Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 08:20   #2791
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Czy twoje oko jest pociagniete ta maskara?
Ja wlasnie tak mialam po tej maskarze i dla mnie to jest az zbyt naturalnie, wole ta volumen. tez nosze okulary i mi sie nic nie trze po szklach, ale ja tez nie nosze okularow bardzo blisko, tylko gdzies w 1/3 na nosie siedza. mam taka budowe ze okulary mam troche nisko, ale i proporcjonalnie mi sie tak bardziej podoba. jak sobie je wcisnelam w czolo to wygladalam jak przyglup i wtedy mi rzesy nawet nie umalowane jezdzily po szklach. za to moj chlop ma taka budowe twarzy, ze on tylko tak nosi okulary ale przeciwsloneczne i u niego sa w sam raz, nie za wysoko i wyglada dobrze. Ja jak jakis przyglup

Z cieni naturalnych to ja uzywam mineralne i z prasowanych to z luboscia uzywam Hauschkowe. Powieka mi sie tlusci, wiec pod kazde uzywam bazy, inaczej sie zadne nie trzymaja.
A jakaś naturalna baza używasz? Też mi się powieka tlusci straszliwie i póki co pomaga baza artdeco i puder transparentny Kryolan.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 08:47   #2792
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja mam cień Couleur Caramel i jestem bardzo zadowolona. Trzyma się cały dzień. Cena ok.
http://produkty-eko.pl/55-cienie-do-powiek

ale to fajnie wygląda
http://produkty-eko.pl/75-paletka-12-cieni
widziałam swatche na jednym z blogów, nie podobał mi się matowy i szary efekt, jaki dają niektóre cienie pojedyncze. Ja chyba wolę coś z lekkim połyskiem i w ciepłym kolorycie.
Paletka jest dla mnie zbędna, najwyżej jeden , dwa cienie używam i to jasne.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Czy twoje oko jest pociagniete ta maskara?
Ja wlasnie tak mialam po tej maskarze i dla mnie to jest az zbyt naturalnie, wole ta volumen. tez nosze okulary i mi sie nic nie trze po szklach, ale ja tez nie nosze okularow bardzo blisko, tylko gdzies w 1/3 na nosie siedza. mam taka budowe ze okulary mam troche nisko, ale i proporcjonalnie mi sie tak bardziej podoba. jak sobie je wcisnelam w czolo to wygladalam jak przyglup i wtedy mi rzesy nawet nie umalowane jezdzily po szklach. za to moj chlop ma taka budowe twarzy, ze on tylko tak nosi okulary ale przeciwsloneczne i u niego sa w sam raz, nie za wysoko i wyglada dobrze. Ja jak jakis przyglup

Z cieni naturalnych to ja uzywam mineralne i z prasowanych to z luboscia uzywam Hauschkowe. Powieka mi sie tlusci, wiec pod kazde uzywam bazy, inaczej sie zadne nie trzymaja.
Taka budowa nosa, kiedyś nosiłam okulary z regulacją, ale metalowe takie są zazwyczaj, a na te mam uczulenie, wszystkie prawie mi obchodziły z farby. Plastikowe są lżejsze, lepiej leżą, nie gniotą, nie uczulają, minus taki, że są bliżej oczu i nie da się regulować tego oddalenia. Zresztą nie dawno wymieniłam okulary, bo te wcześniej to dopiero miałam blisko, te obecne są ok. Ja nie lubie jak mi okulary wiszą na nosie bo mnie uciskają w nos.
Tak, oko jest z tuszem, mi się podoba taki efekt i taki chciałam, często chodzę i bez makijażu więc jestem przyzwyczajona do delikatnego efektu. Im jestem starsza, tym mniej u mnie makijażu.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Losku ja używam cieni Clare Blanc, są dobre, ale supkie, a to nie każdy lubi. Te cienie są w cenie 19,90 za tę mniejszą pojemość.
Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
A jakaś naturalna baza używasz? Też mi się powieka tlusci straszliwie i póki co pomaga baza artdeco i puder transparentny Kryolan.
Wolałabym nie sypkie, znudziły mi się takie. Obecnie mam z Annabelle i już mnie męczy to, niby się nie osypują. Wydaje mi się, że cienie czysto-mineralne przestały mi służyć, czasem mnie powieki piekły po pewnym czasie, jak malowałam się co dzień, podsuszają trochę powiekę, to przez brak bazy chyba. Też szukam naturalnej bazy pod cienie. Lily Lolo była super, ale miałam ją ponad rok i nie zużyłam nawet połowy, bardzo wydajna, ale na wiosnę , lato ciut za ciężka.

