Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-10, 21:20   #1951
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ja kika nie znam. Tzn bylam tam kilka razy, zdecydowanie bardziej orientuje sie w pepco ale to wszyatko kwestia bywania poprostu

Mala, powodzenia! I podpytaj sie moze o te robale w pełni, moze cos podpowiedza?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Dziękuje
Zobaczymy jaki lekarz bedzie i czy bedzie możliwość zapytania,bo te wizyty raczej skupiają sie na cukrzycy przede wszystkim,jeśli chodzi o inne dolegliwości to nie sa chetni do udzielania informacji-mimo że padiatrzy. Ale fajnie że pomyślałaś- kochana jesteś

Ja w pepco szalałam zanim O. sie urodził i później jakiś czas jeszcze ale wtedy jakość była marna-teraz podobno sie coś zmieniło w tym kierunku ale nie kupowałam już nic od tamtego czasu więc nie wiem.
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 21:22   #1952
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
My kiedyś żyliśmy bez prądu tydzień Wiesz jakie wtedy były nudy?


Kik ma fajne rzeczy, ja lubie dla siebie jak i dla Oskara tam kupować. Wole bardziej niż pepco.

Jutro Gdańsk-kuźwa mamy na 15 a ja już wiem że(jestem już spóźniona:cojest i tak będę wszystko robić w biegu, jak zwykle na wariata Nie lubie wyjazdów, żadnych
No co Ty, ja lubie ten stresik

Widze, ze piszecie o rowerkach.
Na palcach jednej reki moge policzyc ile razy Kuba na nim jezdzil, nie wspominajac juz o jezdzie bez bocznych kolek jakos sie nie garnie.

Za to na hulajnodze smiga zawodowo (ma trojkołową, skreca balansem ciala).

Nie ma mnie, bo cos sie w tygodniu ogarnac nie moge.
A pogooda w weekend mocno rozpieszcza i korzystamy ile sie da
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 05:19   #1953
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

My po dentyście , nie było nawet źle. Troszkę płaczu ale ogólnie dała radę. Jeszcze dwa ząbki mamy do zrobienia. Ogólnie to nawet nie próchnica. I na razie nie kazała absolutnie podcinać wędzidełka.
Co do robaków to coraz bardziej się zastanawiam czy profilaktycznie nie odrobaczyć jednak Oliwki. Jakie macie doświadczenia ?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 08:36   #1954
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

A to nie jest tak, ze najpierw musi wyksztalcic sie zmysl rownowagi, stawy wzmocnic? Wcale mnie nie dziwi, ze bez tego dzieci sie nie garna.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 08:41   #1955
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
My po dentyście , nie było nawet źle. Troszkę płaczu ale ogólnie dała radę. Jeszcze dwa ząbki mamy do zrobienia. Ogólnie to nawet nie próchnica. I na razie nie kazała absolutnie podcinać wędzidełka.
Co do robaków to coraz bardziej się zastanawiam czy profilaktycznie nie odrobaczyć jednak Oliwki. Jakie macie doświadczenia ?
Teraz Prynathelum jest bez recepty to możesz tym odrobaczyć profilaktycznie.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 09:42   #1956
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Siema w ten piękny dzień miałam wczoraj wolne, nasadzilismy kilkanascie dzrewek owocowych i robię sobie pomału sad za domem

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;82812801]Gojka, A. nie umiala, miała 6l. 3mce jak załapała.

Ja miałam 11 lat ;D
8letnia córka znajomej niby sie nauczyła, ale nie jeździ bo nie lubi.[/QUOTE]
czyli młody ma czsasu a czasu
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;82840966]Ja kikowe bardzo lubię te koszulki po 8zł jednobarwne, bawełniane. Rewelacja![/QUOTE]to te z napisem Kiki&Koko? Bo jesli tak to mi mama je przywozi z niemieckiego kika, w ogóle super bluzki stamtąd są, nie do zajechania, a aplikacji po pierdyliardzie plam bez zmian

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
My kiedyś żyliśmy bez prądu tydzień Wiesz jakie wtedy były nudy?


Kik ma fajne rzeczy, ja lubie dla siebie jak i dla Oskara tam kupować. Wole bardziej niż pepco.

