Jaka wyciskarka do soków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 21:56   #1
monia200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6

Jaka wyciskarka do soków?


Witam wszystkich Otóż chciałabym Was prosić o poradę i pomoc. Zamierzam zakupić maszynę, która wyciskałaby z owoców i warzyw sok i zależy mi na tym, aby utrata cennych składników, witamin, minerałów była jak najmniejsza. Dlatego zastanawiam się nad kupnem wyciskarki. Upatrzyłam sobie takie coś: http://allegro.pl/wyciskarka-soku-ma...727225729.html Jednak jak dla mnie kosztuje ona nie mało :/ i zastanawiam się czy warto wydać tyle kasy czy może lepiej kupić taką: http://allegro.pl/sokowirowka-wycisk...727975497.html lub taką: http://allegro.pl/turbo-sokowirowka-...722072107.html (chociaż nie wiem za bardzo czym ona różni się od Sapir'a ). Proszę, doradźcie mi co wybrać
monia200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 06:31   #2
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez monia200 Pokaż wiadomość
...czy może lepiej kupić taką: http://allegro.pl/sokowirowka-wycisk...727975497.html lub taką: http://allegro.pl/turbo-sokowirowka-...722072107.html (chociaż nie wiem za bardzo czym ona różni się od Sapir'a ).
jeśli wierzyć opisom, to sapir mam moc 6x mniejszą niż ta turbo
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:06   #3
Katarzyna_kocham gory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

jeśli chcesz kupić sobie sprzęt na długie lata sprawdź ofertę projuicers - http://www.projuicers.pl/9-wyciskarki - specjalizują się w sprzedaży renomowanych wyciskarek. polecam ci produkty hurom albo oscar - mamy je u nas w kawiarni, działają już dwa lata bezproblemowo, łatwo się je czyści, dobry stosunek ceny do jakości.

Edytowane przez Katarzyna_kocham gory
Czas edycji: 2014-02-02 o 08:58 Powód: link, i zaprzestań "poleceń" w każdym poście
Katarzyna_kocham gory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:31   #4
rnb
Raczkowanie
 
Avatar rnb
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 189
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Mam najzwyklejszą wyciskarkę na świecie kupioną za jakieś dwie dyszki i nie zamieniłabym jej na żadną inną super "pro". Moja kochana wyciskarka już nie raz pomogła mi się pozbyć kaca i nigdy jej nie zdradzę
Poważnie mówię - nie ma nic lepszego na kaca, niż sok ze świeżo wyciśniętych cytrusów.
__________________
Ile razy Bóg może dawać szansę?
Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług,jaki dziś przypomniał sobie Bóg...?
~~Młode Wilki cz.III~~

Edytowane przez rnb
Czas edycji: 2014-01-03 o 15:32
rnb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 15:47   #5
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Cytat:
Napisane przez rnb Pokaż wiadomość
Mam najzwyklejszą wyciskarkę na świecie kupioną za jakieś dwie dyszki i nie zamieniłabym jej na żadną inną super "pro". Moja kochana wyciskarka już nie raz pomogła mi się pozbyć kaca i nigdy jej nie zdradzę
Poważnie mówię - nie ma nic lepszego na kaca, niż sok ze świeżo wyciśniętych cytrusów.
Są też wyciskarki do owoców i warzyw innych niż cytrusy (bardziej wypasiona opcja sokowirówki) i myślę, że o taką chodziło w tym temacie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:54   #6
limba1
Raczkowanie
 
Avatar limba1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Keflavik/Krakow
Wiadomości: 111
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Ja wlasnie kupilam wyciskarke Hurom. Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Jak pewnie wiesz, wyciskarki są lepsze od sokowirowek... Tylko problem to wybrać taka która będzie najlepsza. Ja wybrałam wyciskarke Hurom HG 500, dokładnie taka jaka mamy w pracy. Hurom jako jedyny producent daje 10 lat gwarancji na silnik i na części. Poza tym Hurom działa u nas w pracy codziennie od paru dobrych lat i jak do tej pory jest nie do zdarcia. Mieliśmy tez inne wyciskarki do testowania pare lat temu (w pracy) ale wybraliśmy Hurom ze względu na wielkość, gwarancje i cichy tryb pracy. Jeśli mogę doradzić cos jeszcze to:
1. Wyciskarki poziome zajmują wiecej miejsca niż pionowe.
2. Nie kupuj białej bo biały plastik może sie odbarwic, zwłaszcza od soku z buraka i cytrusów.

