Pomoc w określeniu kształtu twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 17:45   #1
Madziarka1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22

pomocy :( nienawidze swojego wyglądu


moja samoocena sięga dna...
naprawdę nie wiem już co ze sobą zrobić, żadna fryzura mi nie pasuje (
żaden makijaż ( błagam pomocy mam ochotę płakać

tu moje zdjęcia:

http://images40.fotosik.pl/
1520/a78db39c30283d4bgen.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/
pelny/c37cf38494de8f82.html

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

pierwszy link zły tu jest dobry:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c30283d4b.html

drugi trzeba skopiować i wkleić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a78db39c30283d4b.jpg (53,6 KB, 1213 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-25 o 17:57 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika -regulamin
Madziarka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:01   #2
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez Madziarka1233 Pokaż wiadomość
moja samoocena sięga dna...
naprawdę nie wiem już co ze sobą zrobić, żadna fryzura mi nie pasuje (
żaden makijaż ( błagam pomocy mam ochotę płakać

tu moje zdjęcia:

http://images40.fotosik.pl/
1520/a78db39c30283d4bgen.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/
pelny/c37cf38494de8f82.html

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

pierwszy link zły tu jest dobry:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c30283d4b.html

drugi trzeba skopiować i wkleić
zwykle nie wchodzę na metamorfozy, weszłam zupełnie przypadkiem, ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie napisać

DZIEWCZYNO - masz PIĘKNĄ BUZIĘ! Jasną, promienną, piękny kolor oczu,i idealnie dobrany kolor włosów - czy to naturalny ? ?? Zapomniałam dodać, że masz cudowne i wydatne wargi!!! Zakochałam się normalnie

Jedyne czego mi brakuje na Twojej buźce to uśmiech! Uśmiechnij się proszę, bo wyglądasz na potwornie smutną, a uśmiech doda Ci to jeszcze więcej uroku

A co do ewentualnych :

WŁOSY:
Przede wszystkim napisz jakiej są długości, jak się układają, widzę, że sa raczej cienkie i proste? Jak napiszesz coś więcej, będzie można pomyśleć. Ale ja widzę Cię w dłuższych, równo i ładnie obciętych włosach, z przedziałkiem po boku albo takich lekko za brodę, również równo obciętych, z ewentualną grzywką.

Nie umiem robić symulacji, ale na pewno zaraz jakaś Wizażanka Ci coś skombinuje

MAKIJAŻ:

Moim zdaniem potrzebujesz jedynie minimum. Postawiłabym na podkręcający tusz do rzęs, żeby otworzyć oko. Stanowcze NIE dla wszelkich kredek, eylinerów - masz podobne oczy do moich - nie masz dużego pola do manewru na powiece, a użycie eylinera/kredki da wrażenie przyklapniętego, zmęczonego oka.

Oprócz teggo jakiś podkład wyrównujący koloryt skóry + korektor na pryszcze na czole + oczywiście pozbycie się ich odpowiednimi mazidłami

Delikatny bronzer/łososiowy róż na policzki i pomadka do ust.

Jesteś naprawdę piękną dziewczyną uśmiechnij się tylko, prooooszę
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:16   #3
Madziarka1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

o matko ale mnie podniosłaś na duchu dziękuję.

a no i zapomniałam dodać że na zdjęciach jestem bez makijażu, na codzień podkład, korektor, tusz, biała kredka pod oczy i sporadycznie puder.

włosy jak wyprostuje są tak do połowy biustu
na zdjęciu po nieudanej próbie stworzenia fal. koncówki mam cienkie, bo baardzo dużo cieniowałam, ale u góry są gęste do tego stopnia że farbując całe włosy potrzebuję 3 opakowań.mam problem z układaniem ich, marzą mi się ładne fale, ale już próbowałam tyylu rzeczy i przez strasznie wystrzępione koncówki fale są okropne...a zaś prostować też znów nie chcę bo a) znudzily mi się proste b) nie chce niszczyć włosów, jak pójdę spać z mokrymi i rano rozczesze to układają się nawet nawet.
nie wiem też co zrobić z grzywką, żaden przedziałek mi nie pasuje, grzywka na bok raczej też...wszystko przez te policzki masakra
Madziarka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:17   #4
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

metice napisała wszystko co mi przyszło na myśl!!

