Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 10:57   #3961
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Wiadomo, ze ciąża to nie choroba ale jednak dzień porodu juz trochę jak chorobę bym traktowała. przecież to tylko jeden dzień, mozna przesiedzieć.


Kupiłam syrop amaretto i średnio mi przypadł do gustu- strasznie dużo musiałam go dodać, zeby coś w ogole poczuć.
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:02   #3962
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Wiadomo, ze ciąża to nie choroba ale jednak dzień porodu juz trochę jak chorobę bym traktowała. przecież to tylko jeden dzień, mozna przesiedzieć.


Kupiłam syrop amaretto i średnio mi przypadł do gustu- strasznie dużo musiałam go dodać, zeby coś w ogole poczuć.

No ale to pewnie też kwestia doświadczenia... ja jeszcze nie rodziłam więc pewnie przynajmniej 2 dni przed wyznaczonym dniem porodu bym nie wychodziła z domu i nie pozwoliłabym z niego wyjść facetowi




A w temacie biedronki to przydałaby się promocja na bakalie... chociaż pewnie kosztowałyby wtedy tyle co przed niedawną podwyżką...

No i w mojej biedronce od tygodnia cyrk na kółkach... zabrali te ręczne koszyki do wyczyszczenia i chyba zostawili 5 na cały sklep....
nie idzie zrobić zakupów a ludzie biegają po sklepie i szukają koszyków... A ochroniarz ma ubaw i mówi że tak dokładnie czyszczą i coś doczyścić nie mogą...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:08   #3963
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
hm... sytropy barmańskie .. ile dolewacie do kawy ? kurcze mąz dolał 2 łyżeczki i mówi ze słabo czuć, ledwo wyczuwane .. co jest? za mało czy jak
Tak jakbym lała syrop do herbaty, tzn. jakiś centymetr (ale ja mam większe szklanki)
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2014-10-22 o 11:11
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:15   #3964
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Y nas koszyki przydałoby się wyczyścić....jeden jest umazany czymś białym co wygląda jak farba olejna (ale skąd w biedronce f.o?), a reszta taka brudna że aż strach tam coś włożyć :/
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:26   #3965
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
rozpuszczalne kupuje w necie na imbryczek-sklep, jako kawa są dosyc słabe, wiec mieszam z moja zwyklą kawą bo mają mocne aromaty. Miętową dopiero kupiłam, ale daje mrozem jak nie wiem, a równiez mieszam
a mi one nie podchodzą.. okropne są :/ raz kupiłam kilka smaków i wszystkie w kubeł poleciały

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Niezależnie od natężenia ruchu i pogody darowałabym sobie otwarcie B czy jakiegokolwiek innego sklepu
ja dzień przed nie dałam rady już wyjść z domu, tym bardziej, ze była zima i b.slisko było
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:29   #3966
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Y nas koszyki przydałoby się wyczyścić....jeden jest umazany czymś białym co wygląda jak farba olejna (ale skąd w biedronce f.o?), a reszta taka brudna że aż strach tam coś włożyć :/
u mnie w najbliższej biedronce (pół-wyprzedażowej) w ogóle nie ma koszyków
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:34   #3967
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
u mnie w najbliższej biedronce (pół-wyprzedażowej) w ogóle nie ma koszyków

