Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 14:18   #4771
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Problem w tym, ze czasami nawet po ZP nie ma reakcji
A to nie wiem, czemu tak . Zakładam, że to kwestia oceny konkretnego przypadku przez moderatora .

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziś mija mi 2 tygodnie od sprzedania Korektora HR i różu Horizon Chanel. Ceny niskie a do tej pory nie otrzymałam wpłat ani żadnych maili wyjaśniających brak wpłaty.

Masakra jakaś.
Jak sprzedawałam pędzle MAC za 100zł 217 to mi babka powiedziała że może kupić 2 za 150zł i z tonu jej maila wnioskowałam że powinnam jej jeszcze dziękować że chce je kupić.
Sprzedałaś Horizona? - toż on taki ładny .

Takiej reakcji kupujących nie rozumiem. Każdy ma prawo wystawić przedmiot za cenę, za jaką chce. Jeśli mi ona nie odpowiada, bo wg mnie jest przesadzona, to po prostu nie kupuję, a co najwyżej o sprzedawcy mogę sobie odpowiednio pomyśleć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:21   #4772
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Takiej reakcji kupujących nie rozumiem. Każdy ma prawo wystawić przedmiot za cenę, za jaką chce. Jeśli mi ona nie odpowiada, bo wg mnie jest przesadzona, to po prostu nie kupuję, a co najwyżej o sprzedawcy mogę sobie odpowiednio pomyśleć .
W rzeczy samej Olu.

Mnie by do głowy w życiu nie przyszło pisać do sprzedającego, że cena jest za wysoka i chcę o połowę niższą, tylko poszukam gdzie indziej albo nie kupię. A może to źle, bo z tego co wyczytałam na różnych wątkach, to ludzie nawet o 1/3 cenę obniżają czasami, więc można na tym nieźle wyjść z punktu widzenia kupującego
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:25   #4773
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszcie mi jeszcze normalnie Latami już na allegro nic nie sprzedawałam, ale teraz mi się nazbierało rzeczy do pozbycia się i myślałam o allegro, ale chyba wolę być do tyłu o te kilkaset złotych, które mogłabym mieć (o ile by wszystko poszło gładko) niż sama się na takie atrakcje wystawiać...
Na dobrą sprawę też już nie raz myślałam o upłynnieniu rzeczy zalegających w kuferku, ale wizja użerania się z kupujacymi skutecznie mnie od tego pomysłu odwodzi. Dlatego jeszcze nigdy nic nie sprzedawałam ani przez All ani w innych serwisach. Z dwojga złego wolę już komuś oddać to, czego nie używam.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
W rzeczy samej Olu.

Mnie by do głowy w życiu nie przyszło pisać do sprzedającego, że cena jest za wysoka i chcę o połowę niższą, tylko poszukam gdzie indziej albo nie kupię. A może to źle, bo z tego co wyczytałam na różnych wątkach, to ludzie nawet o 1/3 cenę obniżają czasami, więc można na tym nieźle wyjść z punktu widzenia kupującego
Mnie by przez myśl nie przeszło, żeby do kogoś pisać prośbę o wystawienie czegoś taniej, zwłaszcza, że targowanie się nie jest moją mocną stroną .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:27   #4774
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na dobrą sprawę też już nie raz myślałam o upłynnieniu rzeczy zalegających w kuferku, ale wizja użerania się z kupujacymi skutecznie mnie od tego pomysłu odwodzi. Dlatego jeszcze nigdy nic nie sprzedawałam ani przez All ani w innych serwisach. Z dwojga złego wolę już komuś oddać to, czego nie używam.
E tam, troche adrenaliny i czujesz ze zyjesz

Ja od czasu do czasu wystawiam kram na Allegro, ostatnio to chyba z 10 miesiecy temu.I mimo paru problemów raczej jestem zadowolona, bo w koncu troche kasiory sie odzyska
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:28   #4775
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie Misianko, jak to jest, na sieciówkowych co chwila ktoś łamie regsa za to samo, a ostrzezenie lub punkty dostają tylko niektóre osoby, wiec jak to z tą sprawiedliwością jest? :P
Ujmę to tak: mod nie cyborg, nie ma możliwości, aby czytał każdy post.
Od tego jest ZP, aby i użytkownik mógł zgłosić.
Jak ja to uczyniłam przed chwilką, bo tu modem ma e jestem, ale akurat czytuję i czasem i się udzielam.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:29   #4776
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jeśli ktoś kupuje kilka przedmiotów to zawsze można np wysłać gratis ale jeśli i tak rzeczy są wystawiane za ułamek ceny to powinni się lekko hamować ze swoim targowaniem.

