Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-04, 12:20   #1
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447

Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.


Cześć!

Bardzo przepraszam, jeśli ten temat znalazł się w nieodpowiednim dziale. Dopiero się uczę

Od dawna chodzę po sklepach w Krakowie i nigdzie nie mogę znaleźć czarnej szminki! Takiej do gotyckiego makijażu
Czy któraś wizażanka mogłaby mi pomóc? Wolałabym uniknąć kupowania w internecie, no ale jeżeli nie ma innego wyjścia to też proszę o info.

Szukam również czarnego cienia do oczu w postaci kremowej. Znalazłam już nawet ciemnoszare (które wyglądały jak czarne, ale tylko w opakowaniu, bo na oczach już nie ) ale to nie to. Kompletnie nie umiem malować się sypkimi/prasowanymi, no po prostu mi nie wychodzi; natomiast takim kremowym z pędzelkiem czy bez, da się zrobić cuda Dlatego bardzo go poszukuję, czy taki w ogóle istnieje??

Nie szukam kosmetyków totalnie niskopółkowych, wolę coś troszkę lepszego, ale też żeby nie zabijało ceną No ale jeśli się znajdzie coś taniego a dobrego, to może być


Czekam na informacje i z góry dziękuję
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:01   #2
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Wydaje mi się ze nie znajdziesz kremowego cienia w kolorze czarnym ktory na powiece bedzie tak czarny jak w opakowaniu. Wszystkie kremowe czy tez w musie zawsze wypadaja jasniej na powiece - bo je rozcierasz. Potrenuj z prasowanym - wszystko się da Nawet mi sie udało.. po prostu rozcieram male ilosci, warstwowo - tym sposobem unikam plam. Praca z czarnym cieniem zajmuje troche czasu...
Do gotyckiego... kup sobie koniecznie kohl


EDIT: Wydaje mi sie ze kryolan ma cos takiego w ofercie, czarna paste .. ale czy ta bedzie trwalsza od cienia na bazie ? Watpie.. "mokre" cienie szybciej schodza z powieki niz suche.. tak tez bym odradzala na dluga gotycka impreze, wiedzac co sie tam dzieje

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2007-01-04 o 13:04 Powód: kryolan !
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:11   #3
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Do gotyckiego... kup sobie koniecznie kohl

Ja proponuje kupic czarny cien prasowany albo sypki i nakładac go na mokro. Cienie nalożone na mokro mają bardzo intensywne kolory.
Co do szminki to nie mam pojecia gdzie można taką dostac. Kiedyś, jak jeszcze byłam w podstawówce, siostra kolezanki miała czarną pomadkę. Raz się nią pomalowałyśmy efek był nieziemski
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:12   #4
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Mam czarny cień w kremie z brokatem (Guerlain). Masakra!
Myslałam, że na powiece będzie super wyglądał, ale niestety, wygląda fatalnie, albo ja się nie znam na cienach kremowych (co też jest możliwe) - może ja się nie umiem tym malować?
Z tych czarnych cieni prasowanych, które na razie przetestowałam, polecam czarny Guerlain z paletki Nuit des Temps albo Collistar (tylko testowałam w perfumerii) - oba smoliscie czarne, bez drobinek.

Co do czarnej szminki, nie szukałam po sklepach, ale raczej widziałam tylko w necie
Ale moim zdaniem lepsza od czarnej będzie mocna oberżyna, ciemny fiolet, brąz... A te kolory spokojnie można kupić

Edit: a khol oczywiście też polecam sama posiadam i jestem zadowolona Z tym że khol Guerlaina ma takie małe drobinki brokatowe, natomiast khole egipskie czy tunezyjskie są smoliście czarne
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:13   #5
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Czarna?

Tozto bedzie wygladac raczej smiesznie. Moze lepiej czerwien krwista.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:16   #6
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Czarne, fioletowe szminki, biale pudry ma Star Gazer dostepny w polsce, mozna zamawiac online
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:35   #7
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Czarna?

