Essence cz. IX - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 21:39   #1531
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Kurcze, czyli że ja nie mam kompletnie szczęścia do zaopatrzenia w ck - czy w każdym sklepie Douglas jest stoisko Essence?
Bo na allegro jest w sumie krucho z produktami, choć gdzieś 1/3 nie mogę i tak nigdy u siebie dostać, buu
A co powiecie o pękających lakierach i tych magnetycznych?
Obiecuję poprawę i przejrzenie stron wstecz
Nie, nie w każdym Douglasie jest Essence. Na 1 stronie jest lista drogerii z Essence w, których napewno są.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:39   #1532
amdzia8
Rozeznanie
 
Avatar amdzia8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 566
GG do amdzia8
Dot.: Essence cz. IX

Dziś stałam się posiadaczką nowości z Blossoms - puder ( przynajmniej nie miałam trudnego wyboru bo nie było nowości z Sun club ) i 2 lakiery Ilike i Forget - me- not . Ten drugi jest boski, idealny do jeansów Oczywiście nie trafiłam na róż. A co do perfum - fakt, nie mój zapach, ale jest dość trwały...
__________________
"... Bądź przy mnie blisko, bo tylko wtedy nie jest mi zimno..."

07.09.2013

http://s6.suwaczek.com/200606082341.png
amdzia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:41   #1533
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, to mój 1. post w tym dziale
Albo mam zwidy, albo w jedynej w Kielcach Naturze w stopniu umiarkowanym schodzą produkty Essence. Byłam dziś z kumpelą, wąchałam wodę z nowej limitki i nie pasuje kompletnie do mnie. A ostatnio kupiłam po przecenie błyszczyk "into the wild" taki ciemny beżowy i jest czaadowy Wcześniej kupowałam tylko lakiery tej firmy, ale ostatnio kupiłam matujący podkład i wyglądam w nim jk milion dolarów, kocham go! Tak samo, z tej samej serii mat & cośtam mam korektor w pędzlu.
Bardzo bym chciała, żeby u nas była ta limitka:
http://www.essence.eu/en/products/tr...om-boooom.html
Jak u Was z dostępnością linii "I love Berlin?" I czy warto inwestować w tę linię "Better than gel nails"?
Whoom Boom pojawiła sie tylko w osiedlowych drogeriach i Tesco Extra.
I Love Berlin była u nas przed Blossoms w Naturach. Teraz sa jakieś resztki w koszyczkach wyprzedażowych.
A w stronę Better then gel nail nawet nie aptrz. Ogólnie podobno po noszeniu strasznie psuje paznokcie i w sumie jest drogie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:46   #1534
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, to mój 1. post w tym dziale
Albo mam zwidy, albo w jedynej w Kielcach Naturze w stopniu umiarkowanym schodzą produkty Essence. Byłam dziś z kumpelą, wąchałam wodę z nowej limitki i nie pasuje kompletnie do mnie. A ostatnio kupiłam po przecenie błyszczyk "into the wild" taki ciemny beżowy i jest czaadowy Wcześniej kupowałam tylko lakiery tej firmy, ale ostatnio kupiłam matujący podkład i wyglądam w nim jk milion dolarów, kocham go! Tak samo, z tej samej serii mat & cośtam mam korektor w pędzlu.
Bardzo bym chciała, żeby u nas była ta limitka:
http://www.essence.eu/en/products/tr...om-boooom.html
Jak u Was z dostępnością linii "I love Berlin?" I czy warto inwestować w tę linię "Better than gel nails"?

Witamy na wątku Wsiąkniesz tu a Twój portfel będzie piszczał i gryzł w odruchu samoobrony
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:02   #1535
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Essence cz. IX

Prysnęłam sobie dzisiaj nadgarstek i mi nie przypadł do gustu ten zapach Niedobrze mi się, aż w pewnym momencie zrobiło. Za to nabyłam puder dzisiaj , niestety nie dorwałam żółtego lakieru
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:05   #1536
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez amdzia8 Pokaż wiadomość
Dziś stałam się posiadaczką nowości z Blossoms - puder ( przynajmniej nie miałam trudnego wyboru bo nie było nowości z Sun club ) i 2 lakiery Ilike i Forget - me- not . Ten drugi jest boski, idealny do jeansów Oczywiście nie trafiłam na róż. A co do perfum - fakt, nie mój zapach, ale jest dość trwały...
w Konstantynowie widziałam cienie z sun club i trochę teraz żałuję, że ich nie wzięłam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:09   #1537
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
w Konstantynowie widziałam cienie z sun club i trochę teraz żałuję, że ich nie wzięłam
Ale jakoś teraz w promocji?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 22:21   #1538
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Jak będę się wybierać do Natury (ale nie wiem, czy będę, szczerze mówiąc prędzej nie niż tak), to napiszę, może dla kogoś coś jeszcze upoluję
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:26   #1539
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. IX

