Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 08:45   #1
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Smile

Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)


Drogie Wizazanki!
Jak w temacie, chcialabym dowiedziec sie czy uzywajac perfum robicie to dyskretnie i czuc Wasz zapach gdy jest sie bardzo blisko czy spsikujecie sie namietnie i idac zostawiacie za soba ogon?
Ja baaardzo lubie mocno pachniec i uwielbiam gdy otoczenie czuje, natomiast podobno poprawne uzywanie perfum to wlasnie jakies 2,3 dyskretne psiki... Spotkalam sie z opiniami, ze mocno wyczuwalne perfumy sa wulgarne, ze powinnysmy je czuc tylko my i np nasz mezczyzna... Takze nie wiem, czy aby mj ogon nie jest nieelegancki
Ile tak mniej wiecej aplikujecie psikow?
co o tym sadzicie kochane?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:00   #2
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Zdecydowanie perfumowanie ogonowe i nie dbam o to czy to 'eleganckie' czy nie. Lubię, gdy ktoś pachnie, lubię gdy na ulicy mija mnie ktoś i zostawia za sobą mgiełkę, ogon, zasłonę dymną z zapachu. Nawet jeśli danego zapachu nie lubię, to i tak jest to przyjemne. Oczywiście pomijam sytuacje typu: praca w zatłoczonym ciasnym biurze i hektolitry Słonia czy innego Addicta (chociaż ja osobiście byłabym zachwycona), ale ogólnie lubię ciągnąć za sobą ogon i lubię gdy inni ciągną.

Inna sprawa, że nawet 1 dyskretny psik Słonia czy Addicta wystarczy, żeby otoczenie nas czuło.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:03   #3
michau2312
Raczkowanie
 
Avatar michau2312
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 313
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Pytanie raczej nie ma sensu, bo jest za wiele czynników, by jednocznacznie zawyrokować: dużo, czy mało.
Wszystko zależy od pogody, ciebie i perfum. Takiego Angela wystarczą 2 małe psiki, czegoś lekkiego i cytrusowego - dużo więcej.

Tylko proszę bardzo ładnie i słitaśnie, niech to nie będzie Coco MDM i Light Blue, od obu zapachów skręca mi żołądek.

Osobiście lubię zarówno dyskretne zapachy jak i te z powerem.
Ilość dostosowuję do mocy zapachu, bo nie chcę sobą wypełnić całej atmosfery.
Starczy, że mam prawie 2m wzrostu, dobre ponad 100 kilo i autorytarny charakter

Edytowane przez michau2312
Czas edycji: 2012-08-27 o 09:07
michau2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:06   #4
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

ja tez uwielbiam ogony i to nie tylko na sobie
kolezanka z pracy namietnie uzywa mademoiselki- cale biuro nia pachnie, czysta przyjemnosc
zawsze w drodze do pracy mijam jedna kobitke z ogonem jak lisia kitka- lapie sie ze jak tylko ja widze to "nawachuje"
wiadomo, staram sie nie naduzywac zeby otoczenia nie podtruc- zwlaszcza kilka godzin w upalnym biurze w nielubianym zapachu moze meczyc- ale taki ogonek na 2-3 metry (blizej nikt nie siedzi) mile widziany. jestem wrecz rozczarowana zapachem jesli nie daje choc najmniejszego ogonka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2012-08-27 o 09:07
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:10   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Nie znoszę ogonów. Wolę poczuć zapach lub się nim podzielić gdy ktoś stanie blisko.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:10   #6
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez michau2312 Pokaż wiadomość

Starczy, że mam prawie 2m wzrostu, dobre ponad 100 kilo i autorytarny charakter
a wiesz ze ja po takiej "duzej" osobie to bym sie spodziewala zapachowego zdominowania przestrzeni jakos mi to do wizerunku pasuje- wyrazista osoba i osobowosc to i zapach charakterny i mocny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:18   #7
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

zdecydowanie dyskretne
perfumuję się dla siebie, więc 1-2 psiki na szyję/dekolt mi wystarczą, żeby przez parę godzin móc pochylić lekko głowę do przodu i czuć piękny zapach
A czy inni tez go czują, to mnie nie interesuje, nie muszą
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 09:30   #8
michau2312
Raczkowanie
 
