Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 22:06   #31
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?

Miranda IM - ma funkcję widzenia niewidocznych, a także osób, które mają cię na liście a ty ich nie. Nie wiem jak to się ściąga, instaluje itp. pamiętam tylko, że samemu trzeba dopasować do swoich potrzeb funkcje a samo ściągnięcie daje raczej zwykłe gg.
Curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:30   #32
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?

Ja często siedzę na niewidocznym, bo nie zawsze mam ochotę z rozmawiać z konkretnymi osobami. Albo chcę rozmawiać tylko z jedną, a wkurza mnie jak wejdę a tu zaraz odzywa się parę osób. A tak wolę sobie spokojnie gadać z kim chcę i przez ten czas czytać wątki na Wizażu
Ale co do głównego pytania tematu, to podobno jest taka wtyczka do PowerGG, Inwigilator się zwie, ale nie wiem, czy to działa w Nowym GG
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 05:26   #33
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?

A ja znów odpowiem - nie da się żadnymi konektami, szpiegami itp. Jeśli ktoś ma na GG wyłączone p2p to nie zobaczycie czy jest czy nie ma
Ja z powodzeniem od lat stosuję tę opcję i wiecznie jestem niewidoczna
weekend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:20   #34
Kaala
Raczkowanie
 
Avatar Kaala
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 79
Dot.: Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?

ja korzystam z konnekta, bez dodatkowych wtyczek i wszystko jest jak na dłoni
chociaż czasami są małe wpadki, bo zdarza sie , że program jeszcze nie arejestruje zmiany, ja myślę , że ktoś jest na niewidocznym... a faktycznie już go jakiś zcas nie ma
__________________


" Czasem trzeba być bezduszną jędzą, żeby dać sobie radę w życiu. Czasem tylko to daje ci siłę..."
Dolores Claiborne




" Zawsze znajdzie się ktoś, kto pragnie dokładnie tego samego, co ty. "
Weronika postanawia umrzeć
Kaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:39   #35
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?

a ja jak miałam konnekta to miałam szare słoneczko a nie jakiegoś znaka zapytania.. może jakas wtyczka to była nie wiem, brat informatyk robił to i pewnie coś dodał znajac życie

a co do tematu - jak ja nie chce z kimś gadać to z nim nie gadam, nawet jak pisze a nie udowaniam na siłę kulture pod tytulem "nie rozmawiam z toba nie dlatego, ze nie chce tylko dlatego ze mnie nie ma"
zreszta do mnie piszą tyle samo jak mnie nie ma ( bo przeciez jak wejde to sadze, ze odpisze) jak wtedy kiedy jestem.. wiec sensu nie widze no ale jak ktoś chce byc fajny cool i lubiany to i moze sie ukrywac kazdy sobie wybiera, opcja jest


zreszta - uwielbiam takie sytuacje jak np. kumpel ze studiow z ktorym i jeszcze kumpela robilam projekt sie mnie bał zarzadzalam projektem a on swojej pracy nie wykonal nic za nic a termin byl za dwa dni ( prezetnacja, wersja pisemna... wiadomo wiekszy zestaw rzeczy do oddania i pokazania sie).. i co ? probuje do niego pisac, zeby wreszcie sie wzial do roboty a on oczywiscie z miejsca wylacza gg... i po chwili moja kumpla wysyla mi co on do niej pisze
taaakk to sa najlepsze sytuacje neistety wielu ludzi tak robi ludziom ktorzy sie ukrywaja juz wole komus powiedziec "nie" niz sie tak potem jak wariat czuc...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-08-03 o 22:42
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 12:59   #36
pyzula27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdzić,że ktoś jest niewidoczny na gg?

aa
pyzula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.