buciki tak czy nie i dlaczego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-02, 20:41   #31
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

jesli tylko to Twoj styl i dobrze ze w nich czujesz to zrobilas bardzo dobrze czego teraz zalowac? nie sugeruj sie krytykami innych, bo tak to wszyscy byli by tacy sami a swiat musi byc kolorowy najwazniejsze jest odkrycie siebie
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:50   #32
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Są ubrania dziewczęce, kobiece, są ubrania do tego typowo seksowne, jak np. klasyczne czerwone szpile i nie widzę powodu, dla którego 15-latki w takich, jak te ostatnie z przeze mnie wymienionych, miałyby paradować.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2007-08-02 o 22:11 Powód: ciach 3 lit :P
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:58   #33
romola
Raczkowanie
 
Avatar romola
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 137
GG do romola
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Aeterna,
naprawde jesteś zdania,że każda rzecz z wzorem panterki symbolizuje pania lekkich obyczajów ?
jeśli tak to naprawde gratuluje albo drobnego zacofania modowego albo i przekonań
nie mówie tu o tym,że buty Ci się mogą nie podobać,ale skreślac i oceniać je za sam wzór nie wypada.

Morelko, wg. mnie możesz spokojnie buty nosić. Tym bardziej ,jak piszesz, do rurek .

Wg. mnie już wiekszym kiczem bedzie nastolatka na niepotycznie wysokich czubatych /kwadratowych szpilkach na cieńkim obrasiki i paseczku wokół kostki.
romola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:07   #34
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

15 latka w szpilkach
nie jestem za
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:11   #35
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Popieram zdanie moich przedmówczyń, dziewczyno nie doc ze jesteś wysoka to jeszcze jesteś dzieckiem a chcesz pokazywać"dorosłość"..
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:21   #36
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Nie, każda rzecz z panterką kojarzy mi się z tandetą, to tylko moje zdanie i nie wiem, czemu nie mogłabym skreślić czegoś za sam wzór, a co do oceny, panterka jak panterka, bardziej miałam na myśli, tak rozwijając trochę, bo powinnam ;-), że o tym, jakie coś jest, decydują wg mnie szczegóły, i tak np. miniówa miniówie nierówna, czasem pikuś leży w głupich 2,3 cm, ot co. Btw, nie lubię też kratki ani szarego koloru. :P
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2007-08-02 o 22:11 Powód: ciach 3 lit :P
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:25   #37
Karola903
Wtajemniczenie
 
Avatar Karola903
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 074
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

te w panterke nie za bardzo mi sie podobają , te 2 są ok tez chcialabym byc taka wysoka jak Ty ale o tym moge tylko pomarzyć
Karola903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 21:29   #38
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Ja w Twoim wieku o takich szpilkach bym nawet nie pomyślała, rodzice by mnie zbesztali, a na ulicy byłby pogrom i śmiech...ale teraz inne czasy choć ja stara nie jestem mam 21 nie lubię wzorów w panterkę i cekinów, szpilek nie noszę bo mam 176cm wzrostu. Ale skoro Tobie pasują to czemu nie mam tylko nadzieję że wyglądasz na te 18lat..bo widok pietnastki w szpilkach w panterkę mnie jakoś nie zachwyca
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 22:00   #39
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Ach ten pęd w dorosłość
Juz małe dziewczynki nasladują nastolatki.Zreszta wcale nie trudno o to,gdyz te same koronkowe bluzeczki i jeansy z wstaweczkami i koronkami są w fuul rozmiarach .Ubierze sie mama i córcia
Sama pamiętam jak z /wtedy/z podstawówki wyszłam to pierwsze kroki skierowałam do fryzjera i zrobiłam sobie/zakazaną/ trwałą.
Wygladałam jak Alicja Majewska.A na komersie było z 30 takich samych Alicji -wszystkie mega dorosłe
Teraz wiem,że to niedorzecznie gdy nastolatka biega w 'dorosłych ciuchach ' a starsza pani ubrana za dzidzie-piernik.

Co do panterkowych butów i reszty.Tandeta.
I co wiecej ujdą mi na nodze takiej krzyczacej całym swoim tanim wizerunkiem pani.Czyli ful serwis od stóp do głów -blondi włos ,cienkie kreski zamiast brwi,falujący biust odpowiednio wyeksponowany,no wiecie..
Taka pani wie czego chce od zycia.
Ale na dzieciaku?
Ja 'dorosła ' w szpilkach a mój bojfriend 'dorosły' z papierosem

Tak to są tylko buty i nie dopisujmy całej ideologii .
Mnie po prostu to smieszy.
I sie zgodzę ,ze raczej role rodziców tu widzę .
Chodz wiem ,ze czasami nic to nie da
A z tego sie wyrasta.Powaga
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 22:08   #40
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Nie chciałabym, aby ten wątek stał się punktem wyjścia do kolejnej nikomu niepotrzebnej dyskusji; co się tyczy samego ''dziwkarstwa'' jako takiego - widuję niekiedy tirówki, owszem (i nic do tych kobiet nie mam, to ich sprawa, w jaki sposób zarabiają), i widuję też na nich takie ciuchy, które niekiedy można zobaczyć na ryneczkach , a które to fatałaszki czasem można wyśledzić na przeciętnych, spotykanych na ulicy dziewczynach, ale to są z pewnością ekstremalne przypadki, i Łąjka ma rację, nie ma powodu doszukiwać się w nich dziury w całym.

