Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 20:58   #2071
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
ale efekt u tej dziewczyny widziałam na własne oczy (rudy odrost przy ciemno brązowych włosach), a farbą cały czas ta samą miała robione. u dużej większości okres nie ma wpływu na efekt koloryzacji, ale jednak istnieją takie kobiety u których jest wręcz odwrotnie. sama kiedyś w to nie wierzyłam, sądzę że ja osobiście tak nie mam, ale jednak wolę nie sprawdzać
ahh my kobiety i nasze hormony..
kochana niemoge sie napatrzeć na twoj avatar.. mozesz go tutaj wstawić? chętnie go wezmę na tapete na pulpit
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:18   #2072
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

jeśli to do mnie to niestety nie wstawię, bo jest to moje zdjęcie które było robione specjalnie dla TŻ (do kalendarza) a bardzo chciał mieć takie którego inni mieć nie będą i tak pozwoliłam sobie na małe odstępstwo dając do avatara, więc chyba zaraz zmienię lubię mieć swój ryj w avatarze

przeglądając coś na wizażu natknęłam sie na wzmiankę że tonery z alfaparf są trwalsze od tych directions, tyle że podany był kolor magenta. może przy czerwieniach tak samo będzie chciałabym żeby to był już ten ostateczny kosmetyk którego się będę trzymać- tak jak farby allwaves na odrostach.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:41   #2073
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
jeśli to do mnie to niestety nie wstawię, bo jest to moje zdjęcie które było robione specjalnie dla TŻ (do kalendarza) a bardzo chciał mieć takie którego inni mieć nie będą i tak pozwoliłam sobie na małe odstępstwo dając do avatara, więc chyba zaraz zmienię lubię mieć swój ryj w avatarze

przeglądając coś na wizażu natknęłam sie na wzmiankę że tonery z alfaparf są trwalsze od tych directions, tyle że podany był kolor magenta. może przy czerwieniach tak samo będzie chciałabym żeby to był już ten ostateczny kosmetyk którego się będę trzymać- tak jak farby allwaves na odrostach.
aaa i zmieniłaś avatar a ty!!
fajny kolorek różowaty masz dobra ja śmigam nyny dobranoc
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 22:51   #2074
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dla mnie to też ściema z tym okresem ps. też mam o_O hahahah

może poczekaj aż Ci się wypłucze wiśnia i nałóż coś bardziej miedzianego... albo dekoloryzacja i nowy odcień
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 04:53   #2075
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

SugarbabyLove, ja tak powracam do grona "szalonych czerwonych" co jakiś czas, bo zmieniam kolor włosia dość często.
Nie przeszkadza mi, że czerwono-miedziany będzie się wypłukiwać do marchewy, bo wszelkie odcienie pomarańczowego też już na głowie mam i też mi pasują Jestem jedną z tych osób, której dobrze w każdym kolorze (nie próbowałam jeszcze tylko zielonego i niebieskiego).
Ten goldwell jest super!

uolcia
, dekoloryzowałam się dotychczas dwa razy i za każdym razem po dekoloryzacji ścinałam się na 18 mm. Teraz znudziły mi się już włosy spod kosiarki i mam sporo dłuższe, dlatego raczej nie zaryzykuję z kolejną dekoloryzacją w obawie o ich stan (po dwukrotnym goleniu łba są w super stanie, szkoda mi to tracić). Poczekam, nigdzie mi się nie spieszy
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 06:40   #2076
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ketsu łooo to ty szalona jesteś lubie takich ludzi poznawac
noom tego Goldwella ja tez kupilam jakis czas temu tyle ze jeszcze nie testowalam..
ale mysle marzec kwiecien bede testować
bo kolorek jest super a i taniutko na ebay kupilam.

