Bardzo proszę o radę ... Nowe buty i preparat zabezpieczający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-26, 13:19   #1
ania9482
Przyczajenie
 
Avatar ania9482
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22

Bardzo proszę o radę ... Nowe buty i preparat zabezpieczający


Nie znalazłam żadnego działu "porady" ,wiec przepraszam jeśli ten wątek jest tu bardzo nie na miejscu.



Kupiłam nowe buty. Z ekoskóry. Niestety z zapędu popsikałam je preperatem zabezpieczającym skórę naturalną. Powstały na nich permanentne zacieki. Wygląda to jak zacieki z soli na czarnych butach w zimę ... niestety nie da się tego domyć ani nic. Normalnie jakby wyżarło ten sztuczny czarny lakier ...

Pomyślałam, że może by je popsikać jakimś czarnym spreyem (nawet takim do malowania grafitti ;D) ale nie wiem czy to nie bedzie mój kolejny "genialny" pomysł ... Pomyślałam, że może któraś z was miała kiedyś podobny problem i mogłaby mi coś poradzić. Jak nie dziewczyny na wizazu to nikt nie jest w stanie mi pomoc ;D

A tak wyglądają owe kozaczki z ekskluzywnej sieci butików CCC ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161004_115729.jpg (91,9 KB, 71 załadowań)
ania9482 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 14:14   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Bardzo proszę o radę ... Nowe buty i preparat zabezpieczający

A nie sprzedali ci tego cudownego spreju razem z butami? Bo czasem coś wciskają przy okazji?
Jednak na moje oko, to stanowczo za dużo go użyłaś. Jest info na takich sprejach, by nie przemoczyć produktu. A twoje buty wyglądają na zalane nim.
Zapytałabym na twoim miejscu u szewca. Kiedyś zreanimował mi odbarwiony obcas.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 19:34   #3
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Bardzo proszę o radę ... Nowe buty i preparat zabezpieczający

Cytat:
Napisane przez ania9482 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam żadnego działu "porady" ,wiec przepraszam jeśli ten wątek jest tu bardzo nie na miejscu.



Kupiłam nowe buty. Z ekoskóry. Niestety z zapędu popsikałam je preperatem zabezpieczającym skórę naturalną. Powstały na nich permanentne zacieki. Wygląda to jak zacieki z soli na czarnych butach w zimę ... niestety nie da się tego domyć ani nic. Normalnie jakby wyżarło ten sztuczny czarny lakier ...

Pomyślałam, że może by je popsikać jakimś czarnym spreyem (nawet takim do malowania grafitti ;D) ale nie wiem czy to nie bedzie mój kolejny "genialny" pomysł ... Pomyślałam, że może któraś z was miała kiedyś podobny problem i mogłaby mi coś poradzić. Jak nie dziewczyny na wizazu to nikt nie jest w stanie mi pomoc ;D

A tak wyglądają owe kozaczki z ekskluzywnej sieci butików CCC ;D
no niestety trzeba czytać dokładnie jakich specyfików się używa, bo w brew pozorom preparaty do skóry naturalnej i sztucznej różnią się nie tylko nazwą. zrobiłam kiedyś podobnie jak Ty

spróbuj preparatami do czyszczenia skóry sztucznej. ja tak uratowałam portfel z plam z atramentu. być może da się to doczyścić. a jak nie, to zapastuj czarną pastą wydaje mi się, że będzie to bezpieczniejsza opcja niż spray do graffiti
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 14:18   #4
ania9482
Przyczajenie
 
Avatar ania9482
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Bardzo proszę o radę ... Nowe buty i preparat zabezpieczający

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no niestety trzeba czytać dokładnie jakich specyfików się używa, bo w brew pozorom preparaty do skóry naturalnej i sztucznej różnią się nie tylko nazwą. zrobiłam kiedyś podobnie jak Ty

spróbuj preparatami do czyszczenia skóry sztucznej. ja tak uratowałam portfel z plam z atramentu. być może da się to doczyścić. a jak nie, to zapastuj czarną pastą wydaje mi się, że będzie to bezpieczniejsza opcja niż spray do graffiti
Czlowiek uczy sie na bledach ;DD
Czarną pastą próbowałam, ale nie daje rady i po wyschnięciu znowu widać ;D Spróbuję zaraz zamówić jakiś preparat do czyszczenia SZTUCZNEJ skóry ;D Jeśli to cokolwiek pomoże odtańczę chyba jakiś taniec radości ;DD
ania9482 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-29 15:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.