Widziałyście nowy szampon z Vianek?http://vianek.pl/produkt/odzywczy-szampon-do-wlosow/
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-03-20 o 09:11
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 11:34   #2793
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Piszecie o makijażu, a ja teraz zmieniłam tusz na Dr Hauschka : KLIK
zamarzył mi się tusz o delikatnym efekcie, miałam dość tych wszystkich pogrubiających i chciałam delikatny efekt na co dzień, odżywienie rzęs, przyciemnienie, aby się z henną nie babrać teraz w ciąży.
Mam go od paru dni. Z przyjemnością po niego sięgam co rano, nic mi się nie sypie w oczy przez cały dzień.
Noszę okulary i rzęsy mi nie jeżdżą po szkłach, a tak miałam wcześniej z pogrubiającymi tuszami.
Na wiosnę to oczy mi się robią alergiczne, a ten tusz im nie szkodzi.

Poszukuje jeszcze cieni do oczu naturalnych, nawilżających, ale do tłustych powiek, w beżowym, brązowym ciepłym kolorku, takie dzienne kolory. Czy jest takie cudo? Jakich cieni do oczu używacie?
rzeczywsicie naturalny efekt, ale ladnie

kiedys ktos tu polecal roze do policzkow, i nie moge teraz znalezc jakiej byly one firmy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 11:54   #2794
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Hejka
Zachwycam się balsamem do ust 100% pure, znów mnie uratował. Zrobiły mi się jakieś zajady, podejrzanie to wyglądało, a balsam migusiem to wyleczył Jest drogi i mało wydajny ale i tak będę go kupować. Znacie coś o podobnym składzie?
Tu skład balsamu ze 100% pure: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Organic Cera Alba (Beeswax)*, Organic Mentha Piperita (Peppermint) Essential Oil,* Lysine, Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Oil, Propolis Cera (Propolis), Chaparral Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Essential Oil, Melaleuca, Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Echinacea Purpurea (Echinacea) Extract, sambucus nigra (Elder Flower), Hydrastis Canadensis (Goldenseal) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice Root) Extract * Certified Organic

Korah widziałam Twoją recenzję, jednego produktu Wiem, ze wszystkich nie przetestowałaś, zamówiłam te:
Alphanova Sante, Bebe, dermo-żel do mycia ciała i włosów do skóry suchej i atopowej, 500 ml
Alphanova Sante, Bebe, mleczko nawilżające do skóry atopowej

Złe na bank nie będą
To koniecznie zdaj relację jak się te produkty spisują
Balsam do ust wygląda ciekawie, pewnie przez tę lizynę w składzie tak dobrze działa, no i inne ma ekstrakty, nie same oleje.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Taka budowa nosa, kiedyś nosiłam okulary z regulacją, ale metalowe takie są zazwyczaj, a na te mam uczulenie, wszystkie prawie mi obchodziły z farby. Plastikowe są lżejsze, lepiej leżą, nie gniotą, nie uczulają, minus taki, że są bliżej oczu i nie da się regulować tego oddalenia. Zresztą nie dawno wymieniłam okulary, bo te wcześniej to dopiero miałam blisko, te obecne są ok. Ja nie lubie jak mi okulary wiszą na nosie bo mnie uciskają w nos.

Widziałyście nowy szampon z Vianek?http://vianek.pl/produkt/odzywczy-szampon-do-wlosow/
Ja w ogóle nie lubię okularów, wnerwia mnie w nich dosłownie wszystko, nawet makijażu normalnego nie mogę zrobić, bo mi się zbiera podkład, jeśli oprawki dotykają skóry, np. na policzkach, już o nosie nie wspominając. Latem codziennie noszę okulary przeciwsłoneczne, m.in. dlatego się nie maluję, jeśli nie muszę. Poza tym wszystkie okulary jakie miałam korekcyjne- albo gubiłam, albo ktoś lub ja sama na nich usiadłam.

