Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 16:53   #631
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja juz mam na szczescie z gorki, ale powiem wam ze im krótsze byly tym bardziej widac bylo przyrost. a teraz tak wyglada jakbym miala ciagle takie same, musze kupic te ampulki radicala.

a tak pozatym kusi mnie zeby zrobic pasemka..eh musicie mi zakazać
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:02   #632
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dziewczynki mam pytanie po ostatniej wizycie u fryzjerki mam mocno zgolony tył jak na fotoryczec mi się kce
jak myslicie ile zajmie odrosniecie do kreski
pisze na tym watku bo przegładnełam go i widze że miałyscie całe główki na 0
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-01-11 o 17:04
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:28   #633
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

witam znow.
ja znow weszlam (po chwili jako takiego wygladu) znow w jakas chora faze.
nosz kopernik po porstu.
do tego pzrez to co na dworze, wlosy wyginaja mi sie w kazda mozliwa strone, wokol uszu jakies zwariowane loki, fale na calej glowie - po prostu dramaaat.
a maz mi na to - no, ale co chcesz, pzreciez kopernik byla kobieta....



ifrit - 4 lata bez slodyczy????

powiedz jak dalas rade - jak to zrobilas?.tez bym chciala zaznac takiego stanu.
moj rekord to poki co max kilka miesiecy, chyba 3, albo 4, a potem znow powort do jedzenia, tu czekoladka, tam ciasteczko.
nalogowo i hurtowo nie jem, ale jak nie zjem raz w tyg. czegos slodkiego to cierpie....
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:31   #634
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanie po ostatniej wizycie u fryzjerki mam mocno zgolony tył jak na fotoryczec mi się kce
jak myslicie ile zajmie odrosniecie do kreski
pisze na tym watku bo przegładnełam go i widze że miałyscie całe główki na 0
mysle ze z 3-4 miesiące o ile ci szybko rosną. Te male podgolone są prawie do zera niestety
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:49   #635
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ifrit wlosy rosna 1-1,5 cm na miesiac, wlasciwie to juz wczesniej bedzie tam widac wloski i nie bedziesz tam miec lysego

Ja tez mam problem z okresleniem dokad chce zapuscic, ja wprawdzie nie odzapalkowa (wybaczycie?) ale mocno sfrustrowana po ostatniej mojej akcji z nozyczkami... no i nie wiem dokad zapuszczac, jak ogladam swoje zdjecia z dluzszymi wlosami to tez szalu nie ma... przeszukuje wszystkie krotkie i poldlugie fryzury zeby znalezc cos ciekawego jak juz mi troche podrosna... juz nawet zaczelam sobie wymyslac i rysowac fryzury bo nie trafilam na zadna zadowalajaca mnie w necie czy gazetkach... moze cos zaprojektuje niedlugo... choc moze lepiej nie, bo ostatnia realizacja mojego projektu zle sie skonczyla...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:38   #636
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ja juz mam na szczescie z gorki, ale powiem wam ze im krótsze byly tym bardziej widac bylo przyrost. a teraz tak wyglada jakbym miala ciagle takie same, musze kupic te ampulki radicala.

a tak pozatym kusi mnie zeby zrobic pasemka..eh musicie mi zakazać
Pokaż foto
Pasemka mówisz....? Pomyśl ile wyrzeczeń żeby mieć swoje naturalne włoski
Swoją drogą rozumiem Cię.... też pewnie, jak już się opatrzę na te moje naturalne włosy to będę mieć chcicę Narazie mam fazę na zobacznie siebie w naturalnych włosach Potem zapuszczenie
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanie po ostatniej wizycie u fryzjerki mam mocno zgolony tył jak na fotoryczec mi się kce
jak myslicie ile zajmie odrosniecie do kreski
pisze na tym watku bo przegładnełam go i widze że miałyscie całe główki na 0
poszalała ta fryzjerka pierwszy raz widzę, żeby tak wysoko wygalać do boba Włosy rosną średnio centymetr na miesiąc. Za 2- 3 miesiące będziesz mieć równo Popatrz na nasze łyse pały

