Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 14:55   #1951
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

To akurat łatwo rozsądzić kolorem śnieżno-białym jeśli lepszy niż szarawy biały to zdecydowanie zima. Jeśli nie, lato.
Poza tym poziom intensywności kolorów w tych dwóch typach jest duży, wystarczy rzucić okiem na palety.
Czerwień.. hm no jest widoczna, ale pytanie brzmi czy widać tylko szminkę czy właśnie wtedy nabierasz charakteru ja np. w kolorach takich jak MAC Russian Red, Diva, Inglot 521 mam ostrzejsze rysy, czystszą urodę, taki element dramatyczny się pojawia, który mi się podoba zimowy typ urody często ma jakieś dramatyczne elementy - TW świetnie wyglądają w mocnych kreskach eyelinerem, DW w ciemnym makijażu oczu i ust, BW http://ella.laprensagrafica.com/wp-c...k-Side-MAC.jpg

Mnie troszkę dziwi, że rozważasz dwa typy chłodne z domieszką wiosny, ale wiosnę odrzucasz z góry
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 15:04   #1952
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

A ja dalej między soft summer a soft autumn. Może kiedyś mnie olśni
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 15:39   #1953
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
To akurat łatwo rozsądzić kolorem śnieżno-białym jeśli lepszy niż szarawy biały to zdecydowanie zima. Jeśli nie, lato.
Poza tym poziom intensywności kolorów w tych dwóch typach jest duży, wystarczy rzucić okiem na palety.
Czerwień.. hm no jest widoczna, ale pytanie brzmi czy widać tylko szminkę czy właśnie wtedy nabierasz charakteru ja np. w kolorach takich jak MAC Russian Red, Diva, Inglot 521 mam ostrzejsze rysy, czystszą urodę, taki element dramatyczny się pojawia, który mi się podoba zimowy typ urody często ma jakieś dramatyczne elementy - TW świetnie wyglądają w mocnych kreskach eyelinerem, DW w ciemnym makijażu oczu i ust, BW http://ella.laprensagrafica.com/wp-c...k-Side-MAC.jpg

Mnie troszkę dziwi, że rozważasz dwa typy chłodne z domieszką wiosny, ale wiosnę odrzucasz z góry
Te dwa typy wyszły drogą analizy. Większość pasujących kolorów jest chłodniejszych jednak, ale przyznam, że na początku wiosna to była dosyć realna perspektywa. No chyba, że istnieje typ ciepły, któremu złoto nie pasuje

Tak czy siak, dziękuję za wszystkie informacje. Bardzo pomogłaś

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
A ja dalej między soft summer a soft autumn. Może kiedyś mnie olśni
Noś kolory obydwu typów po prostu
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:10   #1954
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
A ja dalej między soft summer a soft autumn. Może kiedyś mnie olśni
Przynajmniej wiesz, że jesteś stonowanym typem


Przeczytałam prawie cały wątek i wiem, że nic nie wiem tak na prawdę... Na pytania odnośnie kolorów, które mi pasują bądź nie pasują nie jestem w stanie odpowiedzieć sensownie, a jak mam pisać, że nie wiem albo że mi się coś-tam wydaje to chyba niewiele to wniesie. Tak więc ciągle jestem na etapie przymiarek. Chociaż mam wrażenie, że we wszystkim, co do tej pory przymierzyłam, wyglądam tak samo. Albo przymierzam w kółko kolory z nie swojej palety albo jestem ślepa na te różnice w wyglądzie Trochę to dołujące, ale nie poddam się tak łatwo.