Z tej serii wyszło coś więcej, chyba krem pod oczy i do twarzy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:48   #2795
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
A jakaś naturalna baza używasz? Też mi się powieka tlusci straszliwie i póki co pomaga baza artdeco i puder transparentny Kryolan.
Naturalne jakos slabe u mnie sa. W zimie jeszcze idzie, ale jak tylko zrobi sie cieplej to wszystko splywa


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Taka budowa nosa, kiedyś nosiłam okulary z regulacją, ale metalowe takie są zazwyczaj, a na te mam uczulenie, wszystkie prawie mi obchodziły z farby. Plastikowe są lżejsze, lepiej leżą, nie gniotą, nie uczulają, minus taki, że są bliżej oczu i nie da się regulować tego oddalenia. Zresztą nie dawno wymieniłam okulary, bo te wcześniej to dopiero miałam blisko, te obecne są ok. Ja nie lubie jak mi okulary wiszą na nosie bo mnie uciskają w nos.
Tak, oko jest z tuszem, mi się podoba taki efekt i taki chciałam, często chodzę i bez makijażu więc jestem przyzwyczajona do delikatnego efektu. Im jestem starsza, tym mniej u mnie makijażu.
a co to za okulary z regulacja?

O widzisz a u mnie lekkie sa te bezoprawkowe bo do nich sa plastikowe szkla. Wczesniej czy to metalowe( ale dla alergkow bo mam uczulenie na nikiel) czy to plastikowe to mialam szklane szkla( chcialam zaoszczedzic) i mimo ze mialam wtedy tylko -0,5 to nie moglam dlugo nosic bo byly mi za ciezkie. Od kiedy biore szkla z tworzywa sztucznego to nie mam problemu z ciezkoscia okularow. W czwartek moje dentystka mi troche upackala szkla i stwierdzila ze mi je umyje. Bardzo sie dziwila, ze takie leciutkie mam. U mnie jak odliczyc szkla to reszta okularow to mostek i te boki.
Moja mama ma klasyczne teraz cale z plastiku i tym razem zainwestowala w plastkowe szkla i okulary sa wreszcie leciutkie, ale i tak ciezsze od moich

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie lubię okularów, wnerwia mnie w nich dosłownie wszystko, nawet makijażu normalnego nie mogę zrobić, bo mi się zbiera podkład, jeśli oprawki dotykają skóry, np. na policzkach, już o nosie nie wspominając. Latem codziennie noszę okulary przeciwsłoneczne, m.in. dlatego się nie maluję, jeśli nie muszę. Poza tym wszystkie okulary jakie miałam korekcyjne- albo gubiłam, albo ktoś lub ja sama na nich usiadłam.
U mnie okulary dotykaja tylko nosa i sa to te silikonowe "noski", jak mialam plastikowe to wiecej mostku mi dotykalo nosa i bardzo tego nie cierpialam teraz mi to nie przeszkadza. Poza tym wybieram okulary ktore nie dotykaja mi policzka jak sie usmiecham, albo i nie. Wczesniej majac zwykle plastikowe , mialam wlasnie takie ze mi opieraly sie tez na policzkach i ogolem byly troche bardziej zabudowane czego nie znosilam bo latem mialam wrazenie robi mi sie sauna za szklami. teraz mam delikatne, boki sa cienkie, nie zabudowane i nie odczuwam juz dyskomfortu w upaly( za to w przeciwslonecznych odczuwalam bo byly bardziej zabudowane, od kiedy mam szkla -1,5 to juz wogole ich nie nosze bom slepa, a jak bym chciala zreobic sobie przeciwsloneczne korekcyjne to by mnie to wiecej wynioslo niz te zwykly, wiec nie uzywam juz przeciwslnecznych okularow( pewnie wkurzalo by mnie tez przekladanie ich))

a tak zapytam jeszcze, bo czesto spotykam sie z taka wypowiedza.
Jak mozna usiasc na okularach albo je zgubic?
Wczesniej nosilam okulary sporadycznie, np w szkole do czytania czy spisywania z tablicy. Zawsze odkladalam je do etui takiego sztywnego( bo lubilam sobie na plecaku pod klasa usiasc) i pozniej ladowaly w plecaku. W domu jak zakladalam do ogladania tv to pozniej odkladalam na stol, meble nigdy na sofe, fotel itp i nigdy nie usiadlam na okularach.
teraz nosze okulary non stop i tym bardziej nie wiem jak mozna je zgubic czy na nich usiasc.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-03-20 o 12:50
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 13:08   #2796
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
widziałam swatche na jednym z blogów, nie podobał mi się matowy i szary efekt, jaki dają niektóre cienie pojedyncze. Ja chyba wolę coś z lekkim połyskiem i w ciepłym kolorycie.
Paletka jest dla mnie zbędna, najwyżej jeden , dwa cienie używam i to jasne.
ale Couleur Caramel ma też perłowe. Ja nie lubię matowych. Mam perłowy, taki morski zieleń wpadający w turkus, śliczny jest. Na pewno jeszcze skuszę się na różowy odcień.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

