Pomysły na zmianę wyglądu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 18:45   #1
tokiohotelik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10

Pomysły na zmianę wyglądu.


Witam! Tak jak prawie wszyscy zakładający tematy w tym dziale , szukam pomysłu na jakieś zmiany w swoim wyglądzie. Wydaje mi się że wyglądam hm.. co najmniej nieciekawie i nudno. Jestem szatynką , moje włosy są dość cienkie i rzadkie choć być może na takie nie wyglądają i układają się w fale , lekkie loczki . Jakoś nie wyobrażam sobie siebie bez grzywki ponieważ mam wysokie czoło i krostki. Mam brązowe oczy i kilka kg w zapasie. Chciałabym w sobie coś zmienić między innymi dlatego że idę do nowej szkoły a teraz są wakacje , wiadomo , czas wolny i każdy chciałby wyglądać atrakcyjnie. Mam nadzieje że poradzi mi ktoś jaką dobrać fryzurę , jak się malować i w co ubierać (mam spore biodra)... Pozdrawiam , Kaś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (161,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0 041.jpg (157,7 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0 044.jpg (139,0 KB, 159 załadowań)
tokiohotelik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:16   #2
majeczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 60
Dot.: Pomysły na zmianę wyglądu.

ja ostatnio zmieniłam sobie fryzurę i jestem z niej zadowolona. wydaje mi się, że
Tobie też powinna pasować. mianowicie: lekko półkolista grzywka sięgająca brawi,a reszta włosów 'na kleopatrę': cięte na ukos - z tyłu sięgające karku, z przodu dłuższe. ładnie wyglądają wyprostowane, ale jeśli włosy Ci falują, to kiedy wgnieciesz w nie piankę do kręconych włosów, bo będą wyglądać prześlicznie.
do tego możesz malować dosyć mocno oczy linerem,żeby nie zgubiły się pod grzywką.
w kwestii ubrań, to chyba zależy w dużej mierze od tego,co lubisz nosić?
ja też mam okrągłe biodra i noszę lekko dopasowane spódniczki,albo takie w ksztacie literki 'A'. ale noszę też wąskie spodnie i wcale nie uważam,żebym wyglądała w nich źle;p niezłe są też tuniczki

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

ale literówek.. nie patrzę, co piszę. a do tego nie wiem,jak to edytować,bo nie chce mi się do końca załadować strona. w każdym razie, mam nadzieję,że te pomysły Cię w jakiś sposób zainspirują. powodzenia
majeczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:25   #3
tokiohotelik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Pomysły na zmianę wyglądu.

Dziękuję za porady , jednakże tego cięcia na kleopatrę trochę się obawiam przy moich włosach . Zapewne zrobiłaby mi się szopa , którą mogłabym ujarzmić tylko prostownicą.
tokiohotelik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 08:22   #4
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Pomysły na zmianę wyglądu.

grzywka grzywka i jeszcze raz grzywka. kolor wlosow masz super w ogole wlosy niezniszczone i na Twoim miejscu podkreslalabym gorna powieke eyelinerem moze jakis cien bo na dolnej to tak srednio to wyglada. no i regulacja brwi a poza tym mysle ze nic Ci wiecej nie trzeba
marteCka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:19   #5
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Pomysły na zmianę wyglądu.

ja bym zostawila wloski w tej fryzurce z pierwszego zdjecia, ewentualnie skrocila troszke grzywke by opadala na czolo, ale pod ukosem. Przedewszytskim regulacja brwi obowiazkowo!! Dobrze kryjace podklady, a oczy- powieka gorna i dolna czarna kredka, cien matowy braz podkreslic tez z gory i z dolu i mocno wytuszowac na pewno bedzie pasowac do broaowych oczu i brazowych wloskow

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

aha i nie rozjasnialabym kacikow oczu tym perlowym cieniem..;]
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:19   #6
tokiohotelik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Pomysły na zmianę wyglądu.

Dzięki , regulacja brwi na pewno , z rozjaśnianiem końcików koniec.
Coś jeszcze ?? ) Np. kolor włosów? Może jakiś balejaż.
Co byście doradziły?
tokiohotelik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 09:52   #7
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Pomysły na zmianę wyglądu.

kolor wg uznania balejaz nie ...bo co 2 polka ma bajejaz ja bym zorbila albo troche blondem (bo masz ciemne oczka), albo jakis rudy;]tez by moim zdaniem pasowal
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 13:58   #8
poison002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: Pomysły na zmianę wyglądu.

Cytat:
Napisane przez tokiohotelik Pokaż wiadomość
Dzięki , regulacja brwi na pewno , z rozjaśnianiem końcików koniec.
Coś jeszcze ?? ) Np. kolor włosów? Może jakiś balejaż.
Co byście doradziły?
ladnie Ci w tych wloskach
poison002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 15:27   #9
tokiohotelik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Czas na zmiany ;) Nastolatka w 2010 roku ;D

Witam ! ;] Jak każda z osób piszących w tym dziale (Metamorfozy) , chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. Jeśli chodzi o to w co powinnam się ubierać , jak dobierać kolory i makijaż nie mam zielonego pojęcia , dlatego liczę na waszą małą pomoc ) Jestem teraz w nowej szkole , chciałabym po świętach pokazać się od jak najlepszej strony , tak żeby było widać że coś się we mnie zmieniło. Jestem gotowa na nawet drastyczną zmianę fryzury byleby rzeczywiście byłoby mi w niej do twarzy Próbowałam jakoś określić swoją urodę (jaką jestem porą roku ) ale jakoś nie mogę sie wpasować w którąś z nich. Mam brązowe włosy z ciepłymi refleksami , brązowe oczy z czarną obwódką , oprawa oczu również jest czarna , mam brzoskwiniową cerę , skorą do opalenizny ale niestety skłonną co do wyprysków , nie mam piegów . Jak już mówiłam co do ubioru też mam mały problem , chciałabym wyglądać na co dzień świeżo i ładnie jak na swój młody wiek Nie za bardzo wiem jak dopasować ciuchy do swojej figury , mam wymiary 93/70/90.
Dołączam foto , nie jest co prawda zbyt wyraźne ale jako tako twarz widać.
tokiohotelik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.