Promocja w Sephorze - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 19:14   #2341
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
co do meteorytów, mam 03 z nowej kolekcji i pszczółki. Mam ciemniejszą karnacje i nie robią efektu świnki, jak dla mnie różnią się tym, że są subtelniejsze od 03, mają mniejsze drobinki.
Malowała się nimi również moja siostra, która jest raczej bladziochem i świnkowego efektu nie miała
Czy dobrze zrozumiałam, że pszczółki z nowej kolekcji mniej się "świecą" niż #03 z nowej kol.?

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
A co do meteorytów- to powtarzam n-ty raz, że nie są absolutnie różowe. Róż i fiolet bardzo ładnie korygują poszarzałą, zmęczoną twarz- szczególnie jak wstaję o 6 rano po 3 godzinach snu hehehe.
I akurat mogę coś powiedzieć na ten temat, bo mam wszystkie standardowe - 01,02,03 i moim skromnym zdaniem pszczoły dają najlepszy efekt "photoshopa" i są subtelniejsze, jeżeli chodzi o rozświetlenie. W 01 drobiny są wręcz brokatowe- i jak ktoś patrzy z bliska to może sobie pomyśleć, że to jakiś bazarowy puder a nie kosmetyk za 205 zł!!!
Dlatego białe i złote kulki ( z tych standardowych ) powyjmowałam- przynajmniej większą część.
A z pszczółek nie muszę, bo drobinki rozświetlające owszem są- ale dużo mniejsze.
W ogóle to jestem trochę zła na Guerlain- ich kultowy kosmetyk- w nowej odsłonie powinien być lepszy. Tzn poprawili kruchość kulek- są bardziej miałkie i lepiej się nakładają na pędzel ale te brokatowe drobiny dalej są takie same. W starej wersji matowe kulki ( czyli te brązowe, beżowe, różowe, zielone, fioletowe ) po kilkunastu użyciach robiły się takie świecące ( skamieniałe ) i trudno było je nałożyć na pędzel a rozświetlające ( białe, złote ) kruszyły się i szybko zużywały-całość dawała efekt iście bazarowy ( kupiłam je w Sephorze, więc to nie były "podróby" ).
No to tyle na temat kulek hehehehe
hmm... teraz to mam zagwozdkę...

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a czy nakładasz meteoryty pędzlem guerlain'a? bo on je "inaczej" nabiera, jest sztywny i dosyć twardy, inaczej nabiera puder niż miękki pędzel. meteoryty nakładane miękkim pędzlem szybciej się kończą i efekt jest bardziej brokatowy. a ten pędzel je tak jakby ściera tylko po powierzchni, bajka, ale do żadnego innego pudru się nie nadaje niestety. nawet do prasowanych
Nie wiedziałam, że pędzel Guerlain do kulkowych meteorytów jest taki specyficzny i inaczej aplikuje puder... Ja 03 (stare) nakładam dużym pędzlem do pudru (Inglot 1SS) i jakoś ta aplikacja zawsze mi odpowiadała. Ale może faktycznie coś w tym jest, skoro widzisz różnicę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:18   #2342
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=milka-pilka;23358637]Czy dobrze zrozumiałam, że pszczółki z nowej kolekcji mniej się "świecą" niż #03 z nowej kol.?

Tak, mniej się świecą są subtelniejsze
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:23   #2343
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Czy dobrze zrozumiałam, że pszczółki z nowej kolekcji mniej się "świecą" niż #03 z nowej kol.?


hmm... teraz to mam zagwozdkę...


Nie wiedziałam, że pędzel Guerlain do kulkowych meteorytów jest taki specyficzny i inaczej aplikuje puder... Ja 03 (stare) nakładam dużym pędzlem do pudru (Inglot 1SS) i jakoś ta aplikacja zawsze mi odpowiadała. Ale może faktycznie coś w tym jest, skoro widzisz różnicę
jest bardzo specyficzny. ja na początku nakładałam meteorki pędzlem chowanym z sephory i to nie to samo przy czym do prasowanych jest bardzo dobry
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:51   #2344
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Tak, mniej się świecą są subtelniejsze
skoro mniej się świecą, są subtelniejsze i nadają się do ciepłej karnacji...to...chyba powinnam kupić pszczoły...
Spróbuję jakoś je jutro przetestować, chociaż brak mi czasu na takie łażenie... wychodzi na to że powinnam mieć pszczoły, 03 i pędzel - ale kasy na to wszystko teraz brak. I co mam wybrać?