kiedys ktos tu polecal roze do policzkow, i nie moge teraz znalezc jakiej byly one firmy
pewnie chodzi o rms beauty
http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...ki_demure.html

ja mam ochotę wielką na ten róż:
http://loveliness.pl/2016/01/key-west.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 13:37   #2797
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale Couleur Caramel ma też perłowe. Ja nie lubię matowych. Mam perłowy, taki morski zieleń wpadający w turkus, śliczny jest. Na pewno jeszcze skuszę się na różowy odcień.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



pewnie chodzi o rms beauty
http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...ki_demure.html

ja mam ochotę wielką na ten róż:
http://loveliness.pl/2016/01/key-west.html
nie to nie te ale dziekuje

a ten tez bardzo kuszacy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 14:02   #2798
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
nie to nie te ale dziekuje

a ten tez bardzo kuszacy
a były w kremie, prasowane czy sypkie?
ja mam Tata Harper, 100% pure.
Kolor RMS demure jest wg mnie piękny
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 14:35   #2799
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
a były w kremie, prasowane czy sypkie?
ja mam Tata Harper, 100% pure.
Kolor RMS demure jest wg mnie piękny
prasowany
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 14:48   #2800
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Naturalne jakos slabe u mnie sa. W zimie jeszcze idzie, ale jak tylko zrobi sie cieplej to wszystko splywa




a co to za okulary z regulacja?

O widzisz a u mnie lekkie sa te bezoprawkowe bo do nich sa plastikowe szkla. Wczesniej czy to metalowe( ale dla alergkow bo mam uczulenie na nikiel) czy to plastikowe to mialam szklane szkla( chcialam zaoszczedzic) i mimo ze mialam wtedy tylko -0,5 to nie moglam dlugo nosic bo byly mi za ciezkie. Od kiedy biore szkla z tworzywa sztucznego to nie mam problemu z ciezkoscia okularow. W czwartek moje dentystka mi troche upackala szkla i stwierdzila ze mi je umyje. Bardzo sie dziwila, ze takie leciutkie mam. U mnie jak odliczyc szkla to reszta okularow to mostek i te boki.
Moja mama ma klasyczne teraz cale z plastiku i tym razem zainwestowala w plastkowe szkla i okulary sa wreszcie leciutkie, ale i tak ciezsze od moich



U mnie okulary dotykaja tylko nosa i sa to te silikonowe "noski", jak mialam plastikowe to wiecej mostku mi dotykalo nosa i bardzo tego nie cierpialam teraz mi to nie przeszkadza. Poza tym wybieram okulary ktore nie dotykaja mi policzka jak sie usmiecham, albo i nie. Wczesniej majac zwykle plastikowe , mialam wlasnie takie ze mi opieraly sie tez na policzkach i ogolem byly troche bardziej zabudowane czego nie znosilam bo latem mialam wrazenie robi mi sie sauna za szklami. teraz mam delikatne, boki sa cienkie, nie zabudowane i nie odczuwam juz dyskomfortu w upaly( za to w przeciwslonecznych odczuwalam bo byly bardziej zabudowane, od kiedy mam szkla -1,5 to juz wogole ich nie nosze bom slepa, a jak bym chciala zreobic sobie przeciwsloneczne korekcyjne to by mnie to wiecej wynioslo niz te zwykly, wiec nie uzywam juz przeciwslnecznych okularow( pewnie wkurzalo by mnie tez przekladanie ich))

