Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim się wam nie śniło!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 10:28   #31
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Ale to wszystko prawda wode utleniona trzeba codziennie pic (10 kropelek na lyzke wody). Ona na prawde pomaga:P a z ta kasa to nie mialam na mysli akurat raka tylko wszystkie inne lekarstwa za ktore ludzie sa w stanie wydac majatek:P a woda utleniona na raka dziala tak: rak to jest obumarle mieso ktore powoli "zrzera" komorki a woda utleniona dostarcza tlenu tym komorkom ktore po pewnym czasie sie regeneruja. (bo pomyslcie: jezeli woda utleniona tak dziala na nasze rany od zewnatrz ze przyspiesza gojenie sie to dlaczego niby nie mialaby tak dzialac wewnatrz) no i naprawde polecam wam picie wody utlenionej bo ja nie jestem na nic chora ale pije i czuje sie o wiele wiele lepiej jestem pelna energii i wigoru
tak jest w tej ksiazce napisane???
Tylko maly szczegol,ze woda utleniona na zewnatrz dezynfekuje rane a nie cudownie ja uzdrawia
Ile to juz pijesz??Nie daj Boze jak sobie zrobisz krzywde
A sumie ,jesli masz takie dolegliwosci o jakich piszesz to dlaczego ta woda Cie nie pomogla???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:40   #32
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ten cały wątek to reklama. Może nie wprost z podaniem linka do strony wydawnictwa, ale wiele firm zatrudnia osoby, które na różnych forach zaczynają dyskusję o konkretnym produkcie i ich zadaniem jest przedstawić go jak największej liczbie użytkowników i w jak najlepszym świetle.

Biorąc również pod uwagę liczbę postów autorki wątku...

Jeszcze jakieś rewelacje

Rak to zmutowane komórki, żywe, które dzieląc się powielają daną mutację i w ten sposób rozprzestrzenia się nowotwór.
Też miałam wrażenie że to reklama czytając autorkę wątku. Jakoś strasznie jej zależy żebyśmy szukały tej książki i ja kupowały.

Wcześniej nie doczytałam, o tych martwych komórkach. Ciekawa jestem jak autorka wytłumaczy jak martwe komórki rakowe mogą się rozmnażać.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:41   #33
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Gottesgeissel Pokaż wiadomość
Nie żaruj? pewnie leczą raka.. ale tylko raka dużego palca u lewej nogi.. bo jak innych palcy to już leczy nadgnity grejpfruit. Czasem to sama nie wierze w to co niektórzy wymyslaja...
nadgnity grejfrut leczy palce wiec strach pomyslec co leczy taki świerzy z krzaczka:P:P::P:P

robimy dziewczynki akcje od dzisiaj kąpiemy się w wodzie utlenionej skoro jest dobra na wszystko.... MOże bedziemy żyć wiecznie:jupi :


Jest taka zasada jak cos jest od wszystkiego to tak naprade jest do niczego
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:43   #34
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak autorka wytłumaczy jak martwe komórki rakowe mogą się rozmnażać.
One się nie rozmnażają. To to martwe mięso gnije
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:47   #35
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
One się nie rozmnażają. To to martwe mięso gnije
rozkłada się na kawałki:P:P
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:48   #36
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
One się nie rozmnażają. To to martwe mięso gnije
Kotlecika





