Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-07, 17:03   #2311
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała styczność z tym produktem? http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/pe...lind-40-g.html
Mam próbkę od jednej z Was i właśnie testuję, mam na jeszcze jedno użycie, po pierwszym użyciu mam mieszane odczucia.
A dlaczego masz mieszane odczucia? To był mój pierwszy peeling enzymatyczny i według mnie super działał, przy tym był delikatny. Teraz mam Kneipp, nie jest zły, jednak po AMB skóra była bardziej wygładzona, tylko cena mogłaby być niższa.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2016-02-07 o 17:07
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 17:17   #2312
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

ale cuda
https://www.lovelula.com/t/brands/trevarno

Latoille 5 wprowadziła możliwość zakupu mini kremów za 35 zł za 8 ml.
http://www.latoille5.eu/pl/shop/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-02-07 o 17:52
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 17:58   #2313
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Odżywka Bioturm do włosów blond jest całkiem niezła (użyłam dopiero raz), ślicznie pachnie cytrusowo-kwiatowo, nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, póki co jestem zadowolona z zakupu.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:02   #2314
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A dlaczego masz mieszane odczucia? To był mój pierwszy peeling enzymatyczny i według mnie super działał, przy tym był delikatny. Teraz mam Kneipp, nie jest zły, jednak po AMB skóra była bardziej wygładzona, tylko cena mogłaby być niższa.
Mnie też bardzo się podobał- pięknie pachniał dodatkowo w przeciwieństwie do tego ze 100% Pure, który mieszam z maseczką glinkową w paście, bo nie mogę znieść tego zapachu
Teraz zasadzam się na enzymatyczny Femi i Saluterra, bo do Phenome już mnie nie ciągnie z różnych względów
Jednak od kiedy mam to czarne mydło Shealife to w zasadzie nie tęsknię za jakimś stricte enzymatycznym peelingiem
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:19   #2315
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A dlaczego masz mieszane odczucia? To był mój pierwszy peeling enzymatyczny i według mnie super działał, przy tym był delikatny. Teraz mam Kneipp, nie jest zły, jednak po AMB skóra była bardziej wygładzona, tylko cena mogłaby być niższa.
W odczuciu bardzo fajny, ale po zmyciu miałam przesuszoną skórę tak z wierzchu i słabo oczyszczoną, mam wrażenie, że wyciągnął zaskórniki, które były niewidoczne, ale tylko do połowy. Zobaczę, jeszcze go jutro użyję, mam na jeden raz

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale cuda
https://www.lovelula.com/t/brands/trevarno

Latoille 5 wprowadziła możliwość zakupu mini kremów za 35 zł za 8 ml.
http://www.latoille5.eu/pl/shop/
Fajna opcja.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Odżywka Bioturm do włosów blond jest całkiem niezła (użyłam dopiero raz), ślicznie pachnie cytrusowo-kwiatowo, nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, póki co jestem zadowolona z zakupu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:22   #2316
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Linka - potrzymałam piankę złuszczającą na twarzy może z 1,5 min i też miałam pięknego buraka
Napisali pozostawić na twarzy kilka sekund i nie kłamali! Kilka sekund wystarczy! Zresztą mi się wydaje, że w ogóle nie trzeba zostawiać, sam parosekundowy masaż w trakcie mycia będzie akurat.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 20:43   #2317
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie mialam. Z jakiejs strony zamawiasz?
Moze nastepnym razem skusze sie na ten z lopianem i neem
Teraz kupilam Green people itchy i Bioturm 101.
I koniecznie musze zmienic czapke, bo skora mnie swedzi i bardzo mi sie przetluszcza
Z Plants for beauty. Yuzu mam wrażenie że nablyszcza włosy, i zostawia je puszyste (a jednocześnie gładkie), a nie zbytnio obciążone i oklapniete.




Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mnie tez nic nie jest. Uzywam tych bez alkoholu i konserwantow( ale mialam raz rozany konserwowany i tez bylo ok). U mnie nawet hydrolaty nawilzaja i lagodza, najlepiej rozany. Mialam tez rumiankowy, lawendowy i sandalowy. Bardzo zawiodly mnie te dwa piersze, bo niestety tak nie lagodzily jak rozany wiec narazie przestalam probowac inne i uzywam rozany. Lubie tez wode rozana, wlasnie obecnie taka uzywam

to fakt, hydrolaty to bardzo przyjemna rzecz. Oczar z Uoga Uoga jest milusi.




Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Linka - potrzymałam piankę złuszczającą na twarzy może z 1,5 min i też miałam pięknego buraka
Napisali pozostawić na twarzy kilka sekund i nie kłamali! Kilka sekund wystarczy! Zresztą mi się wydaje, że w ogóle nie trzeba zostawiać, sam parosekundowy masaż w trakcie mycia będzie akurat.
A nie sądzisz, że jak się jednak zostawi, to zadziała mocniej?
Stosuje ja 3 dzień dopiero, ale jestem juz "kupiona" przez ten produkt
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 21:11   #2318
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, a jak stosujecie krem z retinolem, po wcześniejszym spryskaniu tonikiem, czy bez niczego?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 21:34   #2319
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mnie tez nic nie jest. Uzywam tych bez alkoholu i konserwantow( ale mialam raz rozany konserwowany i tez bylo ok). U mnie nawet hydrolaty nawilzaja i lagodza, najlepiej rozany. Mialam tez rumiankowy, lawendowy i sandalowy. Bardzo zawiodly mnie te dwa piersze, bo niestety tak nie lagodzily jak rozany wiec narazie przestalam probowac inne i uzywam rozany. Lubie tez wode rozana, wlasnie obecnie taka uzywam
Mogę się pod tym podpisać, uwielbiam hydrolat różany, teraz jeszcze zamówię jaśminowy i zobaczymy jak zadziała.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 22:43   #2320
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak stosujecie krem z retinolem, po wcześniejszym spryskaniu tonikiem, czy bez niczego?
Tak, normalnie po toniku stosowałam, ale wymieszany z innym kremem, nie solo- był dosyć mocny, jak dla mnie. Teraz mam ten olejek z retinolem, ale stosuję go solo na mokrą skórę i na razie nie widzę działania, chociaż używam na przemian z serum kwasowym Bielendy, ale- wiadomo- efekty po retinolu mogą być widoczne nawet długo po zaprzestaniu jego stosowania, na co bardzo liczę. W przyszłym sezonie jednak chyba wrócę do kremu

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Mogę się pod tym podpisać, uwielbiam hydrolat różany, teraz jeszcze zamówię jaśminowy i zobaczymy jak zadziała.
Jestem zawiedziona zapachem hydrolatu jaśminowego- wg mnie nie przypomina nic a nic zapachu kwiatów; zamawiałam na ecco-verde. A Ty który masz na oku?


Muszę wyrazić swój zachwyt pierwszym moim produktem Biolaven (micel)- cudny, słodko-lawendowy zapach i duża skuteczność, ale przy okazji stwierdziłam też, że tusz LL, pomimo swej trwałości, doskonale zmywa się samą wodą, bo wacik z micelem, użyty do poprawki był całkowicie czysty

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-02-07 o 23:28
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 23:24   #2321
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55317131]Tak, normalnie po toniku stosowałam, ale wymieszany z innym kremem, nie solo- był dosyć mocny, jak dla mnie. Teraz mam ten olejek z retinolem, ale stosuję go solo na mokrą skórę i na razie nie widzę działania, chociaż używam na przemian z serum kwasowym Bielendy, ale- wiadomo- efekty po retinolu mogą być widoczne nawet długo po zaprzestaniu jego stosowania, na co bardzo liczę. W przyszłym sezonie jednak chyba wrócę do kremu
[/QUOTE]

Dzięki, też tak dzisiaj nałożyłam, i też wymieszałam z innym kremem, odważyłam się też odrobinę dać pod oczy, żadnych reakcji skóry nie odnotowałam. Ciekawe jak u mnie będzie z działaniem.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 07:33   #2322
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Mnie ten szampon nie szkodzi a mam zniszczona skórę lupiezem. Często mam strupki i zadrapania.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie co prawda nie podrażnił jakoś bardziej, ale czułam pieczenie i swędzenie na początku stosowania.
Dzięki za odpowiedzi.

