Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 14:12   #1201
skrzacik1234
Raczkowanie
 
Avatar skrzacik1234
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez djmOnia89 Pokaż wiadomość
Witajcie!mam taki mały problem.Kolczyki nie są mi obce.Mam kolczykaw pepku,10 kolczyków w uszach i kolczyka w nosie i własnie...ten kolczyk w nosie to moj mały problem....zrobilam go sobie w czerwcu tego roku, po miesiacuposzłam się opalać i plywalam w otwartym basenie .po kilku dniach zaczął się nad moim kolczykiem pojawiaćtaki małyguzek przebiłam to szpilkąibyła to chyba ropa,powtarzalo siętopokilku dniach,musialam kolczyka sterylnego zamienic na tego z kulką wiekszego zeby zakrywal to co mi sierobi..poszlam do kosmetyczki kazala mi kupić neomecyne kupiłam ipsikam tym lecztojestantybiotyk pojawia sie to dalej lecz nie jest tak duże jak na poczatku........czy to minie....a moze tocośtrądzikowego......ch ce miec tego kolczyka dalej bo on mi sie podoba

tez miałam takie kłopoty okazało się ze miałam źle kolczyk przekłóty i musiałam na jakiś czasz z niego zrezygnowac... po jakims czasie przebijałam juz profesjonalnie z kolczykiem leczniczym i mam juz kolczyk 2 lata i nie mam z nim zadnych problemow
__________________
Skrz4c!k
skrzacik1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 14:39   #1202
iveetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 21
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

no właśnie ja tez zrobiłam sobie kolczyka w ręce tylko w innym miejscu. i tworzy mi sie tam ropa,jest czerwone i troche spuchnięte. polewam codziennie kilka razy dziennie woda utleniona i nie chce zejść wpgóle. niby zrobiłam go wczoraj ale powinno choć troszke czerwonego zejść :/
__________________
;> Dum spiro,spero... ;]
iveetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:06   #1203
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

zaczerwienienie jest oznaką gojenia. odstaw wodę utlenioną i zainwestuj w sól fizjolgiczną lub morską oraz octenisept.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:17   #1204
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez juiju Pokaż wiadomość
Kurcze, ja wszystkie 13 kolczyków w uszach, jeden w pępku i jeden w języku przekłuwałam sama..

Cytat:
Napisane przez juiju Pokaż wiadomość
przekłucie to nic<mdleję na widok igły w szpitalu a to taka kuracja przeciw, hehe ale spodobało mi się i brnę w to nadal>
yhy... radzę się przebadać
Cytat:
Napisane przez juiju Pokaż wiadomość
na uchu przez basen pojawiła się narośl na chrząstce taka paskudna po roku od przebicia, czyli jakieś 3 lata temu, kolega kazał mi to wygnieść, ponieważ miał to samo i tak się tego pozbył...yhm..mi nie pomogło
nie ma to jak kąpiel w basenie z niezagojonym uchem
Cytat:
Napisane przez juiju Pokaż wiadomość
...gdyby ktoś wiedział co i jak z tym zrobić, bo wizyta u dermatologa narazie odpada...<strach co mi powie>
szkoda, że wsześniej nie pomyślałaś, o tym by się nieco zatroszczyć o odpowiednią pielęgnacje przekłucia. jeśli wdała sie infekcja o trzeba ją leczyć. możesz trybiotykiem o ile jeszcze go gdzieś znajdziesz.
Cytat:
Napisane przez juiju Pokaż wiadomość
...z językiem jest taki problem, iż należy go w miarę regularnie odkażać, zwłaszcza jeżeli tak jak ja pali się, bo po pewnym czasie język zaczyna boleć i puchnąć....
jeśli nie jesteś uzależniona to nalezy się wstrzymac od palenia. poza tym jaranie wydłuża proces gojenia.
Cytat:
Napisane przez juiju Pokaż wiadomość
niom, ale mniejsza z tym, jeżeli o przebijanie chodzi to chciałam zapytać, czy wie ktoś coś na temat kolczyków do pępka przebijanych w ten sposób?????>> http://www.wildcat.pl/sklep/pics/bm2.jpg w jaki sposób się to goi, czy przebija się to na raz czy pojedyńczo <mam już jedną klasyczną dziurkę w pępku>...niom, tak, że jeżeli ktoś byłby w stanie pomóc)
nikt, na tym forum, nie udzieli Ci info 'jak kłuć się samemu' bo nikt nie będzie brał za Ciebie odpowiedzialności. chcesz się zarazić jakimś świństwem, proszę bardzo... ale ja Ci w tym niestety nie pomogę.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 19:29   #1205
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Knuckle Piercing (kolczyk w ręce)