Kiedyś się określiłam jako stonowane lato, ale to było na podstawie wyglądu - kolor oczu, włosów itd, już pomijam te różne śmieszne testy gdzie raz wyszło mi lato, w innym teście zima, a jeszcze w innym jesień... Zastanawiające, że nigdy wiosna mi nie wyszła
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 07:43   #1955
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
Przynajmniej wiesz, że jesteś stonowanym typem


Przeczytałam prawie cały wątek i wiem, że nic nie wiem tak na prawdę... Na pytania odnośnie kolorów, które mi pasują bądź nie pasują nie jestem w stanie odpowiedzieć sensownie, a jak mam pisać, że nie wiem albo że mi się coś-tam wydaje to chyba niewiele to wniesie. Tak więc ciągle jestem na etapie przymiarek. Chociaż mam wrażenie, że we wszystkim, co do tej pory przymierzyłam, wyglądam tak samo. Albo przymierzam w kółko kolory z nie swojej palety albo jestem ślepa na te różnice w wyglądzie Trochę to dołujące, ale nie poddam się tak łatwo.

Kiedyś się określiłam jako stonowane lato, ale to było na podstawie wyglądu - kolor oczu, włosów itd, już pomijam te różne śmieszne testy gdzie raz wyszło mi lato, w innym teście zima, a jeszcze w innym jesień... Zastanawiające, że nigdy wiosna mi nie wyszła
Nie dziwie Ci się, ja też na początku zastanawiałam się wtf Wydaje mi się, że kwestia wyłonienia jednego koloru w którym widać, że jest lepiej abyś zobaczyła czego szukasz musisz obserwować twarz i kluczowe jest tutaj naturalne światło.
Może mierzysz tylko kolory o podobnym nasyceniu, popróbuj intensywne-zgaszone, zimny niebieski - ciepły pomarańczowy, etc.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 09:31   #1956
olelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dobrze, że ktoś to wypisał. Nie wiedziałam jakie kolory do mnie pasują.
olelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 09:36   #1957
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

A się zastanawiałam, czemu nikt tu nie pisze, a to subskrypcja wyłaczona:brzyda l:

wrzuciłam zdjęcie na inne forum (w lekkim makijażu, bo nie mam teraz normalnych bez), sugerując, że moge być BS, i wszystkie jednoznacznie napisały (na zdjęciu jestem w czarnej koszulce), że jestem... UWAGA - WARM SPRING: D czarny mi nie pasuje i nie moga mi pasować chłodnawe kolory, oczy mam ciepłe (choć wrzucałam tutaj to samo zdjecie i Wampierz potwierdziła, że mam chłodne stalowe oczy) w porównaniu do Letnich niebieskich, i oprawę oczu mam ciepło-brązową.
Z tym że w naturalnym świetle jest mysia, na zdjęciu z fleszem złotawa. Tak samo włosy.
Idę się pociąć
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 09:57   #1958
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A się zastanawiałam, czemu nikt tu nie pisze, a to subskrypcja wyłaczona:brzyda l:

wrzuciłam zdjęcie na inne forum (w lekkim makijażu, bo nie mam teraz normalnych bez), sugerując, że moge być BS, i wszystkie jednoznacznie napisały (na zdjęciu jestem w czarnej koszulce), że jestem... UWAGA - WARM SPRING: D czarny mi nie pasuje i nie moga mi pasować chłodnawe kolory, oczy mam ciepłe (choć wrzucałam tutaj to samo zdjecie i Wampierz potwierdziła, że mam chłodne stalowe oczy) w porównaniu do Letnich niebieskich, i oprawę oczu mam ciepło-brązową.
Z tym że w naturalnym świetle jest mysia, na zdjęciu z fleszem złotawa. Tak samo włosy.
Idę się pociąć
A co to za forum?
Zdjęcia nic nie znaczą.. jeszcze jakieś zdjęcie w naturalnym świetle i w otoczeniu różnych palet coś m/w można wnioskować, ale jak zdjęcie jest w złym świetle to
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 10:20   #1959
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

