Lumiance Schwarzkopf-braz-tragedia na glowie!Prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-14, 10:25   #1
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Angry

Lumiance Schwarzkopf-braz-tragedia na glowie!Prosze o pomoc


Witajcie,

potrzebuje Waszej fachowej rady, mam wlosy brazowo zlote przy czym moj naturalny kolor to ciemny braz.Mialam juz spore odrosty wiec poszlam sobie kupilam nowa na rynku farbe ktora jest przeznaczona do ciemnych wlosow. Kolor na pudelku ciekawy lsniacy jasny braz taki powiedzialabym pod sarni i taki tez chcialam ale to co otrzymalam w rzeczywistosci to JASNY KAsztan czyli RUDE |Zatem mam RUDE odrosty i reszte zloto-brazowa.

Prosze co moge zrobic z tym odrostem zeby nie przeciagac farby po calosci czy rozjasnic je do maksimum i wtedy polozyc jakis braz ktory w efekcie bedzie schodzil i bedzie przebijal jasny ? - (tak mam teraz) czyli rozjasniam je do blondu i nakladam jasny braz ktory sie zmywa a pozniej wlosy sa piekne zloto-brazowe.
Boje sie z tym odcieniem rudosci - i ze niestety teraz tak nie wyjdzide - nie wiem co robic - prosze o RADE !
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 11:55   #2
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Wink Dot.: Lumiance Schwarzkopf-braz-tragedia na glowie!Prosze o pomoc

Ja doradzałabym pójście z tym problemem do fryzjera... Wiem, koszty będą, ale on/ona przynajmniej zrobi to dobrze i napewno efekt będzie lepszy od tego, jaki uzyskasz po farbowaniu w domu.
Skoro nie chcesz przyciemnić swoich włosów na całej długości, to zostaje tylko ta druga opcja - najpierw rozjaśnienie, a później odpowiedni brązik. Dlatego też zdecydowanie odradzam kombinowanie na własną rękę...

Swoją drogą, sama mam ciemne włosy i ostatnio chodził mi pogłowie pomysł rozjaśnienia sobie tą farbą kilku pasemek... Uchroniłaś mnie przed popełnieniem wieeeelkiego błędu...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.