domowe sposoby na cellulit - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 14:14   #121
Milka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 33
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja osobiście polecam właśnie peeling kawowy oran do tego krem wyszczuplający antycelulitowy nivea godbye celulite. a ponadto masaż podczas kąpieli szorstka gąbką lub myjką a na koniec prysznica "bicze wodne" (mam na myśli polewanie nóg, brzucha i pośladków zimną i ciepłą wodą na przemian, kończąc na zimnej) pobudzają one krążenie a zimna woda sprawia że organizm musi zużyć dużo energii aby przywrócić ciału naturalną temperaturę
__________________
..:Nigdy nie żałuj uśmiechu
bo uśmiech jest mową duszy,
gdy słowa zawiodą
uśmiech serce poruszy:..
Milka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:07   #122
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Jak myślicie regularne kąpiele w jakuzzi mogą pomóc? Walczę z cellulitem kremami, peelingiem i ćwiczeniami. Chciała bym coś jeszcze niestety pływać nie potrafię
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 22:11   #123
Aneczka83i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Barbra18 Pokaż wiadomość
A ja w gazecie wyczytalam taki sposób nadeslany przez jedna z czytelniczek: Smaruje sie uda oliwą, przykłada gumową banką. lekko ja naciska i puszcza- skóra zostaje delikatnie zassana. Później przesuwa sie bańke wolnym, posuwistym ruchem po udzie. Ponoc to podobnie dziala jak jeden z zabiegów kosmetycznych na cellulit- endermologia.
o tym też słyszałam, że to ponoć domowy sposób naszych babć... i że niby działa... nie probowałam niestety.. aha i jeszcze jeśli o kremy do pozbycia sie tego świństwa... to polecam z avonu krem na rozstępy bo ten na cellulit nie działa
Aneczka83i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:21   #124
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny-masaż bańkami chińskimi pomaga! U mnie bańki w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami i kremem Slim Therapy PHARMACY LABORATORIES działają jak nic do tej pory nie działało. Jak tak dalej pójdzie to może się pozbędę celulitu do wakacji? Fajnie by było
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:14   #125
monia1975
Przyczajenie
 
Avatar monia1975
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
GG do monia1975
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witam.
Powtórzę za innymi, że nic tak nie działa jak masaż dobrym balsamem antycellulitowym i owinięcie strategicznych miejsc folią spożywczą na ok. 30min. Ze specyfików tego typu szczególnie polecam krem wyszczuplający i antycellulitowy firmy floslek. Do kupienia w aptekach. Super!
monia1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 23:34   #126
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ktoś pisał, że świetny jest masaż rękawicą szorstką. Widziałam, jak coś takiego wygląda, bo ktoś inny dał zdjęcie. Gdzie i za ile można kupić? W Rossmannie? I za ile?
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 08:25   #127
Jutka84
Przyczajenie
 
Avatar Jutka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 22
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Polecam piling z kawy z dodatkiem balsamu wyszczuplającego jest naprawde super lecz trzeba go stosować regularnie
Jutka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 17:19   #128
Muffida
Przyczajenie
 
Avatar Muffida
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: berlin
Wiadomości: 19
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kupiłam ostatnio antycellulitowe serum na noc i żel na dzień firmy lirene... słyszałam gdzieś, że są niezłe. Mam nadzieję Myślałam tez żeby zapisać się na vacu well do jakiegoś salonu fitness. Podobno po kilku razach widać zadowalające efekty Ale nie wiem, bo to wychodzi jakoś ok.350zł za 10 zabiegów(treningów).. Może któraś z Was chodziła na to???
__________________
najlepsze wciąż musi przyjść...
Muffida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:53   #129
Skierka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja oprócz pilingu z kawy używam maski na celulit z Tołpy, jestem niecierpliwa i niesystematyczna więc jedyne co mi się chce to dwa razy w tygodniu robie ten piling + maska na cellulit z folią i kocykiem, widać efekty Polecam.
Dodatkowo kupiłam seru z tołpy - jest mało wydajne ale jak dotąd nie używałam nic lepszego.
Skierka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 22:38   #130
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: domowe sposoby na cellulit