Twoje kompleksy są w Twojej głowie, na prawdę jesteś śliczną dziewczyną, brakuje jedynie uśmiechu. Uwierz w to

Myślę, że odrobina kosmetyków dodałaby Ci pewności siebie.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:25   #5
Madziarka1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

dziękuję, musze jakoś zacząć akceptować siebie...

a jaką fryzure byście mi poleciły do tych policzków? nienawidzę ich :< szczególnie przy moich problematycznych włosach
Madziarka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:38   #6
Mrs Rainy
Przyczajenie
 
Avatar Mrs Rainy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 13
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Jak czytam takie tytuły wątków, to aż ciarki przechodzą po plecach! Zdecydowałam się coś tutaj skrobnąć, bo to aż nieprzyzwoite, żeby taka młoda i naturalna dziewczyna, jak ty miała jakiekolwiek kompleksy! W zasadzie poprzedniczki napisały ci już wszystko, co ja chcę ubrać w słowa, ale wierzę, że im więcej ludzi napisze ci, że jesteś piękna, tym więcej odnajdziesz wiary w siebie i we własne możliwości. Bo takie głupie stwierdzenia, że ktoś jest brzydki i nienawidzi swojego wyglądu naprawdę mogą człowieka wpędzić w depresję. Tyle że ty naprawdę nie masz powodów, aby uważać się za nieładną! Nie wiem, ile masz lat, ale wyglądasz mi na szesnastolatkę i jedyne, co przeszkadza mi w twoim wyglądzie to... brak uśmiechu! Masz natychmiast zrobić jakieś zdjęcie ze słodkim uśmieszkiem rodem z n-k, bo ta mina po prostu sprawia, że przypominasz niezadowoloną z życia, ponurą istotę. Rozchmurz się, nie masz nad czym ubolewać, uśmiech sprawia, że czujemy się i jesteśmy ładniejsze! Popracuj nad tym przed lustrem, uśmiech nie tylko doda ci uroku, co pewności siebie. Staraj się uśmiechać w każdej możliwej sytuacji, będziesz wtedy wydawała się ludziom optymistyczna i godna poznania. Już teraz widać, że jesteś sympatyczną osóbką, a co dopiero, gdy się uśmiechniesz!

A teraz uważaj, bo zaczną się pochlebstwa: masz niesamowicie zmysłowe usta, które - choć jestem kobietą - kuszą. Wiesz, ile dziewczyn chciałoby mieć tak pełne wargi?! Ludzie wstrzykują sobie botoks, powiększają usta na wszelkie możliwe sposoby, a ty masz takie z natury, wow! Aby je podkreślić używaj naturalnych błyszczyków o delikatnych kolorach, dodadzą ci dziewczęcości i ożywią wizerunek. Chciałabym cię kiedyś zobaczyć w krwistoczerwonej szmince, to byłby zabójczy widok! Poza tym urocze pieprzyki na szyi i dekolcie (tak, zauważam takie drobiazgi), zadbana skóra o bardzo ładnym kolorycie i śliczne, bursztynowe oczęta. Czy kolor włosów masz naturalnie miedziany czy farbowałaś? Tak czy siak idealnie dopasowany do tęczówek - podobnie jak brwi, super łuk! Wiem, że wychwaliłam ci wszystko, co możliwe, ale co tu się oszukiwać; jesteś wyjątkowa i nigdy w to nie wątp. Nie idealna, bo tacy ludzie nie istnieją, ale mam nadzieję, że nie powiesz już więcej, że nienawidzisz własnego odbicia. Ja dużo bym oddała, aby być w twojej skórze, uwierz. Każdego dnia stawaj przed lustrem i mów: "Jestem piękna", bo to prawda. Wyślij nam zdjęcie w rozpuszczonych, naturalnych włosach (nie prostowanych), a zamieszczę jakieś drobne rady, ponieważ na razie zachwycam się twoją urodą i zachodzę w głowę, jak to możliwe, żeby taka dziewczyna, jak ty miała kompleksy. Wstydź się!