Avatar michau2312
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 313
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
a wiesz ze ja po takiej "duzej" osobie to bym sie spodziewala zapachowego zdominowania przestrzeni jakos mi to do wizerunku pasuje- wyrazista osoba i osobowosc to i zapach charakterny i mocny
No lubię takie charakterne bomby jak A*Men, SMN Patchouli, Shalimar, Youth Dew, Habanita, Dune, Aromatics Elixir, ale w aptecznej ilości
michau2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:32   #9
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

ja bardzo lubię ciągnąć za sobą ogon i lubię też, jak inni to robią uwielbiam iść ulicą i czuć powiew jakichś perfum i bawić się przez chwilę w zgadywankę, co to mogło być (przez to do tej pory mam poważną zagwozdkę z jednym zapachem, ale już mniejsza z tym ). wiem, że mojemu otoczeniu nie przeszkadza, że zawsze ciągnę ze sobą obłok jakiegoś zapachu, wręcz przeciwnie - gdy zadam sobie tylko 1 psik albo mam na sobie coś nie ogoniastego, to pytają wręcz z rozczarowaniem, czemu dzisiaj nie mam na sobie nic pięknego
fakt, taki ogon może być wulgarny, jeśli ktoś użyje naprawdę mocnych i nachalnych perfum, których piękno jest "dyskusyjne", w ogromnej ilości i wręcz zatruwa pomieszczenie.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:40   #10
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

zdecydowanie jak pachnieć to ogoniasto
sama lubię czuć od innych smugę zapachu, szczególnie jeśli to coś co mi się podoba...
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:16   #11
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez michau2312 Pokaż wiadomość
Pytanie raczej nie ma sensu, bo jest za wiele czynników, by jednocznacznie zawyrokować: dużo, czy mało.
Wszystko zależy od pogody, ciebie i perfum. Takiego Angela wystarczą 2 małe psiki, czegoś lekkiego i cytrusowego - dużo więcej.

Tylko proszę bardzo ładnie i słitaśnie, niech to nie będzie Coco MDM i Light Blue, od obu zapachów skręca mi żołądek.

Osobiście lubię zarówno dyskretne zapachy jak i te z powerem.
Ilość dostosowuję do mocy zapachu, bo nie chcę sobą wypełnić całej atmosfery.
Starczy, że mam prawie 2m wzrostu, dobre ponad 100 kilo i autorytarny charakter
Dlaczego nie ma sensu? Interesuje mnie czy macie tak jak ja, czy moze nie... A skoro nie ma sensu to po co sie wypowiadasz Moze rzeczywiscie troszke mija sie celem pytanie o ilosc psikow, bo faktycznie co perfumy to inna moc, bardziej interesuje mnie ogolnie jak stosujecie i jakie macie odczucia wzgledem tych ogoniastych Ach i sensu natomiast nie ma moim zdaniem oswiadczanie iz masz 2 metry, rownie dobrze moglbys miec 1.50 łoł łoł i co z tego?
To, ze wszystko zalezy ode mnie to wiem Do pogody tez dostosowuje A moimi ulubionymi ogoniastymi sa oczywiscie Angel, Lolitka, Intense Bossa, Neonatura i jeszcze kilka...

Edytowane przez LilyLauraIsabelle
Czas edycji: 2012-08-27 o 10:18
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 10:39   #12
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Ogoniasto Potem na ulicy też bawię się w zgadywanie co za "ogon" poczułam
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:41   #13
Opersia
Raczkowanie
 
Avatar Opersia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Stosuję 1-2 psiki, żeby mieć dookoła szyi szaliczek z zapachu. I jeśli komuś uda się przejść przez wszystkie zasieki i pola minowe, żeby się blisko mojej szyi znaleźć, to poczuje zapach. No bo ja taka kolczasta jestem, od maleńkości.
Opersia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:42   #14
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Uwielbiam "ogony" u siebie i u innych i też często jak ktoś przechodzi i czuję ogon to zgaduję co to może być a zdarza mi się też tak, że zapytam czym kobieta pachnie ale robię to baardzo rzadko i w wyjątkowych sytuacjach(nie zebym zaczepiała ludzi na ulicy)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:50   #15
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Zdecydowanie jestem za ogonem jak wiekszosc sama lubie czuc u kogos perfumowy oblok, i jak wizazanka wyzej lubie zgadywac co to za zapach...Ja pachne zawsze z ognem,uwielbiam czuc swoj zapach za kazdym poruszeniem wlosow itd...Lubie tez jak moj zapach jest wyczuwalny i podoba sie otoczeniu
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479

Edytowane przez magsch
Czas edycji: 2012-08-27 o 10:53
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:59   #16
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez michau2312 Pokaż wiadomość
Pytanie raczej nie ma sensu, bo jest za wiele czynników, by jednocznacznie zawyrokować: dużo, czy mało.
Wszystko zależy od pogody, ciebie i perfum. Takiego Angela wystarczą 2 małe psiki, czegoś lekkiego i cytrusowego - dużo więcej.