http://www.ebay.de/itm/160523053408?...ht_2015wt_1174

ale na polskich stronkach też są
http://koszykurody.pl/goldwell-topch...0ml-p-550.html
http://www.veba.pl/product-pol-6094-...Tuba-60ml.html
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-16 o 07:17
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:23   #2077
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Ketsu Pokaż wiadomość

uolcia
, dekoloryzowałam się dotychczas dwa razy i za każdym razem po dekoloryzacji ścinałam się na 18 mm.
też byłam tyle że na łyso zgolona, bo ktoś na tym wątku ponad dwa lata temu polecał farbę Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwień (Bardzo Nie Polecam). wyszły mi po niej cholernie ciemne włosy, miejscami czarne (robione na jasnych włosach) a trzymałam ją z 15 minut :/ wypłukać się nie dało (wszystkie kolory z takich włosów schodzą przecież błyskawicznie a to nie chciało ani drgnąć), rozjaśnianie już by nie przeszło bo miałam wcześniej kilkanaście razy rozjaśniane włosy i to jeszcze dready rozczesane, więc i tak by odpadły. czytam posty sobie teraz z tamtego okresu i aż się we mnie gotuje jak o tym myślę.
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 10:55   #2078
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny! Ale mnie zaskoczyła akcja z okresem hehe To jakieś zaraźliwe jest chyba, nawet przez internet
Ja doszłam do wniosku, że za duże mam parcie na czerwone włosy i olewam okres i wszystko inne Poza tym bardzo zależy mi, żeby mieć już wyjściowe włosy na sobotnie Odjazdy Więc dzisiaj jadę do siostrzyczki, żeby się zafarbować Trzymajcie kciuki.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:44   #2079
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny ale ja mówię o dekoloryzacji, a nie rozjaśnianiu
Falko, koniecznie pochwal się efektem interesujący ten allwaves, dużo pozytywnych opinii

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-02-16 o 12:00
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:36   #2080
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
też byłam tyle że na łyso zgolona, bo ktoś na tym wątku ponad dwa lata temu polecał farbę Schwarzkopf Brillance: Intensywna Czerwień (Bardzo Nie Polecam). wyszły mi po niej cholernie ciemne włosy, miejscami czarne (robione na jasnych włosach) a trzymałam ją z 15 minut :/ wypłukać się nie dało (wszystkie kolory z takich włosów schodzą przecież błyskawicznie a to nie chciało ani drgnąć), rozjaśnianie już by nie przeszło bo miałam wcześniej kilkanaście razy rozjaśniane włosy i to jeszcze dready rozczesane, więc i tak by odpadły. czytam posty sobie teraz z tamtego okresu i aż się we mnie gotuje jak o tym myślę.
ojj to niedobrze.. ty biedna