Jutro Gdańsk-kuźwa mamy na 15 a ja już wiem że(jestem już spóźniona:cojest i tak będę wszystko robić w biegu, jak zwykle na wariata Nie lubie wyjazdów, żadnych
Wiesz ile później dzieci było?

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
No co Ty, ja lubie ten stresik

Widze, ze piszecie o rowerkach.
Na palcach jednej reki moge policzyc ile razy Kuba na nim jezdzil, nie wspominajac juz o jezdzie bez bocznych kolek jakos sie nie garnie.

Za to na hulajnodze smiga zawodowo (ma trojkołową, skreca balansem ciala).

Nie ma mnie, bo cos sie w tygodniu ogarnac nie moge.
A pogooda w weekend mocno rozpieszcza i korzystamy ile sie da
Bartuś dał dzisiaj kasę ze skarbonki, zeby mu kupic zieloną, bo zobaczył gazetkę biedronkowska

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
My po dentyście , nie było nawet źle. Troszkę płaczu ale ogólnie dała radę. Jeszcze dwa ząbki mamy do zrobienia. Ogólnie to nawet nie próchnica. I na razie nie kazała absolutnie podcinać wędzidełka.
Co do robaków to coraz bardziej się zastanawiam czy profilaktycznie nie odrobaczyć jednak Oliwki. Jakie macie doświadczenia ?
My robilismy 4 ząbki, w kazdym jakas dziurka, mniejsza lub większa, dentysta co tydzień, po trochu, zeby sie nie zraził. Juz mamy na git zaleczone, odważne te nasze dzieciaczki


PSTRYNIU, czytałam gdzies na grupie, że teraz w pepco bywają ciuchy z takieej np zary, tylko przeszyte metki, to co nie sprzedało sie za kilkadziesiąt złotych w sklepie firmowym jest skupowane, idzie w pepco z opoznieniem 3/4 taniej ja kupuję od czasu do czasu, ale żeby namiętnie to nie ostatnio kupiłam Bartusiowi i sobie wiosenne kurteczki po 40 zł
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 10:22   #1957
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Sylwietta - o widzisz, czyli ubieram mlodego tak jakby w zarze?

Meneq - nie wiem jak stawy u kuby ale np na rowerze biegowym to smigal zawodowo jeszcze czasem lubi sobie pojezdzic tylkp troche ma niewygodnie bo kolanami obija sobie czolo

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 11:00   #1958
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Sylwietta - o widzisz, czyli ubieram mlodego tak jakby w zarze?

Meneq - nie wiem jak stawy u kuby ale np na rowerze biegowym to smigal zawodowo jeszcze czasem lubi sobie pojezdzic tylkp troche ma niewygodnie bo kolanami obija sobie czolo

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Yae tez miala takiego kolege, co biegowki nie chcial na rower zamienic. Az zobaczyl, ze inne dzieci jezdza i sam zechcial.
Yae wczoraj zaczela przedszkole, jest teraz w najstarszej grupie. Trafila znow na bardzo fajna nauczycielke. Tylko na razie jest dziwnie, bo jeden chlopiec nie wrocil po feriach - udlawil sie. Nie macie pojecia, jaki szok wczoraj przezylam, kiedy wczoraj z ust Yae uslyszalam, ze jej kolega umarl...
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:06   #1959
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;82840966]Ja kikowe bardzo lubię te koszulki po 8zł jednobarwne, bawełniane. Rewelacja![/QUOTE]

Fajne są. Ja dla siebie teraz nakupowalam basicow po 9.99 i 14.99. Super są. Nic się z nimi nie dzieje. Piórem i są jak nowe. Szkoda tylko że kolorem się jedynie różnią..

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
My kiedyś żyliśmy bez prądu tydzień Wiesz jakie wtedy były nudy?


Kik ma fajne rzeczy, ja lubie dla siebie jak i dla Oskara tam kupować. Wole bardziej niż pepco.

Jutro Gdańsk-kuźwa mamy na 15 a ja już wiem że(jestem już spóźniona:cojest i tak będę wszystko robić w biegu, jak zwykle na wariata Nie lubie wyjazdów, żadnych
Też mi się wydaje że są lepsze niż pepco we. Do pepco nie chodzę, wogle nie chodzę po sklepach jak coś mi trzeba to najpierw u siebie patrze

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
No co Ty, ja lubie ten stresik

Widze, ze piszecie o rowerkach.
Na palcach jednej reki moge policzyc ile razy Kuba na nim jezdzil, nie wspominajac juz o jezdzie bez bocznych kolek jakos sie nie garnie.