Sprzedałam i nie sprzedałam. Zobaczymy czy zapłaci te 120zł za Horizon.

Ostatnimi czasy wolę się wymieniać niż sprzedawać.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:32   #4777
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Problem w tym, ze czasami nawet po ZP nie ma reakcji
A ... To już ciekawe ...
Pewnikiem trzeba by było ocenić konkretny post, aby wiedzieć czemu.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 14:38   #4778
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
E tam, troche adrenaliny i czujesz ze zyjesz

Ja od czasu do czasu wystawiam kram na Allegro, ostatnio to chyba z 10 miesiecy temu.I mimo paru problemów raczej jestem zadowolona, bo w koncu troche kasiory sie odzyska
Adrenaliny mi praca dostarcza, dlatego święty spokój cenię sobie ponad wszystko .

Poza tym leniwa jestem i nawet nie chce mi się obczajać zasad wystawiania, nie mówiąc o fotografowaniu przedmiotów, pilnowaniu przelewów i bieganiu na pocztę. Zresztą ja najbardziej lubię kupować .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:45   #4779
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
A ... To już ciekawe ...
Pewnikiem trzeba by było ocenić konkretny post, aby wiedzieć czemu.
No własnie ciekawe. Zdarza mi sie zgłosić posta na sieciówkowym, jak widze, ze ktoś pisze o sprzedaży i czasami mod działa, czasami nie, mimo ze tresc i sens posta ta sama. Stąd moje dociekliwe pytania, bo lubię jak coś jest jasne i sprawiedliwe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 15:09   #4780
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Adrenaliny mi praca dostarcza, dlatego święty spokój cenię sobie ponad wszystko .

Poza tym leniwa jestem i nawet nie chce mi się obczajać zasad wystawiania, nie mówiąc o fotografowaniu przedmiotów, pilnowaniu przelewów i bieganiu na pocztę. Zresztą ja najbardziej lubię kupować .
Jejku, jakbym o sobie czytała....
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:01   #4781
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Tak z vipowej beczki, dostałam Smsa od S. o przedłużeniu do 16tego oferty, jak ktoś chce, to użycze
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 16:28   #4782
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A bo to zależy czy moderator wyłapie . Jak nie wyłapie sam, to zwróci uwagę jak dostanie ZP .
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
A ... To już ciekawe ...
Pewnikiem trzeba by było ocenić konkretny post, aby wiedzieć czemu.
a czy obowiązkiem moda jest każdy absolutnie post zablokować tylko dlatego, że został zgłoszony? chyba nie? ja nie każde zgłoszenie uważam, za słuszne, modzi też ludzie i czasem różnie interpretują sytuacje. Ale pocieszam - ZP idzie do wszystkich modów więc jeśli ja stwierdzę, że według mnie cos nie łamie regulaminu a ktoś inny stwierdzi, że jednak tak to zadziała odpowiednio także spokojnie chyba
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Tak z vipowej beczki, dostałam Smsa od S. o przedłużeniu do 16tego oferty, jak ktoś chce, to użycze
tez go dzisiaj dostałam :/ co mi z tego jak do najbliższej Sephory mam koło 80km... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 18:02   #4783
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

a ja mam pozytywne doswiadczenia z Allegro - posprzedawalam troche uzywanych moich kosmetykow ale dostalam za nie tyle ile powinnam, natomiast co do ciuchow to czsami spuszczalam z ceny ale dlatego ze szybko chcialam sie pozbyc, a po co maja zalegac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:47   #4784
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a czy obowiązkiem moda jest każdy absolutnie post zablokować tylko dlatego, że został zgłoszony? chyba nie? ja nie każde zgłoszenie uważam, za słuszne, modzi też ludzie i czasem różnie interpretują sytuacje. Ale pocieszam - ZP idzie do wszystkich modów więc jeśli ja stwierdzę, że według mnie cos nie łamie regulaminu a ktoś inny stwierdzi, że jednak tak to zadziała odpowiednio także spokojnie chyba
nikt tego nie twierdzi, ale oferta sprzedaży/reklamowanie swoich aukcji na all, jest akurat nader ewidentnym łamaniem regulaminu i nie podlega uznaniowości