W sumie mogę wrzucić to samo i tutaj, co mi szkodzi, najwyżej ktoś mnie rozpozna wiem, że cienie do powiek tragiczne, ale ja po prostu lubię to zdjęcie (jeszcze sprzed czasów "zdiagnozowania
zdjęcie http://i57.tinypic.com/35kn6du.jpg
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 10:33   #1960
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
W sumie mogę wrzucić to samo i tutaj, co mi szkodzi, najwyżej ktoś mnie rozpozna wiem, że cienie do powiek tragiczne, ale ja po prostu lubię to zdjęcie (jeszcze sprzed czasów "zdiagnozowania
zdjęcie http://i57.tinypic.com/35kn6du.jpg
Też mi się podoba i kolczyk
Sama nie wiem, masz focie w czerni (która jest OK) i neutralne tony skóry/włosów (może nawet chłodnawe?) i to też jest OK, więc ciepła wiosna sama nie wiem Ciepłe wiosny nie tolerują kolorów chłodnych..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 11:04   #1961
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Też mi się podoba i kolczyk
Sama nie wiem, masz focie w czerni (która jest OK) i neutralne tony skóry/włosów (może nawet chłodnawe?) i to też jest OK, więc ciepła wiosna sama nie wiem Ciepłe wiosny nie tolerują kolorów chłodnych..
Tak tez im odpisałam, ale chętnie poczytam, co jeszcze wymyślą
włosy mam chłodnawe, a podobno takie jaśniejsze (choć na zdjęciu z fleszem sa bardziej brązowe, naprawdę są o takie jak w załączniku srebrnawe) często mają typy Jasne