dziewczyny z Olsztyna- czy w Douglasie są nowości w drugiej szafie?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:35   #1540
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Witamy na wątku Wsiąkniesz tu a Twój portfel będzie piszczał i gryzł w odruchu samoobrony
Mój ucieka powiewając klapką i szczękając suwakiem

Przyniosłam dzisiaj kolejny lakier, tym razem padło na Can't cheat on me,śliczny To już trzeba leczyć... Ja się tylko zastanawiam - skąd ja mam na to pieniądze?
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:38   #1541
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
dziewczyny z Olsztyna- czy w Douglasie są nowości w drugiej szafie?
Jak ostatnio byłam (jakoś w zeszłym tygodniu) to nie było. Jak będę w Alfie, to zajrzę
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 22:41   #1542
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Mój ucieka powiewając klapką i szczękając suwakiem

Przyniosłam dzisiaj kolejny lakier, tym razem padło na Can't cheat on me,śliczny To już trzeba leczyć... Ja się tylko zastanawiam - skąd ja mam na to pieniądze?
Ja też nad tym dumałam i wydumałam. Bo zawsze miałam kase, ale kiedyś 7 razy się zastanowiłam czy coś kupić. Z N jest inaczej
Mój nie ucieka, bo i tak wie, że go dorwę. On po prostu zastyga i udaje ze go nie ma. Ewentualnie ukrywa się w czeluściach torby
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-04-28 o 22:43
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:44   #1543
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak ostatnio byłam (jakoś w zeszłym tygodniu) to nie było. Jak będę w Alfie, to zajrzę
dzięki za inf. jutro może zajrzę, do Natury chyba nie zdążę przed zamknięciem.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:46   #1544
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja też nad tym dumałam i wydumałam. Bo zawsze miałam kase, ale kiedyś 7 razy się zastanowiłam czy coś kupić. Z N jest inaczej
Mój nie ucieka, bo i tak wie, że go dorwę. On po prostu zastyga i udaje ze go nie ma. Ewentualnie ukrywa się w czeluściach torby
To masz twardego zawodnika. Mój to panikarz jest, w sumie chyba po właścicielce
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 23:06   #1545
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
To masz twardego zawodnika. Mój to panikarz jest, w sumie chyba po właścicielce
Mój twardziel, też po właścicielce.
Zdecydowałam. Jutro zmierzam do Zgierza, bo bliżej niż knz. W sumie publicznym to będę w krócej niz 20 minut
Jak wrócę to zdam relację.

Nie chce linera z Basic, no nie chce
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 23:07   #1546
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Mi odżywka z Essence z Formaldehydem (taka z niebieskim napisem w srebrniej butelce) całkowicie zniszczyła paznokcie. Nosiłam ją może z tydzień, a już ponad 3 miesiące są zniszczone, łamią się, rozdwajają, są kruche. Przed tą odżywką z essence używałam Sally hansen i ona bardzo mi naprawiła paznokcie, ale niestety się skończyła, dlatego kupiłam tą essencowa, bo mam trochę mało kasy ostatnimi czasy, a 50 zł na lakier to troszku za dużo teraz. Planuję kupić tą z My secret -na Kwc jest chwalona.
Chodzi o tą? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
Przyglądałam się jej składowi, jeszcze przed wycofaniem [był podany na stronie E.] i z tego co pamiętam, to chyba jedyna odżywka, która w składzie nie miała formaldehydu .
Za to SH na 95% ma formaldehyd, szukałam składów, bo usiłuję znaleźć właśnie coś na zastępstwo tej Nail Growth Activator z E i generalnie trudno znaleźć cokolwiek bez tego składnika . UE zakazuje używania ftalanów, ale formaldehyd jest dopuszczony.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 23:27   #1547
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość

A właśnie dziewczyny... Miała któraś odżywkę do paznokci z essence Diamond Power? Jakie są wasze opinie o niej? I jaką polecacie odżywkę, żeby zapobiec rozdwajaniu się paznokci?
nail tek, jedyny ktory mi pomogl

