Nie wiem co wybrać. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 00:10   #1
Nika04
Raczkowanie
 
Avatar Nika04
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 37
Question

Nie wiem co wybrać.


Zwracam się do Was z poradą Chciałabym sobie kupić z Avonu perełki brązujące lub rozświetlające... albo mozaikę rozświetlającą czy brązującą. Nie jestem pewna co lepiej czy kosmetyk brązujący czy rozświetlający, a jeśli to czy mozaikę czy kuleczki. Dobrze by było by wypowiedziały się osoby, które miały przynajmniej dwa z wymienionych. Co daje bardziej naturalny efekt?? Chodzi by wtapiało się w skórę a nie tworzyło pyłku na powierzchni, albo niewidoczny. Na lato chyba lepiej kosmetyki brązujące prawda?? Brązujące od razu też rozświetlają skórę to niby lepiej to ale sama nie jestem pewna a nie chce by kosmetyk przeleżał.
Nika04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 08:41   #2
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Nie wiem co wybrać.

Ja mam kuleczki brązujące i mozaikę rozświetlającą obie są super, jednak gdybym miała wybrać jeden z nich, to zdecydowanie wybrałabym kuleczki Musisz też wiedzieć w czym lepiej się czujesz i wyglądasz? W tonacji ciepłej, czy chłodnej? Mozaiki używam jako różu od czasu do czasu, ale częściej jako cieni , natomiast kuleczek każdego dnia. Latem rzeczywiście lepiej coś brązującego, bo możesz sobie ładnie podkreślić opaleniznę Także ja polecam Ci kuleczki brązujace, ale niech wypowiedzą się też inne osoby... może któraś z dziewczyn używała mozaiki brązującej? Może daje lepszy efekt...
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:59   #3
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Nie wiem co wybrać.

ja tylko chciałam powiedzieć abyś dobrze przemyślała zakup kuleczek, bo skończą ci się dopiero za kilkanaście miesięcy albo może i lat są baaaardzo wydajne
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 13:43   #4
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nie wiem co wybrać.

Mam kuleczki brązujące, kupiłam je z myślą o lecie -opalenizna i tak dalej i jestem zadowolona
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 13:54   #5
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Nie wiem co wybrać.

Ja również polecam Ci kuleczki brązujące, na lato w sam raz.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 17:31   #6
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nie wiem co wybrać.

Tak właśnie się zastanawiam co Ci polecić i szczerze powiem, że nie wiem!
Ja mam zarówno mozaikę jak i kuleczki brązujące!
Mozaika - Guerlain Terracotta dla brunetek - świetna tylko niektóre kaneczki się szybciej wyczerpują, a perełki mam z Oriflame - chyba nie do zużycia !
Co do rozświetlających to także posiadam w swoim kuferku mozaikę i kuleczki Guerlain!
Ja na przykład wolę rozświetlające perełki, ale pewnie dlatego, że mam zimny typ urody!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 00:31   #7
Nika04
Raczkowanie
 
Avatar Nika04
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 37
Dot.: Nie wiem co wybrać.

Co do tego jaka tonacja mi pasuje to... nie wiem Wydaje mi się że mam zimny typ urody, ale nie jestem do końca pewna. Naturalnie mam jasną karnacje i w tedy dobrze mi np w różu czy niebieskim, ale też w czerwieni. Kiedy używam kilka dni samoopalacz (nie opalam się) i maluje się w brązy i ciepłe kolory to też mi ładnie. Z moich spostrzeżeń mogę tylko dodać że pomarańcz w żadnym odcieniu mi nie pasuje i to nie tylko ja tak uważam, ale też koleżanki czy chłopak A czerwień to tak bardziej po samoopalaczu raczej A ze starszych zdjęć mogę zauważyć, że moja skóra przybierała lekko brązowy odcień, ale najpierw zawsze czerwony. Natomiast teraz gdy opalenizna pojawia się podczas pobytu nad wodą to jest bardzo delikatna i taka jakby złotawa lekko oliwkowa. Daleko jej do śniadego koloru typu Katie Holmes, Eva Langoria, Miley Cyrus ( to tak dla porównania)
Wydaje mi się, że jestem bardziej nastawiona na lato na perełki brązujące. A na zimę pomyślę raczej nad czymś rozświetlającym.
Nika04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 00:39   #8
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nie wiem co wybrać.

Wiadomo, że nie należy się sugerować zdaniem innych! W sumie masz rację idzie lato i czas na brązujące kuleczki , ale ja nie wyobrażam sobie nawet na chwilę rozstać się ze swoim Ukochanym - Winter Radiance Guerlaina (to chyba mój kosmetyk nr. 1 - co ja biedna zrobię jak się skończą te srebrzyste perełki ?!)
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.