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
jest bardzo specyficzny. ja na początku nakładałam meteorki pędzlem chowanym z sephory i to nie to samo przy czym do prasowanych jest bardzo dobry
Ja do prasowanych meteorytów (miałam Nacre Des Mers, ale zuyżłam je prawie do końca) używałam pędzla EDM LHK i było ok
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 20:30   #2345
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
skoro mniej się świecą, są subtelniejsze i nadają się do ciepłej karnacji...to...chyba powinnam kupić pszczoły...
Spróbuję jakoś je jutro przetestować, chociaż brak mi czasu na takie łażenie... wychodzi na to że powinnam mieć pszczoły, 03 i pędzel - ale kasy na to wszystko teraz brak. I co mam wybrać?


Ja do prasowanych meteorytów (miałam Nacre Des Mers, ale zuyżłam je prawie do końca) używałam pędzla EDM LHK i było ok
ja planuje w najblizszym czasie zaopatrzeć się w pędzel guerlainowski;P
Kup sobie póki co pszczoły bo to limitowanka, wykupią i nie będzie;p 03 bedą cały czas, pędzel tak samo
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 20:44   #2346
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

dziękuję właśnie takiej rady potrzebowałam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 20:58   #2347
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

nie wiecie może po ile jest w Seph Clinique moisture surge? próbkuję od paru dni ten kremik i wydaje się być idealny dla mnie:P 50ml mnie intetesuje
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 21:12   #2348
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
nie wiecie może po ile jest w Seph Clinique moisture surge? próbkuję od paru dni ten kremik i wydaje się być idealny dla mnie:P 50ml mnie intetesuje
30stka jest za ok 130/140 zl mi strasznie duzo pryszczy po nim wychodzilo;/

dopuero zaobaczylam ,ze Cie 50 interesuje;p jest po ok 180
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma




Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2010-11-20 o 21:14
unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 22:45   #2349
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Jestem opaloną blondynką ( nie na skwarkę ) ale nie jestem trupioblada- jeżeli Wam to coś powie to uzywam EL, Lancome, Chanel- kolory 3-4 ( tzn 3,0, 03 albo 40 ) czyli raczej ciemniejsze beże, na nie stosuje pszczoły i powtórzę sie po raz ostatni - pszczoły są najlepsze a mam porównanie do wszystkich 3 kolorów standardowych.
Moim zdaniem ten róż i ciemny fiolet zdecydowanie lepiej ożywiają twarz, dają taki "swieży look".
Bosh... kupiłam dziś 50 ml EDP flowerbomb i mam doła finansowo-moralnego ;( i błyszczyk diora i chanel 148 ( ale to kolor limitowany ) Ale mamie w końcu prezent wybrałam ( guessa ), więc kolejną rzecz mam z głowy...
Musiałam się wyżalić, bo ciąży mi to na sercu a mojemu TŻ nie mogę tego powiedzieć, bo chyba zejdzie śmiertelnie.... Ale za to gifty w postaci bazy artdeco, błyszczyka artdeco, miniaturki wody van cleefa& coś tam, kosmetyczki z clarinsa i mnóstwa próbek trochę mi podreperowały moralnego kaca zakupowego A wczoraj do paletki diora dostałam miniaturke j'adore ( perfumy 5 ml i balsam ). W ostatnim czasie uzbierałam już 6 miniaturek heh
A jutro jadę po meteorytki pszczółkowe dla siostry, przyjaciólki i koleżanki, więc może znów coś fajnego dostanę
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 22:59   #2350
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

mhm0808 ja z koleji uważam,ze apteczne marki maja raczej delikatne kosmetyki i kremy. Drogie znane firmy moga sobie pozzwolic na finansowanie drogich badan. Owszem czesc wplywow marki to takze oplata za logo,ale nie uwazam,zeby ktores kosmetyki: selektywne,apteczne czy mass marketowe-gorowaly nad innymi.
Moim zdaniem dobór kremu zależy od wielu czynnikow -już nie mówiac o wieku czy rodzaju skory bo to oczywiste,ale ważne jest też oczyszczanie skory czy nawet takie prozaiczne rzeczy jak np plaenie paierosów, woda jakij używamy czy nawet miejsce zamieszkania (zanieczyszczenie powietrza).
Generalnie
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 23:01   #2351
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocja w Sephorze