Ps. Przepraszam za brak polskich znaków gdzieniegdzie ale mam obca klawiaturę i czasem mi kwiatki wychodzą jak chce pisać po polsku.
limba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 09:45   #7
krolewna morelowa
Przyczajenie
 
Avatar krolewna morelowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Czytałam o Huromie, ale zdecydowałam się na Kuvingsa. Nieprawda, że Hurom jako jedyny daje gwaarację na części 10 lat, bo Kuvings też: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/wyciskarka-...-kolor-burgund I oferuje taki piękny kolor
A poważniej mówiąc, to Kuvingsa mam z polecenia wieloletniego użytkownika i on z tej gwarancji nie musiał korzystać, bo po prostu ta wyciskarka się nie psuje

edit: nie wiem dlaczego nie mozna wklejac linków, ale kupiłam to na stronie terapiasokami, mozna też przejrzeć inne propozycje

Edytowane przez krolewna morelowa
Czas edycji: 2014-01-09 o 09:46
krolewna morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 00:44   #8
limba1
Raczkowanie
 
Avatar limba1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Keflavik/Krakow
Wiadomości: 111
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

W kraju gdzie mieszkam tylko Hurom daje 10 lat gwarancji na silnik I czesci. Tak wiec u mnie zwyciężył Hurom. W Polsce macie o wiele większy wybór czego Wam z jednej strony zazdroszczę z drugiej współczuje. Zależy jak na to patrzeć.
limba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 21:47   #9
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Hej.

Ja też szukam jakiejś wyciskarki, tyle że te po 500 zł są nie na moją kieszeń. Taka tylko do cytrusów mnie nie zadowala, bo chcę wyciskać też jabłka, buraki, marchew, pietruszkę itd.

Znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/maszynka-do-wycisk...884403429.html
co o tym sądzicie?
Albo to:
http://allegro.pl/maszynka-do-wycisk...892525623.html
Praktycznie to samo.

Z tańszych, któe miałyby szersze zastosowanie niż te do cytrusów znalazłam coś takiego: http://allegro.pl/pro-v-exprimidor-w...871593281.html
Tylko czy to będzie prawidłowo trzymać inne owoce, niż cytrusy?

I takie coś:
http://allegro.pl/design-chromowana-...872059817.html

Ta jest chyba elektryczna i wygląda sensowniej niż te wyżej:
http://allegro.pl/wyciskarka-sokow-d...866759579.html
tylko że to znów jest chyba tylko sama nakładka, bez maszyny :/

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-01-17 o 22:08
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 22:08   #10
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Taka ręczna wyciskarka jest genialna do pomidorów, ale jakoś nie widzę jej jako sprzętu do robienia soku z jabłek, a już tym bardziej z marchwi

Sokowirówki to niestety bardzo drogi sprzęt, sama rozglądałam się za czymś co zastąpi moją 20letnią i wysłużoną już Katarzynę Niestety trzeba brać pod uwagę, że tanie sokowirówki nie wyciskają soku jak należy - ot chociażby wióry po owocach zostają mokre, a tak być nie powinno. Ale te 400 zł

Na wyprzedaży w Biedronce widziałam ostatnio sokowirówki za 99 zł, wiele używanych w niskiej cenie można dostać na allegro, może to jest jakiś pomysł?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 22:10   #11
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Sokowirówkę to mam (ręczną - blender). Zależy mi właśnie na wyciskarce z tego względu, że wyciska, a nie tnie i robi to powoli, przez co nie niszczy wielu wartościowych substancji zawartych w częściach roślin. Chyba póki co zadowolę się wyciskarką do cytrusów - co sądzisz o tej wyżej, gdzie można uzyskać także sok z winogron, czy jabłka? Tej z nakładką. I ta chromowa ''lata 70''?
Znalazłam jeszcze takie coś, plastikowe za 4 dychy, piszą, że da radę warzywom:
http://allegro.pl/wyciskarka-do-soko...846724909.html
zastanawiam się czy faktycznie?