falka- daj znać PO
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 14:18   #2081
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Niedawno wróciłam z fryzjerskiego i już siedzę z allwaves na jednym pasemku. Wieczorem, po powrocie od fryzjerki mam zamiar zrobić całość, ale jestem niecierpliwa i nie wytrzymam Jak na razie wygląda bardziej różowo niż myślałam :/
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 16:31   #2082
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Już! Efekt:
IMG_0172.jpg IMG_0173.jpg
Dla przypomnienia farba Allwaves odcień 0.6 G.P. Włosy wyjściowe są w jakims wcześniejszym poście na zdjęciu załączone. Generalnie jestem zadowolona Użyłam oxy 9% na całych włosach, mimo że wcześniej miałam inny zamiar. Ale oczywiście pomyliłam się w rachunkach i zmieszałam farbę z utleniaczem w proporcji 1:2 i wyszło tego duuużo więc pokryłam całe włosy ta mieszanką. Muszę powiedzieć, że paliła mnie skóra głowy ale to wina utleniacza a nie farby.
Kolor jest bardziej różowo malinowy niż na fotach, przynajmniej tak wyglada w świetle sztucznym. Odrost + rozjaśnione pasma na grzywce i końcach chwyciły idealnie, reszta farbowana rozjaśniła się max o 0,5 tonu, tak mi się wydaje. I odświeżył się kolor oczywiście.
Farba bardzo wydajna i praktycznie w ogóle nie śmierdzi amoniakiem czy inną chemią. Stan włosów oceniam na porównywalny z tym sprzed farbowania. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwać.
Dodam jutro jeszcze foty w świetle dziennym bo te są bardzo przekłamane i na mokrych włosach robione Ogólna rozkmina - farba dobra do włosów niefarbowanych i zdecydowanie lepsza niż drogeryjne
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:30   #2083
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Już! Efekt:
Załącznik 4505646 Załącznik 4505647
Dla przypomnienia farba Allwaves odcień 0.6 G.P. Włosy wyjściowe są w jakims wcześniejszym poście na zdjęciu załączone. Generalnie jestem zadowolona Użyłam oxy 9% na całych włosach, mimo że wcześniej miałam inny zamiar. Ale oczywiście pomyliłam się w rachunkach i zmieszałam farbę z utleniaczem w proporcji 1:2 i wyszło tego duuużo więc pokryłam całe włosy ta mieszanką. Muszę powiedzieć, że paliła mnie skóra głowy ale to wina utleniacza a nie farby.
Kolor jest bardziej różowo malinowy niż na fotach, przynajmniej tak wyglada w świetle sztucznym. Odrost + rozjaśnione pasma na grzywce i końcach chwyciły idealnie, reszta farbowana rozjaśniła się max o 0,5 tonu, tak mi się wydaje. I odświeżył się kolor oczywiście.
Farba bardzo wydajna i praktycznie w ogóle nie śmierdzi amoniakiem czy inną chemią. Stan włosów oceniam na porównywalny z tym sprzed farbowania. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwać.
Dodam jutro jeszcze foty w świetle dziennym bo te są bardzo przekłamane i na mokrych włosach robione Ogólna rozkmina - farba dobra do włosów niefarbowanych i zdecydowanie lepsza niż drogeryjne
Fajny Wygląda na to że będzie intensywny jak wysuszysz włosy.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:39   #2084
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Już! Efekt:
Załącznik 4505646 Załącznik 4505647
Dla przypomnienia farba Allwaves odcień 0.6 G.P. Włosy wyjściowe są w jakims wcześniejszym poście na zdjęciu załączone. Generalnie jestem zadowolona Użyłam oxy 9% na całych włosach, mimo że wcześniej miałam inny zamiar. Ale oczywiście pomyliłam się w rachunkach i zmieszałam farbę z utleniaczem w proporcji 1:2 i wyszło tego duuużo więc pokryłam całe włosy ta mieszanką. Muszę powiedzieć, że paliła mnie skóra głowy ale to wina utleniacza a nie farby.
Kolor jest bardziej różowo malinowy niż na fotach, przynajmniej tak wyglada w świetle sztucznym. Odrost + rozjaśnione pasma na grzywce i końcach chwyciły idealnie, reszta farbowana rozjaśniła się max o 0,5 tonu, tak mi się wydaje. I odświeżył się kolor oczywiście.
Farba bardzo wydajna i praktycznie w ogóle nie śmierdzi amoniakiem czy inną chemią. Stan włosów oceniam na porównywalny z tym sprzed farbowania. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwać.
Dodam jutro jeszcze foty w świetle dziennym bo te są bardzo przekłamane i na mokrych włosach robione Ogólna rozkmina - farba dobra do włosów niefarbowanych i zdecydowanie lepsza niż drogeryjne
Noo fajny kolorek a bedzie jasniejszy jak wyschną włoski
a coto za zwierzątko w klatce? szczurek?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:39   #2085
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fajny kolor
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:04   #2086
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