Cytat:
Napisane przez iveetta Pokaż wiadomość
no właśnie ja tez zrobiłam sobie kolczyka w ręce tylko w innym miejscu. i tworzy mi sie tam ropa,jest czerwone i troche spuchnięte. polewam codziennie kilka razy dziennie woda utleniona i nie chce zejść wpgóle. niby zrobiłam go wczoraj ale powinno choć troszke czerwonego zejść :/
wstaw zdjęcia-w jakich warunkach był przeprowadzany zabieg-a delikatne zaczerwienienie czy opuchlizna nto normalne objawy zaraz po przekłuciu?
i kto podsunął pomysl z woda utlenioną?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:52   #1206
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej
Mam 18 lat i mam zamiar zrobić sobie kolczyk w nosie od 2 lat mam świra na tym punkcie ale zdecydowałam poczekać aby sprawdzić czy to nie tylko jakiś kaprys :P aktualnie sądzę, że to nie kaprys tylko na serio mi się to podoba, nie dla szpanu ani nic z tych rzeczy :P po prostu dla sibie mam tylko kilak pytań:
- zaopatrzyłam się w krem znieczulający ELMA - czy na serio on działa? i czy ból będzie faktycznie prawie nie odczuwalny?
- mam zamówiony kolczyk typu "wkrętka" - czy jest on dobry? czytałam ost, że lepsze są te z zakręcaną kulką...ale zamówiłam już tamte :/
- czy wystarczy samo przemywanie octeniseptem?
- jaką grubością igły będę miała przekłuwany nos skoro kolczyk jest grubość 0,8mm? (to pytanie akurat z ciekawości) :P
Nos będę mieć przekłuwany w dobrym studiu także bez obaw mam tylko małego stracha :P ale decyzja zapadła i koniec kropka. Czkam na odp z góry dziękuję ;****
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:11   #1207
Lenka917
Przyczajenie
 
Avatar Lenka917
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 8
Question Problem z kolczykiem

3 tygodnie temu przebiłam drugi raz ucho nmiej więciej na tej wysokościco kolczyk"kwiatuszek" na zdjęciu http://www.insatiable.republika.pl/ucho.jpg. Może to zabrzmi gupio ale zatanawiam się czy mogłabym założyc do niego kolczyka do pępka (one są najładniejsze). Jakie kolczyki polecacie?? Czy kolczyk do pepka nadaje się do ucha/:confused::confused::o
Lenka917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 23:21   #1208
monialisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 138
Dot.: Problem z kolczykiem

Zdecydowanie nie.
Jak Ty go tam chcesz włożyć? ;/
__________________
"Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
Douglas Adams
monialisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 14:11   #1209
kwiatuszek4141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Post Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja przekłuwalam sama i na poczatku nie bolalo..dopiero jak przekluwasz druga powloke ta od srodka nosa to boli..najlepiej jest przebic igla lekarska najciensza,a potem poprawic kolczykiem do nosa.tyle ze trzeba go spilowac zeby byl ostry..i oczywiscie najpierw trzeba odkazic woda utleniana kolczyk i nos..potem po przebiciu wystarczy przemywac nos i kolczyk woda utleniona..w zaleznosci jak dugo niebd chodzila w kolczyku to ci sie zarosnie np: mojej kumpeli zaroslo sie przez 3godziny..a ja cala noc nie mialam kolczyka i mi sie nie zarosla dziurka...roznie to z tym bywa..
kwiatuszek4141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 14:18   #1210
cherryPrincess69
Raczkowanie
 
Avatar cherryPrincess69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraina czarów :)
Wiadomości: 326
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja przekluwalam sobie nos u bardzo profesjonalnego piercera Troche bolalo i na poczatku sie balam ale nie zaluje
cherryPrincess69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 16:10   #1211
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A czy np używał ktoś Emli aby znieczulić? Czy wtedy też boli przebijanie tej ostatnij błonki? przebijanie samemu...ciekawe przeżycie ale chyba bym sie nie odważyła :P poza tym jak się samemu przebija to istnieje duże prawdopodobieństwo, że się jednak zrezygnuje :P czekam na odp *
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 16:21   #1212
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek4141 Pokaż wiadomość
Ja przekłuwalam sama i na poczatku nie bolalo..dopiero jak przekluwasz druga powloke ta od srodka nosa to boli..najlepiej jest przebic igla lekarska najciensza,a potem poprawic kolczykiem do nosa.tyle ze trzeba go spilowac zeby byl ostry..i oczywiscie najpierw trzeba odkazic woda utleniana kolczyk i nos..potem po przebiciu wystarczy przemywac nos i kolczyk woda utleniona..w zaleznosci jak dugo niebd chodzila w kolczyku to ci sie zarosnie np: mojej kumpeli zaroslo sie przez 3godziny..a ja cala noc nie mialam kolczyka i mi sie nie zarosla dziurka...roznie to z tym bywa..
koleżanka przedstawiła bardzo prosty sposób jak zarazić się różnego rodzaju świństwami typu wzw i hiv
'podziwiam' za odwage :x
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 16:35   #1213
canela
Zadomowienie
 
