usuwane wątki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 16:24   #61
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: usuwane wątki

Każdy ma prawo do własnej opinii, a inne serwisy nie muszą się stosować do zasad jakie panują akurat na wizażu. Ja też sobie nie wyobrażam życia z kobietą która by się mnie czepiała o takie rzeczy. Co zresztą dało usunięcie wątku? Nie zamknęło to dyskusji na wykopie, screeny też tam można znaleźć. Ja to odebrałam raczej jako kapitulację i przyznanie racji, że autorka rzeczywiście się wydurniła.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:51   #62
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: usuwane wątki

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Z wątkiem Aggie była trochę inna historia - trafił na Wykop, który jak wiadomo, jest społecznością dość... hm... "specyficzną" I zaczęło się jechanie, że wszystkie Wizażanki to niesamowite idiotki, współczucie naszym rodzinom, facetom, dzieciom i zastanawianie się jak się można z takimi [...] wiązać, streszczenie dla mniej ambitnych, którym nie chciało się przebrnąć przez pierwszy post, a które to kompletnie nijak się miało do jego właściwej treści, itp Jak dla mnie usunięcie tamtego wątku to była dobra decyzja.

Jejku, pojecia o tym nie mialam
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:39   #63
A kuku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 802
Dot.: usuwane wątki

Usuwa się i wątki, i posty i user'ów.
A kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:22   #64
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: usuwane wątki

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Trudno wskazać wątki, skoro zostały usunięte, prawda?

Ale jeden przypadek pamietam dośc dobrze, chodziło mi o wątek, który założony został z drugiego konta jakiejś wizażanki, czego nie ukrywała. A potem wypowiedziała się jedna z moderatorek i okazalo się, że pomyliła konta i że to jej temat. Po kilku godzinach nie było już tego posta, a następnego dnia całego wątku. A nikt nie trollował, nie obrażał jej, ani nic. Tyle tylko, że konspira się wydała.

No i jak Hultaj powiedziała, bardziej lubianej, zżytej wuzażance nieprzyjemny wątek usunięto. A przecież 'się nie usuwa'.
Jasne, że linkiem się nie posłużysz, ale pewnie jakimś konkretnym tytułami powinnaś władać...

Tak z czystej ciekawości.
Gdybyś założyła wątek z II konta na jakiś intymny, gnębiący CIę temat, a cała sprawa wydałaby się [mniejsza o to jak], to nie chciałabyś aby to jakoś zatuszować, skasować?
Tak zwyczajnie, żeby CI zeszło ciśnienie z głowy, że cały wizaż, a i może koleżanki z realnego świata [często ludzie się znają nie tylko wirtualnie] wiedzą o moim wstydliwym/dziwnym/odmiennym problemie, o którym chciałam pogadać anonimowo... Wnioskuję, że chciałabyś się odrzeć z resztek intymności.

Cytat:
Pewnie, że nie jestem, ale ja nie udaję i nie wkręcam nikomu kitu, że jest odwrotnie, jak to jest często czynione tutaj. Może po prostu zamiast mówić, na wizażu wątków nie usuwamy, należałoby nie ukrywać: 'stań się lubiana, zżyj się z nami, to wszystko Ci usuniemy'?

Ja nie mam nic przeciwko usuwaniu wątków, jak już pisałam, chodzi mi raczej o samo podejście i dzielenie użytkowników.

Kurna, powtarzam się, powiedziałam, co moje i EOT. Nic nowego w temacie nie wymyślę.
Przestań mącić i podkręcać subtelnymi wkrętami sytuację...

Wątków nie usuwamy-Regulamin wyraźnie o tym mówi, a jeśli to "ktoś" zrobi, to są temu 100% podstawy i wyjątkowe okoliczności, z których raczej Redakcja się tłumaczyć nie będzie, bo nie musi? Sorry.
Nie chcesz nie przyjmuj tego do wiadomości i traktuj moderację jak szklarzy, którzy szklą oczy userom, a do nosa wciskają kit... do wyboru-można mysleć, co się chce.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 21:35   #65
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: usuwane wątki

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Jasne, że linkiem się nie posłużysz, ale pewnie jakimś konkretnym tytułami powinnaś władać...

