Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 20:50   #3841
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44244977]Promolcia!!!
Jest mat!!! Tyle pudrów już przetestowałam i takiego efektu nie było po żadnym z nich Wczoraj użyłam jak zwykle Hauschki rozświetlającej wymieszanej z finishem od Lauressa i po południu oczywiście pełen błysk- najbardziej czoło, ale generalnie cała strefa T i trochę policzki przy nosie, natomiast dzisiaj po raz pierwszy użyłam skrobi modyfikowanej i do teraz całkowity mat, tylko czoło lekko satynowe- że też ja wcześniej na to nie wpadłam
Dzięki wielkie [/QUOTE]

Dry flo?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 21:11   #3842
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dry flo?
Chyba tak , mam próbkę od Promolci- jest napisane "skrobia modyfikowana- mazidła".
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:00   #3843
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Mam gila do pasa, albo i dalej, balsam skórze na ratunek baaaardzo się przydaje do ratowania resztek nosa
Ale to nic!!! Mam urlop - do 7 stycznia nic mi nie zepsuje humoru
Sosenka w garażu, jutro będzie w domu

Jakby co to wrzuciłam na bloga recenzje make me bio - w skrócie....


Susabee - strasznie się cieszę, że Promolcia pomogła Ci okiełznać błyszczenie

A Beeets to na odwyk poszła? Na odwyk od nas???????? No przecież byłyśmy grzeczne

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Ile, za przeproszeniem, gila mieści się w jednym człowieku???
Jeszcze trochę i się odwodnię....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:16   #3844
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44245475]Chyba tak , mam próbkę od Promolci- jest napisane "skrobia modyfikowana- mazidła".[/QUOTE]

A promolcia miała ode mnie próbeczkę i dlatego zgaduję
Fajnie, że Ci tak pasuję. Dla mnie, aż za mocny. Również dodałam do innego pudru.
Opakowanie ogromne.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:29   #3845
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Korah za zakupki

Effa spray do loków u mnie nie działa bo nie mam tendencji do skrętów, ale jeśli Cię interesuje to mogę podesłać trochę na spróbowanie

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44245475]Chyba tak , mam próbkę od Promolci- jest napisane "skrobia modyfikowana- mazidła".[/QUOTE]

cieszę się bardzo !!!!
oby to nie był efekt pierwszego razu...
bo ja często tak mam, że jak nakładam coś pierwszy raz to moja twarz nie wie jak ma się zachować i zazwyczaj reaguje dobrze...później bywa już różnie
ale trzymam kciuku żeby u Ciebie to faktycznie był się strzał w 10!!
http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=20

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam gila do pasa, albo i dalej, balsam skórze na ratunek baaaardzo się przydaje do ratowania resztek nosa
Ale to nic!!! Mam urlop - do 7 stycznia nic mi nie zepsuje humoru
Sosenka w garażu, jutro będzie w domu

Jakby co to wrzuciłam na bloga recenzje make me bio - w skrócie....


Susabee - strasznie się cieszę, że Promolcia pomogła Ci okiełznać błyszczenie

A Beeets to na odwyk poszła? Na odwyk od nas???????? No przecież byłyśmy grzeczne

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Ile, za przeproszeniem, gila mieści się w jednym człowieku???
Jeszcze trochę i się odwodnię....

oj duuuuużo w najgorszych momentach potrafiłam zużyć wagon chusteczek w jeden dzień, wtedy nos to faktycznie jedna wielka rana...trzymaj się cieplutko i wypoczywaj

Beeets wracaj do nas !!!! No już !!!!!
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:39   #3846
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


oj duuuuużo w najgorszych momentach potrafiłam zużyć wagon chusteczek w jeden dzień, wtedy nos to faktycznie jedna wielka rana...trzymaj się cieplutko i wypoczywaj
dziękuję Ci kochana
wagon mówisz

testuję balsam herbfarmacy skórze na ratunek w warunkach ekstremalnych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 23:03   #3847
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam gila do pasa, albo i dalej, balsam skórze na ratunek baaaardzo się przydaje do ratowania resztek nosa
Ale to nic!!! Mam urlop - do 7 stycznia nic mi nie zepsuje humoru
Sosenka w garażu, jutro będzie w domu

Jakby co to wrzuciłam na bloga recenzje make me bio - w skrócie....