Pozdrawiam ciepło.
__________________
Chciałabym być łzą
urodzić się w kąciku Twego oka
spłynąć po policzku
i umrzeć na Twych ustach.
Mrs Rainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:44   #7
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez Madziarka1233 Pokaż wiadomość
o matko ale mnie podniosłaś na duchu dziękuję.

a no i zapomniałam dodać że na zdjęciach jestem bez makijażu, na codzień podkład, korektor, tusz, biała kredka pod oczy i sporadycznie puder.

włosy jak wyprostuje są tak do połowy biustu
na zdjęciu po nieudanej próbie stworzenia fal. koncówki mam cienkie, bo baardzo dużo cieniowałam, ale u góry są gęste do tego stopnia że farbując całe włosy potrzebuję 3 opakowań.mam problem z układaniem ich, marzą mi się ładne fale, ale już próbowałam tyylu rzeczy i przez strasznie wystrzępione koncówki fale są okropne...a zaś prostować też znów nie chcę bo a) znudzily mi się proste b) nie chce niszczyć włosów, jak pójdę spać z mokrymi i rano rozczesze to układają się nawet nawet.
nie wiem też co zrobić z grzywką, żaden przedziałek mi nie pasuje, grzywka na bok raczej też...wszystko przez te policzki masakra
rany boskie, jakie policzki? Kochana, masz NORMALNE policzki jeżeli sugerujesz, że masz "PUĆKI", to przyjrzyj się twarzom Grycanek I tak jak pisałam - róż/bronzer pozwoli Ci ładnie wymodelować twarz
Co do układania włosów - wrzuć zdjęcie w rozpuszczonych + zdjęcie w makijażu jaki robisz na co dzień - ciężko wyrokować o przedziałkach, jak nie widać włosków w całej okazałości

Co do pielęgnacji: ja bym przede wszystkim wyrównała włosy do jednego poziomu - jeżeli są bardzo postrzępione przez cieniowanie- ale znowu - wrzuć najpierw zdjęcie z przodu i z tyłu
Dalej - odstaw prostownice ale to już wiesz i zacznij jakąś kurację odbudowującą włosy - ja ze swojej strony polecam olejowanie, którego fanką stałam się niedawno, a w przeciągu tygodnia włosy zaczęły wyglądać milion razy lepiej. Jest cały wątek o olejowaniu na wizażu Jak chcesz postawić na skręt , to proponuję wejść również na forum dla zakręconych, jest tam mnóstwo informacji o produktach i opisy pielęgnacji

i nie załamuj się, bo jest naprawdę SUPER



Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
metice napisała wszystko co mi przyszło na myśl!!

Twoje kompleksy są w Twojej głowie, na prawdę jesteś śliczną dziewczyną, brakuje jedynie uśmiechu. Uwierz w to

Myślę, że odrobina kosmetyków dodałaby Ci pewności siebie.
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 19:10   #8
Madziarka1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

w codziennym makijażu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5c09ef27.html#

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...734660533.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9d387d6eb.html

chyba nie ma zbytniej różnicy czy bez czy z makijażem, martwią mnie jeszcze te oczy, takie kompletnie nie wyraziste.
Madziarka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:44   #9
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez Madziarka1233 Pokaż wiadomość
w codziennym makijażu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5c09ef27.html#

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...734660533.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9d387d6eb.html

chyba nie ma zbytniej różnicy czy bez czy z makijażem, martwią mnie jeszcze te oczy, takie kompletnie nie wyraziste.
Nie ma zbytniej różnicy i nie ma się co dziwić, bo nie ma czego zakrywać tapetą

Co do oczu - moim zdaniem powinnaś zainwestować w jakiś dobry tusz pogrubiająco-podkręcający, koniecznie w kolorze ciemnego brązu. Albo nakładać więcej warstw tego, co masz w tym momencie Nie chciałabym Ci niczego polecać, bo nie wiem jaki przedział cenowy Cię interesuje? Ja sama używam Diorshow Iconic i jestem bardzo bardzo zadowolona z efektów, pasował mi też Clinique - taki z małą szczoteczką - on jest tańszy bo kosztuje chyba 90zł. Niestety z tuszów drogeryjnych nie mam żadnych typów, bo nigdy nie używałam

Co do policzków raz jeszcze - bronzer do wymodelowania - koniecznie - i nie będziesz miała się do czego przyczepić

co do włosów - nie będę czarować w programach graficznych, bo nie umiem, ale IMHO naprawdę - jedyne czego teraz potrzebujesz to wyprowadzenie ich do równej długości.
To co się rzuca w oczy to dwie rzeczy:
1.grzywka - który wygląda jakby zupełnie nie pasowała to reszty włosów

2."warstwowość" - faktycznie do ucha włosów masz dużo, a później jest ich coraz mniej - wydaje mi się, że to może także uwydatniać Twoje policzki - włosy się załamują akurat na ich wysokości - mam nadzieję, że dobrze się wyrażam.

