Żel Duac - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 17:34   #211
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Żel Duac

puzonka ale ja jestem teraz w Norwegii i nie mam szansy na to, żeby przeprowadzić taką kurację. Wiem, że tetralysal powinno się brać około 3 miesiące, a nawet dłużej, ale w międzyczasie trzeba chodzić na kontrole (wiem bo zaczynałam taką kurację, ale nie mogłam po miesiącu wrócić do Polski na wizytę i skończyło się), a ja jestem tu gdzie jestem i dlatego szukam doraźnego środka na te gule, bez ingerencji dermatologa. Zmartwiłaś mnie tym, że Duac nie pomoże na gule
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 02:52   #212
puzonka
Przyczajenie
 
Avatar puzonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Żel Duac

kochana tetralysal na maxa powinno brac sie tylko przez 3 miesiace w roku i daj sobie spokoj z kontrola! u mnie kontrola wygladala tak, to pani,wiec przepisujemy kolejne opakowania tetralysalutak bylo nic innego nie pomoze ci na te gule,mozesz sprobowac poprosic o przepisanie srodka hormonalnego,regular sie nazywa,sa to tabletki antykoncepcyjne,reguluja prace hormonow,ale widoczna poprawe uzyskasz najszybciej po pol roku brania.sprobuj,bo wiem co przezywasz i jezeli nie zaczniesz cos z tym robic moze byc gorzej:\musisz sie zmobilizowacpozdrawiam: )
puzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 13:22   #213
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

ja używam Duacu 3 tydzień i buzie mam idealną
wyskoczył mi wczoraj jeden gruby pryszcz, ale jestem przed okresem, więc dlatego a zawsze była ich cała twarz.
mnie Duac pomógł, choć nie wiem, co będzie po jego odstawieniu...
boję się tego nawrotu.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:23   #214
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez puzonka Pokaż wiadomość
kochana tetralysal na maxa powinno brac sie tylko przez 3 miesiace w roku i daj sobie spokoj z kontrola! u mnie kontrola wygladala tak, to pani,wiec przepisujemy kolejne opakowania tetralysalutak bylo nic innego nie pomoze ci na te gule,mozesz sprobowac poprosic o przepisanie srodka hormonalnego,regular sie nazywa,sa to tabletki antykoncepcyjne,reguluja prace hormonow,ale widoczna poprawe uzyskasz najszybciej po pol roku brania.sprobuj,bo wiem co przezywasz i jezeli nie zaczniesz cos z tym robic moze byc gorzej:\musisz sie zmobilizowacpozdrawiam: )
Hej puzonka Od dwóch miesięcy biorę Yasminelle więc czekam na efekty.
A skąd wiesz, że nic innego nie pomoże na te gule??
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:22   #215
puzonka
Przyczajenie
 
Avatar puzonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Żel Duac

hej marika22 wiem,bo testowalam na sobie rozne specyfiki i na powazniejsze problemy ze skora ,tak jak te gule, pomogly tylko hormony.
ale skoro bierzesz Yasminelle ,musisz czekac,na pewno poprawa bedzie
buzka
puzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:42   #216
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Żel Duac

Wiesz puzonko, ja też jestem zaprawiona w boju jeśli chodzi o walkę z trądzikiem, bo męczę się z nim od 8 lat - jakoś tak będzie Tylko hormony mi pomagały (jak byłam w liceum), ale jak przestałam brać to wszystko wróciło Więc zaczęłam brać yasminelle. Ropne pryszcze poznikały, ale te gule mi wyszły Zobaczymy jak będzie po kilku następnych opakowaniach hormonów - mam nadzieję, że polepszenie
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:31   #217
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

