Zestaw startowy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 12:20   #841
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy

Michonska Charisma jest droga ale kto powiedział że musisz na niej pracować po ukończeniu kursu? Ja do Fruty bym poszła na szkolenie bez wahania!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:44   #842
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Zestaw startowy

dokladnie... tez mialam na szkoleniu drogie produkty a teraz pracuje na o wiele tanszych.
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 13:19   #843
Michonska
Raczkowanie
 
Avatar Michonska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Zestaw startowy

Czyli postanowione w dodatku właśnie się doczytałam, że podczas kursu ( cytuję) :
Szkolenia odbywają się indywidualnie z zapewnieniem pełnego wyposażenia stanowiska wraz z produktami i akcesoriami CHARISMA NAILS INNOVATIONS potrzebnymi do pracy.

Dzięki czemu nie będzie lęku, że coś idzie nie tak z winy złego produktu.
Jeszcze tylko kwestia ceny...

No i oczywiście, czy kurs 2. dniowy jest wystarczający do poznania podstaw...? Bo jakoś tak trudno mi w to uwierzyć....
Michonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 13:22   #844
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Zestaw startowy

witam. ja się wybieram jutro na szkolenie do Raciborza. mam nadzieję, że coś z niego wyniosę i będę robiła fajne pazurki. kupiłam zestaw 2 tyg temu (ze strony interntowej ale facet też podobno sprzedaje na allegro) i jestem zadowolona, żele są gęste i fajnie mi się nimi robi. jak na razie to zrobiłam 2x 10 paluszków u rąk i 1x 10 w stopach ale sama sobie. efekt? jak na pierwszy raz ok ale nie są idealne i przez to wybieram się na kurs. na ten krok zdecydowałam się także przez to, jak sama ściągałam żel poprzez piłowanie... = masakra, możecie mi wierzyć na słowo :P
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:07   #845
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Zestaw startowy

Charisma to dobra firma, ale ma takie ceny, bo to nówka na rynku. Mi tam pasuje EzFlow, a także pozytywne opinie słyszałam o NSI z serii Attraction.

Ja kończę kurs teraz w czwartek egzaminami.
Robię we Wrocławiu w DCD u Pani Iwony. Wpisana jest w liście instruktorów na EF.
Jestem zadowolona, wiadomo, na kursach nie spodziewajcie się nie wiadomo jaki cudów.
Ja za swój płaciłam 1000 zł, jest to akryl + zdobienie.
Co do trwania kursu, tu nie było czasu, jak się nauczę to wtedy skończę i to jest to ale wiadomo, w nieskończoność go nie robię, ale wyszło mnie to jakoś 10 dni.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-06-22 o 17:09
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:23   #846
Michonska
Raczkowanie
 
Avatar Michonska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Zestaw startowy

eh, ja na taki kurs bezterminowy jeszcze w moim miescie nie trafialam niestety...
__________________
morituri te salutant
Michonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 08:11   #847
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Witam. Jestem tu nowa. Czytam sobie forum, ponieważ szukam informacji o produktach różnych firm, konkretnie o żelach. Dopiero zaczynam swoją przygodę z żelami, ale jestem dobrej myśli

W temacie wywiązała się dyskusja i chciałabym dorzucić swoje trzy grosze. Aby robić paznokcie nie trzeba mieć kursu. Zrobienie tipsów jest banalnie proste. Matowimy płytkę, nakładamy kolejne warstwy, utwardzamy w lampie, zdobimy i paznokcie gotowe Żadna filozofia. Jestem samoukiem (akryl), więc wiem co mówię. Tylko kiedy się dobrze przyjrzeć tym paznokciom, powstaje kilka pytań: skąd te bąbelki? dlaczego ten paznokieć taki gruby? dlaczego podchodzi powietrzem?! albo jeszcze lepiej: dlaczego odpadł po tygodniu?...