Zupełnie jak zombie

Powinni wstawić ten motyw do "Było sobie życie" w celu urozmaicenia akcji
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:06   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Drogie wizazanki! Mam dla was nowine o jakiej nie slyszalyscie! Jezeli dbacie o swoje zdrowie i urode to KONIECZNIE musicie przeczytac ksiazke dr. Ivana Nieumywakina "Woda utleniona na straży zdrowia". autor tej ksiazki cale zycie poswiecil badaniom nad cudowna woda utleniona. Jak sie okazuje moze ona wyleczyc nawet RAKA oraz AIDS! Wiem ze to wam wydaje sie niewiarygodne ale to wszystko prawda! Niestety ta ksiazka jest baardzo trudno dostepna na polskim rynku... Ale mimo wszystko polecam!!!
A co Ty dokładnie wyleczyłaś wodą utlenioną? AIDS, raka, czy inną poważną chorobę?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 11:08   #38
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cóż,tytuł chwytliwy,a w środku nic
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:27   #39
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Gdyby to faktycznie pomagalo to bylo by o tym glosno.I nie umieraloby tylu ludzi.. Bujda i tyle,niestety.
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:40   #40
podhalna
Raczkowanie
 
Avatar podhalna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

mama zawsze mówi,że naiwnych nie sieją,sami się rodzą
uważajmy na epitemie martwych mięs zombie,zżerających wszystko co napotkają na swojej drodze
teraz pewnie wzrośnie sprzedaż H2O2 (radziłąbym zrobić zapasy na kolejne 10 lat)
jak ktoś chce,niech próbuje
__________________
"If you love me,won't you let me know."
podhalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:14   #41
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Ale to wszystko prawda wode utleniona trzeba codziennie pic (10 kropelek na lyzke wody). Ona na prawde pomaga:P a z ta kasa to nie mialam na mysli akurat raka tylko wszystkie inne lekarstwa za ktore ludzie sa w stanie wydac majatek:P a woda utleniona na raka dziala tak: rak to jest obumarle mieso ktore powoli "zrzera" komorki a woda utleniona dostarcza tlenu tym komorkom ktore po pewnym czasie sie regeneruja. (bo pomyslcie: jezeli woda utleniona tak dziala na nasze rany od zewnatrz ze przyspiesza gojenie sie to dlaczego niby nie mialaby tak dzialac wewnatrz) no i naprawde polecam wam picie wody utlenionej bo ja nie jestem na nic chora ale pije i czuje sie o wiele wiele lepiej jestem pelna energii i wigoru
brednie az ziemia jeczy
nowotwory to sa jak najbardziej zywe komorki, tyle ze z uszkodzonym kodem genetycznym, co powoduje, ze nie spelniaja swojej normalnej funkcji w organizmie, tylko mnoza sie bez zachamowania

a woda utleniona nie dostarcza tlenu komorkom, tylko je spala - dokladnie to powoduje denaturacje bialka
owszem, gdyby tkanke nowotworu polac bezposrednio, to pewnie by ja troche podpalilo, ale na tej zasadzie, to rewelacyjnym lekarstwem jest rozgrzany do czerwonosci gwozdz

a to ze Tobie i Twojej rodzinie "polepszylo sie" od picia wody utlenionej to piekny dowod na istnienie efektu placebo i fakt, ze ludziom poprawia sie od byle czego
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 12:16   #42
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Obumarle mieso? A ja myslalam ze zmutowane komorki...
I woda utleniona leczy SM... no luuudzie
Juz widze tak jak w "bylo sobie zycie" dwie oslonki mielinowe rozmawiajace ze soba
- Ty a co to jest?
- Woda utleniona
- Juhu! Nie rozpadamy sie! Tlen nas uratuje!

Tez cos o przyspieszaniu gojenia sie ran ta woda mi nie teges...
Ja tez tak myslalam. Co wiecej bylam pewna! W organizmie nowotwor sieje takie spustoszenie wlasnie dlatego ze sa to zywe komorki!, tyle ze chore, zmutowane!