Chciałam go kupić jako delikatny szampon do stosowania w przypadku podrażnień, więc nic z tego.

Nałożyłam wczoraj olej awokado na skórę głowy, potem zmyłam szamponem dla dziecka i jaka ulga! Szłam do pracy i się rozkoszowałam prawie ukojoną skórą. Jeszcze gdzie nie gdzie chwilami czuję lekki dyskomfort, więc jutro powtórzę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 07:46   #2323
Orzeszek.1
Zadomowienie
 
Avatar Orzeszek.1
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej Dziewczyny. Ostatnio zamówiłam szampon do włosów, leczniczy Apteka Agafi Tradycyjny szampon dziegciowy. Mam wrażenie że moja skóra odetchnęła. Niby jest w aptecznej buteleczce z wielkim otworem ale jest bardzo gęsty i rewelacyjnie się pieni.
__________________
Gabrysia
Orzeszek.1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 08:08   #2324
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Z Plants for beauty. Yuzu mam wrażenie że nablyszcza włosy, i zostawia je puszyste (a jednocześnie gładkie), a nie zbytnio obciążone i oklapniete.







to fakt, hydrolaty to bardzo przyjemna rzecz. Oczar z Uoga Uoga jest milusi.





A nie sądzisz, że jak się jednak zostawi, to zadziała mocniej?
Stosuje ja 3 dzień dopiero, ale jestem juz "kupiona" przez ten produkt
Na pewno po zostawieniu zadziała mocniej!
Ale na moje potrzeby zupełnie mi wystarczy po prostu umyć nią twarz może raz na jakis czas zostawię, żeby mi mocniej rozpuściło skórki.
Przyznam, że ja tez jestem pod wrażeniem tej pianki - naprawdę bajer.
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak stosujecie krem z retinolem, po wcześniejszym spryskaniu tonikiem, czy bez niczego?
ja tak jak inne kremy, na tonik, bez mieszania z innym kremem.
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55317131]Tak, normalnie po toniku stosowałam, ale wymieszany z innym kremem, nie solo- był dosyć mocny, jak dla mnie. Teraz mam ten olejek z retinolem, ale stosuję go solo na mokrą skórę i na razie nie widzę działania, chociaż używam na przemian z serum kwasowym Bielendy, ale- wiadomo- efekty po retinolu mogą być widoczne nawet długo po zaprzestaniu jego stosowania, na co bardzo liczę. W przyszłym sezonie jednak chyba wrócę do kremu


Jestem zawiedziona zapachem hydrolatu jaśminowego- wg mnie nie przypomina nic a nic zapachu kwiatów; zamawiałam na ecco-verde. A Ty który masz na oku?


Muszę wyrazić swój zachwyt pierwszym moim produktem Biolaven (micel)- cudny, słodko-lawendowy zapach i duża skuteczność, ale przy okazji stwierdziłam też, że tusz LL, pomimo swej trwałości, doskonale zmywa się samą wodą, bo wacik z micelem, użyty do poprawki był całkowicie czysty [/QUOTE]
u mnie olejek z retinolem działał, dopóki stosowałam go codziennie
ale to był mój pierwszy produkt z retinolem, więc może dlatego skóra tak szybko zareagowała.
niestety jak zaczęłam uzywac raz na parę dni to przestałam widzieć efekty.
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki, też tak dzisiaj nałożyłam, i też wymieszałam z innym kremem, odważyłam się też odrobinę dać pod oczy, żadnych reakcji skóry nie odnotowałam. Ciekawe jak u mnie będzie z działaniem.
poczekaj 3-4 dni, bo ten krem ma opóźniony zapłon.
mi po 2 dniach uwrażliwia skórę, początkowo uzyłam dwa dni pod rząd, bo po pierwszym użyciu nic sie nie działo i trochę mi skóra zeszła po dwóch nocach pod rząd smarowania tym kremem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 09:41   #2325
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja tak jak inne kremy, na tonik, bez mieszania z innym kremem.