to jest chore, zupełnie nie rozumiem idei braku koszyków mniejszych tylko dużych wózków...
Pewnie założyli że jeśli ktoś weźmie duży wózek zamiast koszyka to więcej kupi, ale to bzdura... w takich sklepach (głównie lidl) najczęściej po prostu biorę reklamówkę spod kasy i kupuję mniej, bo reklamówka jest mniej pojemna od koszyka ręcznego...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 11:41   #3968
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
to jest chore, zupełnie nie rozumiem idei braku koszyków mniejszych tylko dużych wózków...
Pewnie założyli że jeśli ktoś weźmie duży wózek zamiast koszyka to więcej kupi, ale to bzdura... w takich sklepach (głównie lidl) najczęściej po prostu biorę reklamówkę spod kasy i kupuję mniej, bo reklamówka jest mniej pojemna od koszyka ręcznego...
Ja wtedy szukam jakiegoś pudełka i nie mam skrupułów wywalić z jakiegoś np. 3 paczki ciastek do innego takiego samego chociaż pełnego...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:44   #3969
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Mini chałeczka z biedronki jadł ktoś? Dobra czy sucha?
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:46   #3970
pipipipi89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 132
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
to jest chore, zupełnie nie rozumiem idei braku koszyków mniejszych tylko dużych wózków...
Pewnie założyli że jeśli ktoś weźmie duży wózek zamiast koszyka to więcej kupi, ale to bzdura... w takich sklepach (głównie lidl) najczęściej po prostu biorę reklamówkę spod kasy i kupuję mniej, bo reklamówka jest mniej pojemna od koszyka ręcznego...
z biedronek do których chodzę tylko w jednej są koszyki, akurat w tej w której jestem sporadycznie, wózków nie biorę bo jak dla mnie są mega niewygodne, pozatym nie widzę sensu brać wózka dla kilku produktów, a co do pogrubionego to u mnie to działa w drugą stronę, nie ma koszyka więc kupuję mniej bo nie mam jak tego przez sklep nieść, a jak coś się pakuje do reklamówki to jak na złodzieja patrzą
pipipipi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 11:50   #3971
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez pipipipi89 Pokaż wiadomość
z biedronek do których chodzę tylko w jednej są koszyki, akurat w tej w której jestem sporadycznie, wózków nie biorę bo jak dla mnie są mega niewygodne, pozatym nie widzę sensu brać wózka dla kilku produktów, a co do pogrubionego to u mnie to działa w drugą stronę, nie ma koszyka więc kupuję mniej bo nie mam jak tego przez sklep nieść, a jak coś się pakuje do reklamówki to jak na złodzieja patrzą

myślałam że we wszystkich biedronkach są już koszyki ręczne....
Przyznam że nie spotkałam się jeszcze z taką w której by nie było.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 11:55   #3972
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
myślałam że we wszystkich biedronkach są już koszyki ręczne....
Przyznam że nie spotkałam się jeszcze z taką w której by nie było.
Ja też znam tylko tą jedną biedronkę bez koszyków. Najgorzej, że to dość duża biedronka, a nie taka mała jak niektóre. Ja chodzę z eko-torbą i do niej pakuję zakupy.

Widzę, że nikt chyba dziś nie był w biedronce żeby sprawdzić tę wyprzedaż, więc zaraz zajrzę po drodze z psem na spacer ;-)

Edytowane przez 201605061000
Czas edycji: 2014-10-22 o 11:56
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:07   #3973
pipipipi89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 132
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
myślałam że we wszystkich biedronkach są już koszyki ręczne....
Przyznam że nie spotkałam się jeszcze z taką w której by nie było.
w moich to jakiś czas temu były i wózki i koszyki ale już bardzo długo jak są wózki to nie ma koszyków a koszyki to tylko w takiej która znajduję się w podziemiach innego budynku i nie możliwości żeby były tam wózki
pipipipi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:18   #3974
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
myślałam że we wszystkich biedronkach są już koszyki ręczne....
Przyznam że nie spotkałam się jeszcze z taką w której by nie było.
Nie we wszystkich u mnie w większych Biedronkach nie ma koszyków do ręki są tylko te na kółkach a ich nigdy nie biorę bo jakoś niespecjalnie mam ochotę schylać się cały czas wkładając coś do niego a potem wyciągając.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
to jest chore, zupełnie nie rozumiem idei braku koszyków mniejszych tylko dużych wózków...
Pewnie założyli że jeśli ktoś weźmie duży wózek zamiast koszyka to więcej kupi, ale to bzdura... w takich sklepach (głównie lidl) najczęściej po prostu biorę reklamówkę spod kasy i kupuję mniej, bo reklamówka jest mniej pojemna od koszyka ręcznego...
Ja nie lubię tych wózków w lidlu, nieporęczne to i wielkie, najczęściej wpadam po 1-2 rzeczy i biorę je do ręki. A jeszcze bardziej w lidlu nie lubię tego że muszę mieć albo 1 albo 5zł do wózka.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:24   #3975
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

u mnie w biedro z nowej wyprzedaży to tylko odzież. dziecięce bluzy takie a'la misio, kalosze ze wcześniejszych gazetek i kilka sztuk odzieży. ogólnie w koszu ze 30 sztuk wszystkiego. ceny od 12 do 17 zł. dodatkowo wystawili w innym miejscu talerze luminarku te komplety co były trzy tygodnie temu za 44 zł, pojemniki plastikowe na sypkie produkty i te plastikowo silikonowe artykuły gospodarstwa domowego
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:28   #3976
magdap_96
Raczkowanie
 
