kosmetyki tanie a z dobrym składem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 23:02   #1
RedLipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Smile

kosmetyki tanie a z dobrym składem


Postanowilam zlaozyc ten temat gdyz czytajac wasze watki widze ze przewazaja dosc drogie kosmetyki .... nie liczac propozycji mieszania roznych mazi olei itp samemu.... niech dziewczyny ktore sie znaja na analizie skladu podaja rozne kosmetyki do roznych czesci ciala tez kolorowka itp ZA KWOTE NIE WIEKSZA NIZ 25ZL prosze zamieszczajcie nazwe i sklad moze sie okaze z ektos przeoczyl skzodliwy skladnik

Ja nie jestem obeznana w temacie wiec podaje kosmetyk ktory analizowala pani dermatolog w gazecie uroda , podobno patrzy ona na sklady uwaznie ( byl to konkurs w gazecie uroda):

ZIAJA Masło Kakaowe, Kremowe mydło pod prysznic

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamide DEA, Styrene/Acrylates Copolymer, D-panthenol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3Diol, Parfum(Fragrance), Citric Acid, Cl 47005 (D&C Yellow No. 10), Cl 16035 (FD&C Ren No. 40), Cl 42090 (FD&C Blue No. 1)


RedLipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 23:56   #2
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

mysle ze to dobry pomysl, jestem na wizazu od niedawna i strasznie sie gubie w tych wszystkich wątkach i ciezko mi cos znalesc.
dobrze bybylo gdyby rzeczywiscie w tym wątku pojawialy sie niezbyt drogie kosmetyki,moze niekoniecznie do 25zl akurat no bo jak cos kosztuje 26zl i jest ok co to?:P fajnie gdyby pojawialy sie tez informacje o składzie podnoszące wiare ze tanie tez moze byc dobre czekam z ciekawością.
Sama moge polecic Ziaje- warto próbowac ich kosmetyki, ja uzywam ciagle eveline, dax tez ok niektóre rzeczy.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 01:07   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Cytat:
Napisane przez RedLipstik Pokaż wiadomość
Postanowilam zlaozyc ten temat gdyz czytajac wasze watki widze ze przewazaja dosc drogie kosmetyki .... nie liczac propozycji mieszania roznych mazi olei itp samemu.... niech dziewczyny ktore sie znaja na analizie skladu podaja rozne kosmetyki do roznych czesci ciala tez kolorowka itp ZA KWOTE NIE WIEKSZA NIZ 25ZL prosze zamieszczajcie nazwe i sklad moze sie okaze z ektos przeoczyl skzodliwy skladnik

Ja nie jestem obeznana w temacie wiec podaje kosmetyk ktory analizowala pani dermatolog w gazecie uroda , podobno patrzy ona na sklady uwaznie ( byl to konkurs w gazecie uroda):

ZIAJA Masło Kakaowe, Kremowe mydło pod prysznic

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamide DEA, Styrene/Acrylates Copolymer, D-panthenol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3Diol, Parfum(Fragrance), Citric Acid, Cl 47005 (D&C Yellow No. 10), Cl 16035 (FD&C Ren No. 40), Cl 42090 (FD&C Blue No. 1)
To nie bardzo sie sprawdzi bo taka lista nie ma wiekszego sensu,kazda cera jest inna jak i wymagania czy oczekiwania,mozesz sama sprobowac analizowac sklady-jest Slownik Skladnikow Kosmetycznych,mozna szukac przez linki,ktore podane sa w watkach redakcyjnych i do tego google.
Poza tym,to co dla jednego bedzie szkodliwe i podrazniajace to dla drugiej osoby neutralne-nie ma sposobu by przewidziec reakcje kazdej skory

Wpisane przez Ciebie Kremowe mydlo Ziaji wcale nie jest takie super,skladniki zaznaczone na czerwono potrafia podrazniac i wysuszyc wrazliwa skore i chociaz jest oparty na lagodnym detergencie to malo ciekawych skladnikow w sobie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 01:54   #4
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

watek bardzo fajny ale mydelko ktore podalas ma sklad zenujacy (ciekawi mnie to bardzo co to za pani dermatolog byla...) skladniki, ktore podala Hexxana juz sobie daruje a jesli chodzi o reszte to:

"Cocamidopropyl betaine was voted 2004 Allergen of the Year by the American Contact Dermatitis Society"
COCAMIDE DEA - Known human immune system toxicant, Human skin toxicant - strong evidence, skala szkodliwosci wedlug cos. database 6/10

i co tu zostaje dobrego? chyba tylko woda, pantenol i gliceryna
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 07:07   #5
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Szampon Fitomed Mydlnica lekarska do włosów suchych lub normalnych
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html cenak.12 zł


Skład: Aqua, Herbal Extract, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, Methyldibromoglutaronitri le, Phenoxyethanol.