poczekaj 3-4 dni, bo ten krem ma opóźniony zapłon.
mi po 2 dniach uwrażliwia skórę, początkowo uzyłam dwa dni pod rząd, bo po pierwszym użyciu nic sie nie działo i trochę mi skóra zeszła po dwóch nocach pod rząd smarowania tym kremem
dzięki , ja już dzisiaj widzę, że nałożenie na moje naczynkowe policzki nie było dobrym pomysłem - są bardziej czerwone i chyba następnym razem już na nie nie nałożę kremu, lub tylko minimalną ilość.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 10:14   #2326
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na pewno po zostawieniu zadziała mocniej!
Ale na moje potrzeby zupełnie mi wystarczy po prostu umyć nią twarz może raz na jakis czas zostawię, żeby mi mocniej rozpuściło skórki.
Przyznam, że ja tez jestem pod wrażeniem tej pianki - naprawdę bajer.
To będzie chyba nowa, błyskawiczna wersja peelingu enzymatycznego

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
u mnie olejek z retinolem działał, dopóki stosowałam go codziennie
ale to był mój pierwszy produkt z retinolem, więc może dlatego skóra tak szybko zareagowała.
niestety jak zaczęłam uzywac raz na parę dni to przestałam widzieć efekty.

poczekaj 3-4 dni, bo ten krem ma opóźniony zapłon.
mi po 2 dniach uwrażliwia skórę, początkowo uzyłam dwa dni pod rząd, bo po pierwszym użyciu nic sie nie działo i trochę mi skóra zeszła po dwóch nocach pod rząd smarowania tym kremem
Ale jak stosowałaś codziennie, to, z tego, co pamiętam, zapychał Cię?
Dlatego ja stosuję co drugi, trzeci dzień, na zmianę z kwasami i jest ok; kremu nie mogłam stosować tak często, bo mnie podrażniał

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
dzięki , ja już dzisiaj widzę, że nałożenie na moje naczynkowe policzki nie było dobrym pomysłem - są bardziej czerwone i chyba następnym razem już na nie nie nałożę kremu, lub tylko minimalną ilość.
To jest ostry zawodnik- ja po podrażnieniu stosowałam tylko raz na 2 tygodnie i to w połączeniu z innym kremem
Czytałam, że taka częstotliwość też ma skuteczne działanie- nie ma co więc niepotrzebnie uwrażliwiać skóry; a filtr jakiś stosujesz?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 11:22   #2327
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55334136]
To jest ostry zawodnik- ja po podrażnieniu stosowałam tylko raz na 2 tygodnie i to w połączeniu z innym kremem
Czytałam, że taka częstotliwość też ma skuteczne działanie- nie ma co więc niepotrzebnie uwrażliwiać skóry; a filtr jakiś stosujesz?[/QUOTE]

Tak, mam jeszcze JMO. Latem nie zawsze się dogadywaliśmy, ale teraz jest lepiej. W tej chwili nie mam żadnego kremu, więc albo zużywam zalegające próbki (po dwóch użyciach krem na dzień Weleda z granatem wydaje się bardzo fajny), albo nakładam własnie JMO na serum i żel aloesowy/kolagen. Na lato będę musiała coś kupić nowego. Masz jakieś typy, co u Ciebie się sprawdza?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 11:39   #2328
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Tak, mam jeszcze JMO. Latem nie zawsze się dogadywaliśmy, ale teraz jest lepiej. W tej chwili nie mam żadnego kremu, więc albo zużywam zalegające próbki (po dwóch użyciach krem na dzień Weleda z granatem wydaje się bardzo fajny), albo nakładam własnie JMO na serum i żel aloesowy/kolagen. Na lato będę musiała coś kupić nowego. Masz jakieś typy, co u Ciebie się sprawdza?
Ja mam aktualnie Aubrey i Biosolis spf30- Aubrey jest rzadszy od Biosolis, a oba rzadsze od JMO. Mam jeszcze sporą próbkę Acorelle spray od Moni i ten jest superrzadki- następnym razem chyba go kupię, bo jest przeznaczony też do ciała, podobnie jak i Aubrey (mam wersję o zapachu tropikalnym).
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 11:55   #2329
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55317131]
Jestem zawiedziona zapachem hydrolatu jaśminowego- wg mnie nie przypomina nic a nic zapachu kwiatów; zamawiałam na ecco-verde. A Ty który masz na oku?
[/QUOTE]

