprawę, to mu nie przeszkadza
autorka nie pyta czy sie to komuś podoba czy nie Najwyżej sąsiadów mogła by ale tez nie sądze żeby kilka minut hałasu komus przeszkadzało.
Według mnie jak idzie się dłuższą chwilę np 10 min to dziwnie tak w ciszy, orszak weselny do kościoła to mi sie kojarzy z muzyka ,graniem-,weselem . I niech sąsiedzi wiedzą ,a co chyba nikt nie chce ukrywac ślubu. Jak idzie sama panna młoda z rodzicami albo jak młodzi idą do samochodu to juz niekoniecznie.
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 20:21   #13
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

dokładnie nikt tu się nie pytał czy ktoś miał tak czy inaczej.
dziewczyna po prostu pyta czy może ktoś zna kogoś takiego - ja nie znam, może popytaj wśród znajomych, może ktoś akurat umie grac na czymś co urozmaiciło by wyjście z domu.

ja rowniez mam dj, nic takiego nie planuję, ale do kościoła z domu mam nie całe 5 min
ciekawa jestem jak to będzie w ogóle wyglądac nie byłam nigdy na weselu z dj, ale opinie jakie posiada są rewelacyjne i oby tak było
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 10:43   #14
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: DJ a wyprowadzenie Pary Młodej...

JA znam akordeonistę ale jest on z lublina, więc przypuszczam, że też może odmówić ze względu na odległość.

Dione dobrze mówi, przejdź się po szkołach muzycznych albo gdzieś koło uczelni z jakimiś wydziałami artystycznymi o ile takie są w pobliżu twojego miejsca zamieszkania. To nie musi być zaraz zespół weselny, to może być osoba, która umie grać
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.