Żel Duac - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 22:25   #481
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez sylwija Pokaż wiadomość
A tak przy okazji, czy mogłaby któraś z Was polecić mi jakiś krem, którym można smarować te przesuszone miejsca po maści?
Ja używam Humektanu, do kupienia w aptece (ok 10 zł za tubkę), jak dla mnie fajnie nawilża i jest bardzo "lekki", szybko i w całości się wchłania. Właśnie na Wizażu się o nim dowiedziałam, bo generalnie jest bardzo polecany.
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 07:41   #482
sylwija
Raczkowanie
 
Avatar sylwija
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Sz-in
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Duac

Dzięki, zakupię, wypróbuję. Mam nadzieje, że i na mnie zadziała
sylwija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:55   #483
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Żel Duac

U mnie po 4 dniach używania Duacu żadnych zmian nie widać. Ani na lepsze ani na gorsze. Nawet skóra nie jest podrażniona czy przesuszona (a po Brevoxylu łuszczyła mi się i to bardzo widocznie). Mam nadzieję, że chociaż jeszcze nic nie widać, lek jakoś tam działa... Zobaczymy za jakiś czas, może 4 dni co za mało na jakieś efekty...
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:04   #484
sylwija
Raczkowanie
 
Avatar sylwija
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Sz-in
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Duac

Ja właśnie też tak miałam z Duaciem nie piekło, ani nie wysuszało. Wchłaniał się jak krem Przez cały miesiąc stosowania wyskoczyło mi kilka dodatkowych intruzów, ale przebarwień nawet mi nie rozjaśnił. Derma mnie po miesiącu właśnie pytała, czy wysuszał itd. Może właśnie dlatego zmieniła mi lek, że nie działał jak trzeba.
sylwija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:11   #485
wiertarka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: Żel Duac

Dzisiaj mija tydzień jak stosuję Duac. Faktycznie chyba jest jakaś zmiana na lepsze, bo te "reszki" bolących wulkanów robią się coraz mniejsze. W przeciągu tego tygodnia wyskoczyła mi jeszcze jedna taka boląca niespodzianka, ale po smarowaniu jej Duac'em nie rośnie ani nie robi się coraz bardziej boląca. Nie wiem jak Wy, ale czasami przy "robieniu min" czułam ból Warto chyba zaznaczyć że mój problem dotyczy tylko brody, którą mam całą w bordowych kropkach po tych ropniakach. Cała buzia w porządku, może na nosie wągry, ale czymże jest wągier w porównaniu z tymi wykwitami
Jednak chyba za dużo nakładam tego żelu na brodę bo zrobiła się mocno przesuszona i zaczerwieniona. Na dzień smaruję ją kremem nawilżającym.. Może od dzisiaj zacznę smarować tylko tą niespodziankę, bo ta łuszcząca się skóra tez nie ładnie wygląda
wiertarka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 16:03   #486
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Żel Duac

mnie też bolała buzia przy robieniu min.. i co najśmieszniejsze- myłam głowę, mając głowę opuszczoną, i bolało mnie w tym miejscu, gdzie robiła się ta bolesna gula ;D
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 19:35   #487
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Żel Duac

A u mnie nadal bez zmian. Jakieś nowe się pojawiają, stare znikają baaardzo powoli. Miałam nadzieję, że na Duac w miarę szybko zareaguję. Tym bardziej mój lekarz mówił, że pacjenci po Duacu szybko widzą poprawę.
A jak dziewczyny było u Was? Efekty po dłuższym stosowaniu czy od razu? W ulotce jest napisane, że nie można go długo stosować, bo skóra się uodparnia na zawarty w nim antybiotyk. Tym bardziej nastawiłam się na szybki efekt.
Niecierpliwa ja....
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 20:37   #488
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez bloobs Pokaż wiadomość
A u mnie nadal bez zmian. Jakieś nowe się pojawiają, stare znikają baaardzo powoli. Miałam nadzieję, że na Duac w miarę szybko zareaguję. Tym bardziej mój lekarz mówił, że pacjenci po Duacu szybko widzą poprawę.
A jak dziewczyny było u Was? Efekty po dłuższym stosowaniu czy od razu? W ulotce jest napisane, że nie można go długo stosować, bo skóra się uodparnia na zawarty w nim antybiotyk. Tym bardziej nastawiłam się na szybki efekt.
Niecierpliwa ja....
u mnie było tak:
I tydzień- lekka poprawa
II - masakryczny wysyp i ogólne pogorszenie
teraz jest chyba III i dopiero od niedawna zauważyłam jakieś znaczne poprawienie się stanu mojej cery.. mam na pewno mniej stanów zapalnych, robią mi się jeszcze pryszcze, ale to po prostu efekt wypychania ropy spod nabłonka w celu oczyszczenia.. no i innej drogi ujścia tego badziewia nie widzę.. ;/
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 22:41   #489
wiertarka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: Żel Duac