Moja przygoda z paznokciami zaczęła się, gdy kupiłam sobie akryl, liquid i pędzel. Zrobiłam (na stopach zawsze można zakryć efekt butami). Byłam zachwycona, paznokcie były idealne. Zrobiłam drugi raz - wyglądały lepiej niż poprzednio, ale już nie uważałam ich za idealne :P Im więcej robiłam, tym więcej problemów się pojawiało. Jedno wielkie pytanie! Dziś akryle robię naprawdę dobrze, ale... wymagało to wielu konsultacji z instruktorkami i manicurzystkami. Nie planowałam robić paznokci żelowych, ale znajoma instruktorka zaproponowała, że mnie nauczy Spodobał mi się żel, więc czas na inwestycje. Nie robiłam żadnego kursu. W związku z tym mam nadal wieeeeeeele pytań. Wielu rzeczy nauczyłam się sama, metodą prób i błędów, ale moje paznokcie bardzo na tym ucierpiały Na jesieni planuję zrobić kurs z akrylu i żelu. Zależy mi na nowych umiejętnościach i na dyplomie. Zauważyłam, że wiele klientek zwraca na to uwagę. Często spotykam się z niesamowicie zniszczonymi paznokciami. Zniszczonymi przez zawodową manicurzystkę. Ja nigdy nie zniszczyłam nikomu paznokci - nie robię bruzd, nie przepiłowuję itd. Można nauczyć się samemu, owszem, ale nic nie zastąpi podstaw jakie daje kurs. Choćby i 2dniowy, ale zawsze to coś. Warto, naprawdę.

Kiedyś, czytając posty podobne do powyższych uważałam, że 'stylistki' mają się za nie wiadomo kogo. Przecież to tylko paznokcie. Dziś, jako samouk bez kursów, przyznaję im rację! Owszem, nauczyłam się sama, ale kosztem bólu i czasu - to, czego mogłam się nauczyć w 2 dni, uczyłam się kilka miesięcy. Finansowo wyszło na to samo :P

Przepraszam za chaotyczną wypowiedź. Spieszę się na uczelnię :P
Pozdrawiam
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 08:33   #848
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Dodam 3 grosze od siebie
Super, że decydujesz sie na kurs. Dopiero wtedy- na dobrym kursie, zobaczysz ile tak na prawde nie wiesz
Miewam u siebie na kursach saouczki, które już moga sie pochwlić praca w salonach (tak, tak, wiele salonów zatrudnia dziewczyny bez kursu!) i jedno wiem- jeszcze żadna, nie umiała zrobic paznokci prawidłowo. Błedy? Podstawowe- od matownienia płytki 100 ("bo sie lepiej trzymały"), do notoryczego przyklejania za małych tipsów ("bo wtedy nie ma łopat").
I były to dziewvzyny z na prawde długa praktyką (rekordzistka- 7 lat).

Zatem, jezeli na pradę chcesz robić sliczne paznokietki- Twoja decyzja o kursie jest strzałem w 10
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 08:45   #849
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Pomyliły mi się godziny :P Nie muszę jeszcze wychodzić, więc odpiszę

Pracuję w firmie, która prowadzi szkolenia. Sama często biorę w nich udział, tyle, że dyplomu nie dostanę :P W razie jakichkolwiek wątpliwości mogę się zawsze zwrócić do instruktorek Może nie jestem takim zupełnym samoukiem, ale jednak samoukiem. Ćwiczę głównie na sobie i na paluchu. Ale jeszcze mam tyle pytań... Szczególnie forma przyprawia mnie o zawrót głowy :P Co z tego, że wiem jak nałożyć materiał, żeby ładnie wyglądał, nie odpryskiwał i nie podchodził powietrzem, długo się trzymał itd, skoro i tak zepsuję paznokieć, bo zawsze mi się coś z formą stanie :P Tak samo z tipsem (choć nie mam z tym problemów) dziewczynom się wydaje, że to takie łatwe. Klej, tips, paznokieć i gotowe. Ale przykleić tipsa bez pęcherzyków to jest mistrzostwo :P Co z tego, że umiem przykleić tipsa, skoro połowa klientek ma takie paznokcie, że się po prostu nie da... Pozostaje forma. Nie umiem? Tracę klientki...

Kiedy poszłam na jeden dzień kursu z żelu, instruktorka wyłapała całą masę błędów, które popełniałam. Stwierdziła, że jak na samouka robię na prawdę dobrze, ale ta ilość błędów mnie przeraziła :P Ale nie tylko błędy. Pokazała wiele ciekawych trików ułatwiających i przyspieszających pracę.