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
witam znow.
ja znow weszlam (po chwili jako takiego wygladu) znow w jakas chora faze.
nosz kopernik po porstu.
do tego pzrez to co na dworze, wlosy wyginaja mi sie w kazda mozliwa strone, wokol uszu jakies zwariowane loki, fale na calej glowie - po prostu dramaaat.
a maz mi na to - no, ale co chcesz, pzreciez kopernik byla kobieta....



ifrit - 4 lata bez slodyczy????

powiedz jak dalas rade - jak to zrobilas?.tez bym chciala zaznac takiego stanu.
moj rekord to poki co max kilka miesiecy, chyba 3, albo 4, a potem znow powort do jedzenia, tu czekoladka, tam ciasteczko.
nalogowo i hurtowo nie jem, ale jak nie zjem raz w tyg. czegos slodkiego to cierpie....
Laudik nie poddawaj się
A tak swoją drogą o się zaczęłam zastanawiać czy jest jakaś fryzura przejściowa w zapuszczaniu takich krótkich włosów Ja mam gęste włosy i niestety też będę wyglądała jak Kopernik
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:30   #637
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą o się zaczęłam zastanawiać czy jest jakaś fryzura przejściowa w zapuszczaniu takich krótkich włosów Ja mam gęste włosy i niestety też będę wyglądała jak Kopernik
Jak sá ladnie od poczatku obciete, tzn proporcjonalnie (czyli nie tak jak ja mam teraz ) to wydaje mi sie ze kazda dlugosc jest ok. Ale gdzies czytalam ze zapuszczajac najlepiej podcinac systematycznie dol, jednak nie jestem pewna czy to dobrze wyglada...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 20:14   #638
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Chciałam cos takiego a wyszło co wyszło jeju
oj 3-4 miechy dam radę na samym dole zawsze miałam podgolone ale o wiele niżej
wiec jak bede rosły te zerówki to te wyzej tez i warstwy beda sie nakładac tak mysle a dobrze mysle ?wiec moze jakos to bedzie wygladać
teraz sprzyja mi pogoda i moi przyjaciele golfiki ,szaliki itp


co do słodyczy ja nie czuje checi jedzenia słodyczy wiec po co je jesc : moga mnie obstawic słodkosciami mnie to nie rusza wole see warzywko ,owocka nawet jak przed okresem nie czuje potrzeby jedzenia słodkiego ,czekoladowego obecnie kawa czy herbata słodka jest dla mnie nie do wypicia
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:25   #639
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Tak, a poza tym te zerowki juz niedlugo beda widoczne, bo one zawsze sa po krotkim czasie widoczne i tez juz to bedzie inaczej wygladac.

Dziewczyny, a moze mi poradzicie, mecze sie z moimi zle obcietymi wlosami, na czubku mam krotkie i wycieniowane, dol mam gestszy i niewycieniowany ale bardzo krotki, grzywke mam dluzsza niz na zdjeciu, tutaj já ulozylam tak jak chce já obciac. Co robic? Znajoma radzi mi boki nad uszami i za uszami wyciac, i sobie stawiac cos jakby ala irokez, a ja przeciez chce zapuszczac... ale widzialam ze @ninedin@ tez chyba sobie boki "wycinalas"? Tylko czy wtedy nie bedzie sie dluzej czekac az odrosna? Jestem ogolnie w kropce. Jak nie scinac ich teraz za duzo ale tez wygladac jak czlowiek?