Susabee - strasznie się cieszę, że Promolcia pomogła Ci okiełznać błyszczenie

A Beeets to na odwyk poszła? Na odwyk od nas???????? No przecież byłyśmy grzeczne

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Ile, za przeproszeniem, gila mieści się w jednym człowieku???
Jeszcze trochę i się odwodnię....
Nie wiem ile dokładnie tego gila może pomieścić człowiek, ale wiem, że we mnie mieści się duuużo Łączę się bólu... Akurat kiedy człowiek ma tyyyle rzeczy do ogranięcia, to go przeziębienie rozłoży
Zrobiłaś mi straszną ochotę na orange energy i beautiful face Na dodatek mają cudowne opakowania:lo ve: Najchętniej kupowałabym już, zaraz, ale zobaczę w styczniu jak stoję z funduszami
havana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 09:42   #3848
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Nie wiem ile dokładnie tego gila może pomieścić człowiek, ale wiem, że we mnie mieści się duuużo Łączę się bólu... Akurat kiedy człowiek ma tyyyle rzeczy do ogranięcia, to go przeziębienie rozłoży
Zrobiłaś mi straszną ochotę na orange energy i beautiful face Na dodatek mają cudowne opakowania:lo ve: Najchętniej kupowałabym już, zaraz, ale zobaczę w styczniu jak stoję z funduszami
czyli obie wyglądamy podobnie
szybkiego powrotu do zdrowia i władz węchowych życzę nam obu

kremy naprawdę fajne moja paszcza bardzo je lubi.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 11:19   #3849
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Tak na szybko- nowości z Madary: mydełko jeżynowe z białą glinką do twarzy 75g- zapach jeżynowo-jagodowy z kremowo-pudrową nutą, mydełko do ciała żurawina i jałowiec 150g- delikatna, świeża żurawina z lekko pudrową nutą, mydełko brzoza i algi do twarzy (balansujące)- zupełnie nie moja bajka - zapach wodny, morski; dla mnie migrenogenny- idzie na prezent , krem Daily Defence- zapach kremowo-malinowy, ale nieco sztuczna ta malina, przeszkadza trochę; posmarowałam nim ręce i nawilżenie jest niewystarczające, a skóra lekko swędzi - nie polubimy się chyba ; w porównaniu z aktualnie używaną przeze mnie Verimą wypada dość blado
Testy mydeł do twarzy i ciała zapewne niedługo- miały być pod choinkę, ale niestety nie doczekały
Ja również jestem ścigana przez Wielkiego Gila; parę razy czułam już jego oddech na swoich plecach, ale prawdopodobnie pomogło mi to http://www.natura24.pl/citroplus-800...rejpfruta.html
W aptekach jest już wersja bio Citroseptu- widocznie po tym, jak wiele osób wysypało po wersji "z pestycydami", a w odwodzie mam jeszcze to http://www.cefarm24.pl/11496,pneumol...op-120-ml.html
i to http://www.cefarm24.pl/3063,prenalen...zy-115-ml.html
-sama natura, bo dla kobiet w ciąży i karmiących (nic przy tym nie sugeruję, żeby była jasność... )
Muszę się jakoś trzymać, bo sporo jest do ogarnięcia przez najbliższe trzy dni - wy też trzymajcie się jakoś i zdrowiejcie szybko, bo święta w towarzystwie Wielkiego Gila nie będą chyba zbyt udane, chociaż... co tam, grunt, że dużo wolnego w doborowym towarzystwie, a że trochę zagilowanym...- damy radę

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-21 o 11:39
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 11:35   #3850
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Post Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czyli obie wyglądamy podobnie
szybkiego powrotu do zdrowia i władz węchowych życzę nam obu

kremy naprawdę fajne moja paszcza bardzo je lubi.
Dziewczyny, na gile polecam naturalne odśluzowacze organizmu: kardamon, cynamon, gałkę muszkatałową, imbir , pieprz kajeński i nieoceniony polski czosnek Można zalewać te przyparawy wrzątkiem jak herbatkę i pić. Za to nie polecam mleka i przetworów mlecznych i słodyczy (wiem, wiem, w święta słodyczy nie jeść ), bo to największe zaśluzowywacze.

Anula dziękuję za polecenie kaszanki - mam ją od tygodnia i mam coraz lepsze o niej mniemanie. Nigdy nie miałam wrażenia tak oczyszczonej skóry. No i jest mega wydajna. Hydrolat truskawkowy również rozpieszcza moją buzię .

