POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 23:33   #1
juliczka88
Przyczajenie
 
Avatar juliczka88
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 27
GG do juliczka88

POMOCY


Catherine Zeta Jones- mój ideał piękna i stylu. Dodałam moje wieszaki godzinę temu a czuję się tylko coraz gorzej z każdą sekundą. Mam 23 lata 158 cm ważę 58 kg, chodzę na siłownie chodź ciężko mi to ostatnio idzie, jeżdżę rowerem do pracy.A cóż jak stwierdziły wizażantki mój strój pozostawia wiele do życzenia. Naprawdę potrzebuje pomocy!

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
juliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:35   #2
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: POMOCY

napisałam Ci pw.
Co do wagi fakt, masz ciut za dużo, ale nie dużo - mogę Ci polecić fajną, zdrową diete, schudłam z 60 kg do 48 (165cm.) i czuje się zdrowsza.
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:46   #3
juliczka88
Przyczajenie
 
Avatar juliczka88
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 27
GG do juliczka88
Dot.: POMOCY

Dziękujem
__________________
Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro.
"Sky is the limit and you know that you keep on
Just keep on pressin on
Sky is the limit and you know that you can have
what you want, be what you want, have what you want, be what you want "
juliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:12   #4
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: POMOCY

Przejrzałam parę Twoich wieszaków i 1 co mi się rzuca w oczy to to, że ubierasz się jak nastolatka z liceum. Przy Twojej figurze postawiłabym na coś bardziej kobiecego (ale nie koniecznie bardzo eleganckiego). Spódnice, sukienki, gładkie tkaniny. Spójrz na zdjęcia Pań Grycan, bo bardzo często bardzo ładnie wyglądają. One mają trochę więcej kilogramów, ale może coś od nich podpatrzysz
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:24   #5
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: POMOCY

O, myślałam że jesteś dużo młodsza a Ty jesteś starsza ode mnie To prawda że ubierasz się jak nastolatka ale w złym sensie... tzn. tak jakby moda zatrzymała się dla Ciebie 10 lat temu. Jest tyle fajnych blogów, którymi można się zainspirować, gazety, portale modowe.. Jednak na początku powinnaś skupić się na skompletowaniu bazy swoich ubrań dopasowanej do figury. Np. mała czarna, granatowe proste jeansy, gładkie bluzki w kilku kolorach (ale nie za małe i zbyt obcisłe), dłuższe kardigany. Na pewno powinnaś pozbyć się spodni biodrówek, obcisłych topów i wszelkiego co ma cyrkonie, napisy itp.
Skoro podoba Ci się styl Catheriny Zeta-Jones to pomyśl o sukienkach! Nie trzeba myśleć i kombinować jaka góra jaki dół a poza tym też łatwiej jest modelować figurę. Przy prostej sukience możesz oczywiście zaszaleć z kolorem Powinnaś optycznie poszerzać ramiona i biodra żeby brzuch wydawał się mniejszy. Tak jak już ktoś pisał przy jakimś wieszaku - nie przecinaj siebie 3 warstwami bo bardzo zaburzasz proporcje i skracasz jeszcze bardziej nogi.
Mam nadzieję że troszeczkę pomogłam... Trzymam kciuki i życzę powodzenia w metamorfozie
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:34   #6
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: POMOCY

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Przejrzałam parę Twoich wieszaków i 1 co mi się rzuca w oczy to to, że ubierasz się jak nastolatka z liceum. Przy Twojej figurze postawiłabym na coś bardziej kobiecego (ale nie koniecznie bardzo eleganckiego). Spódnice, sukienki, gładkie tkaniny. Spójrz na zdjęcia Pań Grycan, bo bardzo często bardzo ładnie wyglądają. One mają trochę więcej kilogramów, ale może coś od nich podpatrzysz
Popieram
Przede wszystkim - co już Ci kilka razy pisałam - Twoim głównym problemem jest to, ze lubisz obcisłe/dopasowane ciuszki, a do tego ubierasz się warstwami, tworząc kilka długości - kiedy to zlikwidujesz, naprawdę będzie lepiej
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 23:29   #7
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: POMOCY

Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
napisałam Ci pw.
Co do wagi fakt, masz ciut za dużo, ale nie dużo - mogę Ci polecić fajną, zdrową diete, schudłam z 60 kg do 48 (165cm.) i czuje się zdrowsza.
Co Ty za bzdury wypisujesz? Przy wzroście 158cm, faktycznie idealna waga będzie ok.53kg, ale 58kg spokojnie mieści się w granicach normy.
A przy wzroście 165 idealna waga jest ok. 58-59kg, w normie jest waga do 66kg. 48kg wybacz, ale to już niedowaga, min. waga mieszcząca się w granicach normy to 52kg przy tym wzroście!
Więc nie oceniaj ludzi swoją miarą, jak Ty się dobrze i "zdrowo" czujesz przy swojej niedowadze to w porządku, ale nie pisz komuś, że ma za dużo, kiedy wcale nie ma.

Co do brzuszka, to może ma po prostu taką figurę, mam koleżankę, która obojętnie jak chuda by nie była, zawsze ma większy odstający brzuszek, więc nawet jak schudnie to niekoniecznie będzie miała płaski brzuch.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-01-22 o 23:34
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.