czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-30, 10:57   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Question

czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?


wiele się czyta o tym że Avon i Oriflame to sama chemia, że składniki ożywcze, jeśli w ogóle są, to na samym końcu składu i dodatkowo pojawia się wiele niezbezpiecznych dla zdrowia substancji..
że w najlepszym razie nie zaszkodzą ale nic dobrego nie zrobią
że balsamy i żele wysuszają i tylko ładnie wyglądają i pachną

no ale moze jednak są jakieś fajne rzeczy godne polecenia? kosmetyki zdrowe, z zaskakująco dobrym składem?
jakieś żele pod prysznic bez SLS? dlikatne kremy bez zapychaczy? albo nawilżające pomadki które pielęgnują usta?

nie jestem w stanie przejrzeć składów wszystkich kosmetyków tych firm na KWC, poza tym w wielu opisach nie ma umieszczonych składów - a jestem pewna że sa osoby które miały dużo kosmetyków tych firm i znają się też co nieco na ich zawartości

jestem tez ciekawa czy sprawdza sie tam zasada że droższe serie sa dużo lepsze jakościowo i ZDROWE, a taniutkie lepiej sobie odpuścić?

wiem że o tych kosmetykach jest już kilka wątków - ale o ich rzeczywistej wartości (i to tej pozytywnej) trudno znaleźć informacje
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 12:12   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

Przejrzyj kosmetyki tych firm, które mają wysokie noty, a następnie obejrzyj składy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 12:20   #3
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

obejrzałam już kilka, ale chciałabym poznać opinie innych osób, szczególnie tych, które PO PROSTU takie rzeczy wiedzą (i nie musza przedzierać się przez dziesiątki opisów)

poza tym przy wielu kosmetykach na KWC niestety nie ma podanych składów - co do opini to są często sprzeczne i to czy komuś coś podpasuje czy nie nie zawsze oznacza że kosmetyk jest dobry/zły
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:56   #4
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Post Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

jestem konsultantka avonu i mam w domu duzo kosmetykow. co do zeli pod prysznic sa bardzo dobre wszyscy je chwla (senses)oraz balsamy tez z tej serii. kosmetyki z serii skin so soft sa rowniez b.dobre chwala je wszyscy szczegolni balsam oslabiajacy wloski po depilacji jak i kremy do rak i inne. perfume zazwyczaj sa ladne ale szybko wietrzeja tylko te drozsze utrzymija zapach dluzej. z cerasil dobra jest maseczka ginkowa oraz sztyft na wypryski,tonikow nie polecam. ttanie balsamy i kremy do rak raczej nie sa dobrej jakosci co do kosmetykow do stop calkiem niezle. co do 'malowidel' to dobre sa jedynie drozsze szczegolnie tusze do rzes. perelki brazujace lub rozane sa bardzo wydajne (pare lat) i b.dobre.kosmetyki do opalania tez dobre.uwaga na kredki czesto nie da sie ich strugac bo sa plastikowe jak jeszcze chcesz spytac o jakies kosmetyki z avonu to wal smialo, pozdrawiam
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 00:07   #5
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

bylam dlugo konsultantka Avonu, sporo rzeczy uzywam do teraz.
Balsamow i zeli nie znosilam - ale jak widac ile osob tyle opini..
Bardzo sobie chwale kremy do stop z serii foot works i kosmetykow do wlosow advanced techniques. Lubie tez serie z biala herbata z serii Planet Spa.
Sprawdz moze te 3 serie, mi naprawde sluza, a testuje kosmetyki w olbrzymich ilosciach..
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:42   #6
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

nie spotkalam sie jeszcze a osoba ktorej nieodpowiadaly zele...ale coz.. co do spa biala herbata jest bardzo dobra jak rowniez srodziemnomorska.
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:48   #7
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

zele pachna ladnie, maja sliczne opakowania, ale mi wysuszaly skore, mojego misia strasznie swedziala skora po nich...
Po Palmolive nic nam nie bylo, wiec cos w tych zelach Avonowych takiego agresywnego musi byc...
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 21:47   #8
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Talking Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

troche smieszne moja babcie swedziala skora po palmolive a z avonu jest zadowolona zalezy jak lezy
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 22:18   #9
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

no widzisz ile osob tyl eopinii, co jednych leczy innym szkodzi.
Do tego moze jeszcze dochodzi kwestia wody - moze wroclawska kranowka wchodzi w jakies reakcje z tymi avonowskimi zelami
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 08:04   #10
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: czy w Avonie i Oriflame są jakieś zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne i kolorówka?

mnie avon okropnie poniszczyl buzie :/ jakos za duzo w tym wszytskim barwnikow albo raczej substancji zapachowych. nie sluzy mi to sa tam jakies kosmetyki pielegnujace. wczesniej tego nie bylo. avon stopniowo wzbogaca swoje kosmetyki
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.