Tozto bedzie wygladac raczej smiesznie. Moze lepiej czerwien krwista.
Bo ja wiem... raz miałam czarną i efekt mi się podobał (oczywiście nie do chodzenia na codzień )
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 13:47   #8
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Czarne, fioletowe szminki, biale pudry ma Star Gazer dostepny w polsce, mozna zamawiac online
W takim razie poszukam po sieci, bo w sklepach pewnie nigdzie tego nie ma?


Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Do gotyckiego... kup sobie koniecznie kohl


EDIT: Wydaje mi sie ze kryolan ma cos takiego w ofercie, czarna paste .. ale czy ta bedzie trwalsza od cienia na bazie ? Watpie.. "mokre" cienie szybciej schodza z powieki niz suche.. tak tez bym odradzala na dluga gotycka impreze, wiedzac co sie tam dzieje
Nad kohlem muszę właśnie pomyśleć

Dotychczas malowałam się "standardowo", czyli eyeliner lub kredka + mocny tusz, ale jednak ten cień mnie kusi bardzo, chodzi mi o efekt mocno czarnych oczu. (Oczywiście wtedy bez czarnej szminki jednocześnie... raczej, bo mogłaby być już przesada).
Z kremowymi cieniami dużo precyzyjniej mi wychodzi (tzn dokładnie tak, jak chcę) za to te inne mi się rozłażą... Na mokro też nigdy nie próbowałam się malować, ale chyba nie mam wyjścia Poszperam na wizażu za jakimś samouczkiem...


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Mam czarny cień w kremie z brokatem (Guerlain). Masakra!
Myslałam, że na powiece będzie super wyglądał, ale niestety, wygląda fatalnie, albo ja się nie znam na cienach kremowych (co też jest możliwe) - może ja się nie umiem tym malować?
Ja kremowymi cieniami robię zwykle grubą krechę na górnej powiece, tuż nad rzęsami, tak że się łączy z eyelinerem, i dlatego właśnie myślałam że czarny byłby idealny. Czy kholem można coś takiego zrobić? (tzn taka naprawdę gruba krecha na powiece)

Cytat:
Z tych czarnych cieni prasowanych, które na razie przetestowałam, polecam czarny Guerlain z paletki Nuit des Temps albo Collistar (tylko testowałam w perfumerii) - oba smoliscie czarne, bez drobinek.
Chyba się skuszę... mam nadzieję że tym razem nie rozpapram tego po całej twarzy :|

Cytat:
Co do czarnej szminki, nie szukałam po sklepach, ale raczej widziałam tylko w necie
Ale moim zdaniem lepsza od czarnej będzie mocna oberżyna, ciemny fiolet, brąz... A te kolory spokojnie można kupić
No właśnie takich unikam, bo mam dość pełne usta i z tymi kolorami wyglądam jakoś nie za bardzo... a z brązem to wręcz kretyńsko Może dlatego, że generalnie ciepłe barwy mi w ogóle nie pasują. Czarny też jest bardzo intensywny przecież, a jakoś wyglądał "zgrabniej" Nie wiem, w czym rzecz.
(Chociaż fiolet brzmi dobrze, muszę spróbować).

Cytat:
Edit: a khol oczywiście też polecam sama posiadam i jestem zadowolona Z tym że khol Guerlaina ma takie małe drobinki brokatowe, natomiast khole egipskie czy tunezyjskie są smoliście czarne
A gdzie te egipskie i tunezyjskie się kupuje?



DZIĘKI wszystkim za odpowiedzi!!