Tak z czystej ciekawości.
Gdybyś założyła wątek z II konta na jakiś intymny, gnębiący CIę temat, a cała sprawa wydałaby się [mniejsza o to jak], to nie chciałabyś aby to jakoś zatuszować, skasować?
Tak zwyczajnie, żeby CI zeszło ciśnienie z głowy, że cały wizaż, a i może koleżanki z realnego świata [często ludzie się znają nie tylko wirtualnie] wiedzą o moim wstydliwym/dziwnym/odmiennym problemie, o którym chciałam pogadać anonimowo... Wnioskuję, że chciałabyś się odrzeć z resztek intymności.
[/COLOR]


Przestań mącić i podkręcać subtelnymi wkrętami sytuację...

Wątków nie usuwamy-Regulamin wyraźnie o tym mówi, a jeśli to "ktoś" zrobi, to są temu 100% podstawy i wyjątkowe okoliczności, z których raczej Redakcja się tłumaczyć nie będzie, bo nie musi? Sorry.

Nie chcesz nie przyjmuj tego do wiadomości i traktuj moderację jak szklarzy, którzy szklą oczy userom, a do nosa wciskają kit... do wyboru-można mysleć, co się chce.
Pamiętam, kto to był, ale nie zamierzam wywlekać tej dziewczyny w kolejnym wątku.

Nigdy nie opisałabym naprawdę ważnej, intymnej sytuacji w internecie. Swój rozum mam.


Czemu mącić? Toż to sama prawda

Musi nie musi, czasami z grzeczności i dobrego wychowania by wypadało, skoro ktoś w wątku się udziela, radzi, a tu bum! nie ma. Ale widać to towar deficytowy także tutaj.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 17:00   #66
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: usuwane wątki

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Pamiętam, kto to był, ale nie zamierzam wywlekać tej dziewczyny w kolejnym wątku.
doprawdy, nie wiem jak ?Ci dziękować.

Cytat:
Nigdy nie opisałabym naprawdę ważnej, intymnej sytuacji w internecie. Swój rozum mam.
sugerujesz jakoby wizażanki opisujące swoje prywatne sprawy nie miały rozumu, zn. były jakimiś skretyniałymi facetkami, które szukają porady byle gdzie=na forum, bo przecież każdy kto ma rozum tego nie robi?!

Cytat:
Czemu mącić? Toż to sama prawda
prawda, to pojęcie względne.

Cytat:
Musi nie musi, czasami z grzeczności i dobrego wychowania by wypadało, skoro ktoś w wątku się udziela, radzi, a tu bum! nie ma. Ale widać to towar deficytowy także tutaj.
jak sobie to wyobrażasz (?), że po domniemanym usunięciu wątku moderator założy kolejny topic z wyjaśnieniami, a może będzie wysyłał PW z powodami zniknięcia tematu i liczył na to, że taka informacja zaspokoi ciekawość=utnie temat-nie spowoduje tym samym fali próśb z kasacją, oskarżeń takiego pokroju jak tutaj... proszę Cię.

deficytowa to jest Twoja empatia, sorry.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 17:59   #67
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: usuwane wątki

Nie cierpię na megalomanię, jak mój cenny post przepadnie wraz z trollowatym wątkiem lub z takim, który wyrządziłby więcej złego niż dobrego, to przecież nic się złego nie dzieje.

Nie muszę koniecznie bawić się trollami - jak mi zabiorą trolla , to tez jakoś sobie poradzę.