a tak zapytam jeszcze, bo czesto spotykam sie z taka wypowiedza.
Jak mozna usiasc na okularach albo je zgubic?
Wczesniej nosilam okulary sporadycznie, np w szkole do czytania czy spisywania z tablicy. Zawsze odkladalam je do etui takiego sztywnego( bo lubilam sobie na plecaku pod klasa usiasc) i pozniej ladowaly w plecaku. W domu jak zakladalam do ogladania tv to pozniej odkladalam na stol, meble nigdy na sofe, fotel itp i nigdy nie usiadlam na okularach.
teraz nosze okulary non stop i tym bardziej nie wiem jak mozna je zgubic czy na nich usiasc.
Ja też noszę cały czas, przyzwyczaiłam się i mi wygodnie. W tych plastikowych oprawkach fajnie sie chodzi, są lekkie, dobrze leżą na nosie.
chodziło mi o te noski do regulacji, wtedy można było jeszcze oddalić szkła troche od twarzy a przy plastikowych nie mam nosków silikonowych.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale Couleur Caramel ma też perłowe. Ja nie lubię matowych. Mam perłowy, taki morski zieleń wpadający w turkus, śliczny jest. Na pewno jeszcze skuszę się na różowy odcień.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



pewnie chodzi o rms beauty
http://www.sklep.warsztatpiekna.pl/p...ki_demure.html

ja mam ochotę wielką na ten róż:
http://loveliness.pl/2016/01/key-west.html
Są też perłowe z Couleur Caramel, to w takim razie sobie obejrzę , ale i tak kuszą mnie Lily Lolo prasowane, mają nie tylko same minerały w składzie.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-03-20 o 14:50
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 15:20   #2801
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ale fajne lakiery do paznokci
http://www.beautyhabit.com/sheswai.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 15:28   #2802
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny znacie podkład Dr. HAUSCHKA? Ten: http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Kryja...do-twarzy/4146

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ale fajne lakiery do paznokci
http://www.beautyhabit.com/sheswai.html
urocze
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 16:30   #2803
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Miałam próbkę tego podkładu Dr.HAUSCHKA , odcień nr 04, na pewno dla mnie ciut za ciemny, jak na teraz , ale na lato pewnie dobry. Nałożyłam go tylko raz, bardzo przyjemnie się nosił, lekko, a kryje tak na 50%, nawet bez pudru jest matowy , ale nie płaski efekt, daje uczucie nawilżenia cery.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-03-20 o 16:31
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 16:45   #2804
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Miałam próbkę tego podkładu Dr.HAUSCHKA , odcień nr 04, na pewno dla mnie ciut za ciemny, jak na teraz , ale na lato pewnie dobry. Nałożyłam go tylko raz, bardzo przyjemnie się nosił, lekko, a kryje tak na 50%, nawet bez pudru jest matowy , ale nie płaski efekt, daje uczucie nawilżenia cery.
Czyli pozytwnie go odebrałaś Obawiam się tylko o krycie.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 16:48   #2805
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Raczej pozytywnie, bardzo dobry się wydawał, tylko nie miałam pewności co do odcienia.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 17:52   #2806
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U mnie okulary dotykaja tylko nosa i sa to te silikonowe "noski", jak mialam plastikowe to wiecej mostku mi dotykalo nosa i bardzo tego nie cierpialam teraz mi to nie przeszkadza. Poza tym wybieram okulary ktore nie dotykaja mi policzka jak sie usmiecham, albo i nie. Wczesniej majac zwykle plastikowe , mialam wlasnie takie ze mi opieraly sie tez na policzkach i ogolem byly troche bardziej zabudowane czego nie znosilam bo latem mialam wrazenie robi mi sie sauna za szklami. teraz mam delikatne, boki sa cienkie, nie zabudowane i nie odczuwam juz dyskomfortu w upaly( za to w przeciwslonecznych odczuwalam bo byly bardziej zabudowane, od kiedy mam szkla -1,5 to juz wogole ich nie nosze bom slepa, a jak bym chciala zreobic sobie przeciwsloneczne korekcyjne to by mnie to wiecej wynioslo niz te zwykly, wiec nie uzywam juz przeciwslnecznych okularow( pewnie wkurzalo by mnie tez przekladanie ich))

a tak zapytam jeszcze, bo czesto spotykam sie z taka wypowiedza.
Jak mozna usiasc na okularach albo je zgubic?
Wczesniej nosilam okulary sporadycznie, np w szkole do czytania czy spisywania z tablicy. Zawsze odkladalam je do etui takiego sztywnego( bo lubilam sobie na plecaku pod klasa usiasc) i pozniej ladowaly w plecaku. W domu jak zakladalam do ogladania tv to pozniej odkladalam na stol, meble nigdy na sofe, fotel itp i nigdy nie usiadlam na okularach.
teraz nosze okulary non stop i tym bardziej nie wiem jak mozna je zgubic czy na nich usiasc.
Niestety, ale jeśli chodzi o przeciwsłoneczne okulary, to wręcz wskazane jest, aby były solidnie zabudowane, filtry w szkle to nie wszystko, bo można sobie bardziej zaszkodzić za małymi szkłami lub przepuszczającymi wiązki światła przez zakamarki między oprawką a skórą, niż nie mając żadnej ochrony.