Ten watek przypomnial mi artykul na ktory trafilam kiedys w necie. Bylo to streszczenie i omowienie ksiazki ktorej autor twierdzil niezbicie ze wszystkie choroby, nawet wlasnie takie jak nowotwory oraz stwardnienie rozsiane, leczy jego zdnaiem glodowka. Poniewaz glodujac organizm zaczyna czerpac ze swoich zapasow a pozniej takze " zjada " te chore komorki ( w przypadku raka ). Nie twierdze ze jakies krotkie glodowki nie sa zdrowe, ale wg. autora glodowka musi trwac conajmniej ok. 40 dni zeby mozna ja bylo uznac za lecznicza..... To chyba bylby temat na osobna dyskusje, ale chcialam tym zwrocic uwage, ze tyle sposobow leczenia ile ksiazek i ludzi, ktorzy je napisali. A propos glodowki- ludzie chetnie by sie glodzili tygodniami, gdyby to gwarantowalo im to cudne uzdrowienie. I znow konkluzja- tak niestety nie jest...... Gdyby to bylo takie proste- wszyscy bylibysmy zdrowi.
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:46   #43
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
Ja tez tak myslalam. Co wiecej bylam pewna! W organizmie nowotwor sieje takie spustoszenie wlasnie dlatego ze sa to zywe komorki!, tyle ze chore, zmutowane!

Ten watek przypomnial mi artykul na ktory trafilam kiedys w necie. Bylo to streszczenie i omowienie ksiazki ktorej autor twierdzil niezbicie ze wszystkie choroby, nawet wlasnie takie jak nowotwory oraz stwardnienie rozsiane, leczy jego zdnaiem glodowka. Poniewaz glodujac organizm zaczyna czerpac ze swoich zapasow a pozniej takze " zjada " te chore komorki ( w przypadku raka ). Nie twierdze ze jakies krotkie glodowki nie sa zdrowe, ale wg. autora glodowka musi trwac conajmniej ok. 40 dni zeby mozna ja bylo uznac za lecznicza..... To chyba bylby temat na osobna dyskusje, ale chcialam tym zwrocic uwage, ze tyle sposobow leczenia ile ksiazek i ludzi, ktorzy je napisali. A propos glodowki- ludzie chetnie by sie glodzili tygodniami, gdyby to gwarantowalo im to cudne uzdrowienie. I znow konkluzja- tak niestety nie jest...... Gdyby to bylo takie proste- wszyscy bylibysmy zdrowi.
Słyszałam o takich głodówkach. Z tego co pamiętam to jakiś klasztor je prowadzi, trwa ona około 2 miesiące. Działanie jest właśnie takie ze jak już organizm wykorzysta zapasy tłuszczy, to aby przeżyć zacznie spalać własne komórki, a zaczyna od chorych. Ludzie w czasie tych głodówek dostają zwidów, ciekawa jestem ilu przy okazji zmarło. Ja bym się na taka metodę "leczenia" nie zdecydowała.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:00   #44
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

jedno zasadnicze "ale" do głodówek - w naszych organizmach, glownie w tkance tluszczwej ale nie tylko, odkładaja sie masy dziwnych substancji toksycznych, w miare nieszkodliwych dopoiki tylko sobie "siedza"
podczas glodowki, kiedy organizm "zjada" co tylko sie da, narusza rowniez te "poklady" i po prostu sie zatruwa
dlatego glodowki powinny byc prowadzone przez specjalistow i poprzedzone oczyszczaniem organizmu ze zlogow
a ze sa dyskusyjne to sie zgodze - owszem, ajuwerdysci potrafia dluuuugo glodowac, ale to tez nie "od kopa" i nie polega to po prostu na odstawieniu zarcia
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:13   #45
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Ale to wszystko prawda wode utleniona trzeba codziennie pic (10 kropelek na lyzke wody). Ona na prawde pomaga:P a z ta kasa to nie mialam na mysli akurat raka tylko wszystkie inne lekarstwa za ktore ludzie sa w stanie wydac majatek:P a woda utleniona na raka dziala tak: rak to jest obumarle mieso ktore powoli "zrzera" komorki a woda utleniona dostarcza tlenu tym komorkom ktore po pewnym czasie sie regeneruja. (bo pomyslcie: jezeli woda utleniona tak dziala na nasze rany od zewnatrz ze przyspiesza gojenie sie to dlaczego niby nie mialaby tak dzialac wewnatrz) no i naprawde polecam wam picie wody utlenionej bo ja nie jestem na nic chora ale pije i czuje sie o wiele wiele lepiej jestem pelna energii i wigoru
No tak.
Wszystko ładnie pięknie.A jakieś skutki uboczne?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:43   #46
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
rak to jest obumarle mieso ktore powoli "zrzera" komorki a woda utleniona dostarcza tlenu tym komorkom ktore po pewnym czasie sie regeneruja.
bardzo ciekawe
Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
(bo pomyslcie: jezeli woda utleniona tak dziala na nasze rany od zewnatrz ze przyspiesza gojenie sie to dlaczego niby nie mialaby tak dzialac wewnatrz)
że co?
Lepiej zacznij czytać medyczne książki a nie takie głupoty
Pomyśl sobie jak działa na włosy i czy nadal jes taka cudowna?