Co do Ciebie, Morelko, to przykro mi jedynie, że psuję Ci radość z pierwszego, być może, dorosłego zakupu; także, nie przejmuj się, bo, och, Kolumbie, co ja sobie myślę, to moja sprawa, a co Ty zrobisz - Twoja.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 22:33   #41
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Mam 27 lat i rowniez zdarza mi sie ze mi daja 18

Mam 172 cm wzrostu i w szpilkach nie chodzilam, nie chodze. Mialam kilka podejsc, bo ladnie noga wyglada w takim obuwiu i takie tam, ale coz moje zamilowanie do wygody wygrywalo zawsze i bez apelacyjnie

Jesli chodzi o moje poglady - nie widze tu zadnego problemu. Chcesz nosic, dobrze sie w nich czujesz i podobaja Ci sie. Wiec nos.

Ja panterki potepiac nie bede, bo sama bardzo lubie. Miewam rzeczy w ten desen czasem, z rzadka i bardzo dyskretnie, gdyz faktycznie wzor ladny ale i mocno napietnowany. Z lekka sie wiec kryje z tym, ze lubie cos co wiekszosc uwaza za tandete. Obecnie nie mam nic panterkowego, bo w sklepach w ktorych sie ubieram raczej ta faktura jest rzadkoscia.

Nie dolacze do klubu potepiania 15-latek chcacych byc doroslymi. Mnie to nie kreci i juz. Jak mialam tyle lat co Ty chodzilam do elitarnej szkoly, gdzie sami wprowadzalismy sobie wieksze rygory ubraniowe niz chcieli tego nasi rodzice. Dla mnie dress code jest pewnym nawykiem, ktorego propagowac nie chce. Ciesz sie z wolnosci ubraniowej ile sie da, skoro tylko mozesz sobie na nia pozwolic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 08:06   #42
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Jeśli Tobie się podobają, noś je My na to nie mamy wpływu

A co do butów to są nawet niezłe.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 08:13   #43
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Do dobrze skrojonych, eleganckich jeansów i nie krzykliwej bluzki, te szpilki w panterkę ujdą. Ale na pewno nie do tych jeansów co na fotce (są brzydko zakończone). Ogólnie jednak wyglądają dosyć tandetnie.

A te drugie buty - fason fajny, ale te cekiny z przodu - za dużo...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 08:25   #44
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
(...)
A jeśli chodzi o 9-cm szpile dla 15 latki to lekka przesada.
Podpisuje się pod tą wypowiedzią.

Ja, wprawdzie niewiele starsza, nie odważyłabym się założyć takich butów. I nie chodzi mi o motyw panterki, ale o całokształt- takie buty, taki motyw i taka szpilka nie pasują według mnie do tak młodej dziewczyny.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 08:43   #45
morelkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar morelkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 104
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

napisałam już że się pomyliłam w mierzeniu i pierwsze mają 5cm obcas a nr2 6cm

i to że kupiłam te buty nie oznacza mój desperacki krok w dorosłość oraz pokazania mojej seksualności po prostu mi się baaardzo spodobały i je kupiłam ze względu na ładny kształt i ładne prezentowanie się na mojej nodze
__________________
ciuszki
kosmetyki
szukam
dokładka 5i6.08
morelkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:23   #46
Karlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 440
GG do Karlotta
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Cytat:
Napisane przez morelkaaaaa Pokaż wiadomość
napisałam już że się pomyliłam w mierzeniu i pierwsze mają 5cm obcas a nr2 6cm