Za to na hulajnodze smiga zawodowo (ma trojkołową, skreca balansem ciala).

Nie ma mnie, bo cos sie w tygodniu ogarnac nie moge.
A pogooda w weekend mocno rozpieszcza i korzystamy ile sie da
Ja to całe życie spóźniona.. Nie umiem tego zmienic

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
My po dentyście , nie było nawet źle. Troszkę płaczu ale ogólnie dała radę. Jeszcze dwa ząbki mamy do zrobienia. Ogólnie to nawet nie próchnica. I na razie nie kazała absolutnie podcinać wędzidełka.
Co do robaków to coraz bardziej się zastanawiam czy profilaktycznie nie odrobaczyć jednak Oliwki. Jakie macie doświadczenia ?
Ja nas odrobaczam systematycznie. Na sama myśl, że coś tam we mnie może być jest mi niedobrze..

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Siema w ten piękny dzień miałam wczoraj wolne, nasadzilismy kilkanascie dzrewek owocowych i robię sobie pomału sad za domem


czyli młody ma czsasu a czasu
to te z napisem Kiki&Koko? Bo jesli tak to mi mama je przywozi z niemieckiego kika, w ogóle super bluzki stamtąd są, nie do zajechania, a aplikacji po pierdyliardzie plam bez zmian

Wiesz ile później dzieci było?

Bartuś dał dzisiaj kasę ze skarbonki, zeby mu kupic zieloną, bo zobaczył gazetkę biedronkowska


My robilismy 4 ząbki, w kazdym jakas dziurka, mniejsza lub większa, dentysta co tydzień, po trochu, zeby sie nie zraził. Juz mamy na git zaleczone, odważne te nasze dzieciaczki


PSTRYNIU, czytałam gdzies na grupie, że teraz w pepco bywają ciuchy z takieej np zary, tylko przeszyte metki, to co nie sprzedało sie za kilkadziesiąt złotych w sklepie firmowym jest skupowane, idzie w pepco z opoznieniem 3/4 taniej ja kupuję od czasu do czasu, ale żeby namiętnie to nie ostatnio kupiłam Bartusiowi i sobie wiosenne kurteczki po 40 zł
Tak kiki&koko to seria dla młodszych dzieci. Dla starszych zaczyna sie na Y, ale tej nazwy nie pamiętam.. U nas teraz fajnie, bo czy kupię 122 dla młodszych dzieci czy 128 dla starszych wszystko jest dobre także mogę poszalec

Dzis kupiłam jej gazetkowego t-shirt z cekinowym kotem i szorty.. Bo mi dziecko że wszystkiego wyrosło.. Wczoraj 5 par krótkich spodenek wcisnąć na siebie nie mogła a bardzo chciała iść w rajstopkach u spodenkach.. Poszła w spodnicy

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Yae tez miala takiego kolege, co biegowki nie chcial na rower zamienic. Az zobaczyl, ze inne dzieci jezdza i sam zechcial.
Yae wczoraj zaczela przedszkole, jest teraz w najstarszej grupie. Trafila znow na bardzo fajna nauczycielke. Tylko na razie jest dziwnie, bo jeden chlopiec nie wrocil po feriach - udlawil sie. Nie macie pojecia, jaki szok wczoraj przezylam, kiedy wczoraj z ust Yae uslyszalam, ze jej kolega umarl...
O Boże.. Biedny chłopiec i jego rodzina. Straszne to.. I biedne dzieciaczki, przeżywają pewnie brak kolegi

Trzymajcie kciuki zaraz mam wizytę. Już ostatnia. Mam nadzieję, że zęby będą ładne

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 12:36   #1960
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Meneq - o Boze!
Gojka - powodzenia!
Sylwietta - o wlasnie, i my musimy dokupic drzewek owocowych. Na 12 jedno nie przezylo a 3 cos wpiertolilo

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 15:32   #1961
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Gdybym miala corke to jak bumcykcyk - musialabym zmienic nazwisko na Provident