No jak widać na moim przykładzie- można, zwłaszcza gdy ktoś jest ślepy A inni mogą usiąść albo zrzucić niechcący, zwłaszcza dzieci. Poza tym ja po prostu nie mam szczęścia do okularów.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 18:33   #2807
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Słyszałyście o czyms takim? http://www.fridge.pl/sklep/jej-twarz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 20:03   #2808
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez prochnica42 Pokaż wiadomość
Miałam dwa opakowania tego szamponu Jestem z niego bardzo zadowolona, kupiłabym ponownie, ale niestety nie umiem zamawiać z zagranicznych sklepów internetowych Głównym składnikiem myjącym jest mydlnica lekarska, która radzi sobie nawet ze zmyciem olejku z włosów
http://www.kozmetikahristina.com/en/shampoo/
gdzie można go kupić ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:23   #2809
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ale fajne lakiery do paznokci
http://www.beautyhabit.com/sheswai.html
a ja mam od paru lat jeden kolor

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety, ale jeśli chodzi o przeciwsłoneczne okulary, to wręcz wskazane jest, aby były solidnie zabudowane, filtry w szkle to nie wszystko, bo można sobie bardziej zaszkodzić za małymi szkłami lub przepuszczającymi wiązki światła przez zakamarki między oprawką a skórą, niż nie mając żadnej ochrony.

No jak widać na moim przykładzie- można, zwłaszcza gdy ktoś jest ślepy A inni mogą usiąść albo zrzucić niechcący, zwłaszcza dzieci. Poza tym ja po prostu nie mam szczęścia do okularów.
No wskazane, a ja tej sauny nie cierpie

Ja odkladam zawsze tak ze nie ma jak zrzucic, a juz dziecko tym bardziej. Ale ja to wogole dziwolag, typowa pedantyczna zodiakalna panna
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 18:12   #2810
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a ja mam od paru lat jeden kolor
jaki?

Kosmetyki Arbonne reklamowane są jako wegańskie i naturalne. A składy aż bolą po oczach!
http://www.cosmetic-ingredients.net/...izer&brand=575
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-03-21 o 18:32
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:29   #2811
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Testuję suchy olejek Florame jaśminowy, zapach jest po prostu fenomenalny!!! Tylko czemu taki delikatny, prawie go nie czuć Po dwóch godzinach od aplikacji owszem czuć go jeszcze na skórze po przystawieniu nosa, ale marzy mi się, żeby zapach był mocny, żebym mogła się nim nasycić po brzegi!!!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja odkladam zawsze tak ze nie ma jak zrzucic, a juz dziecko tym bardziej. Ale ja to wogole dziwolag, typowa pedantyczna zodiakalna panna
Coś o tym wiem
Ja nie upilnuję, choćby nie wiem co. W dodatku jak oprawka jest delikatna, to już w ogóle ich nie widzę, przezroczystość i tyle. Chociaż myślę intensywnie nad zakupem okularów, bo wiele lat nie nosiłam, tylko soczewki.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jaki?

Kosmetyki Arbonne reklamowane są jako wegańskie i naturalne. A składy aż bolą po oczach!
http://www.cosmetic-ingredients.net/...izer&brand=575
Swego czasu miałam z przedstawicielem nieprzyjemność. Wmawiali wręcz w jednej dyskusji na YT, że ich kosmetyki są naturalne, a gdy stwierdziłam, że owszem są- w połowie, to mi zarzucili, że kłamstwa wygaduję. Stwierdziłam, że nie mam pewności, bo nie widzę składów wszystkich kosmetyków, jeżeli je ujawnią, to odniosę się do tematu. Wtedy było o nie bardzo ciężko w internecie. Oni tym handlowali na zasadzie Avonu, nie wiem jak teraz.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-03-21 o 19:31
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 07:38   #2812
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jaki?
so pretty

