Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-29, 19:32   #121
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej
Robicie sobie samodzielnie "parówkę" ??? jeśli tak to co robicie z twarzą zaraz po jej wykonaniu
Jakieś pianki peelingi czy same coś wydłubujecie ?
Pytam bo ja sama sobie parówki jeszcze nigdy nie robiłam i nie wiem hehe
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 19:06   #122
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Czekoladko masz racje, ze u mnie wszystko wolno sie goi i to tez jest duzy problem . czolo daje mi o sobie znac niestety . co do Twojego postanowienia to powiem Ci, ze sie Tobie nie dziwie. ja nawet nie chce mysle o ROA. mam cisza nadzieje, ze u mnie to pogorszenie jest przez szczepionke przeciw ospie. jednak musze tez zrobi usg naczyn i wtedy wyjdzie czy sa jakies zmiany zylne czy nie. jesli wyjda to wtedy bede musiala odstawic pigulki antykoncepcyjne. i potem to bedzie wielki klops . mnie w przypadku ROA przerazaja skutki uboczne. jest to wiekszy kaliber, jednak jesli nasze zycie ma tak wygladac to nie wyobrazam sobie, zeby nie sprobowac ROA.

przestalam wierzyc w to, ze nieruszanie buzi mi pomoze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 01:08   #123
karabelka
Raczkowanie
 
Avatar karabelka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: razturaztam
Wiadomości: 44
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

witam dziewczeta walczace z nalogiem ja rowniez od dzis nie wyciskam... po wczorajszym "zabiegu" mam piec wielgachnych strupow na twarzy Ale chyba bede musiala sobie rece wiazac... bo jak zlapie sie na dlubaniu przy twarzy to zaraz mi sie palce na dekolt przenosza a nastepnie na plecy...i tak w kolko. A moze to ma jakies psychiczne podloze... cos jak natręctwo?
karabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 07:11   #124
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

juz wiele razy bylo pisane w watku, ze ma to podloze psychiczne, niestety. niektore osoby z nudow tak sobie majstruja przy buzi, niektore po prostu nie moga sie powstrzymac na sam widok, wyszukuja najmniejszych obiektow, ktorych nie widac.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 08:22   #125
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ale to jest okropne :\
Uległam wczoraj Heh, ale jakoś nic mi się specjalnego nie stało, wyskoczył tylko jeden przyszczyk i twarz ma kilka jasnoróżowych plam... Kurde. Dobrze, że przynajmniej nic mi się nie zaplęgło przez moją głupotę:\
Zero. Po prostu ZERO dotykania twarzy, gdy nie jest mi to potrzebne!
[zła jestem na siebie, to przynajmniej dłużej będę sie trzymać postanowaienia]
Człowiek sobie narobi jakichś chorych przyzwyczajeń a potem musi się męczyć, żeby je zwalczyć. BOŻE.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 09:43   #126
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ale czasami trzeba wydusić...własnie wczoraj do odsztrzału poszedł taki jeden na czole z początku mała znikaja krosteczka i w ciagu 2 dni urosło aż mi łzy do oczu naleciały

Dzisiaj wróciłam od dermy takiej innej ze szpitala do której chodzi moja mama z włosami i taka sredniawaw porównaniu do tej prywatnej to hoho co prawda podeszła trochę obejrzała i do aktualnego diffeinu dała duac i acne mat na dzień...gęba mi się sciaga jak folia po differnie i jest suucho...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:44   #127
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a wiecie, ze u mnie niektore delikwenty jak sie nie ruszy to potrafia bardzo dlugo siedziec i nie moga zniknac .

ja to juz przestalam wierzyc lekarzom.