Avatar magdap_96
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 241
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja zamiast syropów kupuje kawy aromatyzowane. Przerobilam juz czekoladową, orzechową 2 rodzaje, waniliową, irish cream, wiśniową, miętową, karmelową, malinowo-smietankową i chyba tyle moja pamiec ogarnia. I słodzę wg upodobań
miętowa ? jakiej firmy?
magdap_96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:32   #3977
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Nie we wszystkich u mnie w większych Biedronkach nie ma koszyków do ręki są tylko te na kółkach a ich nigdy nie biorę bo jakoś niespecjalnie mam ochotę schylać się cały czas wkładając coś do niego a potem wyciągając.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



Ja nie lubię tych wózków w lidlu, nieporęczne to i wielkie, najczęściej wpadam po 1-2 rzeczy i biorę je do ręki. A jeszcze bardziej w lidlu nie lubię tego że muszę mieć albo 1 albo 5zł do wózka.

aaa to się nie zrozumiałyśmy ,bo dla mnie to czerwone co ma długą rączkę i dwa kółka to koszyk i mi on bardzo odpowiada- nie odpowiadają mi tylko wózki na kółkach.

No i rzeczywiście jeśli chodzi o koszyki małe bez kółek to ich nie ma w moich biedronkach
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:38   #3978
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Nic ciekawego w gazetce kosmetcznej. Chyba, ze te zele z bebeauty
Dla mnie też
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:38   #3979
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Od 27-go ma być jakieś urządzenie do obierania granatów a to ciekawe.
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 12:39   #3980
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

U mnie tez nie ma zadnych czerwonych koszykow, tylko ogromne metalowe wozki.
Z nowej wyprzedazy nic nie ma, jedynie obnizyli troche cene przecenionych produktow, np torby plazowe na 10zl.
Ktos pytal o maskotki wwf-tak sa przecenione o 1zl.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201605061000
Czas edycji: 2014-10-22 o 12:45
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:40   #3981
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu w Biedronkach były takie fajne osuszacze powietrza. Orientujecie się czy są jeszcze?
chodzi ci o pochłaniacz wilgoci? Po 12,49 zł był u mnie w sob.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:44   #3982
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Pochlaniaczy wilgoci i wkladow do nich u mnie caly kosz.
Szkoda, ze 5pak skarpetek damskich w paski, serduszka przecenili tylko o 1zl, bo przygarnelabym jeszcze ze dwa komplety. Kupilam je jak sie pojawily i sa super.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:46   #3983
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
No ale to pewnie też kwestia doświadczenia... ja jeszcze nie rodziłam więc pewnie przynajmniej 2 dni przed wyznaczonym dniem porodu bym nie wychodziła z domu i nie pozwoliłabym z niego wyjść facetowi
A w temacie biedronki to przydałaby się promocja na bakalie... chociaż pewnie kosztowałyby wtedy tyle co przed niedawną podwyżką...

No i w mojej biedronce od tygodnia cyrk na kółkach... zabrali te ręczne koszyki do wyczyszczenia i chyba zostawili 5 na cały sklep....
nie idzie zrobić zakupów a ludzie biegają po sklepie i szukają koszyków... A ochroniarz ma ubaw i mówi że tak dokładnie czyszczą i coś doczyścić nie mogą...
Toi dobrze że czyszczą u mnie (Krzycka) wyglądają tak, że odechciewa się wkładać produkty
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:48   #3984
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Co do koszyków w biedronce... Szczerze ich nienawidzę bo są dla mnie za wielkie, nieporęczne. Ciągnąć ich po podłodze nie lubię, bo trzeba się fest schylić, żeby coś do nich włożyć Zresztą jest ich na sklepie bardzo mało i zawsze zakupy wkładam sobie do reklamówki i tak chodzę. Powinny być prawdziwe małe koszyki jak np w Tesco albo Netto, których jest tam bardzo dużo
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:05   #3985
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Y nas koszyki przydałoby się wyczyścić....jeden jest umazany czymś białym co wygląda jak farba olejna (ale skąd w biedronce f.o?), a reszta taka brudna że aż strach tam coś włożyć :/
Były akrylowe w gazetkach niedawno więc to pewnie ktoś chciał obejrzeć kolor w wiaderku i otworzył oblewając przy tym koszyk

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
Ja też znam tylko tą jedną biedronkę bez koszyków. Najgorzej, że to dość duża biedronka, a nie taka mała jak niektóre. Ja chodzę z eko-torbą i do niej pakuję zakupy.

