Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 12:08   #31
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

się melduję

i ja dobrze wiem o czym mówicie.. niektórzy nie potrafią zrozumieć dlaczego wydajemy tyle na kosmetyki.. trudno.. inni tę kasę przepijają.. my przynajmniej coś z tego mamy ale wkurzają mnie czasem komentarze i to, że ludzie próbują mnie przekonać, że coś co kupią na bazarku za 5 zł jest świetne i pewnie tej samej jakości co te 'moje' MACzki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:21   #32
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Beets, jestem zszokowana sytuacja, którą opisałaś, o co w ogóle chodzi?! Nie mieści mi się to w głowie, jak można być tak zawistnym i jeszcze w tak dziwaczny sposób tą cechę wcielać w działania. "Ona kupuje drogie kosmetyki" zabrzmiało jak "Ona zjada małe dzieci" czyli coś strasznie strasznego Bardzo współczuję takich koleżanek, bo od razu atmosfera jest nieprzyjemna i w ogóle jakby zacząć się w to wkręcać, to można się nabawić zbędnych wyrzutów sumienia.
oplułam monitor ze śmiechu
Cytat:
Dla mnie cena zazwyczaj nie jest wyznacznikiem niczego, kupuję kosmetyki tanie i drogie, ale ważne, żeby były po prostu dobre. Odkąd interesuję się składami kremów itp, zauważyłam, że niektóre po 300zł nadają się do kosza, a np. seria Rival de Loop z Rossmana, kosztująca poniżej 10zł, ma całkiem przyjazną i skuteczną listę składników, bez zbędnych zapychaczy.
ja jakoś nie wiem, nie zauważam np cudownych właściwości kremu Lancome za 240zł (200 po zniżce, bo też zawsze staram się polować na promocje)... dla mnie taki krem to naprawdę oprócz kawy rano powinien robić wszystko inne a tu hmm, delikatnie mówiąc nie do końca to, czego się spodziewałam. Lepiej mnie nawilża i odżywia żel hialuronowy zmieszany z serum lemon z BU (wszystko za pi razy oko 50zł). Ja muszę w końcu pójść po słynną oliwkę babydream ))
Cytat:
Paletę cieni z MACa mieszam z cieniami z Inglota, bo niektóre są moim zdaniem równie fajne. Jednak są kolory, których nie da się zastąpić, więc kupuję je w MACu. Mam tez paletę z prasowanych pigmentów MACa, małym kosztem, a jakość i kolory super
ja raczej cieniowo jestem wierna MACowi, Inglot mnie kiedyś zaczął wkurzać, tak ogólnie całokształt i od tamtego czasu jakoś mnie nie kręcą....
Cytat:
W ogóle staram się większość rzeczy kupować na promocjach albo w necie i mam więcej za mniej. Trzeba mieć, do cholery, jakąś przyjemność z życia, mi nikt nigdy nie kupuje i nie kupował kosmetyków na prezent, więc prezentuję sobie sama
polać jej bo mówi z sensem
Cytat:
Jedni wydają na stołowanie się w restauracjach, inni na imprezy, a ja na kolekcjonowanie pięknych kosmetyków i korzystanie z nich w twórczy sposób Zaczęłam ich więcej kupować, kiedy odkryłam, jak wiele można zaoszczędzić na ciuchach, oryginalnie ubierając się w second-handach. Nie oszczędzam na dodatkach i kosmetykach, to musi być dobre i koniec.
najważniejsze że nie oszczędzasz na obiedzie. Wczoraj u Ewy Drzyzgi w RWT były kobietki co mają bzika na punkcie biżu, jednej mama rachunki opłacała ale ona miała na sobie tony drogiej biżuterii... przez chwilę próbowałam sobie siebie wyobrazić, całą w makijażu MACzka po czym zdałam sobie sprawę, że w zasadzie nie ma co sięgać do wyobraźni bo ja już chyba bym mogła sobie calutki mejkap MACzkami zrobić, a później pomyślałam "halo, ja na jedzenie i rachunki mam i wcale nie grozi mi bycie jak ta Pani" )

Cytat:
Z przerażeniem patrzę na dziewczyny nakładające sobie na twarz podkłady z bazaru, przecież to może zaszkodzić zdrowiu skóry.
Trzeba mieć, za przeproszeniem, w dupie opinie innych, bo same mamy prawo o swoich wydatkach decydować.
Taki mały (średni) offtop
ja mam za dużą wyobraźnię - widzę w głowie jak komórki skóry tych dziewczyn wyciągają rączki w formie protestu (wiem, komórki nie mają rączek ale ja mam czasem takie wizualizacje a'la Ally ) "nieee nie zaklejaj nas tą mazią"