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze wstrzymam. Nie mam w zwyczaju wyrzucać kosmetyków zdatnych do użycia i staram się je wymęczyć do końca (w sumie to taka nauczka, żeby zapamiętać i więcej nie kupić dziadostwa) ale opakowanie bardzo fajne wiec na pewno je sobie zachowam.
ja w sumie kupilam dla opakowań, bo zawartosc kiepska

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jak oceniacie puder kwiatuszkowy-będzie hit czy nie?
Czy to jest typowy rozświetlacz?
moim zdaniem nie bedzie, a jak bedzie to chyba tylko ze względu na kwiatki.. albo bedzie hitem bladolicych, na mnie praktycznie go nie widac, na dzien dzisiejszy wolę moonlight, ale będę bloosoms jeszcze testować
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 23:32   #1548
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Najlepsza odżywka do paznokci w formie lakieru, jaką spotkałam to Essence SOS Nail Savers przyspieszająca porost.
Ale to była limitka, dawno jej nie ma, wykupiłam wszystkie przecenione egzemplarze, ale zapasy się kończą A przyspieszająca porost ze stałej oferty jest beznadziejna.
Ale może któraś z Was próbowała wszystkich odżywek z Essence? Może akurat któraś zachwyca?
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:03   #1549
plus que parfaite
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 703
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Kurcze, czyli że ja nie mam kompletnie szczęścia do zaopatrzenia w ck - czy w każdym sklepie Douglas jest stoisko Essence?
Bo na allegro jest w sumie krucho z produktami, choć gdzieś 1/3 nie mogę i tak nigdy u siebie dostać, buu
A co powiecie o pękających lakierach i tych magnetycznych?
Obiecuję poprawę i przejrzenie stron wstecz
co do pękających lakierów: nie wiem jak czarny, ja miałam biały - pomalowałam paznokcie raz i zaraz zmyłam i się pozbyłam dziada bo te pęknięcia to były jakieś dziwaczne smugi, nawet mój TŻ stwierdził że to wygląda jakby mi się grzybica przyplątała :P

metaliczny mam 1, na paznokciu wygląda fajnie, ale jak już pisałam parę stron wcześniej kompletnie nie wiem jak się z nim obchodzić, żeby porobiły się te wzorki, podobno powinien działać zwykły magnes lodówkowy, ale u mnie jakoś zero efektu...


dziewczyny, jeśli któraś szuka odżywki, to w wątku wymiankowym mam Peggy Sage, nie dopatrzyłam się w składzie formaldehydu
__________________
W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków

Edytowane przez plus que parfaite
Czas edycji: 2011-04-29 o 07:05
plus que parfaite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 07:17   #1550
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Chodzi o tą? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
Przyglądałam się jej składowi, jeszcze przed wycofaniem [był podany na stronie E.] i z tego co pamiętam, to chyba jedyna odżywka, która w składzie nie miała formaldehydu .
Za to SH na 95% ma formaldehyd, szukałam składów, bo usiłuję znaleźć właśnie coś na zastępstwo tej Nail Growth Activator z E i generalnie trudno znaleźć cokolwiek bez tego składnika . UE zakazuje używania ftalanów, ale formaldehyd jest dopuszczony.
Dawno, dawno temu ( może w VII części wątku) któraś z dziewczyn napisała, że ta odzywka z linku ma jakiś szkodliwy składnik, tylko w sumie myślałam że to ten formaldehyd. Na pewno zaczynał się on na literę F. W każdym razie cholernie zniszczył mi paznokcie. :-/ Kiedyś miałam tez z różowym napisem - nie zrobił nic, nie pomógł, ani nie zaszkodził. Zgęstniał i go wyrzuciłam.
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:41   #1551
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny tak pędzicie że nie nadąrzam
Nie bijcie mnie i powiedźcie czy róż z Basica ten w kremie/czy tam żelu to ma jakieś drobinki czy nie
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:49   #1552
kocurek 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Essence cz. IX