Fakt, że ma sls ,ale nie na pierwszym miejscu. Na mnie ten szampon działa świetnie
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:06   #6
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Fajny pomysł na wątek

Moje propozycje:
Krem AA Young antybakteryjny, ok. 17zł
Skład: Aqua, Dimethicone and Dimethicone Crosspolymer, Glycerin, Niacinamide and Yeast Extract and Aesculus Hippostantum (Horse Chestnut) Extract and Ammonium Glycyrrhizate and Zinc Gluconate and Caffeine and Biotin, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyltaurate Copolymer and Isohexadecane and Polysorbat 80, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Ethylhexyl Stearate, Dicaprylyl Ether, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract and Ichthammol and Thyme Oil and Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Allantoin, Retinyl Palmitate, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:52   #7
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

ja bym poleciła z lekkich kremów: Ziaja oliwkowa (lekka formuła) okolo 5 zl a bardziej treściwe: na noc ZiajaHArbikaPlant -krem odżywczo kojący z avokado ok 4zl.
mam suchą ale nie bardzo suchą cere, bladąi dość delikatną. nie podrażniają i naprawde robią ladną buźke. chce jeszcze dodać ze lekki nie jest oczywiscie bardzo lekki ale dla suchej cery jest ok, mysle ze lżejszy nie bylby taki dobroczynny.

gdyby ktoś napisał opinie co do skłądu wiedzialabym czy nie robie sobie krzywdy jakimis ukrytymi związkami rokotwórczymi czy cos..

skład oliwkowego: Aqua, Isohexadecane, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Isohexadecane, Glycerin, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceresin, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, BHA, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Amyl Cinnamal, Citric Acid.

herbika: Aqua (Water), Cetearyl Ethylhexanoate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dicaprylyl Ether, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated Castor Oil, BHA, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 14:40   #8
RedLipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

kurcze jestem w szoku ze to myslo nie jets dobre.... bo ta lekarka to teraz mega znany dermatolog Ewa Chlebus z zapisem do niej czeka sie pol roku! nigdzie nie widzilam u zadnego dermatologa takich terminow... i wlasnie w oceniajacych kosmetyki byly tez np Justyna Steczkowska i cos tam bylo opisane ze ona mowila ze jakis kosmetyk jest fajny a ze Chlebus mowila ze ze wzgledu na sklad nie i ze trzeba patrzec na sklady...
RedLipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:56   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
ja bym poleciła z lekkich kremów: Ziaja oliwkowa (lekka formuła) okolo 5 zl a bardziej treściwe: na noc ZiajaHArbikaPlant -krem odżywczo kojący z avokado ok 4zl.
mam suchą ale nie bardzo suchą cere, bladąi dość delikatną. nie podrażniają i naprawde robią ladną buźke. chce jeszcze dodać ze lekki nie jest oczywiscie bardzo lekki ale dla suchej cery jest ok, mysle ze lżejszy nie bylby taki dobroczynny.

gdyby ktoś napisał opinie co do skłądu wiedzialabym czy nie robie sobie krzywdy jakimis ukrytymi związkami rokotwórczymi czy cos..

skład oliwkowego: Aqua, Isohexadecane, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Isohexadecane, Glycerin, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceresin, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, BHA,Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Citronellol(skladniki zapachowe,ktora tez potrafia byc przyczyna reakcji alergicznych), Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Amyl Cinnamal, Citric Acid.

herbika: Aqua (Water), Cetearyl Ethylhexanoate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dicaprylyl Ether, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated Castor Oil, BHA, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid

Tylko w skrocie bo niebawem watek zamieni sie w analizy skladowe i polacze go z juz istniejacym poniewaz to nie ma najmniejszego sensu zeby powielac tematy,ale do rzeczy.

Na czerwono zaznaczylam drazniace konserwanty,ktore sa przyczyna alergii/podraznien i uczulen-wiadomo,ze nie kazda cera tak zareaguje ale....nie sa zbyt mile widziane,szczegolnie te podkreslone!
Wyboldowane popularne zapychacze,szczegolnie parafina-duzo osob unika tez masle shea.