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 20:58
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 11:49   #1962
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Wydaje mi sie, że sama najlepiej widzisz jakie kolory to co to za forum? Jakieś zagraniczne? jak ja bym wkleiła swoje zdjęcie pewnie by mi dały ciemną jesień może ciemną zimę jak patrze na swoje zdjęcia grupowe zawsze wyglądam jak ciemna plama na tle białych ludzi ale wrzuć na mnie ciemnofioletowa bluzke i ciemna szminkę i się tworzy klimat dla nietoperzy, dodać ciemny makijaż wokół oka i mamy Dziady więc ciemność źle znoszę w za dużej dawce
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 11:58   #1963
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, że sama najlepiej widzisz jakie kolory to co to za forum? Jakieś zagraniczne? jak ja bym wkleiła swoje zdjęcie pewnie by mi dały ciemną jesień może ciemną zimę jak patrze na swoje zdjęcia grupowe zawsze wyglądam jak ciemna plama na tle białych ludzi ale wrzuć na mnie ciemnofioletowa bluzke i ciemna szminkę i się tworzy klimat dla nietoperzy, dodać ciemny makijaż wokół oka i mamy Dziady więc ciemność źle znoszę w za dużej dawce
Zagraniczne
Tak, mam to samo z ciemnymi kolorami ale z czernią nie. Nie wiem, czemu tak jest. Ja nie jestem ciemną plamą, odwrotnie, bladziochem, i nawet średni blond wygląda ciemno
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 07:00   #1964
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zagraniczne
Tak, mam to samo z ciemnymi kolorami ale z czernią nie. Nie wiem, czemu tak jest. Ja nie jestem ciemną plamą, odwrotnie, bladziochem, i nawet średni blond wygląda ciemno
I na czym stanęło?
Jakieś fajne to forum?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:04   #1965
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Nie wiem, czy fajne, ale zadziwiły mnie, mówiąc, że moje oczy mają ciepły odcień niebieskiego, a naturalne włosy są ciepłe i że cera jest mocno ciepła i widać ten złoty połysk.
Z tym że ja naprawdę nie wyglądam dobrze w kolorach Ciepłej Wiosny, bo dla mnie cała paleta jest zbyt zielona i brązowawa. no chyba że są jakieś inne fajne paletki. Bo np ta paletka http://2.bp.blogspot.com/-wHLLqmbuz3...+dot+chart.png jest no brązowawa i zielonkawa, dwa kolory, które najtrudnije mi dobrać.
Ale np tu http://images.ok.co.uk/1390144629_sa...-amy-adams.jpg Amy wygląda pięknie, choc to dość ciemny kolor.
Przeczytałam tez, że Blake Lively jest ciepła i czysta, ale ona właśnie cała jest złota Wiem jedno: źle wyglądają w czerni.
No ale może jestem mutantem.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:20   #1966
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy fajne, ale zadziwiły mnie, mówiąc, że moje oczy mają ciepły odcień niebieskiego, a naturalne włosy są ciepłe i że cera jest mocno ciepła i widać ten złoty połysk.
Z tym że ja naprawdę nie wyglądam dobrze w kolorach Ciepłej Wiosny, bo dla mnie cała paleta jest zbyt zielona i brązowawa. no chyba że są jakieś inne fajne paletki. Bo np ta paletka http://2.bp.blogspot.com/-wHLLqmbuz3...+dot+chart.png jest no brązowawa i zielonkawa, dwa kolory, które najtrudnije mi dobrać.
Ale np tu http://images.ok.co.uk/1390144629_sa...-amy-adams.jpg Amy wygląda pięknie, choc to dość ciemny kolor.
Przeczytałam tez, że Blake Lively jest ciepła i czysta, ale ona właśnie cała jest złota Wiem jedno: źle wyglądają w czerni.
No ale może jestem mutantem.
Heh, no pewnie jesteś mutantem Nawet dziś czytałam post na blogu TiB, że nie można identyfikować typu po wyglądzie, że ktoś wygląda ciepło/chłodno, kontrastowo albo nie. Przywoływała przykład Aishwarya Rai (nie mogę spamiętać tego nazwiska ), że idąc typ tropem trzeba by ją przypasować do soft summer. Ocenia się po pasujących paletach i kropka jeśli pasują Ci palety bright spring to jesteś bright spring, także dziwne, że na tym forum kuszą się o takie oceny na podstawie zdjęcia, które może przekłamywać kolory
Poza tym ja już naprawdę nie wiem jak ocenić kto jest ciepły a kto chłodny, jeszcze jak ktoś mi wkleja taką klientkę no to easy - chłodna. Albo jakąś ciepło żółtą latynoskę, też zgadnę, ale cała reszta
Ja ostatnio, po analizie kolorystycznej, zagłębiłam się w wątek analizy kształtu twarzy i oczu, to dopiero łamigłówka
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 18:12   #1967
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No i ja teraz aparat mam tylko w telefonie, wiec wiadomo, jaka jakosc :d
Mam zdjecie dobrej jakosci, bez kolorow, i nie jestem az tak malo kontrastowa, taka w miare, choc oczywiscie nie taka jak Sniezka zdjecie czarno-biale
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:45   #1968
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No i ja teraz aparat mam tylko w telefonie, wiec wiadomo, jaka jakosc :d
Mam zdjecie dobrej jakosci, bez kolorow, i nie jestem az tak malo kontrastowa, taka w miare, choc oczywiscie nie taka jak Sniezka zdjecie czarno-biale
Powinnam widzieć to zdjęcie czy go nie wkleiłaś ?

p.s. ja też nie jestem jak śnieżka, sporo mi do niej brakuje
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-01-21 o 07:49
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 10:39   #1969
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Chyba nie, bo nie wrzucałam, mam to zdjęcie na fb, o takie, tu jeszcze robione aparatem, załacznik nr 1 a nr 2 to wczoraj, telefonem, widać, że zdjęcie rozmyte, rysy się zgubiły, ale jestem na nim bez makijażu, zupełnie, zero, null dlatego nie robię zdjęć telefonem

