Żel Duac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-07, 13:41   #1
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435

Żel Duac


Witam!
Ostatnio strasznie mnie "wysyfiło" z początku na czole i wogole mi to nie znikało potem stopniowo na coraz wiekszych partiach twarzy (nosie i troche na policzkach) poszłam w końcu do dermatologa. Powiedziała ze sa to zmiany tradzikowe... nigdy nie miałam problemów z cerą i teraz...
Zapisała mi taki żel Duac i teraz pytanie czy używała go któraś z was i jakie spostrzezenia macie? pozdrawiam was
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 15:50   #2
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

Up Up
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 15:55   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Żel Duac

ja od siebie ogromnie plecam choc doskonoale zdaję \sobie sprawe z tego iz kazda cera inaczej reaguje, siosta smarowała nim buzię(nie miała ropnych) i tylkkjo kilka dosłownie s\zoastało juz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 16:01   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

Emilka to ciesze sie Ja tez mam nadzieje ze mi pomoze
Lekarka powiedziała mi ze bardzo mozliwe ze mnie podrażni i juz to chyba zdrobił (po dwukrotnych zastosowaniu) bo policzki mam czerwone i mnie pieką
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 16:24   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Żel Duac

to zmniejsz częstotliwosc,nie uzywaj codziennie a co 2 np dzien. Ali nie podraznił, ale ona ma grubą skórę.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 17:36   #6
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

tak bede robic właśnie na policzki co drugi dzień bede dawac bo z reszta tam mam bardzo mało wyprysków
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 12:59   #7
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Exclamation Dot.: Żel Duac

Ja niestety Duacu nie polubiłam... Wszystkie miejsca, na które położyłam go (naszczęście tylko punktowo) zrobiły się jakby grubsze i czerwone. Moja mama też nabawiła się po nim strasznych podrażnień. Dosłownie, wyglądała jakby ją ktoś pobił. Ale wiadomo, jak stwierdziła Emilia, cera cerze nierówna...



Pozdrawiam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 19:36   #8
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Żel Duac

ja go stosuję w parze z maseczką lerostett ( czy jakos tak ) i pomimo, że używam go do niedawna, to jestem naprawdę miło zaskoczona .. ;ladnie szybciutko wszystko schodzi
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 23:14   #9
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

No a ja wam powiem że mnie on najwyraźniej służy smaruje sie nim dzis dopiero czwarty dzien a juz widze poprawe Wypryski znikaja powoli do kontroli mam isc pod koniec miesiaca wiec mam nadzieje ze wyleczy mi sie wszystko Bardzo bym chciala zeby do dwoch tygodni mi wiekszosc poznikala bo polmetek mam
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 11:25   #10
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Żel Duac

Kaduniu bardzo sie ciesze ze duac Ci przypasował, moim zdaniem fajny specyfik
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 11:25   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Żel Duac

czekamy na dalasze relacje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 11:32   #12
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

I ja czekam na dalsz opinie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:08   #13
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Żel Duac

A mnie on okropnie uczulił. Mam całą buźkę czaerwoną, swędzi i piecze a njgorsze ze to uczulenie rozlało się też na oczy Mam jedno oko podpuchnięte i zaczerwienione - nie wiem jakim cudem sie to stało Być może w trakcie snu jakoś to wszystko roztarłam, choć smarowałam się trochę czasu przed snem, aby mógł się wchłonąć.
Byłam dziś u dermatolożki, ale szkoda słów. Chciałam, żeby mi coś dała na złagodzenie tego uczulenia, a ona się słodko uśmiechnęła i stwierdziła, że to przejdzie a mi się poprostu ryczeć chce. Jak ja się mam jutro ludziom na oczy pokazać? Stwierdziłam, że to była moja ostatnia wizyta u tej baby bo ona się mnie pytała co też ma mi przepisać, aby stan mojej cery się poprawił. Wyciągnęła jaką książkę z spiem leków i zaczeły czytać opisy niektórych, a potem patrzy na mnie żebym sobie coś wybrała. No super, lekarz się mnie pyta czym mnie leczyc.
Robiłam już okłady z świetlika na oko, ale nadal jest spuchnięte i boli, piecze i swędzi. Już sama nie wiem jak to mam złagodzić. Płakać mi się chce
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 22:12   #14
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

