Water Peeling oczyszczanie wodne twarzy z wągrów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-11, 09:28   #1
KasiaStanczyk1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 9

Water Peeling oczyszczanie wodne twarzy z wągrów


Cześć wszystkim

Postanowiłam założyć temat bo nie znalazłam na żadnym forum tematu odnośnie domowego oczyszczania skóry wodą? jeśli tak to można ująć.
Waham się z zakupem takiego podręcznego urządzenia. Bo jak manualne oczyszczanie/duszenie wągrów sprawia mi ból i wypryszczanie po wizycie u kosmetyczki, tak oczyszczanie wodorowe/wodne u kosmetyczki to niebo a ziemia w porównianiu z oczyszczaniem manualnym.
Ze względu na dość wysoką cene jednorazowego oczyszczania jestem na 99% zdecydowana na kupno urządzenia do domu...ale czy jest tu ktoś kto używał takiego sprzętu w domu?
Nie chodzi mi tu o odkurzacze do wągrów typowe na sucho bo miałam już takie dwa i je wywaliłam bo tylko zasysały skórę i nie robiły nic.
KasiaStanczyk1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 09:08   #2
KasiaStanczyk1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 9
Dot.: Water Peeling oczyszczanie wodne twarzy z wągrów

Kupiłam

Jestem po pierwszym oczyszczaniu skóry...specjalnie troszkę się ''zpuściłam'' nie robiłam peelingów i odstawiłam szczoteczke soniczną do twarzy.
Kurde jestem tak zaskoczona zebraniem odstających skórek i wągrów w jakieś 60-70%? tak na oko, że aż bym znowu użyła, ale muszę poczekać kilka dni żeby nie przedobrzyć.
Użyłam wody destylowanej bo soli fizjologicznej panie z apteki nie chciały sprzedać
Nie musiałam nic nakładać po oczyszczaniu bo skóra była wystarczająco miękka i nawilżona ale chciałam sprawdzić wchłanianie kremu ale koniec końcu nałożyłam maseczke z zieloną herbtą Ciekawa jestem czy pozbędę się całkowicie tych paskudnych czarnych kropek z twarzy
Jak narazie jestem pozytywnie i miło zaskoczona, że takie małe coś może i oczyścic i nawilżyć buzie
KasiaStanczyk1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-16, 17:23   #3
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Water Peeling oczyszczanie wodne twarzy z wągrów

Hej
Na jaki sprzęt się zdecydowałaś?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 07:37   #4
KasiaStanczyk1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 9
Dot.: Water Peeling oczyszczanie wodne twarzy z wągrów

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
Hej
Na jaki sprzęt się zdecydowałaś?
Jest chyba jeden dostępny z tego co widziałam w necie. Nie chce tu robić reklamy, ale jak wpiszesz sobie water peeling odkurzacz do wągrów to Ci wyskoczy napewno.
Jest zbiorniczek na dole na wode, biały okrągły...kupiłam za połowe ceny. Będę robić w tygodniu dla zwiększenia mocy najpierw parówkę z nagietkiem a później oczyszczanie ażeby się pory lepiej otworzyły
KasiaStanczyk1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 18:06   #5
KasiaStanczyk1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 9
Dot.: Water Peeling oczyszczanie wodne twarzy z wągrów

Ok jestem dzisiaj po kolejnym oczyszczaniu odkurzaczem
Najpierw zrobiłam parówkę z dodatkiem dwóch kropli olejku z drzewa herbacianego, posiedziałam na spokojnie 20 minut, po czym zabrałam się za oczyszczanie, ale bez wkładania filterka(ponoć lepiej oczyszcza wtedy). Lepiej zasysało nawet na najmniejszej mocy aż byłam zaskoczona
Po wszystkim nałożyłam serum i maske w płachcie z Garniera z aloesem.
Z tego co zdążyłam zauważyć jak jeszcze było jasno, że ''chyba'' wszystkich wągrów się pozbyłam Nie chce przechwalać, przyjże się z samego rana jutro...ale buzie mam jak pupcia niemowlęca taka gładka, że bym ją ciągle dotykała jak babcie dotykają dzieci po policzkach
Jestem zadowolona bo cery nie mam podrażnionej tylko nawilżoną porządnie, z blaskiem i bez kropek czarnych
KasiaStanczyk1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-02, 19:46   #6
nowa1111111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: Water Peeling oczyszczanie wodne twarzy z wągrów

Cześć



Czy mogłabyś potwierdzić po roku używania urządzenia czy rzeczywiście się spisuje i czy się nie psuje? Zastanawiam się nad kupnem, ale to jednak 500 zł i trochę się waham.


Byłam u kosmetyczki 2 razy na zabiegu oczyszczania wodorowego. Skóra zareagowała ok, pory były oczyszczone. Nie chcę ciągle chodzić do kosmetyczki, a zależy mi na dokładnie oczyszczonej skórze. Czy to urządzenie jest warte swojej ceny?


Pozdrawiam

Justyna
nowa1111111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-02 19:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.