O ja O_o ... dobrze że piszesz o tym co się dzieje w II tygodniu to nie będziemy zaskoczone jeśli i nas to spotka... U mnie po 4dniach widziałam już lekką poprawę. Dzisiaj mija 10 dzień stosowania Duac'u, stare syfy są wysuszone, nowa niespodzianka nie rośnie i też powoli schnie. Dzisiaj zaszalałam i poszłam na zajęcia bez podkładów/pudrów itd ;d
Biedna bloobs mam nadzieję że w końcu Duac zacznie działać i na Twoją buzie
wiertarka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 09:53   #490
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Żel Duac

ja mam tylko nadzieję, że Duac poradzi sobie jeszcze z przebarwieniami..
z wypryskami dał radę na pewno- z jakiś 15 mam teraz tylko 3 i to tak małych, że w poniedziałek ich już nie będzie ;p
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 22:44   #491
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Żel Duac

mnie za pierwszym razem pomogl, jednak za drugim zawiodl calkowicie. o wysuszeniu skory nie wspominam
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 22:55   #492
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja mam tylko nadzieję, że Duac poradzi sobie jeszcze z przebarwieniami..
z wypryskami dał radę na pewno- z jakiś 15 mam teraz tylko 3 i to tak małych, że w poniedziałek ich już nie będzie ;p
wycofuję te słowa..
wyskoczyły mi dwa wulkany na obydwu policzkach i przestaję wierzyć w jakąkolwiek poprawę! ;(
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 17:59   #493
alexyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Żel Duac

Dobra ja powiem tak ,że lecze sie Duacem juz 7 tygodni ;p I generalnie po 7 tygodniach sprawa wyglada tak ..... Jest gorzej niż bylo na poczatku lecznia Zastanawiam sie czy to wogole ma sens ... 7 tygodni a niema poparawy tylko pogorszenie W srodku leczenia w 3,4 tygdoniu byla poprawa ale tlyko chwilowa i znowu pogorszenie. Mysle ,że to bez sensu cale to lecznie. Za 4 tygodnie mam 2 wizyte u dermatologa jak dalej bedzie tak zle to pogadam z nim żeby dal mi inne leki albo cos. Oglnie załamka jesli chodzi o ten Duac.
alexyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:13   #494
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Żel Duac

Alexyz wg mnie 7 tygodni to już sporo. Skoro do tej pory nie widzisz żadnej poprawy to chyba nie ma co liczyć że nagle Duac zacznie działać. Tym bardziej, że na ulotce jest napisane, że można go stosować max 12 tygodni...

U mnie po 11 dniach niestety nadal bez poprawy. Moja skóra jakby w ogóle nie reagowała na Duac (a dodatkowo mam też antybiotyk doustny). Mogłaby się chociaż trochę łuszczyć albo przesuszyć, to widziałabym, że coś się dzieje...
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 22:15   #495
wiertarka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: Żel Duac

Kurde.. Mam wrażenie jakby Duac przestał działać a stosuję 2,5 tygodnia ! Na początku wszystko ładnie wysuszał, nawet aż za bardzo bo skóra się łuszczyła a teraz w ogóle się nie łuszczy i robią się nowe "niespodzianki" dodatkowo mam na brodzie tyle pozatykanych porów, górka obok górki :| beznadzieja ;((
wiertarka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:05   #496
malenstwo15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
GG do malenstwo15
Dot.: Żel Duac

ja używam Duac'u od 3 dni i musze Wam powiedzieć, że już powoli widać efekty. Moje `wulkany` zmniejszają się. I nie mam problemu z schodzącym naskórkiem czy podrażnieniami. Rano tylko stosuje krem oriflame nawilżająco-matujący, chociaż nie mam wysuszonej skóry.
pozdrawiam i życze efektów kuracji Duac`em
malenstwo15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:08   #497
czlowiekz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Żel Duac

Kiedyś używałem. Na początku były efekty, ale nie jakoś wybitnie spektakularne. Tylko poprawa, ale skóra się przyzwyczaiła i już nie działa na mnie...
czlowiekz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:09   #498
Nittie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Żel Duac

