Randka & Makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-24, 20:07   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Randka & Makijaż


Pyt nr 1 Jak uważacie jaki makijaż na randkę? Wyzywający czy nie ? W stonowanych kolorach czy jakieś kontrasty ? [img]icons/icon7.gif[/img] Btw często widzę osoby pomalowane czerwoną szminką + brązowe cienie czy też grafitowe lub szare, jednak gdy ja się tak wymaluje wyglądam jak pierwsza lepsza. Nigdy jeszcze mi nie wyszedł makijaż w tych kolorach Jak Wy to robicie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-25, 08:36   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Randka & Makijaż

Taro to czy ktos bedzie dobrze wygladal w danym makijazu zalezy od bardzo wielu czynnikow. Wiele dziewczyn tak jak np. : Smoczek ma tak delikatna, dziewczeca urode, ze mocniejszy makijaz zawsze bedzie odstawal od reszty charakteru. Na ogol czujemy sie wtedy zle, nie wiemy dokladnie dlaczego, ale cos jest nie tak. Masz czasami takie wrazenie?
Moze wlasnie prezentujesz rowniez taki typ urody i powinnas stosowac kolorowke z duzym umiarem? Nie staraj sie na sile nasladowac makijazy innych kobiet. Z wiekiem im kobieta jest bardziej dojrzala, swiadoma swego seksapilu i kobiecosci na ogol chetniej i czesciej siega po barwna intensywna szminke, czy robi mocniejszy makijaz. I na ogol takie kobiety naprwde wygladaja pieknie.

Druga sprawa to charakter spotkania, czas, miejsce...

Natomiast mlodym osobom polecam raczej delikatny, stonowany makijaz. Skup sie na tym co chcesz podkreslic i zrob to delikatnie. Na pewno efekt bedzie duzo lepszy, niz tona kosmetykow rozmazujaca sie przy pierwszym pocalunku.

Zycze udanej randki [img]icons/icon7.gif[/img] i nie przejmuj sie tak bardzo makijazem;

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.