Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 21:09   #2941
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Rozswietlajacy krem do cery normalnej/ tlustej wlasnie zamowilam na ich stronie jeszcze 2 maseczki, zapasowe opakowanie tego kremu i serum bo byla wyprzedaz. Zobaczymy jak sie spisza, bo zwykly krem na dzien mi nie podszedl, krem na noc jest ok, ale jak do tej pory tylko ten lotion to dla mnie hit. Leci do mnie juz 3 pudelko
Ciekawa jestem tego serum. Ostatnio miałam je w koszyku, jednak wzięłam coś innego, ciekawe czy dobrze .
Bardzo lubię pastę propolisową tej firmy.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:15   #2942
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj Miszona, a masz jakichś naturalnych ulubieńców lub nieulubienców? Jaki masz typ cery, co jej pasuje?
Fajnie, że ktoś się odezwał Jeśli chodzi o ulubione kosmetyki naturalne to na razie jestem wierna tylko jednemu. Tak naprawdę dopiero poszukuję, testuję. Zakochałam się w serum przeciwzmarszczkowym Lavera. Bardzo lubię też pasty do zębów Dabur ale one chyba nie są w 100% naturalne. Zresztą jakoś bardzo nie przyglądałam się składowi. A cerę mam tłustą z lekkimi niedoskonałościami. Niestety większość naturalnych kremów mnie zapycha, a twarz po kilku minutach zaczyna się świecić. Pewnie to wina wysoko w składzie gliceryny oraz olejków.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:32   #2943
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Fajnie, że ktoś się odezwał Jeśli chodzi o ulubione kosmetyki naturalne to na razie jestem wierna tylko jednemu. Tak naprawdę dopiero poszukuję, testuję. Zakochałam się w serum przeciwzmarszczkowym Lavera. Bardzo lubię też pasty do zębów Dabur ale one chyba nie są w 100% naturalne. Zresztą jakoś bardzo nie przyglądałam się składowi. A cerę mam tłustą z lekkimi niedoskonałościami. Niestety większość naturalnych kremów mnie zapycha, a twarz po kilku minutach zaczyna się świecić. Pewnie to wina wysoko w składzie gliceryny oraz olejków.
No to tak samo jest u mnie. Kremy naturalne mogę stosować tylko co parę dni lub przez parę dni z rzędu, ale tylko po mocniejszych zabiegach kwasowych, kiedy skóra jest skrajnie sucha i pije wszystko, niczym gąbka ale i tak jeden o jeden dzień za długo i już się pojawiają białe grudki w porach. Ostatnio dorwałam balsam do ciała Pat&Rub z serii Sweet dla dzieci i stał się cud, bo całe 6 dni go nakładałam rano i wieczorem po peelingu migdałowym i gęba była gładka. Siódmego dnia jednak skóra już dawała oznaki, że co za dużo to niezdrowo i przerzuciłam się znowu na aloes i wodniste serum (obecnie Alterra z orchideą). Co do gliceryny, jedni mówią, że zapycha, inni, że nie ma takiej możliwości. Na mnie akurat dobrze działa, ale nie jest niezbędna, olejów za to staram się unikać, tzn mogą być w małych ilościach.
A to serum Lavery jaką ma konsystencję, jest białe