Mi sie marzy pepco u nas na wiosce ehhh
Ja sie dziwie, ze oni nie otwieraja nowych sklepow w takich mniejszych miejscowościach. Przecie to bylby szal na dzielni! A jakie obroty by byly!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Dużo też zależy od towaru, ja mam w najbliższym mieście i bez szaleństw, strasznie przebrane rzeczy są. Za to w Nowym Sączu czy Tarnowie to już inna bajka, ale to już ciutkę dalej.
Kika też otworzyli pół roku temu, byłam tylko trzy razy, ale wybór jest duży i fajne rzeczy I jakość jest ok.
Ale najbardziej lubię kupować w textil markecie
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 18:58   #1962
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Dużo też zależy od towaru, ja mam w najbliższym mieście i bez szaleństw, strasznie przebrane rzeczy są. Za to w Nowym Sączu czy Tarnowie to już inna bajka, ale to już ciutkę dalej.
Kika też otworzyli pół roku temu, byłam tylko trzy razy, ale wybór jest duży i fajne rzeczy I jakość jest ok.
Ale najbardziej lubię kupować w textil markecie
Oo w Textil też są fajne rzeczy

Wyrwałam dziś 3cia i ostatnia 8ke. I powiem Wam, że gdyby ta była pierwsza to chyba bym więcej nie poszla ale przeżyłam, jestem cała choć z bardzo obolałe szczęka.. Najważniejsze że mam to za soba
Korony też założone. Narazie tymczasowo. Jeśli będą ok to w poniedziałek już na stałe mi założy, jeśli nie to poprawki. Ale chyba są ok wyglądają jak naturalne. Odcień idealnie dobrany, kształt też. Czuję jakbym miała swoje żeby a nie sztuczne

Widziałam dziś żonę mojej pierwszej prawdziwej miłości. Z brzuszkiem takim 3-4miesieczym i smutno mi się jakoś zrobiło.. Rozstalismy się jakieś 12 lat temu, ja od 10 lat jestem z moim mężem, sama mam dziecko. Wiem, że to już przeszłość. Nie wróci.. Zresztą on chciał wrócić, ja nie chcialam. Nie mamy kontaktu a jednak jakos tak na sercu ciężko.. Cieszę się, że jest szczęśliwy, że też sobie ułożył życie. Życzę im jak najlepiej. Sama też jestem szczęśliwa żona i matka, ale..


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 19:46   #1963
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hej
Dziewczyny czytam na bieżąco, tylko siedzę w papierzyskach. Dodatkowo TA sprawa nabrała obrotu, cały czas coś sie dzieje..

Ja lubię czasem Dawidowi w pepco coś kupić. Dosyć wytrzymują ciuszki

Młody jezdzi już ponad 1,5 roku na dwóch kółkach. Teraz w okolicach czerwca bedziemy.20" kupować.

Meneq przykre to co piszesz, dzieci na pewno na swój sposób przeżywają..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 20:16   #1964
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Pepcowe bluzeczki sezon wytrzymują u nas, no ale też i - tanie są, po sezonie dziewczyny wyrastają
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 20:58   #1965
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hej. Witam się i żegnam zarazem-jutro się odezwę bo dziś padam.

Tak btw Nawijko nie wiem jak Ty możesz mieszkać w Gdańsku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 21:59   #1966
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Hej. Witam się i żegnam zarazem-jutro się odezwę bo dziś padam.

Tak btw Nawijko nie wiem jak Ty możesz mieszkać w Gdańsku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że korki? Że wszędzie daleko?

No wiem, bez sensu, wolałabym w Warszawie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 07:08   #1967
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Że korki? Że wszędzie daleko?

No wiem, bez sensu, wolałabym w Warszawie
Jak dla mnie (skromnej dziewczyny ze wsi )to tam zdecydowanie za dużo się dzieje🙈 Nie ogarniam.
I jeden wieczny problem-nie ma miejsc do parkowania,wszystko płatne i przeważnie zajęte😈😏 Ale mąż mnie za każdym razem pociesza że w Warszawie czy Łodzi jest dużo gorzej więc się pocieszam 😃😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 08:42   #1968
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka - fajnie, ze zebiszcza juz zrobione.
Heh, chyba kazdy czuje jakis taki bo ja wiem, sentyment do dawnej, prawdziwej milosci. Tez sie czasem zostanawiam co sie dzieje u exow, no ale bylo minelo. Teraz jest dobrze i trzeba sie tym cieszyc

Mala - jak wizytacja?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 09:06   #1969
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Gojka - fajnie, ze zebiszcza juz zrobione.
Heh, chyba kazdy czuje jakis taki bo ja wiem, sentyment do dawnej, prawdziwej milosci. Tez sie czasem zostanawiam co sie dzieje u exow, no ale bylo minelo. Teraz jest dobrze i trzeba sie tym cieszyc

Mala - jak wizytacja?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, tego się trzymam było minęło.. Zostały tylko wspomnienia.. Ale tylko z tym jednym tak mam. Inni tak na mnie nie działaja.



