pazurki po ciązy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-28, 10:11   #1
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA

pazurki po ciązy...


Witam! nie wiem czy jest podobny watek, jesli tak to przepraszam, ale nie mam czasu poszukac bo mam malenką dzidzie .
No własnie jestem 2mce po porodzie, przed ciązą miłam łamliwe rozwdajajace sie paurki, w ciazy minęło a teraz zaczynają juz znowu sie rozdwajac. Jestem swiadoma ze to sprawa hormonów, ale czy jest jakis sposób aby ten proces zatrzymac i wzmocnic pazurki?
czekam na odpowiedz za która z góry dziekuje.
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 14:03   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: pazurki po ciązy...

Katesiu jak maluszek?

moj wlasnie na rekach wiec krotko: NIE PRZESTAWAJ BRAC WITAMIN! (prenatal, faminatal czy co tam bralas)

poza tym chyba niewiele mozesz zrobic - podczas karmienia wlosy, paznokcie sie oslabiaja. zaopatrz sie w odzywke, moze jakis skrzyp polny.

ja moje pazurki opancerzylam zelem inaczej schodzilyby platami.

tyle ode mnie, moze ktos madry cos doda
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 15:17   #3
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: pazurki po ciązy...

Hormony , hormonami - póki co, nic chyba z ich "burzą" nie zrobisz więc musisz wybitnie dbać o pazurki!!! Przejrzyj wątki poświecone pielęgnacji - dziewczyny mnostwo już pisały o domowych sposobach i przeróznych preparatach utwardzających. A jesli nie masz czasu - zarówno przegladać forum jak i poswiecac paznokciom sporo czasu ( co przy małym terroryscie jest chyba normalne ) po prostu zażeluj pazurki lub nałóż króciutkie tipsiki Wtedy bedziesz miała na głowie tylko uzupelnienie co srednio 3 tygodne
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 14:10   #4
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: pazurki po ciązy...

Cytat:
Napisane przez KATESIA
Witam! nie wiem czy jest podobny watek, jesli tak to przepraszam, ale nie mam czasu poszukac bo mam malenką dzidzie .
No własnie jestem 2mce po porodzie, przed ciązą miłam łamliwe rozwdajajace sie paurki, w ciazy minęło a teraz zaczynają juz znowu sie rozdwajac. Jestem swiadoma ze to sprawa hormonów, ale czy jest jakis sposób aby ten proces zatrzymac i wzmocnic pazurki?
czekam na odpowiedz za która z góry dziekuje.
Zależy co brałaś w ciąży bo jeśli były to syntetyczne preparaty to niewiele wniosły dla ciebie i twojego dziecka słabe włosy i paznokcie rozstepyitp to tylko zwenętrzny problem który Ci pokazuje twój organizm , jeśli karmisz to niestety nic nie zmieni twojego stanu paznokci bo masz duże niedobory w organiźmie dziecko jest niestety jak pasożyt weźmie wszystko co jest Mu potrzebne do rozwoju a matką nie przejmuje sie wcale bo to jest Jej rola aby dostarczyć mu wszystkiego jesli tego nie zrobi to ma deficyt który objawia się w ten właśnie sposób lub dołanczaja się jeszcze depresje poporodowe , osłabienie, brak pokarmu , skóra po porodzie nie chce się wstąpic i zostaje "luźna" trzeba dostarczyć bydulca ale naturalnego bo jeśli dołoży się syntetyczne środki to napewno będzie to ze stratą dla was obu. Niestety to co jemy także nie ma swojej należytej wartości bo to jest cena jaką płacimy za rozwój cywilizacji w glebie nie ma już tych związków które są człowiekowi do życia potrzebne więc rośliny i mięso ze zwierzaków które jemy nie mają wiele i do tego sposób w jaki jemy ma wiele do życzenia stan jelit jest katastrofalny a przejmujemy się dopiero wtedy gdy zaczyna nam coś dolegać . Jak śledzę ile w tej chwili rodzi się dzieci z problemami zdrowotnymi, alergie ,nerwice (tupiące dzieci przy oknach wystawowych , kładące się na chodnik ze złości i bezradna matka która nie ma pojęcia co z takim maluchem zrobić ) zastanówcie sie nad tym jest to temat rzeka jeśli macie pytania to chętnie na nie odpowiem mam bardzo duże doświadczenie w tej kwestii i moge doradzić mając duże doświadczenie medyczne pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.