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2010-01-13 o 19:35 Powód: pytanie i fotki
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 07:16   #640
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Jak sá ladnie od poczatku obciete, tzn proporcjonalnie (czyli nie tak jak ja mam teraz ) to wydaje mi sie ze kazda dlugosc jest ok. Ale gdzies czytalam ze zapuszczajac najlepiej podcinac systematycznie dol, jednak nie jestem pewna czy to dobrze wyglada...
Niestety moje włosy, jak odrastają z krótkich to robi się taka czapa. Z drugiej strony jak idę podciąć do fryzjera to zawsze ścina mi za dużo. Potem zapuszczanie trwa dwa razy dłużej A gdy nie mam jakiejś konkretnej fryzury to wyglądam jak
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Chciałam cos takiego a wyszło co wyszło jeju
oj 3-4 miechy dam radę na samym dole zawsze miałam podgolone ale o wiele niżej
wiec jak bede rosły te zerówki to te wyzej tez i warstwy beda sie nakładac tak mysle a dobrze mysle ?wiec moze jakos to bedzie wygladać
teraz sprzyja mi pogoda i moi przyjaciele golfiki ,szaliki itp


co do słodyczy ja nie czuje checi jedzenia słodyczy wiec po co je jesc : moga mnie obstawic słodkosciami mnie to nie rusza wole see warzywko ,owocka nawet jak przed okresem nie czuje potrzeby jedzenia słodkiego ,czekoladowego obecnie kawa czy herbata słodka jest dla mnie nie do wypicia
Laska ze zdjęcia ma podgolone ale jej chyba inaczej włosy rosną niż Tobie Włosy nie ręka odrosną i za miesiąc już będzie widać włosy a nie skórę Poza tym nie widać tego wygolenia Te długie też odrosną i zasłonią
Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Tak, a poza tym te zerowki juz niedlugo beda widoczne, bo one zawsze sa po krotkim czasie widoczne i tez juz to bedzie inaczej wygladac.

Dziewczyny, a moze mi poradzicie, mecze sie z moimi zle obcietymi wlosami, na czubku mam krotkie i wycieniowane, dol mam gestszy i niewycieniowany ale bardzo krotki, grzywke mam dluzsza niz na zdjeciu, tutaj já ulozylam tak jak chce já obciac. Co robic? Znajoma radzi mi boki nad uszami i za uszami wyciac, i sobie stawiac cos jakby ala irokez, a ja przeciez chce zapuszczac... ale widzialam ze @ninedin@ tez chyba sobie boki "wycinalas"? Tylko czy wtedy nie bedzie sie dluzej czekac az odrosna? Jestem ogolnie w kropce. Jak nie scinac ich teraz za duzo ale tez wygladac jak czlowiek?
Tak, wygoliłam boki. To miała być krótka fryzura więc o zapuszczaniu nie myślałam Zależało mi głównie na pozbyciu się farby, a wygolenie to najszybszy sposób Do tej fryzury trzeba mieć bardzo gęste włosy inaczej skóra będzie prześwitywała na tych wygolonych
Asica, jak chesz zapuszczać to jej wycieniuj jakoś, teraz nie masz żadnej konkretnej fryzury A to najbardziej denerwuje


Wstawiam trochę fot
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 07:46   #641
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ninedin czekam czekam na odrosty mysle że 4miechy wystarczą nio góra 6 do wesela kuzynki
była bym bardzo gdyby wygladały juz tak
ale cierpliwie zaczekam powklejam fotki z kazdego miesiąca


jupi 2 zdjecie mnie bardzo pociesza bo tak sa po odrosnieciu
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-01-12 o 07:53
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 09:00   #642
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

wiesz, co masz super tę fruzurkę i super błyszczące włoski

Ps. Kolor masz naturalny czy farbowany?
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2010-01-12 o 11:19 Powód: dopisek
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:10   #643
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Niestety moje włosy, jak odrastają z krótkich to robi się taka czapa. Z drugiej strony jak idę podciąć do fryzjera to zawsze ścina mi za dużo. Potem zapuszczanie trwa dwa razy dłużej A gdy nie mam jakiejś konkretnej fryzury to wyglądam jak
Asica, jak chesz zapuszczać to jej wycieniuj jakoś, teraz nie masz żadnej konkretnej fryzury A to najbardziej denerwuje