Aaaaaneczkaaaaa, a czy masz porównanie meteorytów "pszczółkowych" z "imperiale"? Zniżka sephorowa bardzo kusi i chcę się upewnić, że to nie jest zbędny wydatek
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 23:07   #2352
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Jestem opaloną blondynką ( nie na skwarkę ) ale nie jestem trupioblada- jeżeli Wam to coś powie to uzywam EL, Lancome, Chanel- kolory 3-4 ( tzn 3,0, 03 albo 40 ) czyli raczej ciemniejsze beże, na nie stosuje pszczoły i powtórzę sie po raz ostatni - pszczoły są najlepsze a mam porównanie do wszystkich 3 kolorów standardowych.
Moim zdaniem ten róż i ciemny fiolet zdecydowanie lepiej ożywiają twarz, dają taki "swieży look".
Bosh... kupiłam dziś 50 ml EDP flowerbomb i mam doła finansowo-moralnego ;( i błyszczyk diora i chanel 148 ( ale to kolor limitowany ) Ale mamie w końcu prezent wybrałam ( guessa ), więc kolejną rzecz mam z głowy...
Musiałam się wyżalić, bo ciąży mi to na sercu a mojemu TŻ nie mogę tego powiedzieć, bo chyba zejdzie śmiertelnie.... Ale za to gifty w postaci bazy artdeco, błyszczyka artdeco, miniaturki wody van cleefa& coś tam, kosmetyczki z clarinsa i mnóstwa próbek trochę mi podreperowały moralnego kaca zakupowego A wczoraj do paletki diora dostałam miniaturke j'adore ( perfumy 5 ml i balsam ). W ostatnim czasie uzbierałam już 6 miniaturek heh
A jutro jadę po meteorytki pszczółkowe dla siostry, przyjaciólki i koleżanki, więc może znów coś fajnego dostanę

kobieto, gdzie Ty kupujesz, że dostajesz tyle próbasów?
Ja jak dostaje biedną próbkę kremu to się mam chyba cieszyć;/ jeszcze taką, ktora moge potestować za ok 10 lat;/ wypełniacze zmarszczek itp;/
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 23:29   #2353
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Aaaaaneczkaaaaa, a czy masz porównanie meteorytów "pszczółkowych" z "imperiale"? Zniżka sephorowa bardzo kusi i chcę się upewnić, że to nie jest zbędny wydatek
Niestety nie miałam do tej pory żadnych innych limitowanych...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 23:43   #2354
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Niestety nie miałam do tej pory żadnych innych limitowanych...
Dziękuję za dobre chęci
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 00:08   #2355
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Chciałam tą pierwszą- największą dziś kupić mamie na prezent- ale kolory są mega przekłamane na tych fotkach- ogladałam wszystkie pokazane na tej stronie. Cienie są ok- chociaż nie są tak intensywne jak na fotkach, poza tym są przekłamane kolory. Ale np w tej największej paletce błyszczyki ( to te okrągle ) są beznadziejne- piękne kolory, ale większość z nich jest bezbarwna lub prawie ( na ciemniejszych ustach nie będzie widać "poblasku" tych kolorów ). Podobno cienie są jakościowo takie same jak pojedyńcze, pudry są ok, ale róż jest mega krzykliwy,Jakbym ją dostała w prezencie- nie kręciłabym nosem, ale ogólnie szału nie ma. Wydaje mi się, że cienie wykorzystałabyś, pudry, kredki też, ale błyszczyki są naprawdę słabe.... No i nie wiem jaki miałabyś stosunek do tego rożu
Ojj no to nie dobrze zależy mi na jakiejś fajnej palecie cieni a przy okazji jak znajdują się tam pudry, kredki błyszczyki itp to super ale skoro mówisz że cienie nie są rewelacyjne może wybiore cos innego w sephorze ale kurcze zależy mi na czymś dużym , a jak usłyszałam że może być jakaś promocja 4 rzeczy i 40 % to już wogule:P wiesz coś o tej promocji? a tak czytam i czytam i szczerze zazdroszcze Ci tej masy kosmetyków jakie kupujesz chyba nie masz ich gdzie pomieścić :P
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:53   #2356
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

Mam pszczoły
Są świetne!
Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc Wasze doświadczenie kulkowe jest nieocenione
Absolutnie nie robią świnki, ocieplają wręcz cerę - przynajmniej moją. Pieknie zmiekczają rysy i rozświetlają. Jutro test całodzienny.
Teraz pragnę pędzelka meteorytowego.

Muszę czekać na kolejne dni VIP bo teraz już nie mam kasy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:05   #2357
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mam pszczoły
Są świetne!
Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc Wasze doświadczenie kulkowe jest nieocenione
Absolutnie nie robią świnki, ocieplają wręcz cerę - przynajmniej moją. Pieknie zmiekczają rysy i rozświetlają. Jutro test całodzienny.
Teraz pragnę pędzelka meteorytowego.