Z radością informuję, że nareszcie pojawiła się limitka w Gliwickiej Naturze (Forum) byłam tam wczoraj około 19.00. Była cała limitowanka, zostały 3 pudry, wszystkie lakiery, mnóstwo wód toaletowych, cienie i błyszczyki. Ja skusiłam się wyłącznie na puder kwiatkowy i lakier taki zielono-seledynowy czy jakoś tak Woda mnie nie zachywciła, ładny zapach, ale nie mój, dość ciężki, rzeczywiście przypomina Heat Beyonce. Poza tym Pani była akurat w trakcie wykładania towaru, napewno są już pędzle do smokey, nie widziałam do eylinerów, błyszczyki stay on me, szmineczki. Kobieta uwijała się nieźle więc myślę, że dzisiaj powinno być wszytsko wystawione. Poza tym słyszałam jak mówiła do drugiej sprzedawczyni, że jutro musi wystawić jeszcze rzeczy na przecenę, luknęłam szybko do jej pudła i wygląda na to, że będzie można taniej upolować kilka fajnych rzeczy. Co do zabrzańskiej Natury będę bojkotować. Wczoraj znów tam pojechałam, taka jestem naiwna i oczywiście znów były "w trakcie" wypakowania. Wspominałam już, że uwielbiam Gliwice i od dziś będę robiła zakupy kosmetyczne właśnie tam A jako gratis, to tak trochę poza tematem upolowałam róż Basic w Schleckerze też oczywiście w Gliwicach (oczywiście w zabrzańskim nie mieli mało tego kobieta spojrzała na mnie jak na wariatkę jak ją spytałam o róż w płynie). Róż jest rewelacyjny, kosztował 6,9 zł ma piękny, naturalny taki świeży kolorek. Myślę, że wielu osobom osłodzi fakt, że nie dotarł do nas róż z Essence

Cytat:
Napisane przez liz95 Pokaż wiadomość
Oh cóż za radosna nowina z tą limitką i szafą ;D Ale to ta limitka jest już w Forum czy dopiero będą ją wystawiać ?
kocurek 27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:08   #1553
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny czy Wasz pędzelek do smokey też tak gubi włoski? Wczoraj się nim malowałam myślałam że to przejściowe ale dziś znowu. Niedługo zostanie całkiem łysy. Zastanawiam się czy nie trafiłam na jakąś wadliwa sztukę
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:15   #1554
plus que parfaite
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 703
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasz pędzelek do smokey też tak gubi włoski? Wczoraj się nim malowałam myślałam że to przejściowe ale dziś znowu. Niedługo zostanie całkiem łysy. Zastanawiam się czy nie trafiłam na jakąś wadliwa sztukę
ja moim na razie malowałam się dopiero kilka razy i jeszcze nie prałam, ale póki co nie stracił ani jednego włoska
__________________
W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:30   #1555
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasz pędzelek do smokey też tak gubi włoski? Wczoraj się nim malowałam myślałam że to przejściowe ale dziś znowu. Niedługo zostanie całkiem łysy. Zastanawiam się czy nie trafiłam na jakąś wadliwa sztukę
Ja wczoraj go kupilam, w domu chciałam na szybko wypróbować, a za chwilę kurczę jak mnie coś w oku boli - potem się okazało że to włos pędzelka
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:33   #1556
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasz pędzelek do smokey też tak gubi włoski? Wczoraj się nim malowałam myślałam że to przejściowe ale dziś znowu. Niedługo zostanie całkiem łysy. Zastanawiam się czy nie trafiłam na jakąś wadliwa sztukę
ja swój kupiłam wczoraj i po pierwszych testach wypadło 4 włoski
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:41   #1557
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. IX

Kobitki a jak sytuacja z nowosciami w BIAŁYMSTOKU na Zielonych Wzg.
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:49   #1558
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja swój kupiłam wczoraj i po pierwszych testach wypadło 4 włoski
Kurcze jakieś felerne te pędzle macie. Z moich dwóch żaden nie wypada. Odrazu mówię, że jeszcze się nimi nie malowałam, ale zawsze jak kupie pędzle to je piorę i mocno ciągnę za włosie i patrze czy się skuwka trzyma.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia

Edytowane przez hooliganka184
Czas edycji: 2011-04-29 o 08:53
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:54   #1559
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence cz. IX

zrobiłam swatche szminek i błyszczyków zapraszam na bloga
ogłaszam również że oprócz eylinerów nic już nie potrzebuje
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:04   #1560
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Kurcze jakieś felerne te pędzle macie. Z moich dwóch żaden nie wypada. Odrazu mówię, że jeszcze się nimi nie malowałam, ale zawsze jak kupie pędzle to je piorę i mocno ciągnę za włosie i patrze czy się skuwka trzyma.
z mojego pędzelka jeden włosek wypadł jak wyciągałam go z opakowania
dlatego kupiłam jeden a nie dwa
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.