"Odkażanie ran przy użyciu wody utlenionej znacznie zmniejsza niebezpieczeństwo przedostania się bakterii do organizmu przez uszkodzony naskórek. Następująca podczas odkażania gwałtowna reakcja niszcząca bakterie niszczy także komórki krwi, wypływającej z rany, a także część komórek ciała odsłoniętych przez uszkodzenie skóry."
Nadal chcesz ją pić?
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:54   #47
Gottesgeissel
Raczkowanie
 
Avatar Gottesgeissel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Królestwo Kiczu i Różowych Pomadek
Wiadomości: 87
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
nadgnity grejfrut leczy palce wiec strach pomyslec co leczy taki świerzy z krzaczka:P:P::P:P

robimy dziewczynki akcje od dzisiaj kąpiemy się w wodzie utlenionej skoro jest dobra na wszystko.... MOże bedziemy żyć wiecznie:jupi :


Jest taka zasada jak cos jest od wszystkiego to tak naprade jest do niczego

Taki swiezy niczego nie leczy... aby leczył musi być nagdnity... Chayba napisze o tym książkę! Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale własnie objawił się wam nowy medyczny mesjasz - Guru Gottesgeissel. I teraz na kolana padają miliony, rozbrzmiewają oklaski, a z nieba spada manna.

A co do pomysłu z kapiela to jest niezły... kleopatra mogła w mleku to my możemy w wodzie utlenionej
Gottesgeissel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:56   #48
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Mnie to coraz bardziej zalatuje reklama.....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 16:17   #49
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

hmm woda utleniona zamiast zielonej herbaty? o smaku cytryny, malin lub owoców leśnych
aczkolwiek ja dziękuje
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 09:27   #50
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Jakby ta woda utleniona tak dzialala, to by tyle ludzi dziennie niestety nie umieralo na raka, albo AIDS
Ale pomarzyc mozna by woda utleniona (lub cokolwiek) miala takie zastosowanie... achhhh.... Mam nadzieje, ze niebawem stanie sie cud i cos wynajda na te dwie smiertelne choroby.

pozdrawiam serdecznie
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:33   #51
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

A autorka wątku zniknęła...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:46   #52
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Bo wie ze puscila jakaś scieme i jej pewnie wstyd
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:59   #53
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Achh... no pewnie chciala zablysnac noooo :P
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:25   #54
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Pewnie stwierdziła ze jednak nie uda nam się wcisnąć tej książki i przeniosła się na inne forum szukać naiwnych.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:48   #55
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Brednie, że się idzie załamać
Woda utleniona jest tak niestabilna, że zanim by doszła do połowy przełyku już przestałaby mieć jakiekolwiek działanie.
Dlatego jest sprzedawana jako STABILIZOWANA oraz DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO.
I możesz sie w niej kąpać, dolewać do porannej kawy czy odkażać nią kibel (ale domestos skuteczniejszy) i żaden cud medyczny sie nie zdarzy.
I w dalszym ciągu będzie to tylko stara, dobra woda utleniona, która niszczy bakterie na powierzchniach, nawet jeśli jakiś szarlatan z pustym kontem dorobi do tego teorie.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:01   #56
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
I możesz sie w niej kąpać, dolewać do porannej kawy czy odkażać nią kibel (ale domestos skuteczniejszy) i żaden cud medyczny sie nie zdarzy.
Dokładnie tak, nawet jak miałam wodę utlenioną 30% to plam mi nie chciała likwidować, za to domestos rewelacyjnie (oczywiście dotyczy to plam organicznych czyli z owoców, krwi itp.)
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:30   #57
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Woda utleniona nawet wlosow nie utleni :P pamietam jak iles lat temu dziewczynki (ja tez oczywiscie ) probowaly sobie pasemka wlosow rozjasnic :P

