pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 11:12   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436

pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie


Mam włosy farbowane taki brązik z odrostami. Chcę przejśc w blond. Moja kuzynka identycznie miała farbowane włosy na brąz i chciała przejść w blond, fryzjer jej więc zrobił pasemka blond i za jakiś czas ma przyjść ponownie i znów jej zrobi pasemka blond. W ten sposób przejdzie z brązu w blond. Też mam teraz zamiar iść sobie zrobić te pasemka. Jka myślicie czy pasemka blond niszczą włosy?Jak bardzo?Jka przygotować się do przyjęcia pasemek na włosy, może najpierw je dobrze odżywić. Nie mam ani grubych ani gęstych włosów ale z blondu nie zrezygnuje...
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:46   #2
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

ja przechodziłam z brązu w bląd pasemka-ładnie to wyglądało, ale zniszczyło mi włosy teraz mam od dwóch miesięcy znowu brąz i doprowadzam włosy do porządku
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:50   #3
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

no ja sobie zrobilam jasniutki blond pasemka bo sama mam ciemny blond i juz nigdy wiecej.... w moim przypadku strasznie zniszczylo to wloski, i wogole zaczely mi wypadac teraz jakos doprowadzam je do porzadku ale juz pasemek nigdy wiecej
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:22   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

Ja natomiast przeszłam z czarnych farbowanych w blond w 4 miesiące ( metoda kombinowana-dekoloryzacja i pasemka) i sa w dobrej kondycji. Wszystko zależy od tego w jakim stanie są teraz twoje włosy , jakimi preparatami je traktujesz , do jakiego fryzjera się udasz.Polecam Ci własnie najpierw dobrze odżywić włosy stosując najlepiej profesjonalne ( fryzjerskie komsetyki- dobrze sprawdza się seria Loreal Absolut Repair z ceramidami , Matrix Biolage wzmacniająca, takie kosmetyki powinnas stosowac także w trakcie i po zabiegach, chodzi zarówno o szampon , odzywke jak i maskę, oczywiście nie należy przesadzić , intensywnośc kuracji dozuje się proporcjonalnie do ilości zabiegów jakim poddaje się włosy). Do tego możesz wspomóc sie preparatami doustnymi np Humavit. Dużo zalezy tez od jakości fryzjera do którego sie udasz i kosmetyków oraz techniki jaką stosuje ( przyznam , że byłam w renomowanym salonie, kilka lat temu schodziłam z czarnego w zwykłym i różnica ogromna jest). Fryzjer , który będzie "wtajemniczony" w stan Twoich włosów i Twoje zamiary przy schodzeniu poprzez pasemka będzie wiedział, żeby nie powtarzać ich w tym samym miejscu ( pani z lokalnego salonu powiedziała, że tak się nie da, jak ona ma to zrobić?????-hmmm jak sie okazało u innego fryzjara się dało). Należy tez zachowac między zabiegami odpowiednią przerwę, dla każdego jest ona inna, w zalezności od stanu włosów po zabiegu. Odsyłam także do pododbnych wątków ( w wątkach o dekoloryzacji przewija się kwestia pasemek)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:49   #5
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

no ja się wybieram teraz do profesjonalnego salonu gdzie pasemka kosztują od 119zł. Już mam dość pseudo fryzjerów którzy zniszczyli mi włosy nie raz. Teraz dopłące ale mam nadzieje, ze bedzie ok
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 15:01   #6
Malinowy_sen
Przyczajenie
 
Avatar Malinowy_sen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

mi blond pasemka niesamowicie zniszczyły włosy

teraz nieźle się gimnastykuję by mieć włosy takie jak były przedtem, i powiem szczerze, że jest ciężko

już nigdy nie zrobię sobie blond pasemek, a pfe
Malinowy_sen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 10:09   #7
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
Mam włosy farbowane taki brązik z odrostami. Chcę przejśc w blond. Moja kuzynka identycznie miała farbowane włosy na brąz i chciała przejść w blond, fryzjer jej więc zrobił pasemka blond i za jakiś czas ma przyjść ponownie i znów jej zrobi pasemka blond. W ten sposób przejdzie z brązu w blond. Też mam teraz zamiar iść sobie zrobić te pasemka. Jka myślicie czy pasemka blond niszczą włosy?Jak bardzo?Jka przygotować się do przyjęcia pasemek na włosy, może najpierw je dobrze odżywić. Nie mam ani grubych ani gęstych włosów ale z blondu nie zrezygnuje...
A ja robię pasemka od 7 lat i prostuję włosy co drugi dzień i ... nie mam ani zniszczonych, ani mi nie wypadają. Musisz się wybrać do na prawdę dobrego fryzjera, który pracuje na profesjonalych kosmetykach. Ja mam robione wlosy L'orealem, regularnie podcinane, odżywiane (najlepiej profesjonalymi kosmetykami, a nie drogeryjnymi) i prostuję Tondeo. Mi też ciężko byłoby rozstać się z blondem, dlatego musiałam poszukać droższego rozwiązania, ale było warto!!!
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 10:17   #8
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

Ja tez przechodziłam kiedys z brązu w blond, mi bardzo wysuszyły sie włoski i niestety nie mogłam więcej już robić, istne kołtuny mi sie robiły, poczekałam az odrosną i wtedy zrobiłam blond pasemka...ale w końcu i tak wróciłam (wracam) do naturalnych.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:50   #9
AgusiaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk cieszyński
Wiadomości: 26
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

Hej! A ja właśnie dziś zrobiłam sobie pierwsze pasemka. Też miałam brąz (farbowane 5 miesięcy temu) i odrosty. Bardzo długo się namyślałam, ale w końcu się odważyłam i muszę przyznać że jestem zadowolona. Wiadomo, że za pierwszym razem nie są te pasemka takie super blond ale myślałam że będzie gorzej. Dodam, że nie robiłam oczywiście tego sama, ale u fryzjera. Niestety z salonu L'oreal musiałam zrezygnować ze względu na cenę jaką usłyszałam (200-250 zł !!!!) Na pewno rozjasnianie osłabia włosy, ale jeśli robi się jakiekolwiek zabiegi chemiczne trzeba się z tym liczyć i bardzo o włosy dbać. Pozdrawiam
AgusiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:56   #10
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: pasemka blond-jak bardzo niszczą włosy, opinie

Każde rozjaśnianie włosów niszczy je.
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.