http://alabastermaedchen.de/2013/05/...fruhling-2013/

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Swego czasu miałam z przedstawicielem nieprzyjemność. Wmawiali wręcz w jednej dyskusji na YT, że ich kosmetyki są naturalne, a gdy stwierdziłam, że owszem są- w połowie, to mi zarzucili, że kłamstwa wygaduję. Stwierdziłam, że nie mam pewności, bo nie widzę składów wszystkich kosmetyków, jeżeli je ujawnią, to odniosę się do tematu. Wtedy było o nie bardzo ciężko w internecie. Oni tym handlowali na zasadzie Avonu, nie wiem jak teraz.
Trzeba bylo sie go zapytac , ze skoro naturalne to co robia w tych skladach pegi, silikony, formaldehyd itp kwiatki.
Ogolem jak na konwencjonalny kosm. bo to nie sa naturalne kosm. to maja zacny bogate sklady. Niestety pewne skladniki dyskwalifikuje ta marke jako naturalna
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 07:59   #2813
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nie znoszę takiego wpychania klientowi, że coś jest super naturalne. Przykład, choćby nie dawno padło hasło że oriflame jest naturalne, może dałabym się nabrać na to 10 lat temu. Faktem pozostaje, że wiele osób nadal nie zna sie na składach, nie każdy ma czas siedzieć w internecie i analizować składy. Ja staram się uświadamiać rodzinę, co jest czym, ale jak też ktoś lubi normalne kosmetyki z drogerii nie naturalne, to nic na siłę.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 08:29   #2814
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Przykład, choćby nie dawno padło hasło że oriflame jest naturalne, może dałabym się nabrać na to 10 lat temu.
10 czy 20 lat temu to była całkiem inna firma. Składy były sensowniejsze a potem zaczęli obniżać ceny i iść z jakością w stronę Avonu i zwykłego drogeryjnego śmiecia. Już nawet nie piszą na katalogach o "naturalności" a kiedyś to było.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 09:13   #2815
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dla mnie Oriflame, Avon i to całe Arbonne to dla mnie taki sam greenwashing. Udają naturalne. Nie pamiętam dobrze, ale chyba Oriflame kilka lat temu wypuściło jakaś serię z ecocertem, ale nie weszła do stałej oferty. Arbonne ma wyjątkowo nachalne i agresywne konsultantki, które wmawiają, że to naturalne kosmetyki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:40   #2816
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Nie znoszę takiego wpychania klientowi, że coś jest super naturalne. Przykład, choćby nie dawno padło hasło że oriflame jest naturalne, może dałabym się nabrać na to 10 lat temu. Faktem pozostaje, że wiele osób nadal nie zna sie na składach, nie każdy ma czas siedzieć w internecie i analizować składy. Ja staram się uświadamiać rodzinę, co jest czym, ale jak też ktoś lubi normalne kosmetyki z drogerii nie naturalne, to nic na siłę.
osttanio mialam 'spiecie' na grupie na fb o naturalnych kosmetykach, bardzo sa tam promowane kosmetyki FM jako super naturalne ze swietnymi skladami, panie sie na mnie obrazily
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:02   #2817
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
osttanio mialam 'spiecie' na grupie na fb o naturalnych kosmetykach, bardzo sa tam promowane kosmetyki FM jako super naturalne ze swietnymi skladami, panie sie na mnie obrazily
A co to FM?
PS. Jesteśmy chyba w tej samej grupie na fb
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:05   #2818
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A co to FM?
PS. Jesteśmy chyba w tej samej grupie na fb
https://www.fmgroup.pl/ nie wiem czy tak mozna ale daje link, wsyztskich produktow nie znam ale one polecaly jakis mineralny ktory na 100 % wiem taki nie jest

byc moze mi panie wysylaly prywatne wiadomosci, ze mam byc cicho bo one to sprzedaja
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:07   #2819
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
https://www.fmgroup.pl/ nie wiem czy tak mozna ale daje link, wsyztskich produktow nie znam ale one polecaly jakis mineralny ktory na 100 % wiem taki nie jest

byc moze mi panie wysylaly prywatne wiadomosci, ze mam byc cicho bo one to sprzedaja
Aaaaa, to nawet nie znam tego FM i jakoś nie zamierzam poznawać
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:12   #2820
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
https://www.fmgroup.pl/ nie wiem czy tak mozna ale daje link, wsyztskich produktow nie znam ale one polecaly jakis mineralny ktory na 100 % wiem taki nie jest

byc moze mi panie wysylaly prywatne wiadomosci, ze mam byc cicho bo one to sprzedaja
to jakieś zastraszanie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.