Ja muszę po prostu wychwalać pod niebiosy duac.
W listopadzie zaczęły się moje problemy z cerą (dodam że mam 16 lat).Jakieś tam pojedyncze krostki przed miesiączką zaczęły mnie coraz bardziej irytować i ambitnie postanowiłam zakupić herbatkę oczyszczającą i to był mój największy błąd. Pryszcze wyskakiwały bez przerwy a moja nieskazitelna wcześniej cera zaczęła zamieniać się w pobojowisko. Nie miałam oczywiście tak okropnej tej twarzy, mój trądzik dermatolog zakwalifikowała jako lekki/średni stopień, więc nie jest źle, ale w końcu tydzień przed własnymi urodzinami wybrałam się do dermy, ona kazała mi kupić tonik z effaclara i duac. Oba wykupiłam tego samego dnia i zaczęłam używanie. Tonik jest z alkoholem i podobno miał wysuszać skórę tak jak duac, ale żadnych takich objawów wysuszenia przez czas używania nie zauważyłam. No więc odnośnie duacu- krem ten sprawia cuda. Dzięki niemu żaden pryszcz, nawet jak wyskoczył nie był dla mnie problemem, bo na drugi dzień bardzo malał, bądź znikał. Z czasem pryszczy było coraz mniej, a po dwóch miesiącach używania moja cera była czyściutka, duac wyrzuciłam bo nie można go używać więcej niż dwa miesiące a effaclar tonik dokończyłam. Koniec grudnia i cały styczeń przebiegał pod znakiem idealnej cery. Ostatnio z mojej winy, bo rozdrabałam dwie malutkie krostki na czole, zrobilam sobie wielkie krosty które bardzo mnie zirytowały i znów wykupiłam działający cuda duac i tonik. Już drugi dzień smaruję te krosty i już w piątek jestem pewna że ich nie będzie. Teraz duac mam w lodówce i w razie czego gotowy do użycia, ale jeśli nie będę wyciskać tego czego nie powinnam bo samo by znikło to wszystko będzie dobrze, a więc duac ratuje mi cerę i wszystkim bardzo go polecam, bo jest świetny i ja na pewno z niego nie zrezygnuję.
Nittie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:07   #499
fryderyka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

Sub.
fryderyka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 15:10   #500
EVVyCi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 10
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
No a ja wam powiem że mnie on najwyraźniej służy smaruje sie nim dzis dopiero czwarty dzien a juz widze poprawe Wypryski znikaja powoli do kontroli mam isc pod koniec miesiaca wiec mam nadzieje ze wyleczy mi sie wszystko Bardzo bym chciala zeby do dwoch tygodni mi wiekszosc poznikala bo polmetek mam
fajnie a on pewnie na recepte skoro przepisany przez dermatologa ?
ja juz skonczylam z dermatologiem bo na poczatku bylo fajnie , wszystko co przepisywal pomagalo . a teraz .. jest na odwrot . juz nic nie pomaga a tylko jest gorzej
EVVyCi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:18   #501
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez EVVyCi Pokaż wiadomość
fajnie a on pewnie na recepte skoro przepisany przez dermatologa ?
ja juz skonczylam z dermatologiem bo na poczatku bylo fajnie , wszystko co przepisywal pomagalo . a teraz .. jest na odwrot . juz nic nie pomaga a tylko jest gorzej
Tak jest na receptę Nie poddawaj się, może pomoże A jak nie to zmień dermatologa ja zmieniałam chyba z 5 razy zanim znalazłam tego, który mi naprawdę pomógł
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 22:28   #502
EVVyCi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 10
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Tak jest na receptę Nie poddawaj się, może pomoże A jak nie to zmień dermatologa ja zmieniałam chyba z 5 razy zanim znalazłam tego, który mi naprawdę pomógł
ja jzu mam 2 . wydaje sie byc malo ich ale wielkiego wyboru nie mam w moim miescie Dzieki za wiare ;D teraz odstawilam wszystko od dermatologa , niczym nie smaruje . mam zamiar zaczac brac tabletki jakies ktore by oczyszczaly mnie od srodka ale nie przez twarz tylko ... ta dolna droga ;D jak nie pomoze to ide do dermy .
EVVyCi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 23:27   #503
Bobka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Żel Duac