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
się melduję

i ja dobrze wiem o czym mówicie.. niektórzy nie potrafią zrozumieć dlaczego wydajemy tyle na kosmetyki.. trudno.. inni tę kasę przepijają.. my przynajmniej coś z tego mamy ale wkurzają mnie czasem komentarze i to, że ludzie próbują mnie przekonać, że coś co kupią na bazarku za 5 zł jest świetne i pewnie tej samej jakości co te 'moje' MACzki
ale wiesz, my już jesteśmy tak natargetowanymi na MACzki "starymi" zrzędami że naszych opinii niedługo przestaną słuchać (na zasadzie "łe, ta to wszystko chwali, to jej nie słucham" ). Chociaż nie wszystko co MACowe chwalimy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:25   #33
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
juuuuuż kopiuj/wklej
Dziękuję Kochana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:28   #34
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oplułam monitor ze śmiechu


najważniejsze że nie oszczędzasz na obiedzie. Wczoraj u Ewy Drzyzgi w RWT były kobietki co mają bzika na punkcie biżu, jednej mama rachunki opłacała ale ona miała na sobie tony drogiej biżuterii... przez chwilę próbowałam sobie siebie wyobrazić, całą w makijażu MACzka po czym zdałam sobie sprawę, że w zasadzie nie ma co sięgać do wyobraźni bo ja już chyba bym mogła sobie calutki mejkap MACzkami zrobić, a później pomyślałam "halo, ja na jedzenie i rachunki mam i wcale nie grozi mi bycie jak ta Pani" )



akurat ona płaci za zwierzenia, więc ludzie mówią, co ona chce usłyszeć albo wręcz co nakazuje scenariusz
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:35   #35
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja jakoś nie wiem, nie zauważam np cudownych właściwości kremu Lancome za 240zł (200 po zniżce, bo też zawsze staram się polować na promocje)... dla mnie taki krem to naprawdę oprócz kawy rano powinien robić wszystko inne a tu hmm, delikatnie mówiąc nie do końca to, czego się spodziewałam. Lepiej mnie nawilża i odżywia żel hialuronowy zmieszany z serum lemon z BU (wszystko za pi razy oko 50zł). Ja muszę w końcu pójść po słynną oliwkę babydream ))
niestety tutaj muszę się z Tobą zgodzić mój Lancome na dzień poza przyjemnym zapachem nie robił właściwie nic

nawet babka w szkole nam mówiła, że porównywała kiedyś składy i jakiś krem z Aldika za niecałe 10 euro miał w sobie to samo, co jakieś cudo Guerlaina za ponad 200 euro..

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale wiesz, my już jesteśmy tak natargetowanymi na MACzki "starymi" zrzędami że naszych opinii niedługo przestaną słuchać (na zasadzie "łe, ta to wszystko chwali, to jej nie słucham" ). Chociaż nie wszystko co MACowe chwalimy
no właśnie.. nie samym MAC-iem człowiek żyje ale nikt mi nie wmówi, że cień z bazarku za 5 zł jest taki sam jak MACowy.. bo co jak co, ale cienie MAC ma niesamowite
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:39   #36
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
akurat ona płaci za zwierzenia, więc ludzie mówią, co ona chce usłyszeć albo wręcz co nakazuje scenariusz
dokladnie
oni dostają role wcześniej do nauczenia się na pamięć
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:43   #37
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
akurat ona płaci za zwierzenia, więc ludzie mówią, co ona chce usłyszeć albo wręcz co nakazuje scenariusz
co nie znaczy, że nie ma takich przypadków.


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
niestety tutaj muszę się z Tobą zgodzić mój Lancome na dzień poza przyjemnym zapachem nie robił właściwie nic

nawet babka w szkole nam mówiła, że porównywała kiedyś składy i jakiś krem z Aldika za niecałe 10 euro miał w sobie to samo, co jakieś cudo Guerlaina za ponad 200 euro.. a

no dokładnie. Te kremy mają fajne konsystencje, zapachy itp a niewiele ciekawszych składników niż kremy z biochemii czy ziajki (choć ja tych ostatnich nie trawię ) To już ktoś mi kiedyś mówił, że kremy mogą sie różnić między sobą gdzieś tak do 100zł (tzn że jest różnica między tym za 10 i tym za 100) ale wyżej to już płaci sie raczej za markę niż za zawartość słoiczka.


