OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 21:15   #1
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513

OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+


Witam, jestem "nowa" na Wizażu... ale napewno nadaję się do REMONTU... GENERALNEGO. Nie wiem jak się tu poruszać, próbuję czytaś i przyswajać różne wątki ale nie znam terminologii np jedyny kwas jaki znam to kwas z kapustki kiszonej /hmmm pycha.../
Ale na poważnie :
-mam 33 lata,
-skóra dziwna: strefa T lekko tłuszcząca się z tendencją do zanieczyszczeń na brodzie nosie i między brwiami. Czoło ok, poliki ultra suche...
-uwielbiam słońce ale się opalam na złoty brąz, nigdy na raka. Lekko się fitruję 10-15 spf to norma latem. W innych porach roku nic...
-lubię solarium raz na 1,5 tygodnia na 10 min
-kilka zmarszczek pod oczami
- no i największa jazda!!! mam przebarwienia na policzkach- rodzaj dużych piegów największe około 3mm - im jestem ciemniejsza tym one też.
Właściwie przyznam się,że oto właśnie te przebarwienia mnie przestraszyły i włwśnie dlatego nurkuję tu po pomoc. Help!
czekam na odzew jakiejś doświadczonej koleżanki-wizażanki. Mam nadzieję dzięki Wam rozwiązać swój problem. Czekam!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:26   #2
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Witam, jestem "nowa" na Wizażu... ale napewno nadaję się do REMONTU... GENERALNEGO. Nie wiem jak się tu poruszać, próbuję czytaś i przyswajać różne wątki ale nie znam terminologii np jedyny kwas jaki znam to kwas z kapustki kiszonej /hmmm pycha.../
Ale na poważnie :
-mam 33 lata,
-skóra dziwna: strefa T lekko tłuszcząca się z tendencją do zanieczyszczeń na brodzie nosie i między brwiami. Czoło ok, poliki ultra suche...
-uwielbiam słońce ale się opalam na złoty brąz, nigdy na raka. Lekko się fitruję 10-15 spf to norma latem. W innych porach roku nic...
-lubię solarium raz na 1,5 tygodnia na 10 min
-kilka zmarszczek pod oczami
- no i największa jazda!!! mam przebarwienia na policzkach- rodzaj dużych piegów największe około 3mm - im jestem ciemniejsza tym one też.
Właściwie przyznam się,że oto właśnie te przebarwienia mnie przestraszyły i włwśnie dlatego nurkuję tu po pomoc. Help!
czekam na odzew jakiejś doświadczonej koleżanki-wizażanki. Mam nadzieję dzięki Wam rozwiązać swój problem. Czekam!

Ja myślałam, ze chodzi o remont mieszkania (nie patrzyłam nawet jakie to forum) i miałam pisać: wynieśc meble
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:33   #3
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+

pierwszy krok- zrezygnuj z solarium....
10 min na 1.5 tyg. to sporo jeśli chodzisz regularnie i z cala pewnoscia filtry 10-15 to za malo na codzien- nie mowiac juz o ochronie przed sloncem czy solarka.
Z reszta - sama pewnie tez sie nie oszukujesz, ze odkad zaczelas chodzic stan Twojej skory sie pogorszyl...........?


nikt nie podoba cud receptury na eliksir mlodosci.
napewno trzeba przestac sie opalac... i zaczac stosowac filtry.
jesli chodzi o kwasy i zluszczanie- tu bym zaufala profesjonalnym zabiegom w salonach- napewno niebo skuteczniejsze niz te w domu.

na poczatek: szklanka soku z cytryny czyli mega dawka witaminki C (przy okazji poznasz kolejny kwas) NA ZDROWIE!
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 22:20   #4
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+

Hi Hi, Remont domku już za mną, ale pewnie niedługo coś nowego zaświta / mąż architekt.../ Teraz czas na mnie tu już TZ nie pomoże... Pozdr!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 22:38   #5
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+

dzięki za odp. No prawdę mówiąc opalam się chyba od 18tki... nigdy jednak na "czekoladę", raczej "miodzik". Stan skóry uważam jako całkiem dobry, nie wyglądam raczej na moje 33, wogóle materiał genetyczny posiadam raczej niezły (moja mamuśka AD 1941 wygląda na 45tkę)!
Przebarwienia pojawiły się w tym roku i nawet przypominam sobie kiedy... na urodziny w kwietniu dostałam Yste...+ Avene (nie pamiętam dokł.) i obsmarowywałam się nim namiętnie na noc do końca tuby,a zaraz jak skończyłam kupiłam drugą. A TERAZ LIPA... czytam że jak w kremie jest retinol i nie filtruje się skóry to potem może być takie kuku... NO I STRACH MNIE OBLECIAŁ.
Boję się iść z tym od razu do kosmetyczki na jakeś pastowanie bo jak coś popsuje to pozamiatane... Na razie dojrzewam do serii mikrodermabrazji u kosmetyczki ale nie wiem czy to da efekt...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 08:54   #6
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+

Kasiaoli2001, zajrzyj tu:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209540
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 16:32   #7
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: OD CZEGO ZACZĄĆ GENERALNY REMONT??? jestem 30+

Dzięki L_V , mam nadzieję, że znajdę tam odpowiedż na swójproblem. pozdr!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.