Muszę czekać na kolejne dni VIP bo teraz już nie mam kasy
łaa Twoja opinia mi sie zupelnie nie podoba ;D;D bo przez nia polece pewnie jutro juz w 1000% na sobie spr te pszczoly ;P i pewnie znowu wydam kase hahah
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:08   #2358
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

sprawdź koniecznie, ja po pszczółkach to tych nowych 03 długo nie będę chciała
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:19   #2359
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocja w Sephorze

A tych meteorytów to jak używacie, jako rozświetlacza?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 19:19   #2360
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
sprawdź koniecznie, ja po pszczółkach to tych nowych 03 długo nie będę chciała
tralla juz widze -160 zl w portfelu tralalala
a co do pedzla to chyba go poprosze o niego mikolaja
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:05   #2361
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
A tych meteorytów to jak używacie, jako rozświetlacza?
rozświetlacza-delikatnego i zmiękczacza rys, bo on nie jest takim typowym rozświetlaczem (jak np. shimmer Diora, czy Platinum Illuminator Estee Lauder)
w wątku Guerlain'owskim jest dużo o meteorytkach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447263

One są "kontrowersyjne", jak to ktoś kiedyś określił na wizażu - "albo się je kocha, albo nienawidzi"

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
tralla juz widze -160 zl w portfelu tralalala
a co do pedzla to chyba go poprosze o niego mikolaja
to dobry pomysł, niestety mój mikołaj mi nie kupi bo już od niego wyłudziłam perfumy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:19   #2362
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze



One są "kontrowersyjne", jak to ktoś kiedyś określił na wizażu - "albo się je kocha, albo nienawidzi"

niestety kocham

to dobry pomysł, niestety mój mikołaj mi nie kupi bo już od niego wyłudziłam perfumy [/QUOTE]

mi mój Mikołaj dziś powiedział, że moge dostać pędzel jak bede grzeczna

Już się nie umię doczekać nowej limitowanki, haha. !
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:28   #2363
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

Madzialenn - to teraz same dobre uczynki Cię czekają a Mikołaja masz boskiego. Może dorzuci do pędzelka coś jeszcze
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:42   #2364
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Madzialenn - to teraz same dobre uczynki Cię czekają a Mikołaja masz boskiego. Może dorzuci do pędzelka coś jeszcze
Wiem, rozpieszcza mnie myślę nad jakimś dobrym kremem nawilżającym i podkładem idealnym, ale ani nie chce mi się znów kombinować:P ostatnio żaden podkład mi nie pasi.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:47   #2365
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

haaaaaaaa mówiłam Wam ze pszczoły są super!!!
Dziękuje Wam koleżanki moje drogie, że podpowiedziałyście mi co mam umieścić w liście do Mikołaja, który leży obok mnie obrażony
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:51   #2366
szymelek
Raczkowanie
 
Avatar szymelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 487
Dot.: Promocja w Sephorze

hej dziewczyny
dopiero zaczynam przygodę z kulkami, ale śmiało moge potwierdzić, że pszczoły są super; należę aczej do bladziochów, a dodatkowo cierpię na chroniczne braki snu, a meteorki działają cuda
mam koloreo 03 z tych nowych i pszczółki są zdecydowanie fajniejsze
tak się zastanawiam gdzie Wy tyle giftów dostajecie? ja robię zakupy w Galerii Bałtykiej, w sumie kupuję sporo - Gold karta już do mnie idzie, wolno bo wolno, ale jednak, ostatnio przy zakupie tuszu Hypnose, meteorytów pszczółkowyach i multi active clarinsa dostałam dwie próbeczki perfum i dwa kremy 2 ml Diora bida z nędzą
szymelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:54   #2367
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja za dzisiejsze zakupki dostałam żel pod prysznic 200 ml CK BEAUTY, pedzel kabuki chowany givenchy i miniaturkę ( 2 juz z resztą ) DKNY be delicious fresh blossom
KOCHAM SEPHORE
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:04   #2368
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocja w Sephorze

dziewczyny ile kosztuja sztuczne rzesy w sephorze? i ktore lepsze kepki, czy calosciowe, no i jak z jakoscia ^^?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:10   #2369
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
a ja za dzisiejsze zakupki dostałam żel pod prysznic 200 ml CK BEAUTY, pedzel kabuki chowany givenchy i miniaturkę ( 2 juz z resztą ) DKNY be delicious fresh blossom
KOCHAM SEPHORE
w której sephorze robisz zakupy?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:41   #2370
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
a ja za dzisiejsze zakupki dostałam żel pod prysznic 200 ml CK BEAUTY, pedzel kabuki chowany givenchy i miniaturkę ( 2 juz z resztą ) DKNY be delicious fresh blossom
KOCHAM SEPHORE
omg kochana co ty tam dzisiaj nabylas ,ze az takie gifffty???


sztuczne rzesy kosztuja 19 zl ale nieiwem czy sa dobre ;P
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.