Shadowciu mi czolo potwornie luszczy sie po retinie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 13:48   #128
Czerwone korale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja wyciskam twarz poprostu z nudów, bardzo bym chciała mieć twarz jak "pupa u niemowlaka" lecz gdy nie wyciskam jakis czas twarzy to tworzy się na niej moc zaskórników a na nosie to już wogóle kosmos. Wczoraj zakupiłam w aptece nowy specyfik "get out" po umyciu twarz jak narazie jest gładka i matowa. Nie wiem czy dam rade bez wyciskania .. Pozdrawiam wszystkie walczące
Czerwone korale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 17:45   #129
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jeju co mi się z tego ryja zrobiło Trzy dni temu nałożyłam zorac, drugiego dnia wysmarowałam się mlekiem na noc, a wczoraj isotrexinem i co... dzisiaj humektan nałożony na suchą skorupe, czyli skóre na twarzy spowodował tak silne pieczenie, że łzy mi lecą cały dzień, bo musze go nakładać co najwyżej dwie godziny, bo inaczej bym mrugnąć nie mogła, tak by mnie ściągnęło Poza tym mam buraka na twarzy i siedze cały dzień w pokoju z zasłoniętymi roletami, bo nałożenie jakiegoś filtra z mojej kolekcji próbkowej mogło by się źle skoczyć.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 21:15   #130
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Spytam, choc wiem ze pewnie "było wiele o tym" ale nie śni mi się przekopywac przez wielgachny wątek, a nie wiem jak wyszukiwarką znaleźć to zagadnienie.
Mianowicie:
co jest złego w wyciskaniu?
(nie żebym nie wiedziała, ale z drugiej strony wiem ze nic nie wiem- wiec lepiej dowiedzieć się jeszcze więcej)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 21:28   #131
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Widzisz, gdzy wyciskasz to roznosisz tabuny bakterii po skórze, i częściej robią Ci się nowe przyszcze. Twoja skóra pokryta jest jakimiś plamkami, strupkami i nie wiadomo czym jeszcze. Staje się tez taka trochę bezbarwna i jednym słowem nieciekawa.

Mi wyciskanie zawsze kojarzyło się z zapylaniem. Czyli siądzie sobie jakaś pszczółka na kwiatek jeden, potem na drugi przenosząc ten cały pyłek i jest owoc na tym drugim kwiatku^^
Tylko że zapylanie jest pożadąnie - nowe pryszcze nie specjalnie...

***
Wiem, ze niektóre trzeba ruszyć^^ Tylko tak się zastanawiam,skąd wiedziec które?^^ Jak ostatnio sobie ruszyłam takie dwa, to zeszło mi po dwóch dniach wszystko, wiec jestem w niebo wzięta, ale nie zawsze się tak udaje.
Pozdrawiam
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 07:25   #132
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Widzisz, gdzy wyciskasz to roznosisz tabuny bakterii po skórze, i częściej robią Ci się nowe przyszcze. Twoja skóra pokryta jest jakimiś plamkami, strupkami i nie wiadomo czym jeszcze. Staje się tez taka trochę bezbarwna i jednym słowem nieciekawa.

Mi wyciskanie zawsze kojarzyło się z zapylaniem. Czyli siądzie sobie jakaś pszczółka na kwiatek jeden, potem na drugi przenosząc ten cały pyłek i jest owoc na tym drugim kwiatku^^
Tylko że zapylanie jest pożadąnie - nowe pryszcze nie specjalnie...

***
Wiem, ze niektóre trzeba ruszyć^^ Tylko tak się zastanawiam,skąd wiedziec które?^^ Jak ostatnio sobie ruszyłam takie dwa, to zeszło mi po dwóch dniach wszystko, wiec jestem w niebo wzięta, ale nie zawsze się tak udaje.
Pozdrawiam
Nawet jak wycisnę za pomocą chusteczki? Bardzo, bardzo delikatnie? To znaczy mocno, ale dokładnie? Nawet jak potem przemyję spirytusem salicylowym? I Będę potem trzymała łapy precz, zanim się nie zagoi? Nawet wtedy? Proszę, proszę, proooooszę L
Usiadłam do wątku świeżo po wyciśnięciu jednego wulkaniku (który od kilku dni się trzymał) i wcale nie miałam wyrzutów sumienia, ale to wcale. Tym bardziej ze kusiły pozostałe drobnialki, ale tych nie dotykałam- i dzisiaj po nich ni śladu .
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 09:17   #133
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Czekoladko wydaje mi sie, ze za duzo kladziesz tych specyfikow na buzke - zorac, izotrexin... i stad ten burak i sciagniecie na twarzy. wiem po sobie, ze codzienne stosowanie retinu czy tez izotrexu nie jest wskazane dla mojej buzi pomimo, ze jest napisane na ulotce, iz powinno sie smarowac raz dziennie. kazda buzia reaguje inaczej. nie smaruj sie tak czesto tymi specyfikami tylko rzadziej i wtedy skora powinna dojsc do siebie.