__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:20   #9
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
Dotychczas malowałam się "standardowo", czyli eyeliner lub kredka + mocny tusz, ale jednak ten cień mnie kusi bardzo, chodzi mi o efekt mocno czarnych oczu. (Oczywiście wtedy bez czarnej szminki jednocześnie... raczej, bo mogłaby być już przesada).
Z kremowymi cieniami dużo precyzyjniej mi wychodzi (tzn dokładnie tak, jak chcę) za to te inne mi się rozłażą... Na mokro też nigdy nie próbowałam się malować, ale chyba nie mam wyjścia Poszperam na wizażu za jakimś samouczkiem...
Mój efekt mocno czarnych oczu jest np tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165308
I tego cieniem w kremie się nie osiągnie - wiem, bo probowałam
A może pokaż nam zdjęcie, jak się malujesz? Bo ja chętnie popodziwiam czarne makijaże

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
Ja kremowymi cieniami robię zwykle grubą krechę na górnej powiece, tuż nad rzęsami, tak że się łączy z eyelinerem, i dlatego właśnie myślałam że czarny byłby idealny. Czy kholem można coś takiego zrobić? (tzn taka naprawdę gruba krecha na powiece)
No to jeżeli robisz tylko kreskę, a nie chcesz pokrywać całej powieki, to może faktycznie kremowy by się nadał. Myslalam, że chcesz go położyc na całej powiecie.
Khol generalnie służy do tego, żeby kreskę robić po wewnętrznej stronie powieki - zresztą widać to np na zbliżeniach moich zdjęc.

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
No właśnie takich unikam, bo mam dość pełne usta i z tymi kolorami wyglądam jakoś nie za bardzo... a z brązem to wręcz kretyńsko Może dlatego, że generalnie ciepłe barwy mi w ogóle nie pasują. Czarny też jest bardzo intensywny przecież, a jakoś wyglądał "zgrabniej" Nie wiem, w czym rzecz.
(Chociaż fiolet brzmi dobrze, muszę spróbować).
To spróbuj nie ciepłe a zimne barwy - takie ciemne trupie fiolety, albo bardzo ciemne bordo... Jest sporo kombinacji

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
A gdzie te egipskie i tunezyjskie się kupuje?
Jak sama nazwa wskazuje - w Egipcie lub w Tunezji
na wizażu jest cały wątek pt indyjskie makijaże, w którym można sporo poczytać o wadach i zaletach różnych kholi, technikach nakładania itp - polecam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:45   #10
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Mój efekt mocno czarnych oczu jest np tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165308
I tego cieniem w kremie się nie osiągnie - wiem, bo probowałam
A może pokaż nam zdjęcie, jak się malujesz? Bo ja chętnie popodziwiam czarne makijaże
Ten makijaż jest bardzo fajny, coś podobnego bym chciała osiągnąć. No cóż, wygląda na to, że czekają mnie godziny treningu przed lustrem Przy najbliższej okazji polecę do sklepu po tego czarnego prasowanego Guerlaina, bo u Ciebie to super wygląda. Ty go nakładałaś pacynką czy jakimś pędzelkiem? Mokrym? Aha, a pod dolną powieką maźnęłaś też odrobiną cienia czy tylko khol? (Jeśli mam na ten temat pisac w tamtym Twoim temacie a nie tu, to powiedz )

Siebie nie zamieszczę bo mojemu malowaniu daleko do profesjonalizmu (się uczę ), a poza tym to jest na razie wyłącznie eyeliner+tusz bez ekscesów ;-)

Cytat:
No to jeżeli robisz tylko kreskę, a nie chcesz pokrywać całej powieki, to może faktycznie kremowy by się nadał. Myslalam, że chcesz go położyc na całej powiecie.
Ja to źle ujęłam. Chodziło mi o pomalowanie powieki - tylko żeby poza nią nie wychodziło za bardzo, bo np w przydymionym to w niektórych wersjach daleko sięga poza oko Kremowym właśnie gorzej się maluje poza samą powieką (najczęściej maluję tylko samą "dolną połowę" górnej powieki, tą bliżej oka, i o to mi chodziło z tymi krechami). Ale przy czarnym cieniu mogę zmienić nawyki, nie wiem jeszcze jaka wersja będzie najlepiej wyglądać na mnie.