Cytat:
no właśnie.. nie samym MAC-iem człowiek żyje ale nikt mi nie wmówi, że cień z bazarku za 5 zł jest taki sam jak MACowy.. bo co jak co, ale cienie MAC ma niesamowite
zgadzam sie ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 14:06   #38
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

melduję się w nowym wątku

czytam co piszecie - i sama znam takich co liczą innym.

Nigdy nie rozumiałam co im to daje - jak ktoś mi się pyta ile wydaje na kosmetyki to się pytam czy chce mi dołożyć i taki delikwent milknie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 14:21   #39
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

O, już 5 część .
Dobrze, że ktoś rozumie moje uczucia jak jakaś koleżanka mi zarzuci "o boże po co kupiłaś pędzel za 200zł?! " , też wolę kupić jeden porządny i mieć go już zawsze niż co parę miesięcy wydawać 30zł na nowy, kiepskiej jakości. Halo, przecież nie macham każdemu przed nosem "patrz mam pędzel za 200zł, a Ty nie masz, jesteś gorsza", więc co im to przeszkadza? Nigdy nie zrozumiem.

Swoją drogą coś ucichł temat kolekcji surf, widziałyście gdzieś jakieś nowe informacje?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 14:32   #40
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nigdy nie rozumiałam co im to daje - jak ktoś mi się pyta ile wydaje na kosmetyki to się pytam czy chce mi dołożyć i taki delikwent milknie
zapamiętam to sobie, dobre

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O, już 5 część .
Dobrze, że ktoś rozumie moje uczucia jak jakaś koleżanka mi zarzuci "o boże po co kupiłaś pędzel za 200zł?! " , też wolę kupić jeden porządny i mieć go już zawsze niż co parę miesięcy wydawać 30zł na nowy, kiepskiej jakości. Halo, przecież nie macham każdemu przed nosem "patrz mam pędzel za 200zł, a Ty nie masz, jesteś gorsza", więc co im to przeszkadza? Nigdy nie zrozumiem.

Swoją drogą coś ucichł temat kolekcji surf, widziałyście gdzieś jakieś nowe informacje?
Tak my tu mamy taki kącik wsparcia
mało tego, może i ta 217stka kosztuje stówę, ale moja ma już ze dwa lata a nadal maluje jak ta lala i podejrzewam, że za kilka lat też tak będzie malowała

co do Surf. nadal cisza. jak już pisałam, niby ma nie być tylko dwóch cieni, zobaczymy
na specktrze kilka nowych słoczy... w sumie jakbym mogła wybrać te cienie to wybrałabym niebieski, żółty i pomarańczowy (Surf USA, Sun Blonde i Saffron) btw: wszystkie nazwy cieni są na "S" )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:22   #41
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wrzuciłam Something Special na swatchowy
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 17:27   #42
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No, ładne tempo mamy, już 5 część

O mojej miłości do maca wie Mamusia ( ja ją obkupuję), Siostra ( już zaczyna się rozbestwiać MACowo) i TŻ. Wątpię by moje koleżanki mnie zrozumiały, nawet nie będę próbować. Po co mi to? Mam Was
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:41   #43
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No, ładne tempo mamy, już 5 część

O mojej miłości do maca wie Mamusia ( ja ją obkupuję), Siostra ( już zaczyna się rozbestwiać MACowo) i TŻ. Wątpię by moje koleżanki mnie zrozumiały, nawet nie będę próbować. Po co mi to? Mam Was
wiesz, ja podejrzewam, że moje to by jeszcze były w stanie zrozumieć, że np polecam jakąś szminkę czy róż. Czego nie są w stanie za bardzo zrozumieć to że ja tego wszystkiego mam aż tak dużo no ale już tu doszłyśmy do tego - co innym do naszych magicznych kosmetycznych szafek
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:42   #44
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
melduję się w nowym wątku

czytam co piszecie - i sama znam takich co liczą innym.

Nigdy nie rozumiałam co im to daje - jak ktoś mi się pyta ile wydaje na kosmetyki to się pytam czy chce mi dołożyć i taki delikwent milknie
"...Nigdy nie rozumiałam co im to daje - jak ktoś mi się pyta ile wydaje na kosmetyki to się pytam czy chce mi dołożyć i taki delikwent milknie ..."

wykorzystam ten tekst napewno
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:04   #45
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja wrzuciłam swatche moich zakupów ) żeby bardziej kolorowo było na swatchowym )

ale beznadziejna pogoda dzisiaj
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:14   #46
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Twoja pasja to Twoja prywatna sparwa, wiec nie wiem co szefowej i kolezankom z pracy do tego
Popieram, nikomu nic do tego!! Jeden pali faje, a drugi kupuje sobie markowe kosmetyki