agacior89 jesli wycisniesz jednego "wulkana" to ok. niektorych delikwentow nie da sie nie wycisnac, gdyz bez ruszania siedzialyby tam wieki. natomiast jezeli nie mozesz sie opanowac i idziesz jak burza z wyciskaniem to juz jest to problem i dlatego jest ten watek. zaczynasz od jednej krosty, a konczysz na calej twarzy. ruszasz najmniej widoczne kropki, zaskorniki i nastepnego dnia masz tego ogrom, nie wycisniete do konca. nastepnie dociskasz te wczorajsze, gdyz wydaje Ci sie, ze bedzie lepiej... a to nieprawda. tylko roznosisz bakterie i kolko sie zamyka. wiele razy w watku byl przytaczany artykul o maniakalnym wyciskaniu.

moje czolo nadal sie luszczy. na razie dalam spokoj z retinem, gdyz skora musi odpoczac. jak mi czolo szwankuje to nie wrozy to nic dobrego . plus tylko jest taki, ze nie ruszam buzi , choc nie oznacza to, ze jest z nia dobrze.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 09:54   #134
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tak jak napisała AaniaA - jednego można ale nie całą twarz. Ah no chyba jeśli chcesz mieć pryszcze, wągry itpe^^ Wiesz, mi się też wydawało, ze jak nie wycisnę sobie wągrów z nosa to będzie o wiele gorzej, ale przy odrobinie pielęgnacji odpowiedniej nie powinno być z tym problemu

[Kurde - dzisiaj rano mam taką wspaniałą cerę, ze aż mam zajeświetny humor ]
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 10:59   #135
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

moja cera jest teraz obleśna wiec humor mam spaczony a jeszcze koleznka mnie do miasta ciagnie aaj

o szkodliwosci wyciskania juz wszystko dziewczyny napisały i jeszcze przy wyciskaniu czesc tej ropy czy co to jest brudu innych takich wciskasz dalej i dajesz do krwi która sie zanieczyszcza i potem sama musi sobie poradzic żeby wyrzucić całe to świnstwo.

Aniu, też się łuszcze, czoło i broda szczególnie. A ten wielki pryszcz na brodzie jak jest tak jest a ruszyc sie tego nie da bo to taka jakby gulka:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 16:52   #136
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmm, w sumie też tak miałam- jak miałam trądzik. Teraz tylko zaskórniki. Ale ich nie wyciskam, co najwyzej drapię...
Hmm.. Chyba też nie powinnam...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 17:07   #137
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a mnie dzis cały dzień nosi na wyciskanie. nie umiem sobie znaleść zajecia i chyba z nudów tak... a w tym miesiacu musze isc do dermatologa na kontrole. po miesiacu leczenia, efekty widze tylko w portfelu
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 21:38   #138
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

=) widze, ze nikt nie ma mi ochoty odpowiedzieć ale zapytam jeszcze raz bo napewno wiecie. Co zrobić najlepiej z twarzą po zrobieniu sobie "parówki" jakis piling czy spróbowac powywalac wągry samemu?
Trzymałam sie 5 dni!!! wczoraj pod wpływem impulsu powyciągałam wszystkie wągry z nosa tak że był duzy i czeeerwony bleee =(
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 21:47   #139
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a mi cos na czole wielkiego sie robi . oby jutro bylo lepiej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 22:10   #140
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wiesz, shima, nie odpowiem Ci na to pytanie bo jeszcze nigdy nie robiłam parówki. Ale sądzę, że raczej trzeba powyciskać;]