Wiadomo,ze nie ma co popadac w obled ale...warto patrzec na to czego uzywamy i jak reaguje na to Nasza skora
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:14   #10
RedLipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

przypomnialo mi sie tez ze polecala :La Roche-Posay - Iso-Urea - Mleczko wygładzająco-nawilżające do ciała

Skład: Aqua, Butyrospermum Parkii, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Urea, Paraffinum Liquidum, Sodium Lacate, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Glycine, Tocopherol, Stearic Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Bisabolol, Triethanolamine, Dimethicone, Dimethiconol, Disodium EDTA, Hydroxyethyl Piperazine Ethane Sulfonic Acid, Xathan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Chlorhexidine Digluconate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.
Estee Lauder - Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF10
dobrze sie trzyma lekko kryje nie obciaza skory , jest wprost stworzone dla typowo polskiej cery( delikatnej i zaczerwienionej)

Skład: Active Ingredient:
Titanium Dioxide 1.00%.

Other Ingredients:
Water (Aqua Purificata) Purified, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Tribehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl, Acetate, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumina, BHT, Sodium Dehydroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyethanol.

+/- (May Contain), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica, Titanium Dioxide (CI 77891).


oraz produkty do ktorych nie moge znalezc skladu :

1. liftactic cxp
2.baza zielona pupa pod makijaz
3. sztyft avene spf 50 do okolic oczy i mowi ze uzywala na wakacjach
4. kapsulki inneov homme - przekonaly mnie ze wzgledu na "
naukowe zaplecze"



---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

ad 1 lifactiv to firma vischy

co do laczenia watkow to zbaczylam z tematu sorki ale mialo byc o kosmetykach tanich do 25zl
RedLipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:57   #11
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Ostatnie hity z mojej łazienki :


Rossmann, Babydream, Natural, Calendulacreme (Krem pielęgnacyjny z nagietkiem)

Skład: Aqua, Zinc Oxide, Ethylhexyl Stearate, Glycine Soja Oil, Glycerin, Lanolin, Sorbitan Oleate, Polyglycerol-3 Polyricinoleate, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Parfum, Hydrogenated Vegetable Oil, Calendula Officinalis Extract, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Sodium Hydroxide.

cena: ok 6 zl

Rossmann, Babydream, Uniwersalny żel do mycia

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Sodium Cocopolyglucose Tartrate, Sodium Lactate, Panthenol, Triticum Vulgare, Chamomilla Recutita, Bisabolol, Glycerlyl Caprylate, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Parfum.

cena: ok. 8 zł

Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.

cena: ok. 7 zł
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 17:11   #12
alexis78
Raczkowanie
 
Avatar alexis78
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
GG do alexis78
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Dla mnie najlepszy nawilżający krem to Humektan. Kosztuje ok.10zł/30ml lub ok.19zł/100ml. Jest bardziej nawilżający niż jakikolwiek krem, który zrobiłam sama.
Skład: Aqua, Butylene Glycol, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Peg-6 Stearate, Apricot Kernel Oil, Peg-6 Esters, Glycol Stearate, Peg-32 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Methylparaben, Propylparaben.
alexis78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 20:03   #13
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

chyba niedlugo rzeczywiscie przeniasą nas wątek ok tylko zeby te niskie ceny zachowac
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:14   #14
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

heheh....rzeczywiscie temat z dobrymi niedrogimi kosmetykami to coś dobrego. Ja do tej pory uzywałam Vichy i innych firm aptecznych.teraz mam dermokosmetyki...jesli chodzi o to to 25zl się nie mieszczą ale kosztują 30zl. są bardzo wydajne i super nawilżają skórę
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:05   #15
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

moze juz bez tych składów zeby sie nie gniewala H. ze powielamy to ja polecam Eveline firme, szczegolnie smarowidla ujedrniające i wyszczuplające a dokladniej np. serum ujędrniająco- wyszczuplające - antycelulit (takie biale opakowanie). okolo 13-16zl
i tusze do rzęs Miss Sporty, zalezy kto jakie lubi ale ogolnie są tanie okolo 8 do 12 zl i rownie dobre co maybeline ktore tez uzywalam tylko ze Miss tansza i nie wysycha tak szybko.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 10:19   #16
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Ja również polecam Humektan! Naprawdę świetna sprawa
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 10:23   #17
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Istnieje bardzo podobny wątek:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56126

Składy i tam można by dołączać
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 11:20   #18
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki tanie a z dobrym składem

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Istnieje bardzo podobny wątek:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56126

Składy i tam można by dołączać

Dzieki Aante_e
Napisze pozniej do Moda z Plotkowego i polaczymy watki bo naprawde nie ma sensu zeby wciaz powielaly sie pokrewne tematy.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.