Puszyste i kręcone włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 19:57   #1
Niveens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1

Puszyste i kręcone włosy


Cześć dziewczyny!
Mam taki problem.. mam kręcone włosy, średniej długości.. kompletnie się nie układają, używałam już wielu kosmetyków i już sama nie wiem co mam robić. Ani nie rosną, ani się nie układają, puszą się, końcówki się rozdwajają, łamią, a nie używam prostownicy ani lokówki, wiec nie wiem o co chodzi... jeśli macie jakieś doświadczenie z takimi okropnymi włosami to błagam pomóżcie ;c
Niveens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:57   #2
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Puszyste i kręcone włosy

kochana poczytaj na blogach włosomaniaczek, polecam szczerze ANEW poza tym z własnego doświadczenia mogę podpowiedziec co ja używam: od ponad roku na wlosy nakladam oleje (oliwe z oliwek, rycynowy, kokosowy, arganowy) myje wlosy co 3dni, używam szamponow bez parabenow, sls itd., (raz na jakis czas siegam po mocniejsze szampony, np. gliss kur) pozniej maska (czasami owijam w recznik i na pol godzinz, czasem zostawiam na 10 min), dalej odżywka Garnier goodbay damage. Po umyciu jedwab biowax i ugniatam mokre wlosy- od koncowek do nasady. Polecam firmy biowax- mają świetne maski (teraz w biedronce sa saszetki jednorazowe- np. do wlosow suchych i zniszczonych), kallos- szampony, maski, alterra - z rossmanna (ja najbardziej chwale sobie szampon z morela i pszenica).

aaa! trzeba czasu, aby uzyskac widoczne efekty, takze nie zniechecaj sie kochana!!!

To tak po krotce mam nadzieje, ze troche pomoglam przepraszam za brak polskich liter, ale mam problem z klawiatura
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:43   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Puszyste i kręcone włosy

Poczytaj wątek dla kręconowłosych. Pigułka - pierwszy post - wszystko Ci powie

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 06:23   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Puszyste i kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Niveens Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam taki problem.. mam kręcone włosy, średniej długości.. kompletnie się nie układają, używałam już wielu kosmetyków i już sama nie wiem co mam robić. Ani nie rosną, ani się nie układają, puszą się, końcówki się rozdwajają, łamią, a nie używam prostownicy ani lokówki, wiec nie wiem o co chodzi... jeśli macie jakieś doświadczenie z takimi okropnymi włosami to błagam pomóżcie ;c

Odsyłam do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=779820
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-06 07:23:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.