AaniaA - jestem z Tobą <przytul> Bądźmy dobrej myśli a na pewno będzie lepiej
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 09:32   #141
scarletta
Raczkowanie
 
Avatar scarletta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 240
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

shima
Peeling napewno bedzie lepszy, wągrów nie usunie ale skóra będzie dobrze oczyszczona

Edytowane przez scarletta
Czas edycji: 2007-08-02 o 09:36 Powód: bład ort.
scarletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:06   #142
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aniu naszczęście to była jednorazowa sytuacja Jakież było moje zdziwienie następnego dnia widząc gładszą cere Taki przyjemny efekt dał humektan nałożony na mleko na noc. A to pieczenie i ściągnięcie to była zapowiedź porządnego złuszczanka ;] Ale masz racje musze troche przystopować z retinoidami, co by skóry za bardzo nienadwyrężyć i przyzwyczaić
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:58   #143
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Czekoladko to dobrze, ze juz jest lepiej .

ja mam tego dziada na czole i sam sie zrobil . i kurcze, znowu czekanie kiedy to zniknie, a w miedzyczasie cos nowego wyskoczy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 08:10   #144
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witajcie Kochane, musze się wyżalić, po prawie 2 miesiecznym niewyciskaniu nabroilam i to strasznie.. a wszystko przez ten wysyp, zupełnie nie wiem co sie dzieje, było dobrze nawet bardzo, a tu bum i wyglądam niczym nastolatka...buzia w mniejszych i wiekszych pryszczykach + kilka dużych bolacych dziadów których nienawidze, już nie wiem co robić....stosouje minimalizm kosmetyczny, nie jem słodkiego, nie uzywam fluidów, prawie nie wyciskam i nie ma efektów. Zaczynam podejrzewać ze wine są migdałki, co jakiś czas mam z nimi problem. Eh....
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 09:57   #145
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kasssandra doskonale Ciebie rozumiem . ta bezradnosc przytlacza i to strasznie . oczywiscie, ze przyczyna moga byc migdalki.

moje czolo obsiane tez jak u nastolatki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 10:10   #146
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o rany, ilez czasu zajmie to gojenie sie mojego czola ?! mam takie kwiatki na nim jakich dawno nie mialam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 10:43   #147
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez kasssandra Pokaż wiadomość
Zaczynam podejrzewać ze wine są migdałki, co jakiś czas mam z nimi problem. Eh....
Wielce prawdopodobne , ze właśnie one ponoszoną winę za niespodzianki, warto zrobić badania i może usunąć jak trzeba.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 10:50   #148
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
mam takie kwiatki na nim jakich dawno nie mialam .
Ja osobiście nie mam problemu z tym, że kusi mnie wyciskać, ale witaj Aniu w klubie, ja niewiem co dzieje się z moim czołem, ja nigdy nie miałam na nim niespodzianek i sama niewiem co może być powodem , że nagle się pojawiająnormalnie ręce opadają jak się widzę.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 10:59   #149
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ewuniu2 moze to wina hormonow. widze w avatarku dzidziusia i pewnie to Twoj . mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko sie uspokoi. a w ciazy mialas problemy z cera?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 11:17   #150
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ewuniu2 moze to wina hormonow. widze w avatarku dzidziusia i pewnie to Twoj . mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko sie uspokoi. a w ciazy mialas problemy z cera?
Tak Aniu to mój synek, ja przed ciążą nie miałam większych problemów z cerą a w ciąży to wręcz ideał.
Ale myślisz, że hormony i czoło?????zawsze mi się wydawało , że okolice brody, żuchwy, szyja to sprawa hormonów. Jejku już sama niewiem.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.