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-05-03 o 21:35
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:05   #2944
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No to tak samo jest u mnie. Kremy naturalne mogę stosować tylko co parę dni lub przez parę dni z rzędu, ale tylko po mocniejszych zabiegach kwasowych, kiedy skóra jest skrajnie sucha i pije wszystko, niczym gąbka ale i tak jeden o jeden dzień za długo i już się pojawiają białe grudki w porach. Ostatnio dorwałam balsam do ciała Pat&Rub z serii Sweet dla dzieci i stał się cud, bo całe 6 dni go nakładałam rano i wieczorem po peelingu migdałowym i gęba była gładka. Siódmego dnia jednak skóra już dawała oznaki, że co za dużo to niezdrowo i przerzuciłam się znowu na aloes i wodniste serum (obecnie Alterra z orchideą). Co do gliceryny, jedni mówią, że zapycha, inni, że nie ma takiej możliwości. Na mnie akurat dobrze działa, ale nie jest niezbędna, olejów za to staram się unikać, tzn mogą być w małych ilościach.
A to serum Lavery jaką ma konsystencję, jest białe
Z kremów to ja na razie używam apteczny La Roche Posay. Niestety z naturalnych jak na razie nic mi nie podpasowało. Nawet boję się testować bo już nie raz miałam taki wysyp, że później ciężko mi było wrócić do stanu poprzedniego. Serum ma kolor piaskowy. Jest przeźroczyste, średnio gęste. Dla mnie idealne bo szybko się wchłania. W ogóle się po nim nie świecę. Używam często solo pod makijaż. Podkład dobrze się na nim rozprowadza.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:26   #2945
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Znalazlam ten krem kiedys w TK Maxx, a ze zyje w troche innym klimacie, ktory masakruje mi skore, to testuje co mi w rece wpadnie i to pierwszy krem ktory sobie z moja twarza poradzil :P bylam ciekawa co w nim siedzi drugi raz kupowalam przez brytyjskiego amazona. Kupilam tez od nich krem na noc, ale nie jest juz taki dobry :/ Kolezanka pielegniarka oswiecila mnie ze na wyspach stosuja kremy tej marki w szpitalach na gojenie, ale to calkiem inna seria, moze kiedys sprobuje, choc na razie i tak jest fajnie ze cos wreszcie pomaga mojej biednej twarzy :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jestem pod wrażeniem tych składów - to firma z Nowej Zelandii Filmiki na stronie cudne- chciałabym kiedyś na żywo obejrzeć te krajobrazy Z miodem Manuka ma też kosmetyki Living Nature- próbowałaś już może??
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiegoś kremu z kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze działa na mnie A-Derma Epitheliale, ale chciałabym ją zamienić na coś naturalnego Macie jakieś pomysły?
A mogłabyś wrzucić link do tego kremu- może ktoś pokojarzy podobne składniki


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana za info!

Z innej beczki, któraś z Was miała może coś tej marki:
http://estyl.pl/manufacturer/index/s...facturer/Rahua
Ja miałam- bardzo fajnie, zauważalnie nawilża włosy , ale trochę je zmiękcza również ; nie próbowałam mieszać z solą- całkiem fajny patent;- może wtedy będzie trochę usztywniał, podobnie jak spray lawendowy JMO
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ja już po pierwszych testach maseczki PATYKA
Maseczkę ciekawie się wydobywa z opakowania...poprzez naciśnięcie środka wnętrza (jakby taki przycisk) przez malutką szczelinę wydobywa się odrobina produktu. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Dorzucam Wam zdjęcie z neta, jak to wygląda. Na pewno jest to bardzo higieniczne, ale ma też minusy, bo jak naciskam, to maska wyłazi mi na paznokieć i jakoś tak cała jestem upaprana i muszę tym paznokciem ją rozsmarowywać. To taki mały minus. Zapach LECIUTKI, różany. Konsystencja kremowa, biała z wyraźnymi drobinkami ściernymi. Dosyć szybko zasycha, i daje uczucie ściągnięcia. Myślę, że uczucie liftingu to właśnie to ściągnięcie. Buzia po maseczce jest gładka, miła, pory zwężone. Nie zapycha. Nie wiem czy to jest taki spektakularny efekt, ale nałożyłam ją już 2 razy no i "odpukać w niemalowane" buźka jest fajna, ale nie wiem czy to też przypadkiem nie jest zasługa nowych "suplementów" które zażywam w związku z problemami żołądkowymi, które według mnie działają oczyszczająco na organizm, więc może i na wygląd cery

O masce tyle. Zaczęłam też używać filtr JMO w związku z jego wątpliwą datą przydatności. Bałam się, ale nie było czego Pachnie delikatnie, lekko bieli, ale szybko się wchłania, błysk można ukryć pod podkładem. Absolutnie nie zapycha, a dodatkowo wystarczająco nawilża. Lecę pod koniec maja na kilka dni do Hiszpanii, więc będzie jak znalazł.