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-01-17 o 22:31
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 22:34   #12
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

W domu używamy ręcznej maszynki (zwykłej plastikowej jak i żeliwnej (?)) do robienia soku z winogron i dojrzałych pomidorów i tutaj sprawdza się idealnie, ale niestety na tym kończy się jej zastosowanie Jeśli masz zamiar wyciskać sok z cytrusów, albo innych miękkich owoców i warzyw, a także ziół (chociaż tutaj podobno lepiej sprawdza się maszynka do mięsa) to taki sprzęt będzie wystarczający. Jednak wciąż będę obstawać za tym, że warzywa i twarde owoce nie nadają się do wyciskania ręcznego, a jeśli już to będzie to nieekonomiczne. No i pytanie, nie znudzi Ci się szybko takie codzienne kręcenie?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 22:48   #13
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Masz we wszystkim rację. Tylko ta elektryczna gdzie dociskam: http://allegro.pl/hit-reczna-wyciska...881419645.html
ma gwarancję na 3 miesiące, więc podejrzewam, że silnik się jej zepsuje pewnie w ciągu roku, a ręczna nie ma silnika, więc nie ma obaw. Teraz mam dylemat, czy zamówić prowizorycznie (do czasu aż nie będę miała na porządną, za ok. tysiąc złotych, a to może być równie dobrze dopiero za 2-3 lata) tą wyżej, czy tą ręczną do kręcenia. Na pewno ta ręczna się zepsuje dużo później, ale jest mniej wygodna. A nie mogę znaleźć z kolei nic solidniejszego z tej mechanicznej gdzie wystarczy tylko dociskać, co miałoby gwarancję na chociaż rok, a nie raptem 3 miesiące. Chociaż np. to: http://allegro.pl/wyciskarka-cytruso...868027951.html ma gwarancję 7 dni .

Ewentualnie myślałam, czy by nie kupić elektrycznej za 4-5 dych, mają po 2-3 lata gwarancji i znaleźć jakiegoś kubeczka pasującego i nim wciskać, tak by móc wycisnąć coś więcej, niż tylko cytrus. Bo wiadomo ze pomidora na takim bez przykrywki nie zrobię bo mi się rozplaśnie w ręce, to samo winogrona, jabłko, gruszka i pare innych.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-01-17 o 22:53
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:10   #14
natalka_115
Raczkowanie
 
Avatar natalka_115
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 166
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Hej

Ja mam tylko wyciskarkę do cytrusów z Philipsa - bardzo dobra, używam jej codziennie

Któraś z was pisała o sokowirówce za 99zł z biedronki. Nie polecam jej. Moja ciocia ją kupiła i bardzo szybko jej się zepsuła, dosłownie po 2 tygodniach chyba...
natalka_115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 13:34   #15
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

jestem wielką fanką soków i co dzień wyciskam w różnych warzywno-owocowych kombinacjach.

może ten artykuł pomoże w dokonaniu wyboru:
http://www.eujuicers.pl/pl/jak-wybrac-wyciskarke-soku
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 08:26   #16
alicjag3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 95
Jaka wyciskarka do soków?

Witajcie,

potrzebuję nowej wyciskarki do pomarańczy. Dotąd używałam wersji elektrycznej za 50zł ale się popsuła (za taką kasę to nic dziwnego). Tak się zastanawiam co kupić teraz. Robienie soku w takiej wyciskarce jest dość pracochłonne. Zastanawiam się czy coś tego typu nie będzie lepsze http://dukapolska.com/juicer-wyciskacz-do-cytrusow.html ?

Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia i mogłaby coś podpowiedzieć?
alicjag3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:18   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

ja wyciskam recznie, musisz miec tylko taki plastikowy przyrzad na ktory nakladasz pomarancze i ma pojemnik z sitkiem gdzie splywa sok. Szybciej niz te elektryczne, a i mycia mniej.

Dodaje zdjecie z pojemnikiem, ale w domu rodzinnym mielismy zawsze taka szklana bez pojemnika i tez dawalo rade tylko, ze sok byl wymieszany z pestkami i miazszem i trzeba odcedzac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wyciskarka.jpg (59,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szklana.jpg (24,8 KB, 12 załadowań)
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 23:02   #18
mufinkam
Raczkowanie
 
Avatar mufinkam
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

a może jakaś fajna sokowirówka? ja ostatnio zafundowałam sobie porządną i jestem mega zadowolona. chyba bosch. z 2 pomarańczy 5 marchewek i jednego dwóch jabłek wychodzi mi ze 2 szklanki soku
mufinkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 18:46   #19
alicjag3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 95
Dot.: Wyciskarka do soku- która??

Ja szukam wyciskarki tylko do pomaranczy a wiec nie sokowirowki. A co uwazacie o takich recznych metalowych?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
alicjag3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 14:29   #20
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Taka ręczna wyciskarka jest genialna do pomidorów, ale jakoś nie widzę jej jako sprzętu do robienia soku z jabłek, a już tym bardziej z marchwi

Sokowirówki to niestety bardzo drogi sprzęt, sama rozglądałam się za czymś co zastąpi moją 20letnią i wysłużoną już Katarzynę Niestety trzeba brać pod uwagę, że tanie sokowirówki nie wyciskają soku jak należy - ot chociażby wióry po owocach zostają mokre, a tak być nie powinno. Ale te 400 zł

Na wyprzedaży w Biedronce widziałam ostatnio sokowirówki za 99 zł, wiele używanych w niskiej cenie można dostać na allegro, może to jest jakiś pomysł?
Moja mama ma taką starą Zelmera. Działa,ale czyszczenia od groma.
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
ja wyciskam recznie, musisz miec tylko taki plastikowy przyrzad na ktory nakladasz pomarancze i ma pojemnik z sitkiem gdzie splywa sok. Szybciej niz te elektryczne, a i mycia mniej.

Dodaje zdjecie z pojemnikiem, ale w domu rodzinnym mielismy zawsze taka szklana bez pojemnika i tez dawalo rade tylko, ze sok byl wymieszany z pestkami i miazszem i trzeba odcedzac.
Też polecam to rozwiązanie. Takie wyciskarki kosztują grosze,a są skuteczne.

Te ręczne z wajchą to dla mnie tylko gadżet.

A co do sokowirówek to moja kumpela ma od kilku dobrych lat Zelmera Juice Master
http://www.bdsklep.pl/zelmer-juice-m...rowka,id-35163
i jest super zadowolona z niego.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:22   #21
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Od jakiegoś czasu noszę się z zakupem wyciskarki, zależy mi na tym by była pionowa ze względu na to, że zajmuje mniej miejsca oraz na tym żeby można było nią potraktować również orzechy np zrobić mleko migdałowe. Jesteście w stanie coś polecić bo nie wiem na co się zdecydować. ( Hurom, Omega, może jeszcze coś innego) Help. Mogę wydać max 1500 zł.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 21:11   #22
mufinkam
Raczkowanie
 
Avatar mufinkam
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

ja mam Bosch MES3000. duży otwór- mieści się całe jabłko. wiórki są suche- zostaje taka gęsta papka. jak krem. moim zdaniem jest solidna. i w granicach 400zł

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

acha. i czyści się szybko i łatwo.
mufinkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 22:38   #23
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez mufinkam Pokaż wiadomość
ja mam Bosch MES3000. duży otwór- mieści się całe jabłko. wiórki są suche- zostaje taka gęsta papka. jak krem. moim zdaniem jest solidna. i w granicach 400zł

