Proszę pomóżcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-31, 22:57   #1
Trudna29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2

Proszę pomóżcie!!


Dziewczyny z góry mówię ze proszę nje dodawać głupich komentarzy typu ze mogłam pomyśleć wcześniej i tego nie robić.. w poniedziałek zrobiłam sobie powiększanie ust kwasem.. to był drugi raz ale wcześniej robiłam w grudniu i praktycznie nie było po poprzednim śladu.. wcześniej było ładnie bo robiłam u lekarza za 1200zl.. a teraz poszłam do kosmetyczki nie wiedziałam ze ona zaczyna w trakcie zabiegu się dowiedziałam, znalazłam ja na internecie i skusiła mnie cena 500 zł.. nigdy więcej nic nie będę ćwiczyć z ustami.. usta są ogromne i Krzywe i boje się do niej iść bo dziewczyna kompletnie się nie zna.. wyglądam jak kaczy dziub.. wiem ze można usunąć kwas ale to ponoć tez usuwa się przy okazji nasz kwas naturalny i usta wyglądają po tum złe.. pisze bo mam nadzieje ze może macie jakieś pomysły.. domowe sposoby na szybsze wchłonięcie się jego.. słyszałam ze wysoka temperatura ale co konkretnie miałabym zrobić.. naprawdę wstyd mi wyją do ludzi i naprawdę proszę o nie dodawanie głupich komentarzy nic już naprawdę w tym momencie jestem załamana...
Trudna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 07:56   #2
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Proszę pomóżcie!!

Cytat:
Napisane przez Trudna29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z góry mówię ze proszę nje dodawać głupich komentarzy typu ze mogłam pomyśleć wcześniej i tego nie robić.. w poniedziałek zrobiłam sobie powiększanie ust kwasem.. to był drugi raz ale wcześniej robiłam w grudniu i praktycznie nie było po poprzednim śladu.. wcześniej było ładnie bo robiłam u lekarza za 1200zl.. a teraz poszłam do kosmetyczki nie wiedziałam ze ona zaczyna w trakcie zabiegu się dowiedziałam, znalazłam ja na internecie i skusiła mnie cena 500 zł.. nigdy więcej nic nie będę ćwiczyć z ustami.. usta są ogromne i Krzywe i boje się do niej iść bo dziewczyna kompletnie się nie zna.. wyglądam jak kaczy dziub.. wiem ze można usunąć kwas ale to ponoć tez usuwa się przy okazji nasz kwas naturalny i usta wyglądają po tum złe.. pisze bo mam nadzieje ze może macie jakieś pomysły.. domowe sposoby na szybsze wchłonięcie się jego.. słyszałam ze wysoka temperatura ale co konkretnie miałabym zrobić.. naprawdę wstyd mi wyją do ludzi i naprawdę proszę o nie dodawanie głupich komentarzy nic już naprawdę w tym momencie jestem załamana...

Idz do DOBREGO, sprawdzonego lekarza, najlepiej specjalizującego sie w poprawkach po innych. Podanie hialuronidazy przez wprawne rece bardziej ust Ci nie popsuje, moze tylko pomóc.

Kwas moze sie sie szybciej "rozpuscic" przy wysokiej temperaturze (nie, nie susz ust suszarka), np. w czasie upałów latem (wiec moze sauna?) lub kwas sie szybciej wchłonie jak Twoj metabolizm jest szybki wiec podkrecaj metabolizm interwałami lub odpowiednią dietą. I nigdy przenigdy nie chodz na takiego typu zbiegi do kosmetyczek.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-06 08:56:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.