A mydełko Le Petit Olivier oczywiście z TKMaxxxa. Nie mogłam się oprzeć zapachowi
- niestety nie dotarłam jeszcze do TKM
Podobny sposób aplikacji mają kremy Skinatura, ale je wydobywa się z poziomu zero, więc jest to dużo wygodniejsze; ale wcale nie zniechęciło mnie do kupna maski- wręcz przeciwnie ; oby tylko była
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
I ja chętnie do was dołączę Można? Co prawda dopiero zaczynam przygodę z naturalnymi kosmetykami ale jestem na dobrej drodze. Jest tyle tego na rynku, że czasami sama nie wiem już co kupować, a najgorsze w tym wszystkim jest to iż nie znam się zbytnio na składach.
Witaj - tutaj się wciągniesz i to nie tylko w składy
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość



Helloł

z racji długiego deszczowego weekendu przejrzałam swoje zbiory.
wczoraj wywaliłam butelkę po Savonille - krem do demakijażu Palmarosa (coś mi się widzi, że to, co mają teraz w ofercie maurelii to jakaś inna wersja
więcej nie kupię, trochę sie z nim męczyłam... wzięłam w nadziei, że zastąpi mi dwa kosmetyki do mycia pyska, czyli micel (wieczorem) i olejek OCM (rano), ale niestety. Do zmycia makijażu jeszcze w miarę się sprawdzał, jednak miałam trudności techniczne -umiem obsługiwać micel+ wacik ale ten olejek + wacik to już przekracza moje możliwości
natomiast rano myję buzię zwykle olejkiem z BU i szmatką (lub olejkiem JOIK); ten preparat Savonile jest zdecydowanie bardziej tłusty niż oba wymienione
Druga rzecz tej marki: balsam regenerujący (baume douceur) - kupiłam na zimę jako balsam ochronny przed wyjściem na mróz i tu dość się sprawdzał, ale zima była za krótka i mało poszło teraz muszę go jakoś spożytkować, więc postanowiłam jako bazę kremu do stóp i rąk - dodam mocznika czy glukonolactonu, mam nadzieję, że da radę

natomiast, dla odmiany, muszę bardzo pochwalić pielęgnację JMO; nakupiłam trochę na wyprzedaży w Mario i
Filtr już miałam, bardzo mi pasuje. Tylko muszę pod niego nakładać jakieś serum hialuronowe, żeby mi się minerały nie osadzały w zmarszczkach
miałam też wcześniej mydło (rose geranium) i jest ok, nie podrażnia mnie.
natomiast nowością jest u mnie olejek do twarzy z granatem (ma także rose geranium w składzie) - cudny, wchłania się do matu (na hydrolacie), nakładam na noc sporą ilość a rano
Jestem jeszcze dodatkowo zachwycona faktem, że tak mi wszystkie elementy pielęgnacji pasują do siebie; bo jako uzupełnienie co kilka dni nakładam na twarz krem do rąk i ciała z LuLu&Boo
pasuje mi składem do gęby i do reszty pielęgnacji
Przyglądałam mu się kiedyś i zachwycił mnie składem, pomijając już fakt, że jako jeden z nielicznych ich kosmetyków nie zawiera phenoxyethanolu, to głównie przez wyciąg z żywokostu (comfrey), który świetnie działa na suchą skórę ze względu na zawartość alantoiny, o czym przekonałam się stosując ten balsam http://www.paiskincare.com/comfrey-c...cream-200ml-16, ale oprócz niego ma też same zacne składniki np. słynny olejek z kadzidłowca (granat i rose geranium też, tak więc pielęgnacja jest dobrana perfekcyjnie). Chyba go kiedyś kupię, tylko straszny tłuścioch z niego (miałam próbkę)

Sylwiusaka- fajne zakupki; też lubię Lactacyd, ale ostatnio skusiłam się na Bioturm piankę z pompką (która nie działa, niestety) i jest bardzo przyjemna

EmilaDz- link niestety nie działa; czyżby to już te nasze perełki zawitały do nas

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-05 o 15:28
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:32   #2946
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Z kremów to ja na razie używam apteczny La Roche Posay. Niestety z naturalnych jak na razie nic mi nie podpasowało. Nawet boję się testować bo już nie raz miałam taki wysyp, że później ciężko mi było wrócić do stanu poprzedniego. Serum ma kolor piaskowy. Jest przeźroczyste, średnio gęste. Dla mnie idealne bo szybko się wchłania. W ogóle się po nim nie świecę. Używam często solo pod makijaż. Podkład dobrze się na nim rozprowadza.
To dobrze wróży, uwielbiam takie kosmetyki, a widzę w googlach, że Lavera ma też inne serumy bez zbędnych, tłustych substancji. Muszę się im bliżej przyjrzeć. To moje Alterry też jest godne uwagi, jak za cenę 15 zł, to jest super, przede wszystkim nie zaszkodziło, a daje nawilżenie, że można się obyć bez kremu.