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 09:12   #1970
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Gojka - fajnie, ze zebiszcza juz zrobione.
Heh, chyba kazdy czuje jakis taki bo ja wiem, sentyment do dawnej, prawdziwej milosci. Tez sie czasem zostanawiam co sie dzieje u exow, no ale bylo minelo. Teraz jest dobrze i trzeba sie tym cieszyc

Mala - jak wizytacja?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Co do dawnych miłości- W końcu się kogoś kochało więc ciężko wyrzucić od tak sobie wspomnienia. To zawsze zostaje w głowie. Mimo że miłość przechodzi to zawsze gdzieś tam z tyłu głowy ta osoba jest.

A co do wizyty (dziękuję że pytasz&#128536 to dużo się wczoraj działo. A to dlatego że jesteśmy w trakcie załatwiania refundacji na sensory (inne niż używaliśmy) i jest z tym trochę biegania. Zaraz będę dzwonić umawiać nas na szkolenie a potem na zakładanie. Poza tym musimy zrobić komplet badań w tym celiakie i tu pytanie do Was czy może wiecie jaki jest koszt takiego badania na własną rękę?
Do tego wszystkiego Oskar od jakiegoś czasu ma duszności,nie są one związane z przeziębieniem bo osłuchowo jest czysto. Tylko gdzie teraz szukać przyczyny? Alergia? Astma? Tarczyca? Kij wie od czego zacząć. Ale nie wygląda to dobrze- ja też mam takie problemy ale mi ustąpiły teraz a jego dalej trzyma.
No i w gratisie muszę zapisać go do kardiologa,laryngologa i dentysty. Dużo wizyt przed nami ale przynajmniej z cukrami spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 09:49   #1971
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Dokładnie, tego się trzymam było minęło.. Zostały tylko wspomnienia.. Ale tylko z tym jednym tak mam. Inni tak na mnie nie działaja.



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja czasem mysle o 2, innych nie biore pod uwage nawet
Jednego widuje czasem bo jest ochroniarzem. Paleta sie a to po galetiach a to nawet u meza w pracy kiedys stal ale jsk go zobaczylam po x czasie (licealna,, milosc" tylko z mojej strony ) to w sumie splynelo to po mnie jsk po kaczce jednak czas robi swoje i to juz nie to samo co kiedys. No zmienil sie chlopina, niekoniecznie na lepsze

A z drugim nie mam zadnego kontaktu, mieszka daleko, zaprosił mnie na fb kiedys ale nie przyjelsm zsproszenia. Czuje ogromny zal do niego, ze skonczylo sie to miedzy nami w tski sposob jaki sie skonczylo.

Mala, dobrze, ze cukry ok! Z reszta dasz rade, choc fakt, sporo tego. Z tymi dusznosciami to wybralabym sie do alergologa.
A pytalas o te robaki?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 12:23   #1972
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Co do dawnych miłości- W końcu się kogoś kochało więc ciężko wyrzucić od tak sobie wspomnienia. To zawsze zostaje w głowie. Mimo że miłość przechodzi to zawsze gdzieś tam z tyłu głowy ta osoba jest.