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja mam pozytywne doswiadczenia z Allegro - posprzedawalam troche uzywanych moich kosmetykow ale dostalam za nie tyle ile powinnam, natomiast co do ciuchow to czsami spuszczalam z ceny ale dlatego ze szybko chcialam sie pozbyc, a po co maja zalegac
mi też zdarzało się akceptować obniżkę, ale w rozsądnych granicach z podobnych powodów
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:32   #4785
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
nikt tego nie twierdzi, ale oferta sprzedaży/reklamowanie swoich aukcji na all, jest akurat nader ewidentnym łamaniem regulaminu i nie podlega uznaniowości
oczywiście, nei znam przypadku więc tylko pytałam to nie bylo jakieś sugerowanie, że tak jest tylko serio pytałam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 10:40   #4786
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

-15% D. online dłużej o 2 dni
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 10:59   #4787
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dzisiaj testuję kolejny prodkład ze stajni Armaniego, konkretnie Luminous w kolorze 5,0 i póki co, podoba mi się również, jak postałe dwa :LS i Maestro. Ciekawe czy pod koniec dnia też będę zadowolona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:12   #4788
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, warto kupic puder sypki La Prairie? Pomijam aspekt ceny, bo ze opłacalna to wiadomo. Jesli tak, to który numer dla mojej cery w kolorze kość słoniowa bedzie lepszy.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:15   #4789
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, warto kupic puder sypki La Prairie? Pomijam aspekt ceny, bo ze opłacalna to wiadomo. Jesli tak, to który numer dla mojej cery w kolorze kość słoniowa bedzie lepszy.
kolor 1

ja akurat bardzo go lubie, obecnie jest to moj ukochany puder sypki, innych sie pozbylam, mam 2 opakowania - 1 na zime, a 2 na lato
jest mega drobno zmielony, nie robi ciasta z podkladami, nie podkresla zmarszczek, wtapia sie w skore, nawilza skore, no dla mnie ideal
ale wiadomo - nie wszystkim musi pasowac, niektore dziewczyny tu go wielbia jak ja, innym nie przypadl do gustu, najlepiej idz do Seph czy Dougiego po probke
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 11:17   #4790
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, warto kupic puder sypki La Prairie? Pomijam aspekt ceny, bo ze opłacalna to wiadomo. Jesli tak, to który numer dla mojej cery w kolorze kość słoniowa bedzie lepszy.
Puder jest świetny. Mam oba kolory i latem nosze 02 a teraz 01. Jesli masz bardzo jasną cerę to kup 01.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:35   #4791
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Puder jest świetny. Mam oba kolory i latem nosze 02 a teraz 01. Jesli masz bardzo jasną cerę to kup 01.
Dzieki wielkie. Powiedz jeszcze proszę, bo podklady mam żółtawe, ta jedynka nie wyróżowi mi podkładu?

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kolor 1

ja akurat bardzo go lubie, obecnie jest to moj ukochany puder sypki, innych sie pozbylam, mam 2 opakowania - 1 na zime, a 2 na lato
jest mega drobno zmielony, nie robi ciasta z podkladami, nie podkresla zmarszczek, wtapia sie w skore, nawilza skore, no dla mnie ideal
ale wiadomo - nie wszystkim musi pasowac, niektore dziewczyny tu go wielbia jak ja, innym nie przypadl do gustu, najlepiej idz do Seph czy Dougiego po probke
Dzieki również, nie lubie matu suchego, więc ten moze byc ok. A do perfumerii mam spory kawalek, za samą próbka nie bardzo chce mi sie robic prawie 200 km.