A z DDD skorzystalam z Waszych rad i kupiłam w:
  • green line - 6 probek Martiny i krem do rąk, a dostałam 5 próbek gratis i ekspresową przesyłkę. Jeszcze nie wypróbowałam próbek. Za to krem lavery do rąk z olejem migdałowym całkiem przyzwoity.
  • dr pelc kilka cudow spozywczych - i tu rowniez szybka przesyłka i gratis w postaci płatków pszenicznych i kuponu rabatowego
Kupiłam rownież w BU masło monoi z frangipani - trochę się rozczarowałam i zapachem (to kwestia bardzo subiektywna, ale mi nie podpasował) i działaniem.Bo słabe. Szkoda. Kaszankę i hydrolat już opisałam. Kupiłam również peeling enzymatyczny. Ciężko mi opisać działanie, bo użyłam dopiero pierwszy raz. I po razie - mogę stwierdzić, że to przyjemny kosmetyk.
Jak widzicie bardzo nad soba panowalam. Doszłam do wniosku, że moja szafa większej ilości kosmetykow nie pomieści. Pamiętam, że tego dnia czytałam i czytałam ten wątek i aż mi mozg parował bo tyle dobrodziejstw miałam chęć kupić...

Chcę się z Wami też podzielić moim odkryciem: kupiłam na wyprzedaży krem Sanoflore. Zazwyczaj nie kupuję ich kosmetyków, bo nie popieram koncernu Loreala, ktory jest właścicielem tej marki, ale tym razem potrzebowałam bardzo bardzo kremu do twarzy na dzień i jestem mile zaskoczona. Kupiłam krem nawilżająco-matujący z trawą cytrynową i naprawdę dobrze i matuje i nawilża. Wczesniej stosowałam kosmetyki baikal herbals - anti aging na noc i matujacy na dzien, ale w ogole nie widzialam ich dzialania. Zreszta po wielu testach kosmetycznych, stwierdzam, ze z rosyjskich kosmetyków pasują mi tylko masła do ciała i kremy do rąk. Dobre i to

Uff, sie rozpisałam. Dziękuję Wam za inspiracje kosmetyczne i nie tylko Czas wracać do porządków świątecznych
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 12:05   #3851
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44249414]Tak na szybko- nowości z Madary: mydełko jeżynowe z białą glinką do twarzy 75g- zapach jeżynowo-jagodowy z kremowo-pudrową nutą, mydełko do ciała żurawina i jałowiec 150g- delikatna, świeża żurawina z lekko pudrową nutą, mydełko brzoza i algi do twarzy (balansujące)- zupełnie nie moja bajka - zapach wodny, morski; dla mnie migrenogenny- idzie na prezent , krem Daily Defence- zapach kremowo-malinowy, ale nieco sztuczna ta malina, przeszkadza trochę; posmarowałam nim ręce i nawilżenie jest niewystarczające, a skóra lekko swędzi - nie polubimy się chyba ; w porównaniu z aktualnie używaną przeze mnie Verimą wypada dość blado
Testy mydeł do twarzy i ciała zapewne niedługo- miały być pod choinkę, ale niestety nie doczekały
Ja również jestem ścigana przez Wielkiego Gila; parę razy czułam już jego oddech na swoich plecach, ale prawdopodobnie pomogło mi to http://www.natura24.pl/citroplus-800...rejpfruta.html
W aptekach jest już wersja bio Citroseptu- widocznie po tym, jak wiele osób wysypało po wersji "z pestycydami", a w odwodzie mam jeszcze to http://www.cefarm24.pl/11496,pneumol...op-120-ml.html
i to http://www.cefarm24.pl/3063,prenalen...zy-115-ml.html
-sama natura, bo dla kobiet w ciąży i karmiących (nic przy tym nie sugeruję, żeby była jasność... )
Muszę się jakoś trzymać, bo sporo jest do ogarnięcia przez najbliższe trzy dni - wy też trzymajcie się jakoś i zdrowiejcie szybko, bo święta w towarzystwie Wielkiego Gila nie będą chyba zbyt udane, chociaż... co tam, grunt, że dużo wolnego w doborowym towarzystwie, a że trochę zagilowanym...- damy radę [/QUOTE]

Wariatko Ty moja
ja mam ekstrakt z pestek grejfruta z biolandera ale teraz to juz trochę za późno, a złapało mnie znienacka, nie miałam szansy zapobiec....