no nie mogę z tego odkurzacza - nie ma drogie panie domowych sposobów na cellulit, bo już by dawno ktoś coś wynalazł i te wszystkie firmy kosmetyczne nie miałyby co robić a tak na poważnie, to mi najbardziej pomogły zimne prysznice na uda i regularne picie Inneov cellulite - az nie sądziłam, że taki truskawkowy napój może tak rozbić od wewnątrz moją pomarańczową skórkę, a tu proszę
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 22:49   #131
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Jutka84 Pokaż wiadomość
Polecam piling z kawy z dodatkiem balsamu wyszczuplającego jest naprawde super lecz trzeba go stosować regularnie
hmm ten peeling z kawy mnie zainterewowal czesto przewija sie na watkach wiec czy moglabym dokladniej wiedziec jak sie go wytwarza.. cos specjalnego tzreba dodac oprocz tego balsamu??
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 14:30   #132
p0lianna
Raczkowanie
 
Avatar p0lianna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: domowe sposoby na cellulit

jestem przykładem pozbycia się cellulitu w kilka tygodni,,,
- prysznic lodowato-ciepły (na początku trudno wytrzymać, ale tkanka tłuszczowa super reaguje na szok termiczny)
- picie dużej ilości wody
- odpowiednia dieta czyli wyeliminowanie niektórych rzeczy z jedzenia (chleb biały, ryż biały, makaron biały, sery żółte i inne tłuste, smażone mięso, zero paluszków, chipsów, czekolady!!!, ani alkoholu)

cellulit to źle odkładana tkanka tłuszczowa i w zasadzie same sobie na niego pracujemy,
!!! jeśli mamy słabą "silną" wolę, to zapłaćmy komuś za regularną opiekę nad nami w tym trudnym okresie - dietetykowi, kosmetyczce.
mnie tak serce ściskało, że tyle płacę, że nie mogło się nie udać! jeśli nie będziemy się stosować do ich rad, to po prostu wyrzucamy ciężko zarobione pieniądze. a mnie na to nie było stać!
to mechanizm psychologiczny i ekonomiczny by się zmobilizować
__________________
"robię to, czego by nie robił nikt, gdyby robił to, co ja robię"
p0lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:10   #133
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja używam AA EXPRESSO SLIM - INTENSYWNE SERUM ANTYCELLULITOWE W żELU i jestem z niego bardzo zadowolona ma zapach kawy (który bardzo lubię) i mentolu troszkę chłodzi ciało - co dla mnie nie jest w sumie dobre ale cóż - a do tego efekty są super mój cellulit był widoczny a tu po miesiącu stosowania juz jest praktycznie wogóle niewidoczny tak, że ja ze swojej strony bardzo polecam to serum a teraz jestem na kupnie żelu modelującego brzuch i pośladki oczywiście z tej samej serii
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:17   #134
jokermanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: domowe sposoby na cellulit

A ja zakupiłam ostatnio masażer Philipsa Cellesse Beuty i jestem bardzo zadowolona Używam go już 3 tydzień (po 15 minut na 1 udo i pośladek, 2 razy w tygodniu) i zauważyłam już zmniejszenie cellulitisu .

Długo szukałam tego masażera ale znalazłam, kupiłam i polecam teraz każdemu bo na prawdę warto go kupić, trzeba tylko być systematycznym. Nie używam żadnych kremów antycellulitisowych tylko po masażu Philipsem wmasowuję balsam nawilżający na całe ciało.

Efekty są super i polecam ten masażer każdemu. Acha, jakby ktoś chciał zakupić to ja znalazłam go na stronce www.grosso.pl w zakładce zdrowie i uroda. Z tego co wiem to ta Pani ma do sprzedania jeszcze 1 czy 2 sztuki. Pozdrawiam wszystkich tak zadowolonych jak ja z efektów.
jokermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:43   #135
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez jokermanka Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam ostatnio masażer Philipsa Cellesse Beuty i jestem bardzo zadowolona Używam go już 3 tydzień (po 15 minut na 1 udo i pośladek, 2 razy w tygodniu) i zauważyłam już zmniejszenie cellulitisu .