Wstawiam trochę fot
Wlasnie dlatego boje sie isc do fryzjera, bylam u jednego niedawno zeby to poprawic, to prawie jej uciekalam z fotela i sto razy mowilam zeby uwazala bo ZAPUSZCZAM, no ale teraz widze ze nie ujade w takich za dlugo... Nie wiem tylko czy jeszcze troche sie przemeczyc i wtedy zadzialac, jak juz te na dole beda troche dluzsze, czy teraz cieniowac. Fryzure brodzikowej wlasnie mi znajoma zaproponowala, tylko ze czy ja sie nie cofne sprawiajac sobie taki fryz do jeszcze wczesniejszego stadium zapuszczania? bo ta jej fryzurka ma wyciete boki a one zawsze tak dlugo rosna, tzn dlugo nie widac ze urosly... chcialabm je "uratowac" wiec moze ten pierwsz fryz ewentualnie...hm...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:30   #644
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Fryzura Magdy Mołek wyszłaby na Twoich włosach Trzeba tylko dorwać dobrego fryzjera, który wie jak cieniować Pewnie do układania potem też trzeba się zaopatrzyć w jakąś pastę modelującą czy coś w ten deseń
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:20   #645
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Tak, a poza tym te zerowki juz niedlugo beda widoczne, bo one zawsze sa po krotkim czasie widoczne i tez juz to bedzie inaczej wygladac.

Dziewczyny, a moze mi poradzicie, mecze sie z moimi zle obcietymi wlosami, na czubku mam krotkie i wycieniowane, dol mam gestszy i niewycieniowany ale bardzo krotki, grzywke mam dluzsza niz na zdjeciu, tutaj já ulozylam tak jak chce já obciac. Co robic? Znajoma radzi mi boki nad uszami i za uszami wyciac, i sobie stawiac cos jakby ala irokez, a ja przeciez chce zapuszczac... ale widzialam ze @ninedin@ tez chyba sobie boki "wycinalas"? Tylko czy wtedy nie bedzie sie dluzej czekac az odrosna? Jestem ogolnie w kropce. Jak nie scinac ich teraz za duzo ale tez wygladac jak czlowiek?
ja bym wycięła tył krócej (mniej-więcej tak jak na zdjęciu w załączniku),grzywkę i czubek bym zostawiła
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:08   #646
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Sęk w tym, że asica zapuszcza włosy A to całkiem fajna krótka fryzurka
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:59   #647
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Wlasnie dlatego boje sie isc do fryzjera, bylam u jednego niedawno zeby to poprawic, to prawie jej uciekalam z fotela i sto razy mowilam zeby uwazala bo ZAPUSZCZAM, no ale teraz widze ze nie ujade w takich za dlugo... Nie wiem tylko czy jeszcze troche sie przemeczyc i wtedy zadzialac, jak juz te na dole beda troche dluzsze, czy teraz cieniowac. Fryzure brodzikowej wlasnie mi znajoma zaproponowala, tylko ze czy ja sie nie cofne sprawiajac sobie taki fryz do jeszcze wczesniejszego stadium zapuszczania? bo ta jej fryzurka ma wyciete boki a one zawsze tak dlugo rosna, tzn dlugo nie widac ze urosly... chcialabm je "uratowac" wiec moze ten pierwsz fryz ewentualnie...hm...

