'to coś' w reklamie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 20:13   #31
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot.: 'to coś' w reklamie.

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
To się nazywa Flying ball i za tydzień ( od 17.07.2008 ) będzie w Biedronce za całe 6.99 Bedzie też pare innych rzeczy za tą samą cenę typu: piłki plażowe, hula hop, jakieś hantle. A najlepiej zajrzycie na ich stronkę
Dzięki, w końcu po tylu latach dowiedziała się jak to się nazywa
Kiedyś, kiedyś dostałam to w paczce od cioci z Niemiec. Bawiłam się tym z rodzeństwem i innymi dziećmi - ale było fajnie - ach te wspomienia później oczywiście zabawka wylądowała w piwnicy i po jakims czasie zapewne zakończyła żywot w śmietniku

I po jakiś 10 latach wchodzi to do Polski,
ach ta nasza zacofana Polska
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 13:34   #32
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: 'to coś' w reklamie.

A no :P
Ja sobie kupiłąm flying ball i skakanke z licznikiem w biedronce.Wszystko ok, gdyby nie to, ze skakanka raz odlicza z 100 w dóół czyli np. po 3 skokach jest 997, a drugi raz normalnie liczy.Ale tam, to jest made in china Flying ball pobawiłam sie chewile z mamą zaraz po zakupie - troche sily trzeba miec
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 13:53   #33
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: 'to coś' w reklamie.

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
A no :P
Ja sobie kupiłąm flying ball i skakanke z licznikiem w biedronce.Wszystko ok, gdyby nie to, ze skakanka raz odlicza z 100 w dóół czyli np. po 3 skokach jest 997, a drugi raz normalnie liczy.Ale tam, to jest made in china Flying ball pobawiłam sie chewile z mamą zaraz po zakupie - troche sily trzeba miec
..made in biedronka raczej, czyli jeszcze większy szit..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 13:54   #34
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: 'to coś' w reklamie.

A ja nie miałam jeszcze czasu iść...
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 14:00   #35
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: 'to coś' w reklamie.

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
A no :P
Ja sobie kupiłąm flying ball i skakanke z licznikiem w biedronce.Wszystko ok, gdyby nie to, ze skakanka raz odlicza z 100 w dóół czyli np. po 3 skokach jest 997, a drugi raz normalnie liczy.Ale tam, to jest made in china Flying ball pobawiłam sie chewile z mamą zaraz po zakupie - troche sily trzeba miec
Właśnie... miałam pytać, czy ktoś był, bo ja nawet nie miałam czasu, żeby pomyślec o tej biedronce wczoraj.

Jak to jakościowo wygląda? Ten flying ball? Nie rozleciał się?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 16:54   #36
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: 'to coś' w reklamie.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Właśnie... miałam pytać, czy ktoś był, bo ja nawet nie miałam czasu, żeby pomyślec o tej biedronce wczoraj.

Jak to jakościowo wygląda? Ten flying ball? Nie rozleciał się?
nie ma czego się spodziewać po produkcie biedronkowym za 6.99, ale przeszedł próbę [mój brat próbował..] i jest całe.
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 16:56   #37
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: 'to coś' w reklamie.

Byłam właśnie w dwóch Biedronach i kupiłam skakankę Sa dwie do wyboru: z plastikową i materiałową linką. Wzięłam z plastikową, bo kiedyś miałam materiałową i była tak lekka, że nie dało się skakać Linka dosyć długa, ale można dowolnie ją skracać. A licznik liczy zarówno od zera w górę jak i od 1000 w dół zależnie jak trzymamy...trzeba poprostu go trzymać w prawej ręce

Hantli z taśmą nigdzie nie było, flying ball i hula tylko jeden egzemplarz, skakanek też niewiele, praktycznie same paletki zostały... więc jeśli chcecie coś jeszcze kupić to radze jak najszybciej
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 18:20   #38
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot.: 'to coś' w reklamie.

Ja miałam również sobie zakupić skakanke z licznikiem w biedronce - tak się napalilam , ale koleżanka w pracy mi odradziła, bo zakupiła swojej córce i zaraz się zepsuła, wiec nie kupiłam ;(
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 18:47   #39
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: 'to coś' w reklamie.

Eifersucht, oo naresczie już to wiem ! Bo ja arz trzymalam w prawej rece strone z licnzikiem, doszlam do 73, dostawilam skaknke, pozniej mialam ta strone w lewej rece, i zaczelo mi odliczac z 73 w dół... U mnie ta materiałowa linka jets cięzka :P

Te flying ball jest an takich dwóch sznureczkach, jak do wieszania ubrań ( ale te do prania nie plastykowe tylko materialowe ) , ja to przetestowalam 3 razy , narazie ok, ale myślę, że po czasie moga te linki pęknać, ale z tego co widzę to łatwo bylo by je wymienić.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.