Widzę, że nikt chyba dziś nie był w biedronce żeby sprawdzić tę wyprzedaż, więc zaraz zajrzę po drodze z psem na spacer ;-)
mój w taką pogodę to się zapiera łapami nie lubi moknąć. Powącha przed drzwiami i zawijka ze zwieszoną głową.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:07   #3986
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
ja to bym z domu w ogóle nie wyszła, a co dopiero do biedronki na otwarcie


Wypadałoby zabrać ze sobą torbę szpitalną i wszystkie dokumenty z badaniami. Na tym etapie człowiek nie zna dnia ani godziny kiedy dziecię zapragnie zawitać na świecie
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:08   #3987
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;48627249]Co do koszyków w biedronce... Szczerze ich nienawidzę bo są dla mnie za wielkie, nieporęczne. Ciągnąć ich po podłodze nie lubię, bo trzeba się fest schylić, żeby coś do nich włożyć Zresztą jest ich na sklepie bardzo mało i zawsze zakupy wkładam sobie do reklamówki i tak chodzę. Powinny być prawdziwe małe koszyki jak np w Tesco albo Netto, których jest tam bardzo dużo[/QUOTE]

A ja właśnie nie lubię koszyków do ręki, bo ręka mi do ziemi sięga, jak czasami wkładam coś cięższego
Lubię takie wózki z Auchan, gdzie wchodzą 2 małe koszyki do ręki, jeden pod drugim.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:09   #3988
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Łooooo

Łoooooooooo !

Hmm a masz te same co z gazetce ?
http://www.biedronka.pl/pl/press,id,...dzie-zima-cz-1
Jeśli możesz to proszę popatrz
Hmm nie wiedziałam o tym, ale jutro przetestuje tak na termosie
mam 3 takie:
http://3.bp.blogspot.com/-coiB1e079v...0/SAM_4308.JPG


Dziewczyny - a ja z koszykami to "męczyłam" biedronkę mailami
Sporo ich wysłałam, co jakiś czas się przypominałam -ttreść ta sama i koszyki siępojawiły -nie wiem, czy moje maile miały wpływ
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:13   #3989
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Były akrylowe w gazetkach niedawno więc to pewnie ktoś chciał obejrzeć kolor w wiaderku i otworzył oblewając przy tym koszyk

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



mój w taką pogodę to się zapiera łapami nie lubi moknąć. Powącha przed drzwiami i zawijka ze zwieszoną głową.

U mnie też brzydka pogoda, pochmurno i mokro ale akurat teraz nie pada Deszczem też nie wyjdzie choćby i 8 godzin nie był na spacerze.

Od 30.10 akcja tematyczna pielęgnacja 360 stopni część 2, a w niej m.in.
- tusz do rzęs maybelline colossal volum express (żółte opakowanie)
- neutrogena szybko wchłaniający się krem do rąk
- la luxe nawilżający podkład korygujący 3 w 1
- AA hipoalergiczny płyn do higieny intymnej
- hair up suchy szampon w sprayu
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:16   #3990
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie lubię koszyków do ręki, bo ręka mi do ziemi sięga, jak czasami wkładam coś cięższego
Lubię takie wózki z Auchan, gdzie wchodzą 2 małe koszyki do ręki, jeden pod drugim.
Ja również wolę koszyki na kółkach od klasycznych z uchwytem.

Te z B mi odpowiadają, bo łatwiej jest mi wózek ciagnąć za sobą aniżeli dźwigać i odkładać na podłogę żeby wybrać produkt, przeczytać etykietę etc.

Wiadomo każdy ma swoje preferencje, najlepiej jakby w sklepach były wszystkie rodzaje wózków do wyboru do koloru. Najgorzej jak są same duże tak jak w L
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-30 14:44:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.