Mam takie pytanko. Rok temu zaczelam uzywac zelu duac. Stosowalam go przez dobre 9 miesiecy regularnie az do skonczenia ostatniej tubki, dodam, ze efekty byly zadowalajace. Wtedy postanowilam przerzucic sie na cos innego i stosowalam przez 3 miesiace zelu na wypryski z avonu, bo czulam, ze duac przestal spelniac swa role tak jak napoczatku. I teraz moje pytanko takie, czy przez ten okres kiedy nie stosuje juz duacu 3 miesiace, moge znowu do niego wrocic? Czy podczas smarowania skora mogla sie przyzwyczaic do masci i przestac dzialac tak skutecznie jak napoczatku? I czy te 3 miesiace moga wystarczyc, aby skora sie odzwyczaila masci i moc do niej znowu wrocic ?
pozdrawiam
Bobka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 23:48   #504
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Bobka16 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko. Rok temu zaczelam uzywac zelu duac. Stosowalam go przez dobre 9 miesiecy regularnie az do skonczenia ostatniej tubki, dodam, ze efekty byly zadowalajace. Wtedy postanowilam przerzucic sie na cos innego i stosowalam przez 3 miesiace zelu na wypryski z avonu, bo czulam, ze duac przestal spelniac swa role tak jak napoczatku. I teraz moje pytanko takie, czy przez ten okres kiedy nie stosuje juz duacu 3 miesiace, moge znowu do niego wrocic? Czy podczas smarowania skora mogla sie przyzwyczaic do masci i przestac dzialac tak skutecznie jak napoczatku? I czy te 3 miesiace moga wystarczyc, aby skora sie odzwyczaila masci i moc do niej znowu wrocic ?
pozdrawiam
Z tego co mi wiadomo to Duac można używać regularnie przez okres 6 lub 8 tygodni(nie pamiętam dokładnie, ale jest na ulotce na pewno napisane!!!). Potem trzeba zrobić przerwę ok.3-4tygodni gdyż jest to antybiotyk i skóra się po prostu na niego uodparnia. Więc nic dziwnego, że osłabły efekty po 9 miesiącach stosowania...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:24   #505
Bobka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Żel Duac

Aha, no to dzieki sliczne
Bobka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:29   #506
kasiek939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Żel Duac

Po tygodniowym stosowaniu zauważyłam poprawę, ale po 2 tygodniach już przestał działać
kasiek939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 17:04   #507
SCPK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Żel Duac

jak dla mnie duac rewelacja stosowałem go od listopada, dermatolog trafił za pierwszym razem w kuracje do tego mialem na 10 dni antybiotyk tera... nie pamiętam nazwy do końca a nie chce w błąd wprowadzać, clindacne rano i davercin(on akurat byl bolesny stranie palil mi skórę ale pomógł) ten zestaw mi pomógł wiem że jest to niestety efekt tylko w czasie stosowania ale i tak jest sie z czego cieszyć teraz jestem 4 dzień bez leku i widze jak znowu pojawiają się male krosteczki na razie 3 ale sa ... od wtorku zaczynam nowa kuracje na epiduo i cetaphil MD zobaczymy mam pewne obawy co do tego ale o to spytam sie w innym wątku ... sorki za taki wywód .... pozdrawiam
__________________
W czasie walki ....

Edytowane przez SCPK
Czas edycji: 2010-02-28 o 19:33
SCPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:39   #508
blackcat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 140
Dot.: Żel Duac

Wczoraj dermatolog mi przepisała Duac, stosuję go od dzisiaj. Tylko się zastanawiam czy mi to coś pomoże, bo ja mam na twarzy mało wyprysków,a bardzo dużo takich czerwonych śladów po wypryskach i czy ten Duac coś pomoże na to
blackcat1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:55   #509
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez blackcat1988 Pokaż wiadomość
Wczoraj dermatolog mi przepisała Duac, stosuję go od dzisiaj. Tylko się zastanawiam czy mi to coś pomoże, bo ja mam na twarzy mało wyprysków,a bardzo dużo takich czerwonych śladów po wypryskach i czy ten Duac coś pomoże na to
no skoro ci przepisala to chyba uwaza, ze ci pomoze
wedlug mnie duac jest rewelacyjny! mialam ten zel ze 2 lata temu jak mialam uczulenie na slonce i mnie strasznie wysypalo....pol roku nie chcialy mi krosty zejsc:/ a po duacu po 2 tygodniach normalnie buzka cudo do tej pory nie mam zadnych problemow
stosowalam tez inne masci, zele itd w tym acne-derm (czy jak to sie pisze) ale mialam jeszcze wiekszy wysyp przez 2 miesiace niz normalnie wiec odstawilam i mi przeszlo tak w miare
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:54   #510
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Ja też właśnie zaczęłam stosować ten żel, używam go od tygodnia i już widzę poprawę, krostki dalej wyskakują, ale szybciej schodzą, nie zostają po nich ślady i co najważniejsze schodzą również blizny, które mam na twarzy już bardzo długo i nic wcześniej nie pomagało do tego skóra jest gładsza i wyglądam ładniej, teraz patrzę w lustro i uśmiecham się sama do siebie. Tylko ja bym chciała, żeby wreszcie krosty przestały wyskakiwać i nie wiem czy ten żel tylko leczy istniejące już wypryski czy zapobiega również wyskakiwaniu nowym? Leczę się również na wirusowe zapalenie wątroby, więc lekarz nie zabardzo chce mi przepisywać antybiotyki, żeby wątroby nie obciążać.
Blackcat myślę, że na czerwone ślady też pomoże, sama już zauważyłam poprawę, a jeszcze tydzień temu patrzyłam w lustro i widziałam tylko: szarą, zmęczoną, smutną i brzydką twarz.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.