a co dopiero takie powazne choroby zwalczyc....

ale wiecie.. z ciekawosci bym przeczytala te bzdury z ksiazki autora ale nie bede specjalnie wydawac kasy.

pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:57   #58
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Soncia Pokaż wiadomość
Woda utleniona nawet wlosow nie utleni :P pamietam jak iles lat temu dziewczynki (ja tez oczywiscie ) probowaly sobie pasemka wlosow rozjasnic :P

a co dopiero takie powazne choroby zwalczyc....

ale wiecie.. z ciekawosci bym przeczytala te bzdury z ksiazki autora ale nie bede specjalnie wydawac kasy.

pozdrawiam
Też próbowałam wąsa rozjaśnić. Smarowanie przez dwa tygodnie kilka razy dziennie wodą utlenioną, taką wyżej procentową niż w aptece sprzedają, nic to nie dało nawet nie zmieniły odcienia.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:09   #59
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Ale to wszystko prawda wode utleniona trzeba codziennie pic (10 kropelek na lyzke wody). Ona na prawde pomaga:P a z ta kasa to nie mialam na mysli akurat raka tylko wszystkie inne lekarstwa za ktore ludzie sa w stanie wydac majatek:P a woda utleniona na raka dziala tak: rak to jest obumarle mieso ktore powoli "zrzera" komorki a woda utleniona dostarcza tlenu tym komorkom ktore po pewnym czasie sie regeneruja. (bo pomyslcie: jezeli woda utleniona tak dziala na nasze rany od zewnatrz ze przyspiesza gojenie sie to dlaczego niby nie mialaby tak dzialac wewnatrz) no i naprawde polecam wam picie wody utlenionej bo ja nie jestem na nic chora ale pije i czuje sie o wiele wiele lepiej jestem pelna energii i wigoru
A co to za nowa teoria? Bo ja myślałam, że rak to nic innego jak zwyrodniałe komórki, które szybko się rozprzestrzeniając atakują zdrowe komórki i zastępują ich miejsce. Czy rak kości twoim zdaniem to też "obumarłe mięso"? Co za głupota...

Po drugie woda utleniona nie przyspiesza gojenia ran. Jedynie je dezynfekuje.

Po trzecie picie wody utlenionej tej z apteki to trucie się ponieważ jest to rodzaj wody utlenionej przemysłowej zawierającej szkodliwe dla zdrowia substancje. Aby woda utleniona nadawała się do picia musiała by to być specjalnie na tę okoliczność utleniana woda. Takie wody można kupić na rozmaitych stronkach polskich i zagranicznych. Ciekawe komu w ten sposób nabija się kiesę? Czyżby jakiemuś doktorkowi? Bo nie zauważyłam, żeby tę cudowną wodę rozdawano za dramo

Może autorka wątku prowadzi sklepik internetowy z takimi cudownymi "wodami"? Równie dobrze można się skutecznie wyleczyć wodą z Lichenia
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:41   #60
Andzia280
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

hmm... troche mnie zdziwilyscie tymi komentarzami... myslcie sobie co chcecie ale ja mam inne zdanie na ten temat:P
Andzia280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-02 05:38:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.