Cytat:
Khol generalnie służy do tego, żeby kreskę robić po wewnętrznej stronie powieki - zresztą widać to np na zbliżeniach moich zdjęc.
Kumam już Ja takie cuś robię eyelinerem albo kredką, aczkolwiek rzadko udaje mi się osiągnąć taki fajny efekt jak u Ciebie (że oko praktycznie "styka" się z tą kreską, nie widać wewnętrznej powieki w ogóle). Chyba wynika to u mnie z podświadomego strachu wydziabania sobie oka, eh

Cytat:
To spróbuj nie ciepłe a zimne barwy - takie ciemne trupie fiolety, albo bardzo ciemne bordo... Jest sporo kombinacji
Popróbuję tego, dzięki

Cytat:
Jak sama nazwa wskazuje - w Egipcie lub w Tunezji
Kurcze, tego się obawiałam! Liczyłam że gdzieś w Polsce ktoś sprzedaje, bo do Egiptu się nie wybieram (za gorąco ).
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:58   #11
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cienie nakładam pacynką, potem rozcieram pędzelkiem
Na sucho, nie na mokro. Na mokro muszę potrenować, bo nie do końca chce się ten cień ładnie rozcierać, niestety.
Pod dolną powieką też jest cień - khol mam tylko w środku oka.
Na MM jest też sporo makijazy typu step by step - zawsze można coś podpatrzeć, sposób malowania, nakładania itp. Polecam
No i też próbuj zamieszczać swoje zdjęcia - w ten sposób człowiek też się uczy, dziewczyny podpowiedzą co zrobic żeby było lepiej.

Kiedys też malowałam wewnętrzną kreskę w oku kredką, ale kholem jest wygodniej - a nie boję się wydziubać oka, bo i tak noszę soczewki, więc jestem przyzwyczajona

A co do kholi, to są też na allegro.
Ja sama sobie z ostatniego wypadu do Tunezji przywiozłam kilka, część wymieniłam, sprzedałam itp. Wiec na pewno można je u nas dostać. Ale prawda jest taka, że tylko khol Guerlaina jest testowany okulistycznie, a arabskie khole nie. Zresztą wszystko na temat kholi jest w wątku o indyjskich makijażach
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 14:58   #12
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

http://www.rockmetalshop.pl/go/_cate...dfd956fa51d31a

tu jest czarna pomadka
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:59   #13
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Bordo szminka - coś mi to mówi. Wklejam zdjęcia efektu jaki daje odcień Rogue Vogue Moisture Whip Maybellinu (od ok. roku wycofany ze sprzedaży, ale podobno w USA jeszcze są) - czyli kolor dający bardzo ciemne drapieżne usta+ zdj. szminki. Zdjęcie uparcie się rozświetlało, i wyszło zamazane, w rzeczywistości pomadka daje taki odcień jaki ma sztyft
Nie zwracajcie uwagi na pryszcza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c.u (1).JPG (75,9 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2007-01-04 o 18:39
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:20   #14
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

A co do kholi, to są też na allegro.
Ja sama sobie z ostatniego wypadu do Tunezji przywiozłam kilka, część wymieniłam, sprzedałam itp. Wiec na pewno można je u nas dostać. Ale prawda jest taka, że tylko khol Guerlaina jest testowany okulistycznie, a arabskie khole nie. Zresztą wszystko na temat kholi jest w wątku o indyjskich makijażach

Gothic_Daisy ma racje z tym kohlem. Lepiej wylozyc troche więcej i miec cos pewnego.. szczegolnie ze Ty napewno często go będziesz uzywać. Wszak to wydatek rzedu 100zł.. ale taki kohl sluzy kilka lat, jest szalenie wydajny
Z kohl'ami miałam roże doświadczenia.. prawdziwa twarz ukazuja dopiero jak się z nimi przespisz.. nie zmywajac z twarzy makijazu oczu po imrezie
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:37   #15
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

O kurcze... Ty poważnie mówisz o tym nie zmywaniu??
Ja zawsze zmywam, bo inaczej miałabym całą pościel w kolorze czarnym

Khole to dla mnie nowość jest, aczkolwiek takich za 100 zł jeszcze nie widziałam... W paru drogeriach widziałam np Bourjois czy innych firm trochę tańsze (gdzieś tak o połowę) - czyli one są gorsze/mniej trwałe itd?
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:48   #16
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Makijaż na pewno należy zawsze zmywac
NIkt mnie nie przekona, że może być inaczej