i to że kupiłam te buty nie oznacza mój desperacki krok w dorosłość oraz pokazania mojej seksualności po prostu mi się baaardzo spodobały i je kupiłam ze względu na ładny kształt i ładne prezentowanie się na mojej nodze
Uwazam podobnie jak moje przedmowczynie, ze takie buty nie sa odpowiednie dla 15-latki. Chodzi zarowno o wysokosc obcasa, jak i motyw panterki i cekiny ( w ogole przez to te buty mi sie nie podobaja). Jest teraz masa fajnych fasonow i wzorow bardziej odpowienich dla kogos w Twoim wieku. Ale tylko moje skromne zdanie.
Karlotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 13:16   #47
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Nie chodzi o desperacki krok w dorosłość (bo każde dziecko czy nastolatka chce ''być'' starsze/a, a po 20-tce mu/jej przechodzi ), ale o to, że gdy młodzież za szybko wyciąga rękę (a to jest od pokoleń standard zachowań w końcu) po to, co powinno być przeznaczone dla dorosłych (młodych, jak najbardziej) kobiet, a nie dla podlotków, to rodzice się temu nie dość, że biernie przyglądają, to jeszcze to popierają.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 14:19   #48
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Ja osobiście uważam ze jeśli Ci się podobają i dobrze sie w nich czujesz powinnaś w nich chodzić i nie zwracać uwagi na to co mówią inni sama mam 16 lat i niestety nie chodzę w szpilkach ponieważ mam mało tolerancyjnych rodziców i w sumie zakładam je tylko na jakieś większe uroczystości jednak sporo moich koleżanek biega w takich butkach na co dzień jeśli chodzi o te butki w panterkę to się w nich po prostu zakochałam
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 14:52   #49
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Ja też mówie nie, a dlaczego ..
Jesteś za młoda, żeby nosić buty w panterkę. Taki sytl obuwia pasuje raczej do kobiet odważnych, zdecydowanych, ale przede wszystkim nieco od Ciebie straszych ! Mając ochote iść na uroczystość szkolną na obcasach nie kupowałabym takiego fasonu butów. Skoro do szkoły to dlaczego nie kupiłaś jakiś klasycznych, np. czarnych ? Po co chcesz się postarzać i w jakiś sposób robić z siebie dorosłą ? Jeszcze kilka lat przed Tobą i wtedy będziesz mogła ubrać te buty na jakąś dyskoteke. Mi osobiści sie podbają ( te w panterkę ) zaś te drugie .. hmm troche kiczowate ! Ale to moja zdanie, z którym Ty i tak się pewnie nie zgodzisz. Wiadać, że masz już swoje własne i wiesz, że będziesz w nich chodzić, ale mimo to pytasz innych o zdanie .. tego nie rozumiem ?!
Pozdrawiam !
__________________

89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 15:52   #50
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

ja jestem zdecydowanie na nie...
po 1-szpilki w pantere na nogach 15latki wygladaja jak dla mnie wyzywajaco <a w niektorych przypadkach po prostu smiesznie>
po2- wzorki na obydwu parach wydaja mi sie nieco tandetne,no i chyba odchodzi sie juz od butkow w szpic...
po 3-zadne z zaprezentowanych butkow mi sie nie podobaja...

ale to oczywiscie tylko moja opinia,jesli ty jestes do nich przekonana to je nos...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 16:13   #51
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Przesadzacie Nos buty, podejrzewam ze zalozysz je 2 razy i tyle bedzie z tego, pamietam moje przygody z obcasami w tym wieku a co do samych butow, to mi sie nie podobaja.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 19:52   #52
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Nie chodzi o desperacki krok w dorosłość (bo każde dziecko czy nastolatka chce ''być'' starsze/a, a po 20-tce mu/jej przechodzi ), .
Haha mi przeszło po 17nastce. W gimnazjum kupiłam sobie kozaczki na szpilce i szczerze to teraz się siebie śmieje i nie moge zrozoumieć czemu ja byłam taka głupia. A teraz mam 17 lat i nie mam zamiaru robić siebie starszej niż jestem. Teraz to dla mnie żałośne.
A te twoje szpilki to ani ładne, ani wygodne jak dla mnie. Troche tandetne( a nawet śmiem twierdzić, że bardzo). Także moja rada to oddaj buty mamie, skoro jej się podobały to zapewne bedzie się cieszyć
A swoją drogą to wczoraj miałam niezły ubaw z dziewczynki. Stoi to takie niewinne, zero biustu na oko jakieś 12 lat w czarnych szpileczkach może ze 4-5 cm oczywiscie tandetne cekinki, z tatusiem dumnym z córeczki. Humor mi się znacznie poprawił po tym widoku
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:36   #53
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: buciki tak czy nie i dlaczego

Buty w panterkę: podobają mi się średnio Ten deseń akceptuję tylko w formie dodatków mało rzucających się w oczy...I jak tu jakaś wizażanka już napisała: aby nosić tego typu rzeczy trzeba mieć duże wyczucie smaku, wiedzieć jak je ze sobą łączyć... To chyba jasne, do rurek - tak, mini - nie


Buty z cekinkami: Nawet mi się podobają, to chyba typ marakeszek...trochę skromniejszą wersję sama miałam i je uwielbiam Moje tylko miały obcasik 1,5cm...

Co do noszenia szpilek w Twoim wieku: sama około 15stki kupiłam pierwsze szpilki.. i podobnie jak Ty zawsze uznają mnie za starszą (w krótce napewno przestanie mi to schlebiać ). Dziwnie raczej nie wyglądałam, bo byly niziutkie a ja umiałam w nich chodzić, ale i tak nałożyłam je ledwo parę razy. Dziwne jest to, że teraz chyba nawet bardziej mi jest głupio przyjść w szpilkach na szkolną uroczystość (kończę liceum) niż wtedy
Jeśli naprawdę masz ochotę w nich chodzić i dobrze się w nich czujesz to śmiało. Lecz nie oczekuj przychylnego spojrzenia od wszystkich mijających Cię ludzi na ulicy
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.