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na gile polecam naturalne odśluzowacze organizmu: kardamon, cynamon, gałkę muszkatałową, imbir , pieprz kajeński i nieoceniony polski czosnek Można zalewać te przyparawy wrzątkiem jak herbatkę i pić. Za to nie polecam mleka i przetworów mlecznych i słodyczy (wiem, wiem, w święta słodyczy nie jeść ), bo to największe zaśluzowywacze.

Anula dziękuję za polecenie kaszanki - mam ją od tygodnia i mam coraz lepsze o niej mniemanie. Nigdy nie miałam wrażenia tak oczyszczonej skóry. No i jest mega wydajna. Hydrolat truskawkowy również rozpieszcza moją buzię .

A z DDD skorzystalam z Waszych rad i kupiłam w:
  • green line - 6 probek Martiny i krem do rąk, a dostałam 5 próbek gratis i ekspresową przesyłkę. Jeszcze nie wypróbowałam próbek. Za to krem lavery do rąk z olejem migdałowym całkiem przyzwoity.
  • dr pelc kilka cudow spozywczych - i tu rowniez szybka przesyłka i gratis w postaci płatków pszenicznych i kuponu rabatowego
Kupiłam rownież w BU masło monoi z frangipani - trochę się rozczarowałam i zapachem (to kwestia bardzo subiektywna, ale mi nie podpasował) i działaniem.Bo słabe. Szkoda. Kaszankę i hydrolat już opisałam. Kupiłam również peeling enzymatyczny. Ciężko mi opisać działanie, bo użyłam dopiero pierwszy raz. I po razie - mogę stwierdzić, że to przyjemny kosmetyk.
Jak widzicie bardzo nad soba panowalam. Doszłam do wniosku, że moja szafa większej ilości kosmetykow nie pomieści. Pamiętam, że tego dnia czytałam i czytałam ten wątek i aż mi mozg parował bo tyle dobrodziejstw miałam chęć kupić...

Chcę się z Wami też podzielić moim odkryciem: kupiłam na wyprzedaży krem Sanoflore. Zazwyczaj nie kupuję ich kosmetyków, bo nie popieram koncernu Loreala, ktory jest właścicielem tej marki, ale tym razem potrzebowałam bardzo bardzo kremu do twarzy na dzień i jestem mile zaskoczona. Kupiłam krem nawilżająco-matujący z trawą cytrynową i naprawdę dobrze i matuje i nawilża. Wczesniej stosowałam kosmetyki baikal herbals - anti aging na noc i matujacy na dzien, ale w ogole nie widzialam ich dzialania. Zreszta po wielu testach kosmetycznych, stwierdzam, ze z rosyjskich kosmetyków pasują mi tylko masła do ciała i kremy do rąk. Dobre i to

Uff, sie rozpisałam. Dziękuję Wam za inspiracje kosmetyczne i nie tylko Czas wracać do porządków świątecznych
dla mnie no problem - nie przepadam za słodyczami, bardzo rzadko jem.

cieszę się, że kaszanka Ci się spodobała
krem ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-525698
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 15:21   #3852
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam gila do pasa, albo i dalej, balsam skórze na ratunek baaaardzo się przydaje do ratowania resztek nosa
Ale to nic!!! Mam urlop - do 7 stycznia nic mi nie zepsuje humoru
Sosenka w garażu, jutro będzie w domu

Jakby co to wrzuciłam na bloga recenzje make me bio - w skrócie....


Susabee - strasznie się cieszę, że Promolcia pomogła Ci okiełznać błyszczenie

A Beeets to na odwyk poszła? Na odwyk od nas???????? No przecież byłyśmy grzeczne

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Ile, za przeproszeniem, gila mieści się w jednym człowieku???
Jeszcze trochę i się odwodnię....
I Ciebie dopadło Zdrowiej Anulku, zdrowiej.. Ja już zapachy czuję (czekoladowy peeling i masełko z love2mix pachną cuuudownie!!! Czekoladowego to i do buźki uzyłam - też się sprawdza), ale rzeczywiście ilość glia i mnie przeraża!! Nie nadążam.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 15:34   #3853
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
I Ciebie dopadło Zdrowiej Anulku, zdrowiej.. Ja już zapachy czuję (czekoladowy peeling i masełko z love2mix pachną cuuudownie!!! Czekoladowego to i do buźki uzyłam - też się sprawdza), ale rzeczywiście ilość glia i mnie przeraża!! Nie nadążam.
dzięki kochana.
to się obsmarkałyśmy hurtem