Dobrze Cię rozumiem, ja po nałożeniu na twarz na noc czegoś nowego i kremowego miewam dziwne czasem sny Po tym co przeszłam z moją skorą i kosmetykami, to pewnie objaw jakichś stanów lękowych
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 08:29   #2947
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

W podpisie Emilii reklama sklepu z asortymentem 100% pure i uoga
Link z podpisu nie działa, ale ja już wczoraj oglądałam co ona tam ma ciekawego, tylko miałam imprezę i nie zdążyłam napisać
http://plantsforbeauty.pl/

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
I ja chętnie do was dołączę Można? Co prawda dopiero zaczynam przygodę z naturalnymi kosmetykami ale jestem na dobrej drodze. Jest tyle tego na rynku, że czasami sama nie wiem już co kupować, a najgorsze w tym wszystkim jest to iż nie znam się zbytnio na składach.
witam koleżankę
przygoda do fajna, więc warto zaczynać
my tez czasami nie wiemy co kupować więc nie martw się, dasz radę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 09:28   #2948
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46289701]
A mogłabyś wrzucić link do tego kremu- może ktoś pokojarzy podobne składniki
[/QUOTE]



https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...paratrice.html

Krem z mandarynką JMO ma wyciąg z owsa i całkiem nieźle się u mnie sprawował, ale ja szukam raczej czegoś z kwasem hialuronowym, bo skóra mi się ciągle przesusza :/
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2014-05-04 o 09:29
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 10:01   #2949
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...paratrice.html

Krem z mandarynką JMO ma wyciąg z owsa i całkiem nieźle się u mnie sprawował, ale ja szukam raczej czegoś z kwasem hialuronowym, bo skóra mi się ciągle przesusza :/
o ile pamiętam to kremy Heliotrop mają HA, miałam sporo próbek.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 10:26   #2950
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46289701]Jestem pod wrażeniem tych składów - to firma z Nowej Zelandii Filmiki na stronie cudne- chciałabym kiedyś na żywo obejrzeć te krajobrazy Z miodem Manuka ma też kosmetyki Living Nature- próbowałaś już może?[/QUOTE]

Susabee nie znalam ich ale juz obejrzalam strone ) ciekawe jakie jest to serum... Ja z naturalnych to praktykuje kremy, maski, oleje na twarz, hydrolaty ze zsk mi sie pokonczyly i uzupelnie przy kolejnej wizycie w pl.
Teraz poszukuje wlasnie jakiegos fajnego, odzywczego serum do twarzy, mozesz cos polecic?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 11:49   #2951
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...paratrice.html

Krem z mandarynką JMO ma wyciąg z owsa i całkiem nieźle się u mnie sprawował, ale ja szukam raczej czegoś z kwasem hialuronowym, bo skóra mi się ciągle przesusza :/
Chyba ciężko będzie Ci znaleźć coś podobnego- może dokup po prostu osobno kwas hialuronowy i dodawaj do ulubionego kremu
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Susabee nie znalam ich ale juz obejrzalam strone ) ciekawe jakie jest to serum... Ja z naturalnych to praktykuje kremy, maski, oleje na twarz, hydrolaty ze zsk mi sie pokonczyly i uzupelnie przy kolejnej wizycie w pl.
Teraz poszukuje wlasnie jakiegos fajnego, odzywczego serum do twarzy, mozesz cos polecic?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kiedyś miałam to- jest lekkie, a zarazem odżywcze ; no ale ta pojemność w stosunku do ceny
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 12:13   #2952
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46293650]
Kiedyś miałam to- jest lekkie, a zarazem odżywcze ; no ale ta pojemność w stosunku do ceny [/QUOTE]

No faktycznie cenowo to koszmar, raczej sie nie zdecyduje. Zeby to jeszcze 30 ml bylo...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 12:20   #2953
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46289701]
Witaj - tutaj się wciągniesz i to nie tylko w składy
[/QUOTE]

Dzięki za tak miłe przywitanie




Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


witam koleżankę
przygoda do fajna, więc warto zaczynać
my tez czasami nie wiemy co kupować więc nie martw się, dasz radę

Jaki ten świat mały Dopiero teraz zauważyłam, że odwiedzam Twój blog i czasami komentuję.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 16:50   #2954
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Miała któraś z Was ten krem?
http://iwos.pl/krem-na-noc/495-avalo...wal-cream.html
Wszystkie kremy mi się skończyły i szukam czegoś ciekawego. Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę z pękającymi naczynkami.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:10   #2955
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X