wiem co czujesz niestety.
ja co prawda zapuszczam dopiero drugi raz w zyciu, ale za pierwszym razem, keidy zapuszczalam na swoj wlasny slub (co bylo glupota, bo w efekcie zamiast fajnie wygladac na slubnych zdjeciach, ladnie ostrzyzona chocby to wygladalam jak wlasna ciocia).
ale wlasnie - moglam miec fajne, dluzsze wlosy, odrosniete na tyle by upiac z nich cos fajnego. moglam, gdyby nie to, ze pokusilo mnie i poszlam do fryzjerki.
z zaklinaniem, ze wyjatkowo zapuszczam.
mialy byc koncowki, delikatne wyrownanie - w efekcie sciachala mi wszystko co pieczolowicie zapuscilam pzrez kilka miesiecy.
wtedy jeden jedyny raz plakalam po wyjsciu od fryzjera.
plakalam z zalu, ze zmarnowalam kilka miesiecy poswiecenia, ze zmarnowalam sos na cos czego nie chcialam i ze czekaja mnei kolejne miesiace z g..nem na glowie, bo ta fryzjerka nie ciela mi zadnej koknretnej fryzury.
ona "sciela mi tylko konce".
moja osobista rada na ten moment, w ktorym jestes jest taka, ze nic nie rob poki co.
wiem, ze to straszna rada, ale nic nie wymyslisz - chyba, ze sciecie na superkrotko i zaczecie od nowa.
jesli chcesz zapuszczac zacisnij zeby, kup sobie nisim moze i przeczekaj kilka miesiecy.
w miedzyczasie mozesz sama - albo z pomoca kolezanki moze rownac je na wysokosci ucha.
za 4-6 miesiecy bedziesz miala wszystkie wloski rowne za ucho i wtedy to bedzie tylko kwetia miesiec, zeby rosly w dol, na dlugosc.
to co jest teraz polepszyc ciezko bedzie - mozna albo sciac albo pzreczekac.
a jak zapuszczasz - to wez na wstzrymanie,zaloz sobie ze to jest plan na 3 - 4 miesiace - i ciachaj co miesiac cm ale tylko z dolnej linii wlosow.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Pokaż foto
Pasemka mówisz....? Pomyśl ile wyrzeczeń żeby mieć swoje naturalne włoski
Swoją drogą rozumiem Cię.... też pewnie, jak już się opatrzę na te moje naturalne włosy to będę mieć chcicę Narazie mam fazę na zobacznie siebie w naturalnych włosach Potem zapuszczenie

poszalała ta fryzjerka pierwszy raz widzę, żeby tak wysoko wygalać do boba Włosy rosną średnio centymetr na miesiąc. Za 2- 3 miesiące będziesz mieć równo Popatrz na nasze łyse pały



Laudik nie poddawaj się
A tak swoją drogą o się zaczęłam zastanawiać czy jest jakaś fryzura przejściowa w zapuszczaniu takich krótkich włosów Ja mam gęste włosy i niestety też będę wyglądała jak Kopernik
fryzura pzrejsciowa w zapuszcanie wlosow grubych i kreconych jest KOPERNIK....
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:04   #648
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

tak a jak ktos zapuszcza od zera wlosy cienkie i przetluszczajace sie to jego fryzura wygląda jak PRZYLIZUS, wiec nie narzekajcie tak na tego kopernika. Lepiej kopernik niż jak w ulizanym czepku
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 22:14   #649
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dziekujé za odpowiedzi

Kruszyna mysle ze przylizus lepszy niz kopernik... zreszta ja nawet kopernika nie mam, kopernik o ile kojarze to mial juz takie dluzsze fale... a nie taka wyskubana kura... (jak ja)

mg78, no wlasnie, ja zapuszczam, ale sama juz nie wiem, moze lepiej by bylo ciachnac wszystko... ale ja za cienki bolek jestem...

Laudik niestety to nie wina fryzjerki, moja rozpacz jest tym wieksza ze wlosy spieprzylam sobie sama, najpierw znajoma a po niej ja robilam "poprawki". Ech... No a to co opisalam u fryzjera to juz bylo po akcji samodzielnego scinania i sciela mi naprawde niewiele. Wiec tu mozecie sie pocieszyc, wy obcielyscie zeby miec zdrowe wlosy, albo dla zmiany, ja w sumie tez dla zmiany, ale raczej nie takiej...
Nic nie robic to jest bardzo dobra rada, ktora mnie uspokaja, dotychczas znajome radza mi wszystko scieniowac zeby bylo proporcjonalnie, ale ja sie bronie rekami i nogami przed tym... mimo wszystko zastanawiam sie czy nie sensowniej byloby jednak wycieniowac ten dol teraz i miec je wszystkie proporcjonalne? i wtedy niech rosna... nie wiem... Ale chyba raczej bede ciachac a raczej cieniowac tylko dolna czesc wlosow... pocieszam sie tym, ze nie zalezy mi zeby miec je wszystkie rowne, w pocieniowanych wygladam lepiej, glownie zalezy mi na tym zeby ten dol byl dluzszy (nawet go prostuje zeby byl dluzszy), z gora wtedy juz sobie (mam nadzieje!) poradze, uklepie, przygladze, byle dol byl dluzszy.. ale moze ja juz bredze...