Tylko proszę bardzo ładnie i słitaśnie, niech to nie będzie Coco MDM i Light Blue, od obu zapachów skręca mi żołądek.

Osobiście lubię zarówno dyskretne zapachy jak i te z powerem.
Ilość dostosowuję do mocy zapachu, bo nie chcę sobą wypełnić całej atmosfery.
Starczy, że mam prawie 2m wzrostu, dobre ponad 100 kilo i autorytarny charakter
Toaletówki szyprowej nawet 4-5 psików, mam wrażenie, że szybko znika
Po dwóch psikach Premierowej Piątki, po jakiejś godzinie wchodząc do pomieszczenia usłyszałam: Co to, kadzidełka?
Habanitę na wyjście doludziowe: psik jeden, ewentualnie dwa.

Lubię ogoniastość, ale staram się pachnieć dyskretnie, co chyba nie zawsze mi się niestety udaje
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:04   #17
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
zdecydowanie dyskretne
perfumuję się dla siebie, więc 1-2 psiki na szyję/dekolt mi wystarczą, żeby przez parę godzin móc pochylić lekko głowę do przodu i czuć piękny zapach
A czy inni tez go czują, to mnie nie interesuje, nie muszą
Czują

Perfumuję się przede wszystkim dla siebie, zwykle 3-4 psiknięcia, nie wiem, czy ciągnę za sobą ogon, ale oczywiście bardzo mi miło, jak ktoś skomplementuje Ogony za innymi - uwielbiam O ile to nie sezonowka Escady, podróba albo Heat Rush.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:11   #18
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Ja lubię takie malutkie ogonki - jak ktoś stoi pół metra, metr ode mnie, to czuje zapach. Albo w ogóle tylko takie chmurki, że czuje je tylko ja i ewentualnie ktoś bliski. Natomiast sytuacje, gdy ktoś przechodzi i dziesięć metrów za nim unosi się smuga uważam za przesadną, a już w ogóle dramatem jest gdy idę ulicą a tu jeden drugi, piąty, ósmy ogon. Zwariowac można :P.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:34   #19
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Ja lubię takie malutkie ogonki - jak ktoś stoi pół metra, metr ode mnie, to czuje zapach. Albo w ogóle tylko takie chmurki, że czuje je tylko ja i ewentualnie ktoś bliski. Natomiast sytuacje, gdy ktoś przechodzi i dziesięć metrów za nim unosi się smuga uważam za przesadną, a już w ogóle dramatem jest gdy idę ulicą a tu jeden drugi, piąty, ósmy ogon. Zwariowac można :P.

Gdzie Ty mieszkasz przeprowadzam się. Ja dopiero co wróciłam z galerii handlowej. Wyczułam jeden ogonek- pani przepięknie pachniała Mirage z Oriflame. A tak to nic, zupełnie nic. A specjalnie węszyłam, bo mnie ten wątek natchnął.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 11:56   #20
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Habanitę na wyjście doludziowe: psik jeden, ewentualnie dwa.
Dwa psiki Habanity? wow, ja jak już go wezmę to jeden baardzo delikatny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:18   #21
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Gdzie Ty mieszkasz przeprowadzam się. Ja dopiero co wróciłam z galerii handlowej. Wyczułam jeden ogonek- pani przepięknie pachniała Mirage z Oriflame. A tak to nic, zupełnie nic. A specjalnie węszyłam, bo mnie ten wątek natchnął.
Warszawa. Takie rzeczy zwłaszcza w centrum się dzieją
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:23   #22
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Gdzie Ty mieszkasz przeprowadzam się. Ja dopiero co wróciłam z galerii handlowej. Wyczułam jeden ogonek- pani przepięknie pachniała Mirage z Oriflame. A tak to nic, zupełnie nic. A specjalnie węszyłam, bo mnie ten wątek natchnął.
To bardzo mi milo, zem Cie tak natchnela Ja na biezaco wczytuje sie w watki typu "czym pachnie" i dla przykladu lato 2012 albo zima 2011 i mozna sie naczytac gdzie kto co wywachal tez czesto czuje ogonki, ale niestety rozpoznaje tylko kilka tych bardzo popularnych zapachow... i potem tez chodze po miescie i zamiast skupic sie na swoich sprawach, skupiam sie na zapachach Czyli z tego co widze przewaga ogoniastych! Znakomicie
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:30   #23
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Ja z tych dyskretnych Ale to ze względów czysto praktycznych - moja głowa nie lubi dużego natężenia zapachów, stosuję więc 1-2, rzadko kiedy 3-4 psiki (czegoś naprawdę lekkiego, o czym wiem, że szybko ulatuje).
U innych natomiast lubię ogony i chmury, byle bym nie musiała w nich siedzieć. Na szczęście w biurze siedzę sama, a nawet jak koleżanka czy szefowa pachną ogoniasto, to mam z nimi przeważnie krótsze niż dłuższe kontakty i nie zdążę się zmęczyć