A co do wizyty (dziękuję że pytasz) to dużo się wczoraj działo. A to dlatego że jesteśmy w trakcie załatwiania refundacji na sensory (inne niż używaliśmy) i jest z tym trochę biegania. Zaraz będę dzwonić umawiać nas na szkolenie a potem na zakładanie. Poza tym musimy zrobić komplet badań w tym celiakie i tu pytanie do Was czy może wiecie jaki jest koszt takiego badania na własną rękę?
Do tego wszystkiego Oskar od jakiegoś czasu ma duszności,nie są one związane z przeziębieniem bo osłuchowo jest czysto. Tylko gdzie teraz szukać przyczyny? Alergia? Astma? Tarczyca? Kij wie od czego zacząć. Ale nie wygląda to dobrze- ja też mam takie problemy ale mi ustąpiły teraz a jego dalej trzyma.
No i w gratisie muszę zapisać go do kardiologa,laryngologa i dentysty. Dużo wizyt przed nami ale przynajmniej z cukrami spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że testy alergiczne w pierwszej kolejności. Też coraz więcej roślin pyli. Ja bym chyba od tego zaczęła. A konsultowalas się z pediatra? Mówił coś?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ja czasem mysle o 2, innych nie biore pod uwage nawet
Jednego widuje czasem bo jest ochroniarzem. Paleta sie a to po galetiach a to nawet u meza w pracy kiedys stal ale jsk go zobaczylam po x czasie (licealna,, milosc" tylko z mojej strony ) to w sumie splynelo to po mnie jsk po kaczce jednak czas robi swoje i to juz nie to samo co kiedys. No zmienil sie chlopina, niekoniecznie na lepsze

A z drugim nie mam zadnego kontaktu, mieszka daleko, zaprosił mnie na fb kiedys ale nie przyjelsm zsproszenia. Czuje ogromny zal do niego, ze skonczylo sie to miedzy nami w tski sposob jaki sie skonczylo.

Mala, dobrze, ze cukry ok! Z reszta dasz rade, choc fakt, sporo tego. Z tymi dusznosciami to wybralabym sie do alergologa.
A pytalas o te robaki?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Widzisz jak jak go widzę to serce mi prawie nie wyskoczy.. Całe szczęście, że się prawie nie widujemy.. Od rozstania może z 5 razy.. Jego żonę kiedys codziennie widywalam, bo pracowala blisko mnie. Jesienią nawet cv do mnie do pracy przyniosla biedna się speszyla jak mnie zobaczyła. Pewnie żałowała, że zostawiła je akurat u nas- mialam wgląd do jej cv.. Akurat chwilę potem była rekrutacja. Ale nie było jej na rozmowie więc pewnie ze względu na mnie odmówiła.. Ja tam bym nie miała problemu jakbyśmy razem pracowały. Potrafię oddzielić życie prywatne od pracy

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 13:26   #1973
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka - o kurde, z jednej strony fajnie ze facet tak nadal na ciebie dziala a z drugiej trochę i meczace. Podejrzewam, ze ten drugi moglby tak na mnie działać pomimo tej zlosci i zalu

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 14:15   #1974
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Gojka - o kurde, z jednej strony fajnie ze facet tak nadal na ciebie dziala a z drugiej trochę i meczace. Podejrzewam, ze ten drugi moglby tak na mnie działać pomimo tej zlosci i zalu

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Ja to mam wogle wyrzuty sumienia. Mam męża, którego kocham i z którym jestem szczęśliwa a jednak jest w moim sercu ktoś inny.. Ktoś, kogo już dawno tam być nie powinno.. I czuję, że to takie nie fair w stosunku do mojego męża.. Ale nie umiem wyrzucic tamtego z mojej glowy. Wiele razy probowalam

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 16:13   #1975
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka, mam dokładnie taką samą sytuację....
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 16:26   #1976
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

A to aż tak to ja nie mam. U mnie lżejsza wersja

Dostałam dziś cynk, że na chwilę obecna dyrekcja nie planuje mi dawać wychowawstwa w przyszłym roku szkolnym. Nawet nie wiecie jak się cieszę

Wysłane z mojego CUBOT H3 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 17:53   #1977
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Gojka, mam dokładnie taką samą sytuację....
Nawet nie wiesz jak mi ułożyło, że nie tylko ja tak mam

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 08:57   #1978
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Jakieś pomysły na dzień dziecka? Ja kupiłam karoca Stefii za szalona 25zl. Taka jak w linku. Jeszcze jakaś Lalkę dokupie. Może ta co jest wyżej. Też jest przecenienia. Ale jeszcze poczekam aż tańsza bedzie może jakieś Lego na allie jeszcze zamówię. Albo grę.. No sama nue wiem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

https://☠☠☠☠☠☠☠/images/goca6G


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

https://☠☠☠☠☠☠☠/images/goca6G

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 10:03   #1979
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka z jakiej strony zamawiałaś bo wyczaszkowało
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 10:35   #1980
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

My kupujemy nowy rower.
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-10 15:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.