I teraz tak - miałam bardzo podobną fryzurę dwa lata temu skutek fatalnego ścięcia przez totalnie niekompetentną fryzjerkę. Górna warstwa była krótsza, ergo gęstsza, dolna - pióra. Poszłam do mojego zaufanego fryzjera, który ściął mi 10 cm z długości, a grzywkę ściął "po skosie" - w tym sensie, żeby tworzyła jedną linię z resztą włosów. Chodzi mi o takie płynne przejście z długości - szukam zdjęć, żeby Ci pokazać, ale nie mogę niczego znaleźć. może sobie zrobię bokiem fotę i wrzucem później


Tak więc jak dla mnie powinnaś włoski obciąć, zrobić to przejście z grzywki do długości z boków i z tyłu - żeby grzywka wyglądała jak integralna część włosów. Podciąć je jak najwięcej się zdecydujesz - żeby je wyrównać . Myślę, że przy twojej długości 7-10cm będzie okej.
+ Koniecznie zajrzyj do ZAKRĘCONYCH i na wątek odżywkowo-olejowy

Aha - przedziałek robiłabym na wysokości środka oka
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:40   #10
Madziarka1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

zetne włosy tak trochę za ramiona, ale to przed wakacjami.
boję się, już sie przyzwyczaiłam do takiej długości no ale nic.

jakbyś miała zdjęcie tej grzywki stopniowo przechodzącej w reszte włosów, to błagam wstaw

boję się strasznie że włosy po ścięciu nie będą mi sie układać i znów wrócę do prostowania, co wtedy nie będzie miało sensu

a i jeszcze jedno- zamiast bronzera mogę użyć różu do policzków (-policzek? xd) jaki kolor mi proponujesz?
a no i co do kosmetyków to szaleć za bardzo nie mogę bo moja "nastoletnia pensja" nie wystarczy ;>

jakby ktoś miał jeszcze jakieś rady to piszcie
Madziarka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:06   #11
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez Madziarka1233 Pokaż wiadomość
zetne włosy tak trochę za ramiona, ale to przed wakacjami.
boję się, już sie przyzwyczaiłam do takiej długości no ale nic.

jakbyś miała zdjęcie tej grzywki stopniowo przechodzącej w reszte włosów, to błagam wstaw

boję się strasznie że włosy po ścięciu nie będą mi sie układać i znów wrócę do prostowania, co wtedy nie będzie miało sensu

a i jeszcze jedno- zamiast bronzera mogę użyć różu do policzków (-policzek? xd) jaki kolor mi proponujesz?
a no i co do kosmetyków to szaleć za bardzo nie mogę bo moja "nastoletnia pensja" nie wystarczy ;>

jakby ktoś miał jeszcze jakieś rady to piszcie
Kochana - ścinaj jak najszybciej! Porozdwajane końcówki mają to do siebie, że zaczynają się rozdwajać coraz bardziej ku górze - w związku z czym jeżeli poczekasz jeszcze dwa miesiące, to będziesz musiała ściąć jeszcze więcej niż musisz w tej chwili.

Jeżeli zaczniesz dbać o włosy - jestem pewna, że nie wrócisz do prostownicy. Rozumiem, ze jesteś ograniczona finansowo, ale jest cała masa kosmetyków o dobrych składach, które są dodatkowo bardzo wydajne - przykład - Maska Kallos latte - za 1litr cena bodajże 11zł. Odżywki Joanny - około 4zł. Olej alterry - około 12zł w promocji. Olej rycynowy w aptece - 3-4zł. Na początek może być zwykła oliwa z oliwek na długość Naprawdę poczytaj na forum dla zakręconych - pokaż dziewczynom swoje zdjęcia - zaproponują Ci pewnie jakąś kurację - ani się obejrzysz a będziesz miała lśniące loczki.
I pamiętaj, że da się dbać o włosy będąc oszczędnym i skutecznym zarazem