falka_19 widzę, że okres w niczym nie przeszkodził

U mnie ta sama kombinacja (łącznie z okresem xD), tylko na ciemno-rude włosy, u nasady jaśniejsze, przy końcówkach ciemniejsze i przy sztucznym oświetleniu wygląda jakby kolor się wyrównał Wrzucę jakieś zdjęcia jutro jak zrobię w normalnym świetle.
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:06   #2087
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Już! Efekt:
Załącznik 4505646 Załącznik 4505647
Dla przypomnienia farba Allwaves odcień 0.6 G.P. Włosy wyjściowe są w jakims wcześniejszym poście na zdjęciu załączone. Generalnie jestem zadowolona Użyłam oxy 9% na całych włosach, mimo że wcześniej miałam inny zamiar. Ale oczywiście pomyliłam się w rachunkach i zmieszałam farbę z utleniaczem w proporcji 1:2 i wyszło tego duuużo więc pokryłam całe włosy ta mieszanką. Muszę powiedzieć, że paliła mnie skóra głowy ale to wina utleniacza a nie farby.
Kolor jest bardziej różowo malinowy niż na fotach, przynajmniej tak wyglada w świetle sztucznym. Odrost + rozjaśnione pasma na grzywce i końcach chwyciły idealnie, reszta farbowana rozjaśniła się max o 0,5 tonu, tak mi się wydaje. I odświeżył się kolor oczywiście.
Farba bardzo wydajna i praktycznie w ogóle nie śmierdzi amoniakiem czy inną chemią. Stan włosów oceniam na porównywalny z tym sprzed farbowania. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwać.
Dodam jutro jeszcze foty w świetle dziennym bo te są bardzo przekłamane i na mokrych włosach robione Ogólna rozkmina - farba dobra do włosów niefarbowanych i zdecydowanie lepsza niż drogeryjne
Koniecznie dodaj foty w świetle dziennym, albo chociaż wysuszonych włosów - bardzo możliwe, że to jest kolor jakiego szukam od kilku dni, a jutro wybieram się do sklepu i szkoda by mi było wydać 70 zł na zaplanowane 2 kolory Matrix SoColor SoRed, jeśli okaże się, że farba za 15 zł da mój wymarzony efekt.

W ogóle to chciałam się przywitać, ja nie czerwonowłosa, ale uznałam, ze czas to zmienić.
Szukam intensywnej czerwieni, ale takiej odrobinę, odrobinę malinowej. W weekend będę schodzić z czerni, jestem bardzo ciekawa efektu, mam nadzieję, że nie będę musiała nikogo wysyłać po czarną farbę jak się zobaczę w lustrze.
W załączniku wrzucam to, co mi się marzy, to żaden konkretny kolor włosów, po prostu przerobiłam swoje w Photoshopie i te dwa pasują mi najbardziej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (6,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,2 KB, 17 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:36   #2088
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Koniecznie dodaj foty w świetle dziennym, albo chociaż wysuszonych włosów - bardzo możliwe, że to jest kolor jakiego szukam od kilku dni, a jutro wybieram się do sklepu i szkoda by mi było wydać 70 zł na zaplanowane 2 kolory Matrix SoColor SoRed, jeśli okaże się, że farba za 15 zł da mój wymarzony efekt.