nareszcie możesz się nacieszyć zapachami nowych nabytków

ja smaruje sobie nos balsamem herbfarmacy skórze na ratunek, ale nie wiem jak pachnie konsystencję ma bardziej zbitą niż balsam piękności, jest twardawy i bez grudek - gładka, twarda maść.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 15:41   #3854
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki kochana.
to się obsmarkałyśmy hurtem

nareszcie możesz się nacieszyć zapachami nowych nabytków

ja smaruje sobie nos balsamem herbfarmacy skórze na ratunek, ale nie wiem jak pachnie konsystencję ma bardziej zbitą niż balsam piękności, jest twardawy i bez grudek - gładka, twarda maść.
Taaakk.epidemia przedświątecznych zasmarkańców Ja nos smaruję właśnie Balsamem piekności i o ile skrzydełka wyglądają przyzwoicie, o tyle od tego smarkania łuszczy mi się pół prawego policzka
Poczytałam sobie jeszcze Twoje recenzje Make Me Bio i też zapragnełam mieć Anti Aging..no ale to już chyba po NR, bo nie wiem kiedy te wszystkie kremy pozużywam...a jeszcze przecież do mnie leci Lilla Mai..
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 16:16   #3855
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Taaakk.epidemia przedświątecznych zasmarkańców Ja nos smaruję właśnie Balsamem piekności i o ile skrzydełka wyglądają przyzwoicie, o tyle od tego smarkania łuszczy mi się pół prawego policzka
Poczytałam sobie jeszcze Twoje recenzje Make Me Bio i też zapragnełam mieć Anti Aging..no ale to już chyba po NR, bo nie wiem kiedy te wszystkie kremy pozużywam...a jeszcze przecież do mnie leci Lilla Mai..
też mam problem z zużywaniem...
i z zapasami
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 18:46   #3856
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Z racji tego, że również zmagam się z chorobą, katarem i obdartym nosem mogę polecić krem JMO mandarynkowy, super nawilża skórę Sprawdził się też po kwasach (od których robię sobie chwilową przerwę)

A dziś drugi raz farbuję włosy Khadi
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 19:05   #3857
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Z racji tego, że również zmagam się z chorobą, katarem i obdartym nosem mogę polecić krem JMO mandarynkowy, super nawilża skórę Sprawdził się też po kwasach (od których robię sobie chwilową przerwę)

A dziś drugi raz farbuję włosy Khadi
ulubiony krem mojej Młodej
zdrówka i udanego farbowania
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 23:12   #3858
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Byłam dziś w Phenome i dostałam próbkę kremu z filtrem bez szemrania (nie robiłam zakupów) Mam nadzieję, że będzie dobry.
Zapytałam też o wycofywanie się marki z rynku. Pani powiedziała, że nic takiego nie będzie mieć miejsca. Jedyne zmiany to nabranie kierunku również na Azję.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 06:31   #3859
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja smaruje sobie nos balsamem herbfarmacy skórze na ratunek, ale nie wiem jak pachnie konsystencję ma bardziej zbitą niż balsam piękności, jest twardawy i bez grudek - gładka, twarda maść.
celny strzał - ten balsam zapachem i konsystencją przypomina maść majerankową
Ja też go używam do wszelkich podrażnień i bardzo sobie chwalę.
Toście się pochorowały, niedobrze

Dużo zdrowia dla wszystkich!!!!
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 09:39   #3860
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
celny strzał - ten balsam zapachem i konsystencją przypomina maść majerankową
Ja też go używam do wszelkich podrażnień i bardzo sobie chwalę.
Toście się pochorowały, niedobrze

Dużo zdrowia dla wszystkich!!!!
o! dzięki coś tak mi się lekko przewijało majerankiem, ale jeszcze władze węchowe nie w pełni odzyskałam, więc nie miałam pewności.
powiem Ci Małgosiu, że katar nie dał rady zepsuć mi nastroju świątecznego a poza katarem to w sumie dobrze się czuję dzisiaj choinkę przynosimy do domu


Spasowałam z serum bb phytemy.... nie dla mnie to cudo.
opchnę na all coś innego sobie za to kupię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 09:48   #3861
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Phenome i dostałam próbkę kremu z filtrem bez szemrania (nie robiłam zakupów) Mam nadzieję, że będzie dobry.
Zapytałam też o wycofywanie się marki z rynku. Pani powiedziała, że nic takiego nie będzie mieć miejsca. Jedyne zmiany to nabranie kierunku również na Azję.
Super wieści, to nas uspokoiłaś