Co do różu do policzków zamiast bronzera - to myślę, że jak najbardziej tak. Nie wiem jaką firmę Ci polecić, bo ja sama używam tylko rozświetlacza +ciutkę bronzera. Myślę, że nadałyby się kolory brzoskwiniowe - ale takie ciemniejsze, coś podchodzące pod złoto...
hmm może zaryzykuj z bronzerem - wydaje mi się, że idealnie by wpsółgrał z Twoimi włosami i oczkami bronzer Bourjois . Tutaj masz linka do KWC ---> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ng-powder.html
Nie robi solary na twarzy, ale fajnie delikatnie modeluje buźkę. Podejdź sobie do rosmanna i wypróbuj na buźce najlepiej.
Pamiętaj tylko, żeby unikać różowych róży!!! Brzoskwinie, oranże, złamane łososie, jak najbardziej

Włosy postaram się wrzucić - nie wiem tylko czy się dzisiaj uda, bo mój jedyny fotograf przyssał się do gitary i nie chce jej puścić
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 21:33   #12
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Przypominasz mi bardzo Jennette mccurdy

Moze warto pomyslec o blondzie? Oczywiscie ten kolor co masz teraz tez jest ladny.
Dlugie wlosy i skosna grzywka, calkiem ladnie bys wygladała.
Oczywiscie rozumiem z tego co czytalam, ze narazie lepiej sciac, proponowalabym w tym wypadku skrocenie do polowy szyi tak by nie dotykaly ramion i tez grzywka na bok

Pare roznych propozycji ktore najbardziej pasowaly, na prawde z wielu ktore probowalam dopasowac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mks.jpg (21,3 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mks2.jpg (23,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mks3.jpg (24,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mks4.jpg (23,1 KB, 97 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:53   #13
antygonglowa
Raczkowanie
 
Avatar antygonglowa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Włosy na chłopaka! Zdecydowanie! Masz odmienną i wyjątkową urodę.
Każda długa fryzura będzie robiła z Ciebei szarą myszkę.

na chłopa i już! A makijaż jak jakiś znajdę to tu załączę, o.
antygonglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 00:26   #14
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Na makijażu nie skupiałam się ale zrobiłam kilka symulacji fryzurek. Może jakaś ci wpadnie w oko
Nie sugeruj się kolorami tylko cieciem. Starałam się uwzględnić twoją fakturę włosa i łatwość w ewentualnym jej ułożeniu.

Buziaki, Mag
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (25,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (27,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (23,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (26,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (27,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (26,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (21,9 KB, 49 załadowań)
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 06:52   #15
fonfona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

masz bardzo ładne usta!!! zazdroszczę

podkreśl brwi bo w stosunku do włosów są za jasne, jak je pokreślisz trochę kredką lub cieniem to buzia nabierze wyrazu.

masz lekko opadające powieki ( jak ja) dlatego musisz mocno pokręcić i wydłużyć rzęsy. Cienie nakładaj przy otwartym oku, perłowy cień tylko na ruchoma część powieki, ciemniejszy nad załamaniem przy otwartym oku. Przy takich oczkach można pozwolić sobie na mocny makijaż.

kreska tylko cieniutka aby zagęścić rzęsy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5d443034002a9eeb4d5c60f6.jpg (19,1 KB, 55 załadowań)
fonfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:39   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Masz coś z Michelle Rodriguez (która jest moim zdaniem kobietą idealną). http://mobini.pl/upload/files/129/52...driguez_j6.JPG
Koniecznie podkreślaj usta i naucz się rysować krechę unoszącą kąciki oczu. Z makijażem wyglądasz ślicznie, świeżo i dziewczęco. Nie pisz więcej głupot
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 14:39   #17
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Myśle że pasowałoby Ci gdybyś ścięła przed ramiona, czy do linii brody na równo
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 15:12   #18
Bohemienne
Raczkowanie
 
Avatar Bohemienne
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dijon
Wiadomości: 188
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Magnolia_83 zrobiła super symulacje, i osobiście bardzo byś mi się podobała w krótkich włosach - czyli jak dziewczyny już powiedziały na chłopaka, zwłaszcza https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1335396381
Poza tym super kolor oczu, piękne usta tylko brak uśmiechu powoduje że tak Ci sie te Twoje policzki nie podobają - wtedy powstaje taka zmarszczka która optycznie je powieksza, wiec SMILE
__________________
Keep smiling it doesn't cost anything!