Długo szukałam tego masażera ale znalazłam, kupiłam i polecam teraz każdemu bo na prawdę warto go kupić, trzeba tylko być systematycznym. Nie używam żadnych kremów antycellulitisowych tylko po masażu Philipsem wmasowuję balsam nawilżający na całe ciało.

Efekty są super i polecam ten masażer każdemu. Acha, jakby ktoś chciał zakupić to ja znalazłam go na stronce www.grosso.pl w zakładce zdrowie i uroda. Z tego co wiem to ta Pani ma do sprzedania jeszcze 1 czy 2 sztuki. Pozdrawiam wszystkich tak zadowolonych jak ja z efektów.
A ja mam do Ciebie prośbę czy mogłabyś co jakiś czas napisać, jak tam efekty w walce z cellulitem? Ponieważ mi zależy na całkowitej jego redukcji, dlatego nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto Dlatego proszę Cię, żebys za jakiś czas napisała czy się go pozbyłaś, będę bardzo wdzięczna
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 13:38   #136
karolcia8282823
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Mogłybyscie mi polecic tani a dobry krem na cellulit ?? i jeszcze jedno pytanko czy po tym kremie antycellulitowym moge owinąc sie folią spożywczą?? A i kiedy mam stosowac ten peeling kawowy przed czy po kremie antycellulitowym?? Z gory dzięki
karolcia8282823 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:12   #137
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Zawsze najpierw peeling a potem krem i owijanko
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:32   #138
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny, słuchajnie...
Peeling z kawy nie zmniejszy wam cellulitu. Wygładzi skórę (bo usunie zrogowaciały naskórek) jak każdy inny peeling.

Poza tym uważajcie z nim, bo jest bardzo ostry, i nie należy stosować go zbyt często - naskórek nie regeneruje się w tak ekspresowym tempie żeby robić taki peeling codziennie lub co dwa dni !!!!!

Poza tym taki peeling, lub mówiąc inaczej kofeina nie zostanie wchłonięta w tej postaci w skórę, nie ma ospowiadniego "transportera", no nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...

Efekt wygładzenia skóry to nic innego niż starcie "starych" zrogowaciałych komórek.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:47   #139
asiulekk84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja wszystkim walczącym z tym kobiecym paskudztwem polecam jako doskonałe uzupełnienie masażer z galenica
link usunięty przez moderatora
stosuję już go od kilku dobrych tygodni i muszę przyznac ze jest super
wygładza ujędrnia poprawia krązenie a co najważniejsze nie powoduje powstawania siniaków i pękania naczynek ( a mam do tego skłonnosc)
kupilam go na allegro prawie 3x razy taniej niż w zwykłej aptece

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-17 o 11:06 Powód: nieopłacona reklama
asiulekk84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 16:01   #140
mala071
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
GG do mala071
Dot.: domowe sposoby na cellulit

bardzo a to bardzo polecam endermologie po 10 zabiegach cellulit znikl i sylwestka stala sie duzo zgrabniejsza
mala071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:57   #141
karolcia8282823
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dzięki I prosze jeszcze o tani i skuteczny krem na cellulit Albo moze jakich wy uzywacie i ile ok. kosztują??
karolcia8282823 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 07:02   #142
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja uzywam kremu z AA (kofeina i ananas) i dziala. cellulit sie zmniejszyl
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 17:17   #143
jovvinka
Raczkowanie
 
Avatar jovvinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: domowe sposoby na cellulit

dziewczyny, a możecie napisać coś wiecej o tym Innov cellulite? jak to trzeba pić i w ogóle ile czasu i jak działa?
jovvinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 21:47   #144
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cześć dziewczyny!!!!