Ja za to nie widziałam kholi innych firm - my mówimy o takim kholu w proszku, który się nakłada patyczkiem, a nie o czarnej kredce (które też czasem mają napis khol)
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:58   #17
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja za to nie widziałam kholi innych firm - my mówimy o takim kholu w proszku, który się nakłada patyczkiem, a nie o czarnej kredce (które też czasem mają napis khol)
Aha O kurcze, no to faktycznie nie to samo A te kredki (nazywane kholami) są coś warte tak w ogóle, czy nic wspólnego z prawdziwym kholem nie mają? Używałaś czegoś takiego? Czy to w ogóle jest zwykła czarna kredka taka jak wszystkie?
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:12   #18
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

te kredki to dla mnie takie normalne konturówki do oczu a czy się nazywają tak czy inaczej - to już nie wiem dlaczego. Może sprobuj znaleźć w wyszukiwarce, czemu się tak nazywają
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:21   #19
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Może jakiś szczątkowy dodatek kholu mają w sobie, i dlatego Masz rację, poszukam czegoś... no ale wychodzi na to, że będę musiała się "szarpnąć" na ten oryginalny khol tak czy inaczej.
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 18:44   #20
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Makijaż na pewno należy zawsze zmywac
NIkt mnie nie przekona, że może być inaczej
Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
O kurcze... Ty poważnie mówisz o tym nie zmywaniu??
Ja zawsze zmywam, bo inaczej miałabym całą pościel w kolorze czarnym

No nie mowcie ze nie zdarzylo wam się nigdy przysnac w makijazu po kilkunastogodzinnej imprezie Albo ?
Jesli gdzies się ruszam, to stawiam na kosmetyki "dlugodystansowe" wlasnie z tego powodu,ze czasami ciezko bywa z noclegiem w obcym miescie, co dopiero o normalna lazienke.. czasami spi sie w pociagu, majac kilka godzin jazdy przed soba. W takich wlasnie chwilach okazuje sie ktore kosmetyki są dobre i warte wydatku Ale to tak OT bylo...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:45   #21
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

sklonowala sie wiadomosc...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:49   #22
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Ano zdarzyło się... ale teraz staram się tego unikać
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 19:01   #23
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Nie zdarzyło mi się
Ale to też dlatego, że noszę soczewki i nie potrafię spać w soczewkach, a jeszcze gdybym do tego dołożyła makijaż to po spaniu byłabym nie do życia.
Jak gdzieś jadę, zawsze mam kosmetyczkę itp.
Na starość (hehe) jestem wygodna i staram się spać w cywilizowanych miejscach, nie jeździć długo pociagami i takie tam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:02   #24
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Gothic_Daisy mam pytanie. Malujesz sie kohlem po wlozeniu soczewek czy przed?
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 22:06   #25
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Oczywiście że po
bez soczewek jestem ślepa jak kret i nic nie jestem w stanie zrobić (chyba tylko krzywdę )
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 23:53   #26
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

miałam kiedys czarna pomadke kupiłam ja w malutkiej drogerii, mysle że tam najprosciej znaleśc coś takiego.jesli nie chcesz kupowac przez neta.pozdrawiam
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:35   #27
rossetka
Przyczajenie
 
Avatar rossetka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

matowe ladne czarne cienie ma vipera wczesniej uzywalam tez innych firm ostatnio z manhattanu bardzo ladny i chyba najlepszy jaki mialam z tym ze drogi bo cos okolo 20 zl kosztowal :P
rossetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 21:36   #28
ana717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

Czy ktoś wie gdzie można kupić (i czy w ogóle) kosmetyki Star Gazer w Krakowie?
[Uprzedzając-tak, wiem że są w Rockmetalshopie ]
ana717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:40   #29
Panna Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie to można kupić? Czarny/gotycki makijaż.

A jak zrobić klasyczny gotycki makijaż oczu?
Panna Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.