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 20:56
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 11:35   #1970
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Czy kontrast to nie wiem, to jest takie relatywne może lepszą wskazówką byłaby "czystość", intensywne wiosny ją mają. Mogę napisać po zdjęciu, że Twoja skóra wydaje się taka być, ale co z tego skoro to zdjęcie w takim świetle w jakim jest musisz popatrzeć w lustro. Dla porównania mam swoją fote w świetle lampki wieczorem, tak wygląda kontrast u mnie. Trochę upośledzona mina.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 11:39   #1971
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

To ja jestem dużo cieplejsza a ty jako bright masz ciemne włosy, więc ci łatwiej.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 11:53   #1972
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No jesteś cieplejsza, to ma ręce i nogi, bo wiosna jest cieplejsza od zimy ale skoro pasują Ci palety intensywnej a ciepłej nie to jesteś intensywna
A jak Ci w tych cukierkowych, intensywnych różach?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:08   #1973
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Z różami akurat nie wiem, bo nie miałam do czynienia, tzn. nigdzie nie widziałam takich ostrych kolorów. Jeśli fuksja, to bardziej ciepła niż chłodna, a taką trudno znaleźć. Może znowu wybiorę się na przymiarkę
A, wybacz, myślałam, że jesteś BS, nie BW. Z tych bardziej "kolorowych" mam jeszcze takie i takie, a tutaj latem, w słońcu (włosy farbowane, testowałam szminki, ta jest zbyt pomarańczowa), wyraźnie widać piegi (latem zawsze mam mega rude)
tutaj zdjęcie z lampa, więc skóra mocno ciepła. Oczy wydają mi się bardziej ciepło-szare niż szaro-niebieskie, może to faktycznie teal.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:28   #1974
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Sama nie wiem. Nie dziwie się, że masz mętlik
Intensywna wiosna to niby delikatniejsza i cieplejsza intensywna zima. Ty się wydajesz dosyć kontrastowa, ale nie w taki zimowy sposób, faktycznie ta jesień może pasuje. Może sposobem jest mierzenie palet lata i jesieni (zwłaszcza jesieni) - intensywnej wiośnie one na pewno nie będą pasowały. Ciepłej, jak najbardziej. Byle nie były to mocno zgaszone ciuszki, bo one żadnej wiośnie nie spasują.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:41   #1975
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ale o Jesieni nikt nie wspominał, na samym początku pisałam,że jesienny kolory są dla mnie najgorsze i postarzają wręcz, podobnie Zgaszone Lata i inne Zimy. Mówiłam,że podejrzewano Ciepłą Wiosnę, nie Jesień
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 12:47   #1976
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale o Jesieni nikt nie wspominał, na samym początku pisałam,że jesienny kolory są dla mnie najgorsze i postarzają wręcz, podobnie Zgaszone Lata i inne Zimy. Mówiłam,że podejrzewano Ciepłą Wiosnę, nie Jesień
Ciepła wiosna to wiosna z domieszką jesieni, więc może pożyczać kolory.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:04   #1977
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Jesienne są dla mnie najgorsze z możliwych i wszystkie zgaszone letnie.
No chyba że te paletki sa bardzo organiczone.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-01-21 o 13:06
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:13   #1978
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Jeśli jesteś tego pewna to dlaczego się zastanawiasz nad ciepłąwiosną
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:16   #1979
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś tego pewna to dlaczego się zastanawiasz nad ciepłąwiosną
Bo może nie potrafię określić, czy np. szary jest ciepły czy zimny, bo mi pasuje. Albo błękit: nie wiedziałam, że Ciepła Wiosna ma błekit podstawowy i że jest to kolor ciepły (niebieski jest chłodny) byc może te kolory,. które uważałam za chłodne, takimi nie są
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 13:27   #1980
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo może nie potrafię określić, czy np. szary jest ciepły czy zimny, bo mi pasuje. Albo błękit: nie wiedziałam, że Ciepła Wiosna ma błekit podstawowy i że jest to kolor ciepły (niebieski jest chłodny) byc może te kolory,. które uważałam za chłodne, takimi nie są
Może tak być, pokaż te kolory
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.