Avatar canela
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek4141 Pokaż wiadomość
..i oczywiscie najpierw trzeba odkazic woda utleniana kolczyk i nos.
Nie da się odkazić niczego wodą utlenioną!!! Ona służy do odkażania RAN, a nie przedmiotów!! Działa tylko i wyłącznie w kontakcie z krwią, bo wtedy zachodzi reakcja chemiczna.
Skórę na nosie i kolczyk równie dobrze mogłabyś "odkazić" wodą z kranu - na jedno by wyszło.

Cytat:
Napisane przez AniaNysia Pokaż wiadomość
A czy np używał ktoś Emli aby znieczulić? Czy wtedy też boli przebijanie tej ostatnij błonki? przebijanie samemu...ciekawe przeżycie ale chyba bym sie nie odważyła :P poza tym jak się samemu przebija to istnieje duże prawdopodobieństwo, że się jednak zrezygnuje :P czekam na odp *
Jeśli przekłuwa się w profesjonalnym studiu, to ból jest minimalny i trwa b. krótko - nie opłaca się tego znieczulać nawet. A ta "ostatnia błonka" to chrząstka - bolałoby nawet po znieczuleniu miejscowym.
__________________
Zapach dnia

próbki i odlewki
canela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 16:50   #1214
LKstasia
Raczkowanie
 
Avatar LKstasia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam takie pytanie do właścicielek kolczyków w nosie; czy macie wewnątrz noska takie jakieś zgrubienie?
Ja mam kolczyka prawie 3 miesiące i właśnie w środku jest taki jakby bąbel czy coś
Nie wiem czy to normalne; dodam jeszcze, że musiłam dość często wyciągać kolczyk; może to właśnie to spowodowało...?
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe
LKstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 06:49   #1215
kwiatuszek4141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez AniaNysia Pokaż wiadomość
A czy np używał ktoś Emli aby znieczulić? Czy wtedy też boli przebijanie tej ostatnij błonki? przebijanie samemu...ciekawe przeżycie ale chyba bym sie nie odważyła :P poza tym jak się samemu przebija to istnieje duże prawdopodobieństwo, że się jednak zrezygnuje :P czekam na odp *
ja tam sie odwazylam...i nic mi na razie nie jest xD
kwiatuszek4141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 07:29   #1216
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

przebadaj się na hiv, wzw i wtedy się dowiesz czy jest wsio okej
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 17:16   #1217
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Hej
Co myślicie o kolczyku w nosie w wieku 15 lat ??
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 17:20   #1218
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Jeżeli otrzymasz pisemną zgodę rodziców i przekłujesz nos w dobrym salonie, to czemu nie
__________________
Vicinity of obescenity in your eyes.















swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 17:24   #1219
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

myślę że nie jest to zły wiek, aczkolwiek w tym okresie czasem podejmuje sie decyzje pod wplywem otoczenia, emocji a potem się żałuje..
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 17:24   #1220
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez swistakoi Pokaż wiadomość
Jeżeli otrzymasz pisemną zgodę rodziców i przekłujesz nos w dobrym salonie, to czemu nie
Ja również tak uważam
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:19   #1221
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

trzeba było zakładać nowy temat?!

a tak co do pytania: nie przepadam za 15mi z kolczykiem w nosie [ani żadnym innym kolczykiem]. jak dla mnie 15 latki to jeszcze dzieciaki i żaden kolczyk nie dodaje im uroku ani nic z tych rzeczy-a wręcz mnie odrzuca jak widze 15tke na basenie z kolczykiem w pępku i zwisem do gaci
but jak już chcesz ten kolczyk to tylko i wyłącznie za zgoda rodziców-nie ma co sobie robić problemów i tracić ich zaufania oraz w dobrym studiu
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:33   #1222
LKstasia
Raczkowanie
 