O nie, a właśnie miałam nadzieję na zapach jaśminowy
Właśnie na ecco verde się czaiłam ale skoro ten nie pachnie to może ten z ZSK wypróbuję
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 12:52   #2330
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55339776]Ja mam aktualnie Aubrey i Biosolis spf30- Aubrey jest rzadszy od Biosolis, a oba rzadsze od JMO. Mam jeszcze sporą próbkę Acorelle spray od Moni i ten jest superrzadki- następnym razem chyba go kupię, bo jest przeznaczony też do ciała, podobnie jak i Aubrey (mam wersję o zapachu tropikalnym).[/QUOTE]


Mogłabyś podlinkować filtry powoli szukam czegoś na lato i zupełnie nie mam rozeznania

JMO ma nowe (przynajmniej dla mnie ) odżywki do włosów wzmacniające kolor i filtr spf 30 w tubie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:10   #2331
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Znacie te mydła?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mydla.jpg (111,2 KB, 34 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:21   #2332
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55334136]To będzie chyba nowa, błyskawiczna wersja peelingu enzymatycznego


Ale jak stosowałaś codziennie, to, z tego, co pamiętam, zapychał Cię?
Dlatego ja stosuję co drugi, trzeci dzień, na zmianę z kwasami i jest ok; kremu nie mogłam stosować tak często, bo mnie podrażniał


To jest ostry zawodnik- ja po podrażnieniu stosowałam tylko raz na 2 tygodnie i to w połączeniu z innym kremem
Czytałam, że taka częstotliwość też ma skuteczne działanie- nie ma co więc niepotrzebnie uwrażliwiać skóry; a filtr jakiś stosujesz?[/QUOTE]

O tak piankę wystarczy zostawić na twarzy na dosłownie minutkę i peeling jak ta lala
Dokładnie tak było jak piszesz z olejkiem z retinolem - stosowałam codziennie i był efekt, ale po jakichś 2 tygodniach zaczął mnie zapychać. Zaczęłam więc używać rzadziej i przestałam widzieć efekty. No a częściej nie mogłam, bo zapychał....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:39   #2333
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mogłabyś podlinkować filtry powoli szukam czegoś na lato i zupełnie nie mam rozeznania

JMO ma nowe (przynajmniej dla mnie ) odżywki do włosów wzmacniające kolor i filtr spf 30 w tubie
Kiedyś Aubrey można było bez problemu w PL kupić, a teraz widzę tylko tutaj i na iherb http://www.sklepestetyka.pl/aubrey-s...opikalnym.html
https://www.ecco-verde.pl/acorelle/a...oneczny-lsf-30
https://www.ecco-verde.pl/biofsolis/...warzy-spf-30-1


---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O tak piankę wystarczy zostawić na twarzy na dosłownie minutkę i peeling jak ta lala
Dokładnie tak było jak piszesz z olejkiem z retinolem - stosowałam codziennie i był efekt, ale po jakichś 2 tygodniach zaczął mnie zapychać. Zaczęłam więc używać rzadziej i przestałam widzieć efekty. No a częściej nie mogłam, bo zapychał....
- koniecznie muszę spróbować wobec tego
Mnie teraz ten olejek nie zapycha, bo kwasy dobrze złuszczają chyba- wcześniej nie stosowałam go na przemian z kwasami i zdarzyło mu się zapchać
A miałaś to serum kwasowe z Bielendy? Jest taniutkie, dostępne zawsze w Rossie i ma bardzo dobre opinie- mogę polecić z czystym sumieniem, bo widać, że działa (mniej mam już przebarwień), nie podrażniając przy tym mojej dosyć wrażliwej cery. Myślę też, że w moim przypadku zapobiega zapychaniu, bo fajnie oczyszcza i zwęża pory