I wlasnie, jak to jest, (i to chyba juz dotyczy tematu, bo prawie wszystkie tu zapuszczacie), czy trzeba zapuszczac do wszystkich rownych jesli sie ma w planie wycieniowana fryzure? albo np fryzure z dwiema warstwami?
asica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 22:49   #650
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

asica - moje zdanie jest inne. Przepraszam ze to powiem ale ta fryzura jest fatalna, bynajmiej do zapuszczania. Te z tylu bedziesz miala dlugie juz a te z gory i z przodu krótkie. I zanim zapuscisz do ucha, bedzie to fatalnie wygladac. Jak dla mnie to trzeba DEFINITYWNIE isc do fryzjera i NIE CIENIOWAĆ bo i tak są juz poskubane, a ściąć wszystkie na krótką męską fryzurkę taką jak np. ta i zacząć zapuszczać od takiej. Wiem ze sie troche "cofniesz" ale o wiele latwiej bedzie ci zapuscic i bedziesz się mniej męczyla, gdy beda ladnie sobie rosly. Ja bym tak zrobila i nie widze tu innej opcji Ponieważ te z tylu są juz dlugie a te z przodu króciutkie będą nierówno rosly..

http://e-fryzurki.pl/images/articles/krotkie/1.jpg
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 23:00   #651
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Dziekujé za odpowiedzi

Kruszyna mysle ze przylizus lepszy niz kopernik... zreszta ja nawet kopernika nie mam, kopernik o ile kojarze to mial juz takie dluzsze fale... a nie taka wyskubana kura... (jak ja)

mg78, no wlasnie, ja zapuszczam, ale sama juz nie wiem, moze lepiej by bylo ciachnac wszystko... ale ja za cienki bolek jestem...

Laudik niestety to nie wina fryzjerki, moja rozpacz jest tym wieksza ze wlosy spieprzylam sobie sama, najpierw znajoma a po niej ja robilam "poprawki". Ech... No a to co opisalam u fryzjera to juz bylo po akcji samodzielnego scinania i sciela mi naprawde niewiele. Wiec tu mozecie sie pocieszyc, wy obcielyscie zeby miec zdrowe wlosy, albo dla zmiany, ja w sumie tez dla zmiany, ale raczej nie takiej...
Nic nie robic to jest bardzo dobra rada, ktora mnie uspokaja, dotychczas znajome radza mi wszystko scieniowac zeby bylo proporcjonalnie, ale ja sie bronie rekami i nogami przed tym... mimo wszystko zastanawiam sie czy nie sensowniej byloby jednak wycieniowac ten dol teraz i miec je wszystkie proporcjonalne? i wtedy niech rosna... nie wiem... Ale chyba raczej bede ciachac a raczej cieniowac tylko dolna czesc wlosow... pocieszam sie tym, ze nie zalezy mi zeby miec je wszystkie rowne, w pocieniowanych wygladam lepiej, glownie zalezy mi na tym zeby ten dol byl dluzszy (nawet go prostuje zeby byl dluzszy), z gora wtedy juz sobie (mam nadzieje!) poradze, uklepie, przygladze, byle dol byl dluzszy.. ale moze ja juz bredze...

I wlasnie, jak to jest, (i to chyba juz dotyczy tematu, bo prawie wszystkie tu zapuszczacie), czy trzeba zapuszczac do wszystkich rownych jesli sie ma w planie wycieniowana fryzure? albo np fryzure z dwiema warstwami?