Avatar LKstasia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
przebadaj się na hiv, wzw i wtedy się dowiesz czy jest wsio okej
to myślisz, że świat się kończy na wzw i hiv?
Z tego co pamiętam to byłam szczepiona przeciw wzw; a co do wirusa hiv to nie było możliwości przedostania się czyjejś krwi, ponieważ był nos przekłuwany samodzielnie w domu.
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe
LKstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:56   #1223
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Kolczyk w nosie jest śliczny jeżeli tylko się rodzice zgodzili i nie będziesz miała problemów w szkole z tym to czemu nie
Ja pod koniec 1 kl gim robiłam w pępku , i nie żałuję

W nosie robię w czerwcu 2010 , na koniec gimnazjum ;] ...rodzice już się zgodzili ;D
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 19:22   #1224
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Jest ok. Wiele moich kolezanek w moim wieku i mlodszych maja kolczyki w nosi i pępku (mam 15 lat). Ja osobiscie bym sobie niezrobila, bo nie widze wiekszej potrzeby. Wystarcza w uszach ze 3 ;] Nigdzie indziej.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 19:31   #1225
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

U mnie w szkole kilka osób zrobilo sobie kolczyki w nosie, tylko z powodu mody. Sądzę, że za jakiś czas będą żalowaly tego. Co do kolczyka podobają mi się, ale tylko takie male srebrne kuleczki. Są urocze.-)

Jak Ci się podoba to rób.
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 19:40   #1226
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez LKstasia Pokaż wiadomość
to myślisz, że świat się kończy na wzw i hiv?
Z tego co pamiętam to byłam szczepiona przeciw wzw; a co do wirusa hiv to nie było możliwości przedostania się czyjejś krwi, ponieważ był nos przekłuwany samodzielnie w domu.
ee odp była do kwiatuszka to po pierwsze.
na wzw typu a i b fakt, jest szczepionka lecz na wzw typu c nie a co ma do tego to, że był kłuty w domu? jak coś zostaje przekłute to normalną rzeczą jest, że leci krew. poza tym można się zarazić poprzez użycie niesterylnych narzędzi do zabiegu.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 20:16   #1227
LKstasia
Raczkowanie
 
Avatar LKstasia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
ee odp była do kwiatuszka to po pierwsze.
na wzw typu a i b fakt, jest szczepionka lecz na wzw typu c nie a co ma do tego to, że był kłuty w domu? jak coś zostaje przekłute to normalną rzeczą jest, że leci krew. poza tym można się zarazić poprzez użycie niesterylnych narzędzi do zabiegu.
mam nadzieję, że wybaczysz moją gafę
piszesz, że co ma przekłucie do tego, że było to robione w domu. Miałam na mysli pisząc to o zakażenia wirusem Hiv.
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe
LKstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 22:11   #1228
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to, że przekłucie było robione w domu nie świadczy o tym, że trzeba się zarazić hivem czy czymś ja np. chodzę do piercera prywatnie, zabieg wykonywany jest w domu, wszystko pjanknie sterylnie i nie musze się przejmować, że cuś może nie wyjść etc poza tym w szpitalu również można cuś złapać.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 13:04   #1229
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Hmm.. ja w życiu nie pomyślałabym o kolczyku w nosie czy w innym miejscu w wieku 15 lat. Bałabym się, że za kilka lat mi się odwidzi, że to decyzja pod wpływem chwili, mody etc.
Poczekaj chociaż rok-dwa, albo wybierz dobry salon, porozmawiaj z rodzicami i przemyśl to jeszcze raz.
Pozdrawiam
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 13:12   #1230
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
trzeba było zakładać nowy temat?!

a tak co do pytania: nie przepadam za 15mi z kolczykiem w nosie [ani żadnym innym kolczykiem]. jak dla mnie 15 latki to jeszcze dzieciaki i żaden kolczyk nie dodaje im uroku ani nic z tych rzeczy-a wręcz mnie odrzuca jak widze 15tke na basenie z kolczykiem w pępku i zwisem do gaci
but jak już chcesz ten kolczyk to tylko i wyłącznie za zgoda rodziców-nie ma co sobie robić problemów i tracić ich zaufania oraz w dobrym studiu
Dzieciaki
Dla Ciebie dorosłym jest tylko osoba która ukończyła 18 lat?
A 17 latki ,16 to też dzieciaki mimo tego że nie które są dojrzałe?
Ciekawe
A jak odrzuca Cię to nie patrz i tyle, no chyba że zazdrościsz
A 20 latkom kolczyk już dodaje uroku?
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.