Sacre Francais!


I WANNA MORE SPORT!!!
Bohemienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 14:41   #19
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

mnie sie strasznie podoba drugie zdj, ktore wstawila Magnolia..
no poprostu super bys tak wygladala
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 20:54   #20
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Nie nie i jeszcze raz nie dla blondu dla Twojej urody - jesteś pięknym jesiennym typem, pasują Ci rudości jak mało komu! Po pierwsze kup sobie jakąś fajną szminkę. Coś z lekką ceglastością, jeśli chcesz "mocnego" akcentu, to możesz sobie pozwolić na przykład na MAC Chili.
Po drugie, warto zainwestować w brązową kredkę do brwi. Makijaż oczu pomoże jeśli będzie "przeciwstawiał" się opadającemu kącikowi oczu.
Co do włosów - szoruj na forum dla zakręconych.

Jesteś ładna i niczego Ci nie brakuje ))))))) Uszy do góry!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 12:42   #21
Madziarka1233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

dziękuję bardzo za porady

i jeszze jedno, co myślicie o doklejeniu sobie rzęs? raczej kępki, niż "całe"
Madziarka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 21:09   #22
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

rzęsy na pewno otworzylyby Ci oczy, ja bylabym na tak.. ale tak na codzien? Dla mnie byloby to dosc uciążliwe ..
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 18:03   #23
blondiWczerwonych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 63
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez Madziarka1233 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za porady

i jeszze jedno, co myślicie o doklejeniu sobie rzęs? raczej kępki, niż "całe"
osobiście i z własnego doswiadczenia poleciłabym całe chyba ze pojdziesz do kosmetyczki to ona zrobi ci na dłużej jakies 3 tyg pojzniej trzeba isc na uzupełnienie a po metamorfozie sie pokaż bo jestem ciekawa i 3 mam kciuki za efekty
blondiWczerwonych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 16:46   #24
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Wszystko zostało juz powiedziane. Dołączam sie do wypowiedzi dziewczyn ze jestes piękna. Od siebie dodam jedynie to ze największym twoim problem jest akceptacja siebie i nad tym radzę popracowac. Pewność siebie sprawi ze spojrzysz na siebie zupełnie inaczej. Glowa do gory
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:51   #25
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

ja bym raczej zaczela od usmiechu, tego najbardziej brakuje na zalaczonym zdjeciu
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 00:03   #26
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Uwierz mi, że nigdy się nie wypowiadam na metamorfozach, ale teraz muszę - jesteś naprawdę śliczna! No błagam Cię, naprawdę nie masz się czego wstydzić. Według mnie również powinnaś ściąć włosy króciutko .
I proszę Cię - uśmiechaj się!
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 10:49   #27
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Muszę to napisać : Masz piękne migdałowe oczy !
I przede wszystkim uśmiechnij się
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 12:05   #28
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Przede wszystkim więcej pewności siebie i uśmiechu!
Masz bardzo ładne, pełne usta, nie wahaj się ich podkreślać, to jest twój ogromny atut.
Jeśli chodzi o oczy to musze powiedzieć że masz bardzo podobny kształt powieki do Megi http://www.youtube.com/watch?v=gbQ-u...D44C6F8BE102B2
Podpatrz jak ona koryguje ich kształt, w jaki sposób się maluje itd
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 13:17   #29
Diamond13143
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 811
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Jestes bardzo ładna ! Polecam troche dobrego pudry który zakryje drobne krostki , tusz do rzęs i szminkę w ładnym kolorze która uwydatni usta ! Do tego masz śliczne włosy wiec możesz je rozpuscic Uśmiech i będzie super !
Diamond13143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 20:44   #30
jadziad525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 52
Dot.: pomocy :( nienawidze swojego wyglądu

Zrób sobie grzywkę. A co do makijażu to bezbarwny błyszczyk, tusz do rzęs i róz do policzków i bedziesz super wyglądac!

Klikaj do mnie
__________________
"W życiu nie ma game over, jest tylko next level"
jadziad525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.