Witam się po dłuższej nieobecności...ciągle jeszcze wariacko pracuje, ale widać już światełko w tunelu...jeszcze tydzień...może dwa i powinno być już znacznie spokojniej...

dziękuję za propozycje zniżek na p&r

kusicie od wejścia....wszystkiego nie nadrobiłam, ale już zdążyły mi się spodobać wynalazki z comvita...kupiłabym coś
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 18:41   #2956
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46289701]
- niestety nie dotarłam jeszcze do TKM
Podobny sposób aplikacji mają kremy Skinatura, ale je wydobywa się z poziomu zero, więc jest to dużo wygodniejsze; ale wcale nie zniechęciło mnie do kupna maski- wręcz przeciwnie ; oby tylko była
[/QUOTE]

Maseczka jest fajna, sam fakt, że można ją kupić w takiej cenie już zachęca (cena przed promo to 240 zł i rzeczywiście na stronie Patyka kosztuje ona 60Euro). Mam nadzieję, że znajdziesz ją między półkami TKM. U mnie był jeszcze balsam do ciała, ale jakoś zapach mnie nie urzekł...
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 11:34   #2957
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

witam nowe kolezanki
gdzie kupujecie probki JMO? pamietam, ze ostatnio byla jakas wtopa z przeterminowanymi probkami, wiec chcialabym tego unikac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:10   #2958
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witam nowe kolezanki
gdzie kupujecie probki JMO? pamietam, ze ostatnio byla jakas wtopa z przeterminowanymi probkami, wiec chcialabym tego unikac
Naturnika
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 17:33   #2959
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Naturnika
No wlasnie nie maja tego co chce dostawa dopiero pod koniec maja to Ty w avku??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 21:15   #2960
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Niestety Clo znów atakuje na KWC, tym razem balsamem do ciała: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-901705 (to jedna z tych osób, które spamowały serum)

Polecam lekturę: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post46301200

Okazuje się, że firma otwarcie przyznaje się do uprawiania marketingu szeptanego i kryptoreklamy, jako głównej siły w dotarciu do klienta. No cóż, mają pecha, bo reklama na wizażu, jak wiemy- jest płatna

I jak napisała Noor, strzelają sobie w stopę.

Jak dla mnie bezczelność.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 23:45   #2961
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

https://www.bewellstaywell.com/ to amerykański sklep, w którym można kupić próbki fajnych marek: 100% pure, Devita, Aubrey itp., kolorówkę też mają. Koszt wysyłki około 20 $.
Do każdego zamówienia można wybrać 2 gratisy, powyżej 75 $ 3.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-05-05 o 23:53
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:50   #2962
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
https://www.bewellstaywell.com/ to amerykański sklep, w którym można kupić próbki fajnych marek: 100% pure, Devita, Aubrey itp., kolorówkę też mają. Koszt wysyłki około 20 $.
Do każdego zamówienia można wybrać 2 gratisy, powyżej 75 $ 3.
Też kiedyś obczajałam ten sklep wysyłka wtedy kosztowała 10$ ,chciałam zamówić próbki podkładów 100% Pure tylko doczytałam :
"Please note that sample pot may not cover entire face. It is for seeing texture, tone and feel."- czyli nie starczy nawet na pokrycie twarzy 1 raz można tylko zobaczyć kolor ,teksturę i jaki jest w dotyku.
Ceny w dolorach o wiele fajniejsze niż w Europie.Może u nas też zrobią akcje z próbkami podkładów
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:58   #2963
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety Clo znów atakuje na KWC, tym razem balsamem do ciała: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-901705 (to jedna z tych osób, które spamowały serum)

Polecam lekturę: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post46301200

Okazuje się, że firma otwarcie przyznaje się do uprawiania marketingu szeptanego i kryptoreklamy, jako głównej siły w dotarciu do klienta. No cóż, mają pecha, bo reklama na wizażu, jak wiemy- jest płatna

I jak napisała Noor, strzelają sobie w stopę.