O elegancji w tym kontekście nawet chyba nie myślę Choć rzeczywiście, gdybym powiedziała współpracownicy, że od jakiegoś jej zapachu w nadmiarze mnie głowa boli, a ona nadal by go używała w dużej ilości, to odebrałabym to jako niemiłe i złośliwe może nawet
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:51   #24
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ja z tych dyskretnych Ale to ze względów czysto praktycznych - moja głowa nie lubi dużego natężenia zapachów, stosuję więc 1-2, rzadko kiedy 3-4 psiki (czegoś naprawdę lekkiego, o czym wiem, że szybko ulatuje).
U innych natomiast lubię ogony i chmury, byle bym nie musiała w nich siedzieć. Na szczęście w biurze siedzę sama, a nawet jak koleżanka czy szefowa pachną ogoniasto, to mam z nimi przeważnie krótsze niż dłuższe kontakty i nie zdążę się zmęczyć
Ja mam bardzo podobnie Czasem nawet ograniczam się do jednego psiczka, kiedy wiem, że minimalna ilość zapachu wystarczy do wytworzenia wokół mnie niezłej chmury - tak jest w przypadku Amber Absolute TF. Chmury i ogony u innych mi nie wadzą, pod warunkiem, że są w otwartej przestrzeni. W autobusie czy tramwaju nie wytrzymuję i przesiadam się albo...wysiadam.

Cytat:
O elegancji w tym kontekście nawet chyba nie myślę Choć rzeczywiście, gdybym powiedziała współpracownicy, że od jakiegoś jej zapachu w nadmiarze mnie głowa boli, a ona nadal by go używała w dużej ilości, to odebrałabym to jako niemiłe i złośliwe może nawet
Podejrzewam, że prędzej usłyszałabyś, że Twoje perfumy też ją męczą, niż doczekała się zrozumienia i ograniczenia ilości aplikowanych psików .

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2012-08-27 o 12:53
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:02   #25
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Lubię ogon u siebie , u innych - zalezy z czego , ale zawsze wolę ogon perfum niż ogon menelski , który niestety jest znacznie częściej spotykany , bądź w ogóle ogon niemycia , powszechny w komunikacji . Zreszta oba ogony są niejako przyczyną mojego ogona - wolę się dusić własnymi perfumami niż od cudzego smrodu
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:05   #26
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że prędzej usłyszałabyś, że Twoje perfumy też ją męczą, niż doczekała się zrozumienia i ograniczenia ilości aplikowanych psików .
Podejrzewam, że ode mnie rzadko czuć zapach na odległość
Teoretyzowałam, bo koleżanki mam raczej miłe niż złośliwe i wiedzą, że mnie od byle czego głowa boli

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
ogon menelski
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:11   #27
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że ode mnie rzadko czuć zapach na odległość
Teoretyzowałam, bo koleżanki mam raczej miłe niż złośliwe i wiedzą, że mnie od byle czego głowa boli
Wiem, wiem, ale teoretycznie mogłabyś na taką złośliwą małpę trafić
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:16   #28
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Lubię ogon u siebie , u innych - zalezy z czego , ale zawsze wolę ogon perfum niż ogon menelski , który niestety jest znacznie częściej spotykany , bądź w ogóle ogon niemycia , powszechny w komunikacji . Zreszta oba ogony są niejako przyczyną mojego ogona - wolę się dusić własnymi perfumami niż od cudzego smrodu
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:19   #29
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Lubię ogon u siebie , u innych - zalezy z czego , ale zawsze wolę ogon perfum niż ogon menelski , który niestety jest znacznie częściej spotykany , bądź w ogóle ogon niemycia , powszechny w komunikacji . Zreszta oba ogony są niejako przyczyną mojego ogona - wolę się dusić własnymi perfumami niż od cudzego smrodu
Zdecydowanie tak Od cudzego perfumowego ogona (szczególnie kwiatowego) najczęściej zaczyna mnie boleć głowa, w reakcji na te inne mój żołądek osobiście usiłuje stanąć w obronie gwałconego nosa . Taki psiajucha szlachetny
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:24   #30
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumowanie dyskretne czy "ogonowe"? ;)

Krotko powiem: uwielbiam ogony...wszystkie Im dluzszy tym lepszy Nawet jesli zapach nie jest w moim typie to i tak lepszy on niz "swieze" powietrze w centrum miasta.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.