Ojj to niedobrze
Ja powiem wam że ten żel działa tak jak lekarka powiedziala czyli podrażnia mnie Co prawda syfki schodzą i mniejszają sie na nosie juz nie mam prawie nic ale za z nosa starsznie schodzi mi skóra i z obszaru między brwiami, dlatego narazie bede go stosowac tylko na czoło, bo niestety policzki mnie pieką po nim. Wedlug lekarki to normalnie ze ten żel tak robi ale jesli mam sie pozbyc tych wstretnych wyprysków to juz przecierpie to schodzenie skóry... tez jestem załamana wyglądem mojej buski bo nigdy nie mialam problemu z twarza a tu nagle teraz takie cos jeszcze najgorsze ze polmetek mam za niecałe 2tyg i lipa na dodatek zaczyna mnie wysyfiac na dekolcie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:38   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Żel Duac

Cytat:
No super, lekarz się mnie pyta czym mnie leczyc.
Robiłam już okłady z świetlika na oko, ale nadal jest spuchnięte i boli, piecze i swędzi. Już sama nie wiem jak to mam złagodzić. Płakać mi się chce
moze schłodzona czarna lub mietowa herbata?spróbiooj
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 17:12   #16
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Żel Duac

Dzięki. Robiłam okłady z herbatki i świtlika i dziś jest już lepiej, tylko skóre mam strasznie suchą, aż taką skorupę. Kupiłam dziś kremik nawilżający i mam nadzieje, że to pomoże.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 17:17   #17
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

nono ten żel porządnie wysusza łuszczy mi sie skora i jak dzis nałozyłam podklad to nieładnie to wyglądało boze jak ja bede wygladac na tym polmetku
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 17:55   #18
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Żel Duac

Hmmm to może odstaw na pare dni przed półmetkiem? A jeżeli to niemożliwe to jakas dobra kuracja, która nawilży Twoją skórę. Zawsze tak jest, że jak jedno jest oki to wyskakuje cosik i nnego i tak już mamy, że my kobiety to wiecznie z czymś walczymy. Uuh zawsze coś. Trzymaj się, bedzie dobrze i obojętnie jak będzie to będziesz i tak najpiękniejsza, bo drugiej takiej osóbki napewno nie ma, więc jako ta jedyna i nie powtarzalna na świecie będziesz wyglądać slicznie.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 18:03   #19
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Hmmm to może odstaw na pare dni przed półmetkiem? A jeżeli to niemożliwe to jakas dobra kuracja, która nawilży Twoją skórę. Zawsze tak jest, że jak jedno jest oki to wyskakuje cosik i nnego i tak już mamy, że my kobiety to wiecznie z czymś walczymy. Uuh zawsze coś. Trzymaj się, bedzie dobrze i obojętnie jak będzie to będziesz i tak najpiękniejsza, bo drugiej takiej osóbki napewno nie ma, więc jako ta jedyna i nie powtarzalna na świecie będziesz wyglądać slicznie.
Jestes kochana Juz sama nie wiem czy odstawiać czy nie bo w sumie wole nie miec pryszczy ale hmmm zobaczymy jeszcze mam 12 dni
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 11:59   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Żel Duac

[QUOTE][nono ten żel porządnie wysusza łuszczy mi sie skora i jak dzis nałozyłam podklad to nieładnie to wyglądało boze jak ja bede wygladac na tym polmetku/QUOTE]

Cytat:
Dzięki. Robiłam okłady z herbatki i świtlika i dziś jest już lepiej, tylko skóre mam strasznie suchą, aż taką skorupę. Kupiłam dziś kremik nawilżający i mam nadzieje, że to pomoże.
w wątklu differin raz jeszcze wypisałam dobre nawilzacze.

nie musisz odstawiac całkowiecie, zmniejsz częstotliwosc poproastu nie stosuj codziennie tylko co 2 dzien, i nawilzaj czyms prostym w skąłdzie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 18:45   #21
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Żel Duac

Dzięki za pomoc Ja chyba musze z niego zrezygnować choć wydawalo mi się, że w końcu trafiłam. Nie chodzi o to okropne łuszczenie i przesuszenie tylko, o to że po jego zastosowaniu wieczorkiem moja skóra rano jest czerwona. I jeszcze do tego mi się to uczulenie rozlało na oko, nio ale to już było po 2 dniu stosowania bo po pierwszym skóra była trochę mocno zaczerwieniona. Boję się, że po kolejny użyciu sytuacja się powtórzy. Straciłam już nadzieję, że coś mi pomoże i będę miała ładną cerę
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:38   #22
ciapek
Przyczajenie
 
Avatar ciapek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Żel Duac

czesc dziewczyny!
wlasnie bylam dzisiaj u mojej p.dermatolog na kontroli(lecze tradzik od miesiaca) i przepisala mi Duac na noc co rugi dzien na zmiane z differinem
ciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:48   #23
ciapek
Przyczajenie
 