byłam ostatnio u dermatologa i przepisala mi Scinoren.
na noc Duac, póki mi się nie skończy (a jest go już b. mało).
a na dzień Scinoren. O filtrach nic nie wspomniała ale jest to konieczne, więc będę ich używać nawet bez jej wiedzy.
Derma zapytała mnie, czy stosuje jeszcze jakieś kremy oprócz tego, więc powiedziałam, że tylko nawilżam czasem buzię, bo Duac strasznie mi ją wysuszył. A ona na to, że to przez to wyszły mi znowu zakórniki. :/ i Duac mam stosować 2 razy w tyg. a na jego miejsce Scinoren.
a jak tam u was? stosujecie Duac?
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 13:48   #218
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez nancy92 Pokaż wiadomość
byłam ostatnio u dermatologa i przepisala mi Scinoren.
na noc Duac, póki mi się nie skończy (a jest go już b. mało).
a na dzień Scinoren. O filtrach nic nie wspomniała ale jest to konieczne, więc będę ich używać nawet bez jej wiedzy.
Derma zapytała mnie, czy stosuje jeszcze jakieś kremy oprócz tego, więc powiedziałam, że tylko nawilżam czasem buzię, bo Duac strasznie mi ją wysuszył. A ona na to, że to przez to wyszły mi znowu zakórniki. :/ i Duac mam stosować 2 razy w tyg. a na jego miejsce Scinoren.
a jak tam u was? stosujecie Duac?
Zapewne dermatolodzy myślą, że stosowanie filtrów jest tak oczywiste, że nawet o tym nie wspominają Ja po już naprawdę wielu wizytach nigdy się nie spotkałam z tym, aby jakiś dermatolog przestrzegał przed słońcem w trakcie kuracji, a co ciekawe jedna pani po zapisaniu mi acne-derm stwierdziła, że spokojnie moge się nim smarować na dzień, a potem śmiało na plaże iść

Ja obecnie stosuje duac rzadko, zauważyłam, że za bardzo mi wysuszył skórę, więc teraz się kuruje maseczkami nawilżającymi, a duac stosuje mniej więcej raz na tydzień.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 11:04   #219
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

czesc dziewczyny
ja od wczoraj wdzielam sie ostro za moja buzke;/ bylam u dermatolog, ktora podobno jest bardzo dobra i zobaczymy co z tym bedzie.
z "kochanym tradzikiem" mecze sie juz z 7-8 i jak chyba zdecydowana wiekszosc mam go dosyc. oczywiscie nie obylo sie bez tabletek antykoncepcyjnych, choc szczerze mowiac ze wzgledu na skutki uboczne sie ich wystrzegalam do tej pory, ale widac bez tego sie nie obedzie. na mnie nic nie dzialalo, antybiotyki, zele nic
Marika a mozesz mi wlasnie powiedziec, jak po tych tabletkach??
oprocz tego dostalam Duac i Rozex. stosowalyscie?? o duacu troche juz tutaj poczytalam.
Pozdrawiam
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:20   #220
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

Madziula, po hormonach zawsze widać efekty, ale podobno można się ich doczekać nawet po pół roku...
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:21   #221
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez nancy92 Pokaż wiadomość
Madziula, po hormonach zawsze widać efekty, ale podobno można się ich doczekać nawet po pół roku...
Milka, myślisz, że jest sens, żebym zaczynała teraz kurację Scinoren'em, skoro zaczyna się wiosna itd...?
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 13:23   #222
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

o Boże, moja głupota.
tam miało być bez cytatu.
tylko tak po prostu napisane.

sorry, że 2 pod sobą.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 17:04   #223
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

no wiem że widac, ale tez kurcze na kazdego co innego dziala tak naprawde...
a tak naprawde bez wyregulowania wlasnej gospodarki hormonalnej nic nie zrobie i nie pozbede sie tego uporczywego tradzika ;/
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:33   #224
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Żel Duac

wracam do duacu dzis pierwsze smarowanie po 1,5 miesiecznej przerwie
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 16:58   #225
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

no ja dzisiaj wieczorem zaczne, zobaczymy co z tego wyjdzie...
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 15:05   #226
sunrisa369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Żel Duac

Aj. Ja dzisiaj świętuję tydzień przygody z Duac. Teoretycznie zmian trądzikowych jest mniej. Przebarwienia znikają.Ale. No właśnie. Moja skóra. Przesuszona i szorstka niczym pumeks. Namiętnie się łuszcząca. Boląca po kontakcie z wodą. Pani dermatolog ostrzegała. Jednak nie wiem, nie wiem. Trwać przy nim czy odstawić? Bo przede mną jeszcze miesiąc przewidzianej kuracji. I nie wiem czy warto. ^^,
sunrisa369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:23   #227
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez sunrisa369 Pokaż wiadomość
Aj. Ja dzisiaj świętuję tydzień przygody z Duac. Teoretycznie zmian trądzikowych jest mniej. Przebarwienia znikają.Ale. No właśnie. Moja skóra. Przesuszona i szorstka niczym pumeks. Namiętnie się łuszcząca. Boląca po kontakcie z wodą. Pani dermatolog ostrzegała. Jednak nie wiem, nie wiem. Trwać przy nim czy odstawić? Bo przede mną jeszcze miesiąc przewidzianej kuracji. I nie wiem czy warto. ^^,
Może wystarczy zmniejszyć częstotliwość smarowania Duakiem, dołożyć do tego jakiś krem nawilżający i będzie ok
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:26   #228
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