W ogóle to chciałam się przywitać, ja nie czerwonowłosa, ale uznałam, ze czas to zmienić.
Szukam intensywnej czerwieni, ale takiej odrobinę, odrobinę malinowej. W weekend będę schodzić z czerni, jestem bardzo ciekawa efektu, mam nadzieję, że nie będę musiała nikogo wysyłać po czarną farbę jak się zobaczę w lustrze.
W załączniku wrzucam to, co mi się marzy, to żaden konkretny kolor włosów, po prostu przerobiłam swoje w Photoshopie i te dwa pasują mi najbardziej.
Noo ładny ten odcien co na fotce
z czerni jest ciężko zejść na czerwień ale te farby dla ciemnych włosów są dobre i na tyle mocne że rozjaśnia
ale takiej czerwieni/ maliny nie widzialam jeszcze...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:47   #2089
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kolory fajne
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 19:53   #2090
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Teraz o Matrixach SoColor SoRed naczytałam się, że szybko się wypłukują, więc trochę się podłamałam, bo 2x w miesiącu włosów farbować nie zamierzam. Z kolei Allwaves podobno jednak niszczy włosy całkiem mocno... Trochę mnie to martwi, bo jednak wychodzę z założenia, że włosy mają przede wszystkim być chociaż częściowo zdrowe i ładne, a dopiero później kolorowe. :/
Coś widzę, że dużo mnie jeszcze czytania o tych farbach czeka.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:02   #2091
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Teraz o Matrixach SoColor SoRed naczytałam się, że szybko się wypłukują, więc trochę się podłamałam, bo 2x w miesiącu włosów farbować nie zamierzam. Z kolei Allwaves podobno jednak niszczy włosy całkiem mocno... Trochę mnie to martwi, bo jednak wychodzę z założenia, że włosy mają przede wszystkim być chociaż częściowo zdrowe i ładne, a dopiero później kolorowe. :/
Coś widzę, że dużo mnie jeszcze czytania o tych farbach czeka.
no jedni mowia tak inni taak.. to trzeba tez samemu przetestować.
Ja juz tez duuzo farb testowałam i jeszcze swojej nie znalazłam...

pS: ta joanna fajnie wygląda ale nie wiem czy jest do ciemnych włosów..
http://allegro.pl/joanna-multi-effec...071308631.html
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-02-16 o 20:11
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:30   #2092
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Teraz o Matrixach SoColor SoRed naczytałam się, że szybko się wypłukują, więc trochę się podłamałam, bo 2x w miesiącu włosów farbować nie zamierzam. Z kolei Allwaves podobno jednak niszczy włosy całkiem mocno... Trochę mnie to martwi, bo jednak wychodzę z założenia, że włosy mają przede wszystkim być chociaż częściowo zdrowe i ładne, a dopiero później kolorowe. :/
Coś widzę, że dużo mnie jeszcze czytania o tych farbach czeka.
Kurde a ja sie tez przymierzalam do matrixa I teraz to juz nie wiem
Generalnie z czerwonymi kolorami nie ma co liczyc na niewiadomo jaki czas na wlosach,niestety to takie kolory ze szybko sie spieraja a odrosty od razy widac
Ja szykam ladnej rudosci,bardziej rudej niz czerwonej
__________________
żonka
Małżeństwo nie jest stanem, jest umiejętnością.

https://wizaz.pl/Mikroreklama
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:35   #2093
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
Kurde a ja sie tez przymierzalam do matrixa I teraz to juz nie wiem
Generalnie z czerwonymi kolorami nie ma co liczyc na niewiadomo jaki czas na wlosach,niestety to takie kolory ze szybko sie spieraja a odrosty od razy widac
Ja szykam ladnej rudosci,bardziej rudej niz czerwonej
W wątku o rudych włosach czy tam rudej farbie, przeczytałam, że dziewczynom po dosłownie 2 myciach wypłukał się kolor i że z trudem wspomagając się szamponetkami jednej się udało dotrwać 2 tygodnie do kolejnego farbowania. Koszmar, a byłam już prawie pewna, że kolor wymyśliłam sobie dobry, a o tych farbach czytałam ogólnie dość dobre opinie, że nie niszczą mocno itp. i baaaardzo mnie to zachęcało.
Mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie to przejdę się do Rossmana, wybiorę coś na ślepo i tyle tego będzie. ;]
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:52   #2094
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
W wątku o rudych włosach czy tam rudej farbie, przeczytałam, że dziewczynom po dosłownie 2 myciach wypłukał się kolor i że z trudem wspomagając się szamponetkami jednej się udało dotrwać 2 tygodnie do kolejnego farbowania. Koszmar, a byłam już prawie pewna, że kolor wymyśliłam sobie dobry, a o tych farbach czytałam ogólnie dość dobre opinie, że nie niszczą mocno itp. i baaaardzo mnie to zachęcało.
Mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie to przejdę się do Rossmana, wybiorę coś na ślepo i tyle tego będzie. ;]
grunt to sie nie stresować.
oglądałaś filmiki loopylady 11 z youtube ? tutaj juz pare razy podawałyśmy..
http://www.youtube.com/watch?v=6eP50...3&feature=plcp