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-02-08 o 19:40
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 19:47   #2334
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55369046]Kiedyś Aubrey można było bez problemu w PL kupić, a teraz widzę tylko tutaj i na iherb http://www.sklepestetyka.pl/aubrey-s...opikalnym.html
https://www.ecco-verde.pl/acorelle/a...oneczny-lsf-30
https://www.ecco-verde.pl/biofsolis/...warzy-spf-30-1


---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------


- koniecznie muszę spróbować wobec tego
Mnie teraz ten olejek nie zapycha, bo kwasy dobrze złuszczają chyba- wcześniej nie stosowałam go na przemian z kwasami i zdarzyło mu się zapchać
A miałaś to serum kwasowe z Bielendy? Jest taniutkie, dostępne zawsze w Rossie i ma bardzo dobre opinie- mogę polecić z czystym sumieniem, bo widać, że działa (mniej mam już przebarwień), nie podrażniając przy tym mojej dosyć wrażliwej cery. Myślę też, że w moim przypadku zapobiega zapychaniu, bo fajnie oczyszcza i zwęża pory [/QUOTE]

Nie wiem o jakim serum z bielendy piszesz - nigdy nie zwracałam uwagi na bielendę i nie przykładałam się do czytania o ich produktach
Kochana, a jak tam puder jedwabny??
Ja Twoje dary opisałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:41   #2335
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie wiem o jakim serum z bielendy piszesz - nigdy nie zwracałam uwagi na bielendę i nie przykładałam się do czytania o ich produktach
Kochana, a jak tam puder jedwabny??
Ja Twoje dary opisałam
Super pomysł z tymi minirecenzjami- to coś takiego, jak tutaj na wątku czasem sobie piszemy Bardzo mnie cieszy, że znalazłaś wśród moich próbek swoich ulubieńców. Ja też nie zużyłam jeszcze wszystkich darów- na pierwszy ogień poszedł lotion do ciała wanilia & mocha Super zapach i działanie- przy mojej awersji do balsamowania się po każdej kąpieli idealnie się nadał, bo efekty były na dłużej
Krem do stóp Dom Cudownej Melisy ogromnie przypadł mi do gustu ze względu na cudowny, odświeżający zapach i konkretne nawilżanie- tż podkradał mi go często
Waniliowe masło shea mam do tej pory i stosuję na skórki- działa naprawdę cuda, a pudru Hauschki używałam bardzo krótko, bo chwilowo, w ramach oszczędności Lauressa i chłodnej pory przerzuciłam się na podkład w płynie PhF Organic Wear, ale oczywiście zdążyłam stwierdzić, że przedłuża trwałość makijażu i trzymam go na czas, gdy będę stosować same minerały (wiosna, lato). Najbardziej bałam się, że zapach mi nie podpasuje, jak się zdecyduję na zakup, bo opakowanie ogromne, ale spodobał mi się
Najmniej polubiłam się z serum pod oczy Sukin, bo jak dla mnie to jest zbyt mało odżywcze, ale pod krem, zgodnie z przeznaczeniem- jak najbardziej
Tak więc zaspokoiłam swoją ciekawość co do pozycji, które miałam na oku od dłuższego już czasu, a przy okazji poznałam parę innych, godnych uwagi produktów, na które już mam ochotę dzięki Tobie- wytrawna kusicielko
Edit. Muszę wypróbować to masło kawowe na twarz, skoro takie cuda potrafi zdziałać ; wpadłam tylko na pomysł mieszania go z waniliowym shea przed użyciem na skórki i mam cudowny zapach mrożonej, waniliowej kawy
Przypomniałam sobie, że raz użyłam go na skalp w ramach pobudzenia cebulek kofeiną, ale- nie wiem, czy to akurat po nim- miałam lekkie podrażnienie skalpu i małe strupki potem Muszę to powtórzyć, żeby się przekonać, czy to on akurat był sprawcą
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html
Super produkt- kwasy dla początkujących