Kursy chciałabym w innej firmie, żeby mieć porównanie Żel, akryl, zdobienie, fiberglass... Ehhh, tyle nauki jeszcze przede mną

Albertyno, czy Ty przypadkiem nie masz bloga?
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:14   #850
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Quicksand bardzo trafne spostrzeżenia.Tez to zauważyłam że im dalej idziesz tym więcej błędów potrafisz dostrzec. I faktycznie uczenie się samemu pochłonie takie same fundusze jak kurs. Na kursie ci pokażą błędy jakie robisz od razu, a jak uczysz się samemu dużo czasu zajmie ci ich dostrzeżenie (a ile czasu i materiału przy tym zużyjesz?).
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:55   #851
rapsodia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cześć Dziewczyny.
Mam pytanie - żele których firm polecacie? Słyszałam, że dobra jest firma christrio (te mi polecali na kursie, ale nie jestem przekonana, bo Pani, która tak zachwalała była konsultantką tej firmy), a te żele są drogie. Możecie polecić coś co sprawdziłyście i wiecie, że jest dobre i w przystępnej cenie? Dziękuję. Pozdrawiam
rapsodia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 12:04   #852
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

rapsodia, zależy z jakiej półki cenowej - Możesz kupić IBD, Nsi, Ez Flow, SPN, a możesz kupić żelki od Dobrej Rady, które też są b. fajne
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:35   #853
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Żele christrio wcale nie są takie drogie :P

A ja mam takie pytanie Planuję zakup produktów IBD. Nie znam tej firmy, dlatego napiszcie czy dobrze myślę.
Potrzebuję:
1) primer lub bonder,
2) żel budujący,
3) żel ultra seal?

Ten ultra seal mnie zastanawia - czy to jest żel wykończeniowy? Czy tylko nabłyszczający?

I co będzie lepsze - primer czy bonder? Czy może to i to?

I jeszcze jedno. Na początek lepiej kupić żel budujący transparentny i różowy + wykończeniowy transparentny, czy lepiej żel budujący transparentny + wykończeniowy transparentny i różowy? Wydaje mi się, że druga opcja będzie trafniejsza.

Do tej pory pracowałam na kosmetykach innej firmy i ona ma nieco inne produkty. Jest primer + żel podkładowy + budujący + wykończeniowy. Z komentarzy jakie czytałam wynika, że w IBD albo primer albo bonder (podkładowy?).

Już się gubię :P
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:13   #854
rapsodia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
rapsodia, zależy z jakiej półki cenowej - Możesz kupić IBD, Nsi, Ez Flow, SPN, a możesz kupić żelki od Dobrej Rady, które też są b. fajne
Właśnie kupiłam jakiś czas temu żel Dobrej Rady i faktycznie jestem zadowolona, ale zastanawiałam się, czy te droższe żele nie są jeszcze lepsze. Chodzi mi o to czy jest duża różnica między np. IBD a Dobrą Radą? Na tyle duża, że warto zapłacić drożej? Dziękuję
rapsodia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:15   #855
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Zestaw startowy

Nie chodzi, że był bezterminowy Po prostu jeśli instruktor uważa, że jeszcze warto abyś poćwiczyła to wtedy się może przedłużyć. Minimum to 5 dni, mi ze zdobieniem by wyszło 7.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:25   #856
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Czesc dziewczyny a ja mam jedno pytanie jest kurs w Walbrzychu chodzi mi tu o zel na tipsie i trzeba sobie wybrac na jakiej firmie bedzie sie pracowac z posrod:NSI,IBD,SuperNail, EzFlow,Christrio, FPO, ENTITY,RaNails, EF EXclusive i potem dostaje sie dyplom firmy na ktorej sie pracowalo bodajze.Pomozcie ktora marke mam wybrac ktora jest najlepsza poniewaz nie mam zielonego pojecia na ten temat dlatego ide na kurs ale pytanie na ktorej firmie bedzie sie dobrze mi uczylo i ten dyplom.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 14:40   #857
Michonska
Raczkowanie
 
Avatar Michonska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Zestaw startowy

