pomóżcie dobrać ubrania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 23:18   #1
grupa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 55

pomóżcie dobrać ubrania


witam jestem tu nowa i mam do was prośbę otóż jestem delikatnie mówiąc... gruba ;/ mam figurę typu wiolonczela ale mam ogromne uda, tyłek , brzuch i biodra w dodatku wystające boczki i takie... "przedzielenie" międz bokami a udami+jestem niska, mam też dość duży biust (F) porszę pomóżcie mi dobrać ubrania które zatuszują mankamenty sylwetki ale nie takie dla starych babek bo mam 18 lat i nie chce wyglądać jak biznesowa 30-tka ;/ chodzi mi o coś sportowego, żadnych obcasów , spódnic, falbanek ani eleganckich bluzek i spodni, chodzi mi o typowo sportowy, młodzieżowy ubiór moja figura wygląda dokładnie tak jak na załączonym obrazku (nie jest on przejaskrawiony naprawde tak wyglądam) proszę o pomoc, z góry dzięki

grupa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:42   #2
megalaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 76
Dot.: pomóżcie dobrać ubrania

przyłączam się do pytania mam podobną figurę ale jestem nieco grubsza
megalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:14   #3
grupa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 55
Dot.: pomóżcie dobrać ubrania

ponawiam prośbę o pomoc byłabym wdzięczna gdyby ktoś dał mi jakieś rady
grupa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:04   #4
chocolatee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: pomóżcie dobrać ubrania

sadze, ze w doborze sportowego ubioru nie ma zbyt duzej trudnosci, zakladasz adidasy, jeansy (na pewno nie rurki), luzna bluzke i na to bluze.. w zimie wiadomo, kurtke na wierzch.
skoro jestes taka gruba, raczej nic tego nie 'zatuszuje'
chocolatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 16:15   #5
onlysomebody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 2 piętro, pokoj idealnie na wprost od drzwi wejsciowych na salony
Wiadomości: 79
Dot.: pomóżcie dobrać ubrania

Jakis czas temu w jakims programie o stylizacjach Pajacyków, stylizował kobitkę o podobnych kształtach do twoich. Z tego co pamiętam, to polecił jej bieliznę wyszczuplająca, i stwierdzam, że po załozeniu, fajnie wszystko się wyprofilowalo, nie było mowy o fałdach, boczkach (i na pierwszy rzut oka bys nie powiedziala, ze gdzies tam pod spodem babka nosi cos takiego). Unikaj spodni typu slim legs, rurek, taliowanych, dopasowanych bluz, i bluzek, jesli chodzi o bluzki wydaje mi się że luźny fason "nietoperz", byłby ok-chociaz mogę się mylic w nazewnictwie (jednakże mam przed oczyma w wyobraźni to o czym piszę). Z bluz jesli lubisz styl hip-hopowy, albo odlschool, polecam serię Adidasa Originals (bluzy są szersze przez co nie opinają się na ciele ( np Missy Eliott do najchudszych nie należy a ubrania w tym stylu umie sobie dobrać). Co do adidasów jesli mają być na zimę to jakies z serii mid. Zamiast plaszcza sportowego zakładaj kurtkę, unikaj jednak tych o fasonie serdelki, bo jeszcze bardziej się pogrubisz ( a tego chyba nie chcesz). Jesli chodzi o jeansy to jedyne co mi przychodzi na mysl, to fason regualrny bądź dzwony (jednakże do nich dunków nie założysz). Jeansy z większymi kieszeniami bo pomniejszają powiedzmy optycznie pupę. Spodnie w ciemnych kolorach , zapomnij o białych szarych itd. Chyba tyle, zresztą doradzac przez internet nie znając osoby, mija się trochę z celem. Pozdrawiam
onlysomebody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:08   #6
me gal
Raczkowanie
 
Avatar me gal
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 101
GG do me gal
Dot.: pomóżcie dobrać ubrania

nietoperze zdecydowanie ci odradzam, bo potrafią dobrze skaleczyć i poszerzyć jeszcze bardziej tam gdzie nie trzeba.
Jak najbardziej ci polecam dopasowane jeansy z prostymi nogawkami (w ciemniejszych kolorach : indygo, czarny) - sprawią że twoje nogi będą wyglądać na dłuższe, oczywiście nie biodrówki, bo uciekające boczki wyglądają niezbyt fajnie. Możesz ich poszukać np. w C&A bo mają szeroką gamę rozmiarów i długości nogawek do wyboru - na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Jeśli upierasz sie przy bluzach z kapturem, czy też bez, może to dać odwrotny efekt do upragnionego - sprawią że sylwetka wyda się cięższa. Spróbuj raczej z kardiganami (noś je rozpięte) + różne fajne topy. Unikaj tylko tych z odcięciem od razu pod biustem, bo będą sprawiać że wyglądasz odrobinę ciążowo Spróbuj może z takimi które mają szeroki sciągacz na dole, coś w stylu z załącznika.

Ogólnie staraj się nie dobierać sobie ubrań w których się topisz, szerokich fasonów, ale nie przesadzaj też ze zbyt dopasowanymi ciuchami. Zakrywaj pupe chociaż do połowy i nie bój sie poeksperymentować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg X2-4-9754X-NAVY-2-2-2-2T.jpg (15,7 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez me gal
Czas edycji: 2010-12-18 o 17:14
me gal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 20:18   #7
onlysomebody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 2 piętro, pokoj idealnie na wprost od drzwi wejsciowych na salony
Wiadomości: 79
Dot.: pomóżcie dobrać ubrania

Cytat:
Napisane przez me gal Pokaż wiadomość
nietoperze zdecydowanie ci odradzam, bo potrafią dobrze skaleczyć i poszerzyć jeszcze bardziej tam gdzie nie trzeba.
Jak się umiejętnie dobierze, przymierzy będzie ok A po 2 chodziło mi dokładnie o taka bluzkę jak podałas w załączniku, jedynie co mi sprawiło trudnosc to prawidlowe nazewnictwo, także dzięki za poprawienie mnie
onlysomebody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.