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Ale się wystraszyłam.... wchodzę na stary wątek a tu zamknięty! Dopiero po chwili zauważyłam,że dobiłyśmy 5-tki
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:17   #47
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A ja wrzuciłam swatche moich zakupów ) żeby bardziej kolorowo było na swatchowym )
Hmm fajne
A soba jest całkowicie matowym cieniem?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale beznadziejna pogoda dzisiaj
Nie martw się Kasiu, będzie gorzej w weekend ma podobno śnieg z deszczem padać i mają być przymrozki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:23   #48
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
.... ale wkurzają mnie czasem komentarze i to, że ludzie próbują mnie przekonać, że coś co kupią na bazarku za 5 zł jest świetne i pewnie tej samej jakości co te 'moje' MACzki
Tak Maruś na bazarku zwłaszcza za 5 zł można cuda kupić Próbowałam kiedyś przekonać bazarkową koleżankę z pracy, że warto zainwestować w bazę pod cienie, bo nigdy nie mogła się nadziwić jak to jest, że mój make up się trzyma nawet podczas upałów a jej cienie rolują sie po 30 min.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
.....
Nigdy nie rozumiałam co im to daje - jak ktoś mi się pyta ile wydaje na kosmetyki to się pytam czy chce mi dołożyć i taki delikwent milknie
Lemi święte słowa warto zapamiętać
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:24   #49
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak Maruś na bazarku zwłaszcza za 5 zł można cuda kupić Próbowałam kiedyś przekonać bazarkową koleżankę z pracy, że warto zainwestować w bazę pod cienie, bo nigdy nie mogła się nadziwić jak to jest, że mój make up się trzyma nawet podczas upałów a jej cienie rolują sie po 30 min.
Znam ten typ - to nic że dajesz gotowe rozwiązanie na tacy, ale ona patrzy ale jakby nie widziała.

Mam koleżankę, co to sama chce się malować na ślub. No to jej mówię kup porządny podkład - a ta mi narzeka, że 50 zł to za dużo. Masakra. Ślub to taki wydatek, że nawet jakby sobie kupiła podkład i za 400 zł to i tak zginie w morzu innych wydatków.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 18:25   #50
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No, ładne tempo mamy, już 5 część

O mojej miłości do maca wie Mamusia ( ja ją obkupuję), Siostra ( już zaczyna się rozbestwiać MACowo) i TŻ. Wątpię by moje koleżanki mnie zrozumiały, nawet nie będę próbować. Po co mi to? Mam Was
Pewnie ,że masz nas.
Mnie tam moja psiapsióła doskonale rozumie, bo sama ma ziazi w głowę na punkcie obuwia
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:47   #51
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Hmm fajne
A soba jest całkowicie matowym cieniem?
Nie martw się Kasiu, będzie gorzej w weekend ma podobno śnieg z deszczem padać i mają być przymrozki
Soba nie jest matowa, ma takie maleńkie złote drobinki, śliczne ))

kurczę, patrzyłam właśnie na pogodę i ma być 15st... to ja już sama nie wiem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:55   #52
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Soba nie jest matowa, ma takie maleńkie złote drobinki, śliczne ))

kurczę, patrzyłam właśnie na pogodę i ma być 15st... to ja już sama nie wiem
No to muszę pomacać, pewnie kupię...
Na wschodzie ma być nieciekawie, ale to w końcu tylko prognoza, mam nadzieję żę się nie sprawdzi

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-04-07 o 18:57
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:00   #53
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A mnie ostatnio rozkochała w sobie Patina. Jak kupiłam ten cień to sie stuknęłam w głowę co też najlepszego narobiłam.... Taki nijaki brudny kolor, ale!!..... ale spróbowałam ją nałożyć na Nylona (jako cień bazowy) i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, jeszcze tylko jakiś brązik lub fiolecik w załamaniu i jest super
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:43   #54
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No to witam się i ja