Ale za każdy dzien doplacałaś, czy była jakaś ustalona cena np. 1500 zł, bez względu na to czy zajmie to 5,7 czy 9 dni...? Tzw do skutku...?
__________________
morituri te salutant
Michonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:02   #858
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Zestaw startowy

Czy mogłybyscie Dziewczynki polecić dobre (rozsądna cena) tipsy na początek? Co myslicie o ra-nails? Poszukuję elastyczne oraz żeby fajnie się pilowało.
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:52   #859
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Zestaw startowy

Michonska, nic nie dopłacałam Miałam cenę za zestaw akryl + zdobienie 1000 zł. Wiadomo w zestawach taniej.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 15:59   #860
roxana1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zestaw startowy

Dziewczyny zgodzę się z opiniami koleżanek po kursach, nie ma co się zabierać za pazurki nie mając o tym pojęcia. Wydaje Wam się, że jak się przyglądałyście jak ktoś to robi to też dacie radę, wydaje się to proste, ale wcale tak nie jest. Potrzebna jest osoba, która Was właściwie pokieruje, nie będzie miała swoich "przyzwyczajeń", powie Wam dlaczego ważny jest każdy krok, wytłumaczy dlaczego np. paznokcie się zapowietrzają itp.
Jeżeli traktujecie to jak "szybki, łatwy" zarobek to jesteście w błędzie. Długa droga przed tymi co chcą się tym zajmować profesjonalnie.
A jeżeli już ktoś się upiera, to nie polecam kupować nie znanych, nie sprawdzonych marek, materiał odpada z paznokcia i się kruszy, żółknie itp.
Polecam sprawdzoną stronę ze znanymi firmami.

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-07-02 o 19:48 Powód: reklama
roxana1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:12   #861
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Zestaw startowy

Wchodze, czytam....jeden watek, drugi watek....w obydwu wzmianka o sklepie estetyka.....czyzby reklama......?
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:06   #862
roxana1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zestaw startowy

Chciałam podzielic się swoją opinią, sklep jest naprawdę dobry, znane sprawdzone marki, produkty oryginalne, ja osobiście zaopatruję się tylko tam.
roxana1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:40   #863
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Zestaw startowy

Co powoduje tak wielkie zadowolenie, ze w kazdym z 8 postow piszesz o tym sklepie....Daja tam moze cos za darmo?
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:00   #864
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy

ja bym się nic nie zachwycała bo drogo w nim mają
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:47   #865
roxana1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zestaw startowy

Przyzwyczaiłam się do tego sklepu i jestem bardzo zadowolona
roxana1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:51   #866
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zestaw startowy

To nie tłumaczy tego, że w każdym poście o nim piszesz...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:01   #867
IzabellaB
Przyczajenie
 
Avatar IzabellaB
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Löhnberg, Deutschland
Wiadomości: 9
Dot.: Zestaw startowy

Witajcie dziewczyny,
obserwuję sobie ten wątek od jakiegoś czasu i wreszcie zebrałam się na odwagę aby zadać pytanie. Tylko błagam, nie wysyłajcie mnie na żadne kursy, bo zawód już mam i nie zamierzam go zmieniać. Nie zamierzam też zarabiać na robieniu paznokci... ani nie planuję zostać specjalistką od przedłużania.
Tak jak Edytkaaa chciałabym robić żele na swoich (i tylko na swoich) paznokciach. Żadnych tipsów.
Z odpowiedzi byliczka dowiedziałam się mniej więcej co potrzebuję m.in. żel silikonowy ale chciałabym jeszcze wiedzieć jakiej firmy?
czy wśród żeli silikonowych są gorsze i lepsze...? Na co mam zwrócić uwagę i jakich firm się wystrzegać?

Edytowane przez IzabellaB
Czas edycji: 2009-07-03 o 07:09
IzabellaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 08:25   #868
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Zestaw startowy

Sun Flower ma w swojej ofercie żele silikonowe.
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 10:09   #869
IzabellaB
Przyczajenie
 
Avatar IzabellaB
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Löhnberg, Deutschland
Wiadomości: 9
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Sun Flower ma w swojej ofercie żele silikonowe.
Niestety nie ma Sun Flower na rynku niemieckim...
IzabellaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 10:33   #870
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy

U Dobrej Rady znajdziesz żel silikonowy, a Dobra Rada wysyła za granice
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.