Jak dla mnie bezczelność.

a mogło być tak pięknie...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:05   #2964
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
No faktycznie cenowo to koszmar, raczej sie nie zdecyduje. Zeby to jeszcze 30 ml bylo...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie; niezłe serum o bogatym składzie, ale lekkie ma Phenome http://www.phenome.pl/pl/main/produk...;serum/?pid=40, natomiast megapromocje zdarzają się tutaj, jak się kończą daty ważności, tak że warto obserwować http://minejo.home.pl/pl/p/LIVING-NATURE-Firming-Flax-SerumCream-Serum-Napinajace/195

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was ten krem?
http://iwos.pl/krem-na-noc/495-avalo...wal-cream.html
Wszystkie kremy mi się skończyły i szukam czegoś ciekawego. Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę z pękającymi naczynkami.
Niestety nie miałam; tego też nie, ale nieźle się zapowiada
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:34   #2965
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Chwalę się
Na pierwszym i drugim zdjęciu nowinki z http://plantsforbeauty.pl/
- odzywka nabłyszczająca 100% pure oraz miniaturki paszczowe i próbki kremów do ciała
- mydełko z marchewką, rokitnikiem i bursztynem uoga uoga i próbki ich minerałów

Trzecie i czwarte zdjęcie to mumio
A na ostatnim nowinki olejowe - sesa i łopianowy do włosów, czarnuszka dla męża do twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_8169.jpg (204,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_8192.jpg (117,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_8226.jpg (231,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_8227.jpg (210,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_8224.jpg (159,4 KB, 26 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:49   #2966
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę się
Na pierwszym i drugim zdjęciu nowinki z http://plantsforbeauty.pl/
- odzywka nabłyszczająca 100% pure oraz miniaturki paszczowe i próbki kremów do ciała
- mydełko z marchewką, rokitnikiem i bursztynem uoga uoga i próbki ich minerałów

Trzecie i czwarte zdjęcie to mumio
A na ostatnim nowinki olejowe - sesa i łopianowy do włosów, czarnuszka dla męża do twarzy.
A do czego i w jaki sposob bedziesz uzywala Mumio??
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:55   #2967
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
A do czego i w jaki sposob bedziesz uzywala Mumio??
do paszczy w formie toniku i do skóry głowy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:11   #2968
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę się
Na pierwszym i drugim zdjęciu nowinki z http://plantsforbeauty.pl/
- odzywka nabłyszczająca 100% pure oraz miniaturki paszczowe i próbki kremów do ciała
- mydełko z marchewką, rokitnikiem i bursztynem uoga uoga i próbki ich minerałów

Trzecie i czwarte zdjęcie to mumio
A na ostatnim nowinki olejowe - sesa i łopianowy do włosów, czarnuszka dla męża do twarzy.
Jak szybko- to chyba musi po znajomości być...
Mam ochotę coś kliknąć, nawet zrobiłam sobie już koszyk, ale nie mogę się zdecydować - 100% Pure mam już parę rzeczy, ale zasadzam się na primer i tą odżywkę właśnie, ale najbardziej nęci mnie ta nowa firma, zwłaszcza minerały, bo nic jeszcze od nich nie miałam
Kiedy testy??
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:45   #2969
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę się
Na pierwszym i drugim zdjęciu nowinki z http://plantsforbeauty.pl/
- odzywka nabłyszczająca 100% pure oraz miniaturki paszczowe i próbki kremów do ciała
- mydełko z marchewką, rokitnikiem i bursztynem uoga uoga i próbki ich minerałów

Trzecie i czwarte zdjęcie to mumio
A na ostatnim nowinki olejowe - sesa i łopianowy do włosów, czarnuszka dla męża do twarzy.
I po cholerę ja tu właziłam?? Uoga-Uoga kusi, ale miałam nadzieję, że do PL nie dotrze Chorobcia...a to Mumio to nie jest przypadkiem w tabletkach? Drogie to to?
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:49   #2970
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę się
Na pierwszym i drugim zdjęciu nowinki z http://plantsforbeauty.pl/
- odzywka nabłyszczająca 100% pure oraz miniaturki paszczowe i próbki kremów do ciała
- mydełko z marchewką, rokitnikiem i bursztynem uoga uoga i próbki ich minerałów

Trzecie i czwarte zdjęcie to mumio
A na ostatnim nowinki olejowe - sesa i łopianowy do włosów, czarnuszka dla męża do twarzy.

a myślałam, że będę pierwsza
też się chwalę co nabyłam w plantsforbeauty:
puder w kamieniu - najjaśniejszy odcień creme jest faktycznie jaśniutki, spróbowałam tylko na nadgarstku i kolorem wpasował się idealnie...wielka ulga...
plus ukochane myjadła 100% pure i mnóstwo próbeczek, za które bardzo dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140506_185728.jpg (123,4 KB, 54 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.