Co do pomadki Isana Intensiv, mam już pewność co do tego cudeńka, dla mnie rewelacja, usta mi aż odmłodniały, więc problemowym ustom niech nie umknie uwadze

Przypomniało mi się, że miałam napisać wrażenia o kremie do rąk Verima: Okazał się najlepszym ze wszystkich zakupionych produktów tej marki. Wg mnie jest genialny, dość drogi, ale warto, bo wydajny, nie trzeba go dużo, ani często aplikować. Zapobiegał pięknie wysuszeniu, ale miałam wątpliwości czy poradzi sobie z już wysuszoną skórą, aż nadszedł moment egzaminu i okazuje się, że radzi sobie świetnie i do tego błyskawicznie, po jednej aplikacji. Natychmiastowe ukojenie i regeneracja. W dodatku nie lepi się, ładnie pachnie, ideał. Zdecydowanie najlepszy jaki miałam z naturalniaków


WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT!!!

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-22 o 10:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 13:38   #3862
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny miała któraś taki krem?
KLIK
ma śluz ze ślimaka,wysłałam zapytanie o skład i jak pozyskiwany jest śluz w ich kosmetykach
Mają niezłe musztardy KLIK

zrobiłam małe zmówionko na kosmetykach mineralnych ,głównie podkłady Era cosmetics i błyszczyk tej samej firmy mają 40% upustu na erę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 14:12   #3863
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Poleciłam koleżance bosko lekki krem (właściewe to dałam jej kilka próbek i sama wybrała) i początkowo super pasował a teraz spływa tłuszczem po jakimś czasie od nałożenia Co robic????
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 14:17   #3864
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Phenome i dostałam próbkę kremu z filtrem bez szemrania (nie robiłam zakupów) Mam nadzieję, że będzie dobry.
Zapytałam też o wycofywanie się marki z rynku. Pani powiedziała, że nic takiego nie będzie mieć miejsca. Jedyne zmiany to nabranie kierunku również na Azję.
No to dobre wieści, bo co by o nich nie mówić, to kosmetyki mają fajne. Kremik to może Ideal z SPF 10? Bardzo fajny kremik. Jeden z moich ulubionych
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 14:24   #3865
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Poleciłam koleżance bosko lekki krem (właściewe to dałam jej kilka próbek i sama wybrała) i początkowo super pasował a teraz spływa tłuszczem po jakimś czasie od nałożenia Co robic????
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja nie mam pojęcia, nigdy coś takiego mnie nie spotkało.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 14:56   #3866
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No to dobre wieści, bo co by o nich nie mówić, to kosmetyki mają fajne. Kremik to może Ideal z SPF 10? Bardzo fajny kremik. Jeden z moich ulubionych
Niee. Chciałam 30.
http://www.phenome.pl/pl/main/produk...he_sun/?pid=87
Jestem na retinoidach, więc nawet wyższy byłby bezpieczniejszy. Chociaż ja to taki kret. Nie wychodzę jak mocno świeci.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 16:46   #3867
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Poleciłam koleżance bosko lekki krem (właściewe to dałam jej kilka próbek i sama wybrała) i początkowo super pasował a teraz spływa tłuszczem po jakimś czasie od nałożenia Co robic????
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mógł przekarmić cerę, widocznie nie będzie się nadawał na co dzień, albo odwrotnie za mało nawilża jak na jej potrzeby i twarz się przetłuszcza. Szukać czegoś jeszcze innego, albo zaryzykować ten i mieszać w przypadku zbytniej treściwości 1:1 np z żelem aloesowym, nakładać cieniutko, a jeśli za lekki to z olejem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 16:59   #3868
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Nie wiem czy to odpowiedni wątek.
Czy organizujecie zamówienia na serum NuFountain z wit C?
Chciałam zamówić, ale widzę, że lepiej opłaca się kupić z kimś.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:23   #3869
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

cieszę się, że kaszanka Ci się spodobała
krem ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-525698[/QUOTE]

tak, ten. Widzę, że Ci też podpasował Dobrze wiedzieć, że podibnie reagujemy na określone kosmetyki. Będę miała łatwiej

Mam nadzieję, pociągające dziewczyny, że już Wam lepiej
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:31   #3870
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Promolcia- Lauressy są w tej chwili po 16 dolców; czy to jest już ta promocja
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.