co do mnei to ja osobiscie wcale nie powinnam dotykac wlosow - bo warunki pewnego zakladu....ale podcinalam kila razy juz.
urznelam gzrywke, i podcinalam koncowki kilkakrotnei, ale to dlatego ze krusza mi sie niemozliwie (zapuscam z takiej extremalnie krotkiej fryzury w kolorze bialego blondu).
w rezultacie mialabym juz minimum 3 cm dluzsze wlosy.
bardzo scieniowane na calej dlugosci jak mysle.
a tak mam krotsze, nieco zdowsze i troche sensowniej wygladam - co akurat kwestia jest bardzo ruchoma - jak sie dobzre uloza to do pzrezycia, ale zaraz po myciu to tragedia jest.

zasadniczo uwazam, ze jak ktos nie musi to mozan sobie odpuscic scinanie pzrez bardzo dlugi czas, ale wiem ze techniki i teorie sa rozne.chocby takie, nalezy podcinac i rownac.
chyba wszytsko zalezy od tego co sie chce osiagnac - jaka fryzure, ale do pewnej dlugosci - nawet gdy sie planuje warswty to ztreba miec wlosy jednej dlugosci zeby te warstwy z czegos stwozryc.

ja poki co chce pojsc w dlugosc.mam nadzieje ze pzrezyje najblizsze 5 miesiecy minim bez ciecia
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-12 o 23:02
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 00:32   #652
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

kruszyna, im wiecej siedze przed lustrem tym blizej mi do twojego zdania... kurcze, ale do méskiej?? zabrzmialo okrutnie... moze do takiej jak zalaczam, ta mi sie nawet podoba... i jeszcze moja jedna fotka...
i serio bedzie mi latwiej zapuszczac?

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2010-01-13 o 19:47
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 04:36   #653
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Asica nic nie ścinaj, nie idź do fryzjerki, bo ci zetnie na pewno krócej niz chcesz, fryzura jest niezbyt udana, fakt, ale przeciez zapuszczasz, poczekaj 3-4 msce i wtedy będzie mozna z tego cos zrobić, na razie masz bardzo krótkie, jesli cie denerwują, to radziłabym grzywke na bok łagodnie, a boki za uszy pianką utrwalić lub wsuwkami spiąć, podobnie jak spiełas na fotce, tylko bardziej starannie powinnas to zrobic, ewentualnie nosic jakas ładna cienką opaseczkę jeśli lubisz...
Moim zdaniem na mołek masz za krótkie włosy, na bank fryzjerka ci zjedzie głowę na krótko i bedziesz niezadowolona, a tej chwili masz po prostu włosy z którymi nic sie nie da zrobic, oprócz ścięcia, lub cierpliwego zapuszczania.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-01-13 o 04:38
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:47   #654
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a ja bym ściela wlasnie na bardzo krótko tak na 1cm czy 1,5 i je przede wszystkim wyrównala. wtedy zaczela zapuszczac ladne. Ciezko ci bedzie je ukladac bo są źle ściete. Ale jak wolisz.. zetniesz na krótko i za miesiąc dwa juz beda spoko wyglądać Pozatym jak widze to za zdrowe nie są. Polecem terapie szokową :P oczywiscie nie wspominając że ja to bym je zjechala na zapalke
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:57   #655
baldissima
Raczkowanie
 
Avatar baldissima
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Polnocny Zachod
Wiadomości: 127
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Kruszyna! Jaka Ty sie radykalna zrobilas!
baldissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:01   #656
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
kruszyna, im wiecej siedze przed lustrem tym blizej mi do twojego zdania... kurcze, ale do méskiej?? zabrzmialo okrutnie... moze do takiej jak zalaczam, ta mi sie nawet podoba... i jeszcze moje dwie fotki...
i serio bedzie mi latwiej zapuszczac?
przykro mi to napisac ale ta fryzura, ktora dolaczylas z twoich wloskow nei wyjdzie - ta dziewcyzna ma proporcjonalnie duzo dluzsze wlosy na gorze - na czubku i zestopniowane, choc nadal wcale nie takie krotkie nizej.
wbrew pozorom to wcale nie jest fryzura z bardzo krotkich wlosow.
zeby skrocic i stwozryc sensowna fryzure z twoich obecnych musialabys wszytsko - oprocz gory sciac na mniej wiecej 2-3cm do 0.5 - 1cm.