Aha, a który puder robi ciasto z podkładami? Nigdy czegos takiego nie zauwazyłam

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-10-15 o 11:49
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 13:00   #4792
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, warto kupic puder sypki La Prairie? Pomijam aspekt ceny, bo ze opłacalna to wiadomo. Jesli tak, to który numer dla mojej cery w kolorze kość słoniowa bedzie lepszy.
A ja nic ciekawego w nim nie widzę. Żadnych ochów i achów. O wiele bardziej przypadł mi do gustu MUFE zwłaszcza podrasowany kulkami.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 14:49   #4793
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja nic ciekawego w nim nie widzę. Żadnych ochów i achów. O wiele bardziej przypadł mi do gustu MUFE zwłaszcza podrasowany kulkami.
No to jednak musze znalezc jakis jeszcze jeden powód na szybki wyjazd do metropolii aby nie było, że tylko po próbki... i sprawdzic na sobie. Co do MUFE, jesli piszesz o słynnym HD, to nie o taki efekt mi chodzi, poza tym to sama silica, równiez Kanebo nie jest tym czego oczekuje. Potrzebuje w pudrze koloru, który wmocni mi jeszcze podklad, nie wysuszy skory, nie uwypukli porów, pozostawi zdrowy lekki glow. Do niedawna mialam dojscie do genialnych amerykanskich pudrów ryżowych, teraz juz nie, więc znowu musze znalezc cos odpowiedniego. Wiele juz przez lata próbowałam, ale juz pozapominalam, który co i jak dla mnie. Patrząc na La Prairie czuje, ze moze to byc to, czego szukam, ale faktycznie, wezme najpierw próbki
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 15:10   #4794
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Tak z vipowej beczki, dostałam Smsa od S. o przedłużeniu do 16tego oferty, jak ktoś chce, to użycze
Ja bym poprosiła
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 15:57   #4795
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja bym poprosiła
Przesłany, miłych zakupów
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 15:57   #4796
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
No to jednak musze znalezc jakis jeszcze jeden powód na szybki wyjazd do metropolii aby nie było, że tylko po próbki... i sprawdzic na sobie. Co do MUFE, jesli piszesz o słynnym HD, to nie o taki efekt mi chodzi, poza tym to sama silica, równiez Kanebo nie jest tym czego oczekuje. Potrzebuje w pudrze koloru, który wmocni mi jeszcze podklad, nie wysuszy skory, nie uwypukli porów, pozostawi zdrowy lekki glow. Do niedawna mialam dojscie do genialnych amerykanskich pudrów ryżowych, teraz juz nie, więc znowu musze znalezc cos odpowiedniego. Wiele juz przez lata próbowałam, ale juz pozapominalam, który co i jak dla mnie. Patrząc na La Prairie czuje, ze moze to byc to, czego szukam, ale faktycznie, wezme najpierw próbki
Dopiero teraz piszesz o swoich wymaganiach względem pudru. Wcześniej zapytałaś się jedynie o LP, toteż dorzuciłam swoją opinię, żebyś miała świadomość, że LP nie wszystkich zadowala. Teraz używam Guerlaina i jak dla mnie jest lepszy od LP. Na mojej twarzy ładniej wygląda G, natomiast LP właził mi w zmarchy, kolor był dość widoczny, bardzo szybo się po nim świeciłam.

Ale co twarz, to inna opinia. Przetestuj, gdzieś mam jeszcze odsypkę LP, jeśli chcesz to mogę ci podesłać próbkę na kilka zastosowań. Muszę tylko sprawdzić, czy jeszcze mam ten puder.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:07   #4797
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, wiecie może gdzie mogę kupić oryginalną Naked 2? BeautyBay ma out of stock, a szczerze mówiąc nie znam innego pewnego źródła Urban Decay, który wysyła do Polski (najlepiej z darmową wysyłką, ale to nie mus)?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:23   #4798
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może gdzie mogę kupić oryginalną Naked 2? BeautyBay ma out of stock, a szczerze mówiąc nie znam innego pewnego źródła Urban Decay, który wysyła do Polski (najlepiej z darmową wysyłką, ale to nie mus)?
Niestety ja nie pomogę. Swoją zamówiłam z Sephory z Francji a raczej chłopak mi ją zamówił, na dniach pewnie ją dostanę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:26   #4799
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dopiero teraz piszesz o swoich wymaganiach względem pudru. Wcześniej zapytałaś się jedynie o LP, toteż dorzuciłam swoją opinię, żebyś miała świadomość, że LP nie wszystkich zadowala. Teraz używam Guerlaina i jak dla mnie jest lepszy od LP. Na mojej twarzy ładniej wygląda G, natomiast LP właził mi w zmarchy, kolor był dość widoczny, bardzo szybo się po nim świeciłam.

Ale co twarz, to inna opinia. Przetestuj, gdzieś mam jeszcze odsypkę LP, jeśli chcesz to mogę ci podesłać próbkę na kilka zastosowań. Muszę tylko sprawdzić, czy jeszcze mam ten puder.
Dzięki za opinie, każda cenna I dzieki za chęc podesłania próbki, jednak juz sie umówiłam na wyjazd do Douga. Bardzo jeszcze raz dzie3kuję
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:43   #4800
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja też mogę polecić LP. Jeśli chodzi o próbki, to prosiłam dwa razy - o dwójkę i jedynkę (w różnych Douglasach) i w Galerii Mokotów pani dała bez problemu, w Arkadii niemiłym tonem odburknęła, że jest to niemożliwe, bo z tego próbek nie robią. 1 będzie ci pasować do żółtawych podkładów (sama takie noszę).
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.