Nie widzę powodu do darcia szat

Owszem wkurzyłabym się za usunięcie wszystkich moich założonych wątków (), ale nie, że Krychy wątek usunęli a tak chciałam się z niej ponabijać...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 22:13   #68
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: usuwane wątki

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
doprawdy, nie wiem jak ?Ci dziękować. (1)

sugerujesz jakoby wizażanki opisujące swoje prywatne sprawy nie miały rozumu, zn. były jakimiś skretyniałymi facetkami, które szukają porady byle gdzie=na forum, bo przecież każdy kto ma rozum tego nie robi?! (2)

prawda, to pojęcie względne. (3)

jak sobie to wyobrażasz (?), że po domniemanym usunięciu wątku moderator założy kolejny topic z wyjaśnieniami, a może będzie wysyłał PW z powodami zniknięcia tematu i liczył na to, że taka informacja zaspokoi ciekawość=utnie temat-nie spowoduje tym samym fali próśb z kasacją, oskarżeń takiego pokroju jak tutaj... proszę Cię. (4)

deficytowa to jest Twoja empatia, sorry. (5)
1. ? Aż tak Cię boli, że nie chcę powiedzieć, o kogo mi chodzi, by nie robić tej osobie kolejnych problemów, bo nie o osoby tu chodzi a proceder? Ten komentarz był żałosny.

2. Może nie skretyniałymi, ale głęboko naiwnymi i nieświadomymi konsekwencji, to na pewno. Zaznaczam, że chodzi mi o przypadki, gdy ktoś
wywleka ważne, delikatne prywatne sprawy na żer milionów użytkowników internetu. To przecież tak, jakby wydrukował to na ulotkach i rozdawał na ulicy...

3. Dlatego na końcu była emotka:

4. Jak się chce, to się szuka sposobi, a jak nie - powodu.

5. Sorry, mam odczuwać empatię w stosunku do czego/kogo? Usuniętego wątku?
( nie mogłam się powstrzymać, wybacz - i nie traktuj tej dyskusji tak poważnie, ot wieczorna rozrywka )
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!

Edytowane przez Cathas
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:15
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:34   #69
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: usuwane wątki

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
1. ? Aż tak Cię boli, że nie chcę powiedzieć, o kogo mi chodzi, by nie robić tej osobie kolejnych problemów, bo nie o osoby tu chodzi a proceder? Ten komentarz był żałosny.
toż ci dziękuję, bo nie chcę mi się już tego rozstrzącać jak gnoju na polu-doprawdy.

Cytat:
2. Może nie skretyniałymi, ale głęboko naiwnymi i nieświadomymi konsekwencji, to na pewno. Zaznaczam, że chodzi mi o przypadki, gdy ktoś
wywleka ważne, delikatne prywatne sprawy na żer milionów użytkowników internetu. To przecież tak, jakby wydrukował to na ulotkach i rozdawał na ulicy...
skoro tak robią, to pewnie tak czują, mają taką potrzebę. widać nie mają z kim o tym pogadać, więc drukują wątki na forum. to takie dziwne, że szukają pomocy...?
sama się zastanawiam nad założeniem bardzo osobistego wątku ze swoim dość osobliwym problemem.
I co, będę nawina, bo będę [może] chciała poszukać pomocy, odpowiedzi, wsparcia, rozwiazania itp.?

Cytat:
3. Dlatego na końcu była emotka:

4. Jak się chce, to się szuka sposobi, a jak nie - powodu.

5. Sorry, mam odczuwać empatię w stosunku do czego/kogo? Usuniętego wątku?
( nie mogłam się powstrzymać, wybacz - i nie traktuj tej dyskusji tak poważnie, ot wieczorna rozrywka )
tak, tak, powinnaś mieć/czuć empatię dlatego, że miałam sumienie usunąć watek x, y, z...

muszę traktować takie tematy poważnie, bo później takie wizażanki jak TY, mają problem z rozczytaniem sytuacji, że czasami jest potrzeba, aby wątek zniknął...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.