warto jeśli masz b. przesuszoną skórę stosuj np. co 2 dzień
ja się niemiłosiernie nawilżałam przez Duac co się skończyło zaskórnikami. więc stosuję teraz trochę rzadziej
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:48   #229
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Żel Duac

Mam pytanie zastosowałam wczoraj na noc duac- tak jak kazała dermatolog. Rano posmarowałam twarz filtrem. popołudniu moja twarz zrobiła się cała czerwona! teraz pojawiła sie opuchlizna! wzięłam aleric, wypiłam 2 wapna a twarz mało mi się nie zapali!! co jeszcze mogę zrobić?
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 19:32   #230
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

przy używaniu Duacu nie trzeba stosować filtra.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:42   #231
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Żel Duac

Dermatolog mi powiedziała że filtry o tej porze roku to podstawa Tylko co z tym pieczeniem? Jutro zajęcia na 8.00 Czym to złagodzić? pomocy!
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:22   #232
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Żel Duac

wiadome, ale Duac nie zawiera w sobie kwasu... i nie odsłania nowego naskórka, więc nie jest to tak konieczne. Chyba, że masz wrażliwą buzię. ;]
a co to tego uczulenia, to nie wiem co możesz jeszcze zrobić...
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:32   #233
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Żel Duac

oj cere mam bardzo wrazliwa:/ dzieki za chec pomocy
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:47   #234
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

no ja zaczelam stosowac Duac.
narazie, czyli po dwoch razach jest wszystko spokojnie. Duac mam na noc, a na dzien jeszcze uzywam Rozex i zeby nie zapeszyc jest ok. zmian na lepsze jak narazie nie widze, no ale nie mam zadnych pieczen, luszczenia itd. a skore mozna powiedziec mam sucha, szczegolnie na policzkach...
powiem Wam, ze zawsze gdy mi sie skora luszczyla to smarowalam sobie na noc twarz mascia witaminowa z witA i mnie pomagalo. tania masc a naprawde jak dla mnie niezla.
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:50   #235
sunrisa369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Żel Duac

Tydzień part 2. mej przygody z niejakim Duakiem. Efekty? Skóra się już o wiele mniej łuszczy. To po pierwsze. Po drugie, jest ona w lepszym stanie ogólnym, przyjemniejsza w dotyku. Jeżeli chodzi o zwalczanie trądziku to czy ja wiem. Jakaś rewolucja nie wybuchła, może ogólne zaczerwienienia na policzkach są trochę mniejsze.Ale to wszystko. Przede mną jeszcze miesiąc kuracji.
sunrisa369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 19:23   #236
Gosia2410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Żel Duac

Ja Duac uzywam od 3 dni. Dziwi mnie to ze skóry mi nie wysusza. W sumie to dobrze efekty?? Już widoczne. Miałam plamki na policzku które nie chciały zejść po żadnych lekarstwach. Ile ja już tego miałam na tą twarz. Ale zauważam że już powoli mi schodzą. Jestem naprawde zadowolona.
Gosia2410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:01   #237
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

Gosia to dobrze
miejmy nadzieje ze na wszystkie bedzie on tak skutecznie dzialal. u mnie tez juz widac efekty. niewielkie, no ale nie spodziewalam sie od razu cudow. skore mam w niektorych miejscach przesuszona ale masc witaminowa robi swoje (na plus oczywiscie) . musze przyznac ze skora twarzy, jak rowniez dekold, jest jasniejsza nie mam juz tak bardzo widocznych czerwonych plam, a "niefajne krostki" tez pojawiaja sie znacznie rzadziej niz wczesniej.
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:27   #238
Papla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Żel Duac

Przepraszam, nie wiem czy było już takie pytanie, ale czy można kupić Duac bez recepty ??? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Papla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 09:29   #239
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Papla1 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie wiem czy było już takie pytanie, ale czy można kupić Duac bez recepty ??? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Nie, nie można
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:06   #240
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Żel Duac

mnie Duac nie pomógł za bardzo..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.