nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 21:24   #1
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240

nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)


nie chcialam zakladac nowego watku aby prosic was o rady ale od wczoraj nie dostalam ; O zadnej odpowiedzi na moje pytania w watku o dekoloryzacji wiec zalozylam nowy bo brak mi cierpliwosci
a wiec ;


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22234,joanna-blond.html - czy tym rozjasniaczem nie mozna rozjasniac calych wlosow?
chcialam go wczoraj kupic ale na ulotce przeczytalam ze jest wylacznie do rozjasniania pasemek i balejazu ; o no i nie kupilam..

moje naturalne wlosy maja taki kolor jak na zdjeciu pomalowalam je na czern wella jakies hmm 8 miesiecy termu.. stwierdzilam ze bd malowac odrosty na ciemny braz joanna bo chcialam zejsc do brazu ale to droga do nikad.. teraz jestem pewna na 100 % ze chce wrocic do naturalnego koloru.
i teraz tak mam na glowie czarn, braz i jakies 1,5 cm moich wlosow.. i chccialam niedlugo rozjasnic i pomalowac na odciec zblizony do mojegfo. znalazlam dosc fajny rozjasniacz na KWC w sklepie juz mialam kupowac ale nie kupilam.. i nie wiem co teraz? czy moge nim rozjasniac cale wlosy? czy po rozjasnieniu musze jeszcze polarbowac wlosy farba o odecieniu zblizonym do mojego jak tak to jaka?
czy musze kupic inny rozjasniacz? moze mam ktos sprawdzony? proszr nie pisac abym poszukala na KWC bo tam nie ma za bardzo wyboru juz kilka razy tam zagladalam...



MAM NADZIEJE ŻE KIEDY JUTRO PO SZKOLE TU ZAGLADNE ZNAJDE JAKIES ODPOWIEDZI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DGJY892 015 modified.jpg (143,2 KB, 70 załadowań)
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2009-05-12 o 21:26
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:45   #2
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

witaj
ja właśnie wczoraj (mimo obietnic składanych moim włosom, że tego nie tknę) użyłam tego rozjaśniacza, ale ja użyłam go do rozjaśniania odrostów - jest silny, ma wodę 12%, więc spokojnie rozjaśnia moje bardzo ciemne włosy do złotego blondu (czyt. żółtego :/), dlatego też i niestety po tym środku trzeba zastosować jeszcze jakiś środek koloryzujący.
W trosce o Twoje włosy nie polecam używania go na całą głowę, kiedyś to robiłam i bardzo zniszczył mi włosy (i co z tego, że jest jakiś proteinowy, ble...ble), więc jeśli masz słabe włoski, to Ci je kompletnie wypali...brr
w dodatku bardzo drażni skórę głowy...
hm, nie wiem co Ci doradzić, ja schodząc z koloru ciemny brąz do blondu, robiłam to dłuuugo...najpierw pasemka u fryzjerki, potem na własną rękę je rozjaśniałam, czego trochę żałuję...no ale mam ten upragniony blondzik,
może jakaś farba, która oprócz farbowania delikatnie rozjaśnia??z tego, co widzę na zdjęciu, to masz średni lub ciemny blond. Tylko jeśli będziesz rozjaśniać (pamiętaj delikatnie!!!) to nie nakładaj farby ciemny blond, bo wyjdą bardzo ciemne, albo w zielonkawym odcieniu (niestety też to przerabiałam, ach...)
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:00   #3
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

dziekuje miło ze chcociaz ty odpowiedzialas
mimo ze dalej nie wiem jakiego rozjacza uzyc i co dalej ..
moze ktos inny jeszcze sie wypowie?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:34   #4
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

Może zamiast rozjaśniacza spróbuj zrobić sobie pasemka o ton jaśniejszym kolorem Twoich włosów itd. Po co zaraz je niszczyć... Ja miałam kiedyś podobny problem Długie włosy sięgające łokci. Zachciało się dziecku pofarbować włosy na jakiś lepszy, nowy, z połyskiem kolor. Owszem zrobiłam kolor "parzona kawa". Za pierwszym razem wyszło świetnie. Nastepnym razem tym samym kolorem zrobiłam i wyszły mi prawie czarne!! Pojechałam na studia. Zachciało mi się zmian. Pomyślałam "a teraz będę Blondynką!!" I moja fryzjerka rozjasniala je swoim rozjasniaczem powolutku schodziłam z kolorku
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:12   #5
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

Czytaj ze zrozumieniem Skoro na opakowaniu pisze, że rozjaśniacz jest do pasemek to tak jest.
BTW. KWC nie służy do zadawania pytań, tylko do oceny kosmetyków, które testowaliśmy!
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:18   #6
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

wiem. totsie a moze ty polecilabys mi jakis rozjasiacz ktory bylby da mnie dobry? i ewentualnie farbe. mysle ze znasz duzo roznych...a przede wszystkim ktore daja efekt jaki ja chce..
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:21   #7
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

Nie znam się, bo nie bawię się w rozjaśnianie. Po dobry rozjaśniacz udaj się do sklepu fryzjerskiego. A najlepiej będzie udać się do fryzjera, bo w warunkach domowych, przy uzyciu drogeryjnych kosmetyków nie uzyskach dobrego efektu. Spalisz włosy i tyle Szczególnie gdy ma się włosy w kilku kolorach
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 21:25   #8
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

ajj jesli chodzi o fryzjera to to nie jest dobry pomysl chyba ze wygram w totolotka i mi przybedzie $$$ xD

nic cos juz szukalam rozjasniacza.. mysle kupic jakis inny z joanny (nie ten ktory podalam wyzej w linku).. popytam w sklepach...
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:39   #9
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

To nie pierwszy twój wątek o dekoloryzacji. Czy tak cięzko jest poświęcić chwilę, aby poczytaj wątek o dekoloryzacji? Nie uwierzę, że nie znalazłabyś tam odpowiedzi na swoje pytania.
Moderator i tak przeniesie ten wątek, a ty w końcu dostaniesz ostrzeżenie za zakładanie bezsensownych wątków.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:00   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

palomablanka..skoro producent nie pozwala na nakladanie produktu na skore glowy ..to nie rozumiem jak Ci ktos ma doradzic, ze mozesz...jak ktos ma brac za to odpowiedzialnosc??
poza tym o dekoloryzacj...bo oto Ci chodzi jest olbrzymi watek i jest tam wiel przykladow ..
prosze zapoznaj sie z regulaminem i nie zasmiecaj forum nie potrzebnie ..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.