Avatar ciapek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc Ja chyba musze z niego zrezygnować choć wydawalo mi się, że w końcu trafiłam. Nie chodzi o to okropne łuszczenie i przesuszenie tylko, o to że po jego zastosowaniu wieczorkiem moja skóra rano jest czerwona. I jeszcze do tego mi się to uczulenie rozlało na oko, nio ale to już było po 2 dniu stosowania bo po pierwszym skóra była trochę mocno zaczerwieniona. Boję się, że po kolejny użyciu sytuacja się powtórzy. Straciłam już nadzieję, że coś mi pomoże i będę miała ładną cerę
a stosowalas differin?
ciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 23:31   #24
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

Ja bym powiedziala ze ciut lepiej u mnie Duac stosuje tylko puntktowo narazie na pryszcze duzo mi jzu poznikało z reszta wysuszona buzie smaruje mascia z wit A ktora dobrze nawilza i natluszcza
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 23:45   #25
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez ciapek Pokaż wiadomość
a stosowalas differin?
Nie, nie stosowałam tego. Dziś właśnie dzięki Emilii zaglądnełam na wątek związany z tym preparatem i znów powstała we mnie mała nadzieja. Z tym, że najpierw musze znaleźć odpowiedni krem z filtrem ( o tym też już sporo się naczytałam), który mnie nie zapcha, a to łatwe nie jest

Kadunia masz u mnie mistrza, bo ja dziś tyle się zastanwaiłam co mi tą łuszczącą sie buźke nawilży i szukałam jakiegoś mazidełka co na noc będę mogła nałożyć i pustka. A tu wchodze na wątek i piszesz o maści, którą posiadam (lezy gdzieś rzucona w nie pamięć) i dopiero zaświciła żaróweczka, że przecież ona bardzo fajnie nawilża. Dziekuję ślicznie
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 00:24   #26
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Żel Duac

Czesc dziewczyny ja uzywalam Duac zel okolo 4 miesiecy tez na poczatku mialam czerwone i piekace policzki ale wszystkie krosty mi zeszly a mialam ich bardzo duzo.Podraznilam sobie troche buzke tym zelem ale jestem szczesliwa ze juz nie mam ani jednego syfka.Zostaly mi jeszcze troche male blizny po wyciskaniu ale widze ze powoli znikaja rowniez.moim zdanie ten zel jest super Mam go nadal w lodowce(napewno wiecie ze trzeba go trzymac w lodowce)
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 09:27   #27
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

Renatko bardzo sie ciesze ze jestes taka zadowolona z niego
Co do lodówki to na opakowaniu pisze :
Przechowywanie po pierwszym otwarciu tuby: Przechowywać w temperaturze do 25 stopni C.

Judytko widzisz taka mała rzecz a może pomoc Ja stosuje ta masc na rozne rzeczy: stosowałam ja na poparzenia słonecznie świetnie działała, stosuje ja jako nawilżacz i tez super jak i rowniez wcieram ja w paznokcie i sa duzo mocniejsze i nawilżone Pozdrawiam
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:41   #28
ciapek
Przyczajenie
 
Avatar ciapek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Żel Duac

wczoraj przed spaniem uzylam duac pierwszy raz.troszke pieklo i mialam wrazenie ze bardzo wysusza skore ale rano gdy spojrzalam w lustro ...
skora stala sie gladsza i w przeciwienstwie do differinu niepodrazniona i co najwazniejsze nie schodzi mi skora (chyba juz nie ma sie co luszczyc )
ciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:46   #29
ciapek
Przyczajenie
 
Avatar ciapek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Żel Duac

jezeli macie przebarwienia po pryszczach to moge wam polecic rewelacyjne kosmetyki ktore rozjasniaja,pielegnuja i lecza
ciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 11:25   #30
ciapek
Przyczajenie
 
Avatar ciapek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Żel Duac

kiedy moj lekarz dowiedzial sie ze stosuje nivea to sie za glowe zlapala.przy cerze tradzikowej zapycha pory i wyskakuja pryszcze.
przepisala mi plyn micelarny do oczyszczania i demakijazu twarzy La Roche-Posay (stosuje rano,popoludniu gdy wracam do domu i wieczorem),krem Effaclar A.I La Roche-Posay na zmiany zapalne skory (stosuje na cala twarz rano i popoludniu) ,a na noc differin co drugi dzien na zmiane z duac.
Dla cery tradzikowej najgorsze co moze byc to natluszczanie i robienie peelingow.Nie wolno wyciskac i dotykac twarzy brudnymi rekami (latwo mowic a sama czasem nie moge sie powstrzymac i wyciskam).
Nie uzywajcie dziewczyny kosmetykow do cery tradzikowej na bazie alkoholu!
Szczerze polecam plyn miceralny wszystkim,nawet osobom ktore nie maja problemow z cera.
ciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.