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

acha. i czyści się szybko i łatwo.
To o czym piszesz to nie jest wyciskarka tylko sokowirówka. Z ciekawości da się tym wycisnąć np sok z szpinaku czy pietruszki albo zrobić mleko migdałowe?
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 14:07   #24
nie_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Mleko migdałowe to nie wiem, ale moja mama wyciska w sokowirówce szpinak bez problemu
__________________
Gotuj ze mną na truskawkowym blogu
nie_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 23:23   #25
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Jeszcze pomarudzę, ma tu ktoś poziomą i używa funkcji homogenizującej?
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:06   #26
pati5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Używałam już szklanych wyciskarek i metalowych z taką rączką (dźwignią), która miała wycisnąć sok za jednym pociągnięciem, ale moim zdaniem zostawało jeszcze sporo soku i trzeba było kombinować. Teraz mam taką w miarę zwykłą, prostą wyciskarkę ale produkcji szwajcarskiej http://dowarzyw.pl/pl/p/Wyciskacz-do...oha-Citrus/154 i powiem, że chyba sprawuje się najlepiej jak do tej pory.
pati5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 01:31   #27
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Jeśli któraś z Was ma maszynkę do mielenia Zelmera (jakąkolwiek) to można za około 100pln kupić taką końcówkę do wyciskania soków.
Wyciska wszystko super (pomarańcze, jabłka, liście np. szpinak) z tym, że nie radzi sobie z rzeczami bardzo twardymi np. marchewką (tzn wyciska, ale mało soku).
Wiadomo- nie jest to urządzenie super-hiper, ale jak na 'okres przejściowy' czy dla osób, które tak jak ja, mają sokowirówkę, a chciałyby wyciskać sok z liści jest to świetna opcja.
Dopóki nie odłożę pieniędzy na porządną wyciskarkę to myślę, że ta będzie się całkiem dobrze sprawdzać.
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 15:24   #28
GosiaWarszawa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja posiadam wyciskarkę marki Kuvings b6000
Nowość w 2014 roku, cechy to cisza i że możesz wrzucać całe owoce.
Czyli skracanie czasu pracy, i nie budzisz nikogo...
Zakupiłam ją tutaj http://www.wyciskarki.pl/
i jestem bardzo zadowolona. W razie pytań pisz !
GosiaWarszawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 23:25   #29
agnie92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Z tańszych wyciskarek mogę polecić Mulinex
INFINY PRESS ZU5008

Owoce typu jabłka, pomarańcze wyciska genialnie.

Przygotowywałam w niej również soki warzywne z selera, kapusty, buraków- również tutaj spisywała się doskonale.

Z czystym sercem mogę ją polecić osobom, które chcą odżywiać się zdrowo, ale nie chcą wydawać 1500 zł na taki sprzęt.

Edytowane przez agnie92
Czas edycji: 2014-06-22 o 23:26 Powód: 2x skopiowana nazwa
agnie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 17:41   #30
EwaSt_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
GG do EwaSt_23
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja z kolei mogę polecić dla mnie najlepszą wyciskarkę Huroma HH2G, swoje kosztuje ale wraz z naszą całą rodziną uważamy że jest najlepsza. Kupiliśmy ją tydzień temu w Warszawie na ul. Działdowskiej w Mocy Soków. Umówiliśmy się wcześniej na pokaz wraz z możliwością spróbowania soków z różnych wyciskarek i sok właśnie z tej wyciskarki zdobył nasze serca. Osoby pracujące w tym miejscu fachowo opowiedziały nam o różnych wyciskarkach jakie posiadają zostawiając nam wolny wybór co do sprzętu który będzie w pełni odpowiadał naszym oczekiwaniom. Na ich stronie internetowej www.mocsokow.pl wstępnie się rozeznaliśmy w tym co mogą nam zaproponować a jak przyszliśmy to naocznie przekonaliśmy się co do słuszności naszego wyboru. Jeśli ktoś jest zainteresowany dobrą wyciskarką to mogę polecić właśnie ten model. Na koniec dodam że od kiedy mamy w posiadaniu wyciskarkę owoce i warzywa kupowane są w olbrzymich ilościach.
EwaSt_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-13 15:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.