Najlepszego z okazji piątych urodzin naszego Wątku
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:49   #55
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dobrą dyskusją dziewczyny rozpoczęłyście wątek
Myślę, że każda z nas się chociaż raz spotkała z taki dziwnym podejściem innych ludzi czyli przeliczaniem, docinaniem i głupimi pytaniami.
Współczuje wam doświadczeń, ale nie dajcie się zawistnicom
Ja na szczęście pracę mam taką, że nie stykam się z moimi współpracownikami, a szefa widziałam tylko raz (jak podpisywałam umowę) więc nie mają nawet okazji zaglądać mi w kosmetyczkę.
Czasem jak się gdzieś zdarzy to zawsze szybko ucinam takie dyskusje i jednak ludzie mnie nie zaczepiająw kwestii ile wydaje na kosmetyki/buty/biżuterię/perfumy itp Bo zauważyłam, że nawet nie chodzi o ilość kupowanych rzeczy, ale o cenę, że kupuję buty za 3 stówy, perfumy za 2 i szminkę też za blisko setkę itd. A dla mnie jest niepojęte, że dorosłe kobiety kupują buty za 50 zł czy błyszczyk za 5 - tandetę i taniość widać - w niektórych przypadkach może i jest to zrozumiałe, ale są też takie zawody, gdzie wizerunek jest ogromnie ważny i inwestując w lepszy wygląd inwestujemy też w karierę (w mojej pracy deichmany i kiepskiej jakości kosmetyki odpadają; klasa zawsze procentuje ). MAC właśnie daje taką klasę w makijażu - a zwłaszcza te wszystkie bazy, paintpoty, korektory, pudry - i mi na takiej solidnej podstawie makijażu zależy, żeby cień, czy róż się idealnie i długo trzymały na twarzy itp, żadnej kiczowatej perły, czy brokatu w kolorowych kosmetykach - za to naprawdę warto płacić, mimo iż to prawie niezauważalne elementy
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:01   #56
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zgłaszam zachwyt nad cieniem Tempting i nad Superslicklinerem czarnym - jest lepszy i wyrazistszy od Fluidline'a!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:07   #57
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgłaszam zachwyt nad cieniem Tempting i nad Superslicklinerem czarnym - jest lepszy i wyrazistszy od Fluidline'a!
Bardziej trwały?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:08   #58
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dobrą dyskusją dziewczyny rozpoczęłyście wątek
Myślę, że każda z nas się chociaż raz spotkała z taki dziwnym podejściem innych ludzi czyli przeliczaniem, docinaniem i głupimi pytaniami.
Współczuje wam doświadczeń, ale nie dajcie się zawistnicom
Ja na szczęście pracę mam taką, że nie stykam się z moimi współpracownikami, a szefa widziałam tylko raz (jak podpisywałam umowę) więc nie mają nawet okazji zaglądać mi w kosmetyczkę.
Czasem jak się gdzieś zdarzy to zawsze szybko ucinam takie dyskusje i jednak ludzie mnie nie zaczepiająw kwestii ile wydaje na kosmetyki/buty/biżuterię/perfumy itp Bo zauważyłam, że nawet nie chodzi o ilość kupowanych rzeczy, ale o cenę, że kupuję buty za 3 stówy, perfumy za 2 i szminkę też za blisko setkę itd. A dla mnie jest niepojęte, że dorosłe kobiety kupują buty za 50 zł czy błyszczyk za 5 - tandetę i taniość widać - w niektórych przypadkach może i jest to zrozumiałe, ale są też takie zawody, gdzie wizerunek jest ogromnie ważny i inwestując w lepszy wygląd inwestujemy też w karierę (w mojej pracy deichmany i kiepskiej jakości kosmetyki odpadają; klasa zawsze procentuje ). MAC właśnie daje taką klasę w makijażu - a zwłaszcza te wszystkie bazy, paintpoty, korektory, pudry - i mi na takiej solidnej podstawie makijażu zależy, żeby cień, czy róż się idealnie i długo trzymały na twarzy itp, żadnej kiczowatej perły, czy brokatu w kolorowych kosmetykach - za to naprawdę warto płacić, mimo iż to prawie niezauważalne elementy
Święte słowa .
Wiadomo - nie zawsze cena równa się jakości i tak samo są buble za 200 złotych i cudeńka za 20zł (np. kosmetyki z biochemii urody itp.) , ale w MACu akurat cena przekłada się na jakość, więc czemu by nie zainwestować?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:17   #59
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio rozkochała w sobie Patina. Jak kupiłam ten cień to sie stuknęłam w głowę co też najlepszego narobiłam.... Taki nijaki brudny kolor, ale!!..... ale spróbowałam ją nałożyć na Nylona (jako cień bazowy) i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, jeszcze tylko jakiś brązik lub fiolecik w załamaniu i jest super
Ja też się zakochałam w Patinie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:26   #60
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Bardziej trwały?
O dwa nieba trwalszy! Smiem twierdzić, ze nie ma nic trwalszego juz Na dodatek, to piękna, mocna błyszcząca czerń, która nie blaknie ani na jotę w ciągu dnia.
Mam jeszcze fioletowy i tez go kocham.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-04-07 o 21:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.