ona tam mowiła o pielęgnacji czerwonych włosów zeby kolor sie jaknajdłuzej trzymal..mozna uzywac zeli/odzywek z pigmentem/henna czerwona,robic plukanki tez, rzadziej myc wlosy,szamponetkami można się ratować oczywiście ale i też takimi tonerami w żelu które koło tygodniua dwóch sie trzymają.. w karzdym bądź razie niestety jak sie ma ciemne włosy to cięzko dobrać czerwien.. ale trzeba próbować .. z drogeryjnych jedyna farba której czerwien była OK to byl garnier.. była taka wiśnia ciemnia ale nie za ciemna.. jedyny minus.. szybko sie wypłukała.. po 3 tygodniach..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:58   #2095
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Już właśnie wpadłam na to, żeby zaopatrzyć się w tonery i nimi odświeżać kolor.
Zaraz obejrzę filmik, dziewczyna ma piękne włosy! Dzięki

Myślałam jeszcze, żeby zmieszać z sobą 2 farby Joanny, ale dopiero zaczęłam o nich czytać.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:05   #2096
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Już właśnie wpadłam na to, żeby zaopatrzyć się w tonery i nimi odświeżać kolor.
Zaraz obejrzę filmik, dziewczyna ma piękne włosy! Dzięki

Myślałam jeszcze, żeby zmieszać z sobą 2 farby Joanny, ale dopiero zaczęłam o nich czytać.
noo ona ma booski kolor..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:24   #2097
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

przeprowadzam sie do Anglii w przyszłym tygodniu, może tam znajdę jakieś fajne czerwienie, dam znać wtedy a jak nie to wypróbuję podjaśnianie odrostów + tonery bo w tym mieście mam fajny dostęp do nich
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:17   #2098
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
przeprowadzam sie do Anglii w przyszłym tygodniu, może tam znajdę jakieś fajne czerwienie, dam znać wtedy a jak nie to wypróbuję podjaśnianie odrostów + tonery bo w tym mieście mam fajny dostęp do nich
kurcze zazdroszczę pewnie special effects bedziesz mogla kupić..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:34   #2099
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fotki ciąg dalszy:
DSC00332.jpgDSC00336.jpgDSC00334.jpgIMG_0176.jpg
Jak widać kolor wygląda różnie w zależności od zdjęcia. Wydaje mi się, że najbliższa prawdzie jest fota, na której jestem wymalowana. Włosy są takie wiśniowo-różowo-czerwone. Mega Zostało mi jeszcze 1/3 farby to na odrosty będzie jak znalazł
A co myślicie o uzupełnianiu koloru mieszając trochę farby z odżywką, nałożeniu na włosy, folia, ręcznik, suszarka + 30 minut czekania i spłukiwanie? Ktoś słyszał coś o takim sposobie, próbował może?
SugarbabyLove- na zdjęciu to świnka morska mojej siostry Miałaś patrzeć na moje włosy a nie na tło pokoju;P
thedarksideoflight- czekamy na zdjęcia
Aha, i sory za strój "wieczorowy" na ostatnim zdjęciu. Jestem w pidżamce:P
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:40   #2100
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

omg właśnie odkryłam sposób na czerwono czerwone włosy! jest tylko jeden problem- gdzie kupić czerwień anilinową (anilina vermelho)? szukam po chemicznych i nie widzę wpiszcie sobie w grafika google anilina vermelho i zobaczcie jakie cudowne mają włosy
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.