latwiej ci sie zapuszczalo nie bedzie - a na pewno dluzej, pzry tym na bank dojdziesz do momentu - po jaki 4 miesiacach, ze nie bedziesz wiedziala co dalej (i kto wie - moze znow chwycisz za nozyczki?)

jesli masz w planie zapuszczanie to w sumie co ci zalezy czy bedziesz wygladac troche bez sensu juz teraz czy za pare miesiecy?
a pzry zapuszczaniu niestety bez sensu wyglada sie jakies 8 miesiecy - rok (takie sa w kazydm razie moje doswiadcznia)

wiec moze zamiast myslec i patrzec co by tu jeszcze uciac - daj spokoj na chwile, kup dobre produkty do stylizacji, pougniataj wlosy - bedzie latwo, bo wygladaja na podatne na skret i "daj se luz".
az tak tragicznie nie jest (zeby nie moglo byc gozrej, he he)
a jak wiadomo "lepsze jest wrogiem dobrego" - wiec juz lepiej nic nie dotykaj, i rob mine jakby to co masz na glowie bylo efektem twojego chcenia - nie pzrypadku.

pociesze cie jeszcze tym, ze wiekszosc z nas ma rozne eksperymenty za soba

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a ja bym ściela wlasnie na bardzo krótko tak na 1cm czy 1,5 i je przede wszystkim wyrównala. wtedy zaczela zapuszczac ladne. Ciezko ci bedzie je ukladac bo są źle ściete. Ale jak wolisz.. zetniesz na krótko i za miesiąc dwa juz beda spoko wyglądać Pozatym jak widze to za zdrowe nie są. Polecem terapie szokową :P oczywiscie nie wspominając że ja to bym je zjechala na zapalke

a wlasnie mialam napisac, ze polecam zapalke - skoro jestesmy na takim watku - ale sie powstrzymalam, bo widac ze asica cierpi i chce zachowac wlosy.
a tu kruszyna walnela z grubej rury
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-13 o 10:05 Powód: literowki
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:05   #657
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

No co w koncu wątek zapalkowy

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

bo moje zapalki ladnie rosną i nie żaluję że to zrobilam, ani trochę, dlatego polecam
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:07   #658
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
No co w koncu wątek zapalkowy

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

bo moje zapalki ladnie rosną i nie żaluję że to zrobilam, ani trochę, dlatego polecam
ja tyz niegdy nie mialam zadnych oporow.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:09   #659
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

narazie najtrudniej mi wyjść z grzywki, bo bym chciala juz jej nie mieć, a ona wcale tak szybko nie rośnie.. ale nic nie robię jak widać w moim podpisie zapuszczam do maja, wtedy zrobię u fryzjerki odrosty i znów trochę podetnę tj. wyrównam takie są me plany
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:17   #660
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Oj dziewuszki Rozumiem, że Asia chce mieć już teraz jakąś konkretną fryzurę, a jednocześnie chce zapuszczac włosy
Ja zrobiłam radykalne cięcie, włącznie z wygoleniem włosów na kilka milimetrów po to żeby zapuszczać Więc każdy do mnie w te słowa: "Zapuszczasz? To po co obciełaś?"
1. jak chesz wrócić do swoich naturalnych włosów to lepiej obciąć na krótko i dopiero potem zapuszczać
2. jak chce się zapuszczać bez obcinania farby to lepiej mieć jakąś konkretną fryzurę niż przez ileś miesięcy unikać luster
3. nie ma gwarancji, że po tych powiedzmy 8 miesiącach zapuszczania fryzjer nie zetnie za dużo i wszystko na marne

Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej zapuszcza się włosy pocieniowane. Te dłuższe kosmyki można wywinąć czy wyprostować. Jak równałam włosy podcinając tylko ten dół to wyglądałam jak w garnku
Kruszyna ma trochę racji, że po dobrym obcięciu włosy rosną w miare proporcjonalnie.
Jak widzisz Asiu ciężko coś doradzać Każda z nas ma własne zdanie
Daj znać na co się w końcu zdecydowałaś
Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.