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-02-08 o 21:34
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:50   #2336
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55375336]Super pomysł z tymi minirecenzjami- to coś takiego, jak tutaj na wątku czasem sobie piszemy Bardzo mnie cieszy, że znalazłaś wśród moich próbek swoich ulubieńców. Ja też nie zużyłam jeszcze wszystkich darów- na pierwszy ogień poszedł lotion do ciała wanilia & mocha Super zapach i działanie- przy mojej awersji do balsamowania się po każdej kąpieli idealnie się nadał, bo efekty były na dłużej
Krem do stóp Dom Cudownej Melisy ogromnie przypadł mi do gustu ze względu na cudowny, odświeżający zapach i konkretne nawilżanie- tż podkradał mi go często
Waniliowe masło shea mam do tej pory i stosuję na skórki- działa naprawdę cuda, a pudru Hauschki używałam bardzo krótko, bo chwilowo, w ramach oszczędności Lauressa i chłodnej pory przerzuciłam się na podkład w płynie PhF Organic Wear, ale oczywiście zdążyłam stwierdzić, że przedłuża trwałość makijażu i trzymam go na czas, gdy będę stosować same minerały (wiosna, lato). Najbardziej bałam się, że zapach mi nie podpasuje, jak się zdecyduję na zakup, bo opakowanie ogromne, ale spodobał mi się
Najmniej polubiłam się z serum pod oczy Sukin, bo jak dla mnie to jest zbyt mało odżywcze, ale pod krem, zgodnie z przeznaczeniem- jak najbardziej
Tak więc zaspokoiłam swoją ciekawość co do pozycji, które miałam na oku od dłuższego już czasu, a przy okazji poznałam parę innych, godnych uwagi produktów, na które już mam ochotę dzięki Tobie- wytrawna kusicielko [/QUOTE]

Cieszę się, że tyle przypadło CI do gustu
Tak, serum pod oczy sukin za mocne nie jest, ale przyjemnie się je stosuje i dobrze nawilża, ja je bardzo lubię na dzień, pod minerały.
Doszedł dzisiaj do mnie iherb i wesz co????? Wzięłam serum pod oczy andalou naturals a w opakowaniu, oprócz serum była druga tubka - 15 ml maski glikolowej uwielbiam tą maskę!
http://pl.iherb.com/Andalou-Naturals...oz-18-ml/39599
Może jestem ślepa, ale nie wyczytałam, że taka niespodzianka będzie w pudełeczku DD
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:55   #2337
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Znacie te mydła?
Nie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:57   #2338
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55339776]Ja mam aktualnie Aubrey i Biosolis spf30- Aubrey jest rzadszy od Biosolis, a oba rzadsze od JMO. Mam jeszcze sporą próbkę Acorelle spray od Moni i ten jest superrzadki- następnym razem chyba go kupię, bo jest przeznaczony też do ciała, podobnie jak i Aubrey (mam wersję o zapachu tropikalnym).[/QUOTE]

dzięki , zaraz sobie przejrzę
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:46   #2339
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mogłabyś podlinkować filtry powoli szukam czegoś na lato i zupełnie nie mam rozeznania

JMO ma nowe (przynajmniej dla mnie ) odżywki do włosów wzmacniające kolor i filtr spf 30 w tubie
Ciekawe czy ta do włosów blond ochładza czy ociepla kolor.
Ja miałam krem z spf 30 100% pure.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;55369046]
[/COLOR]
- koniecznie muszę spróbować wobec tego
Mnie teraz ten olejek nie zapycha, bo kwasy dobrze złuszczają chyba- wcześniej nie stosowałam go na przemian z kwasami i zdarzyło mu się zapchać
A miałaś to serum kwasowe z Bielendy? Jest taniutkie, dostępne zawsze w Rossie i ma bardzo dobre opinie- mogę polecić z czystym sumieniem, bo widać, że działa (mniej mam już przebarwień), nie podrażniając przy tym mojej dosyć wrażliwej cery. Myślę też, że w moim przypadku zapobiega zapychaniu, bo fajnie oczyszcza i zwęża pory [/QUOTE]
na mnie niestety serum Bielendy nie działało
piankę wypróbuj koniecznie, produkt z tych nietypowych, wyjątkowych
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 07:11   #2340
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Można kupić gdzieś w Poznaniu stacjonarnie czarne mydło Dodu Osun albo podobne równie dobre?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.