Walcze z celulitem odzawsze i zawsze mam ten sam problem, co bym nie robiła:ćwiczenia, masaze, pilingi diety antycelulitowe, to niestety celulit jest ciągle na moich udach i pośladkach.
Też jestem ciekawa czy te Innov cellulite działa ? Może ktoraś z was chętnie sie podzieli doświadczeniami z tym "wynalazkiem"? Warto w to zainwestować czy szkoda kasy wywalać w błoto?
Jetem bardzo szczupła i mam okropny celulit. Co robić?
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:59   #145
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: domowe sposoby na cellulit

wiecie co? mam pytanie bo wcześniej gdzieś czytałam o bańkach chińskich i wogole ze są dobre na cellulit i chciałam poczytać jeszcze coś o tym ale zgubiłam ten wątek i teraz już nie wiem gdzie to było czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z tymi bańkami??? chętnie poczytam!
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:01   #146
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!!

Walcze z celulitem odzawsze i zawsze mam ten sam problem, co bym nie robiła:ćwiczenia, masaze, pilingi diety antycelulitowe, to niestety celulit jest ciągle na moich udach i pośladkach.
Też jestem ciekawa czy te Innov cellulite działa ? Może ktoraś z was chętnie sie podzieli doświadczeniami z tym "wynalazkiem"? Warto w to zainwestować czy szkoda kasy wywalać w błoto?
Jetem bardzo szczupła i mam okropny celulit. Co robić?
ja pije inneov od paru dni i narazie nie mogę nic konkretnego powiedzieć bo to za mało czasu ale jestem pozytywnie nastawiona. nie licze na cud ale chociaz na małą poprawe może ty też powinnaś spróbować skoro nie innego ci nie pomaga
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:37   #147
Wyfantazjowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 41
Red face Dot.: domowe sposoby na cellulit

  1. Upijaj się wodą mineralną. Im więcej niegazowanej wody mineralnej wypijasz tym lepiej. Naukowcy apelują, że najlepsza woda to ta ze szklanych butelek. Należy też zwracać uwagę na to, aby nasza woda była niskosodowa.
  2. Poza wodą pij dużo zielonej herbaty
  3. Do szklanki wody warto wrzucić plasterek cytryny, bowiem sprzymierzeńcem w walce z cellulitem będzie witamina C, która bierze udział w odbudowie kolagenu
  4. Jedz dużo warzyw i owoców. Najlepsze jarzyny to te zielone, a owoce cytrusowe.
  5. Maksymalnie ogranicz spożycie cukru i soli
  6. Nie każdy tłuszcz jest zły, ale w swojej diecie postaw na oliwę z oliwek lub pestek winogron, ryby oraz miękkie margaryny bogate w kwasy tłuszczowe
  7. Z węglowodanów wybieraj produkty nieprzetworzone (brązowy ryż, makaron razowy, kasze gryczaną, kiełki zbóż, płatki owsiane
  8. Podobnie białe pieczywo zastąp razowym z ziarnami zbóż
  9. Unikaj smażenia na rzecz gotowania (najlepiej na parze) lub pieczenia
  10. Nigdy nie wracaj do starych i złych nawyków, bo żadna tymczasowa dieta nie przynosi trwałych efektów ) pozdrawiam
Wyfantazjowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:56   #148
Citty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Szczrze powiedziawszy wypróbowałam linię Garniera
i na prawdę spodobała mi się. Na początku przyciągnął mnie
zapach, a potem stwierdziłam że wypróbuje. Kupiłam zestaw (peeling cukrowy
roll-on, balsam) muszę powiedzieć, że jestem z niego zadowolona.
Do tego myłam się specjalną szorstką myjką, no i na przemian ciepła i zimna woda
Citty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 17:06   #149
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Wyfantazjowana Pokaż wiadomość
  1. Upijaj się wodą mineralną. Im więcej niegazowanej wody mineralnej wypijasz tym lepiej. Naukowcy apelują, że najlepsza woda to ta ze szklanych butelek. Należy też zwracać uwagę na to, aby nasza woda była niskosodowa.
  2. Poza wodą pij dużo zielonej herbaty
  3. Do szklanki wody warto wrzucić plasterek cytryny, bowiem sprzymierzeńcem w walce z cellulitem będzie witamina C, która bierze udział w odbudowie kolagenu
  4. Jedz dużo warzyw i owoców. Najlepsze jarzyny to te zielone, a owoce cytrusowe.
  5. Maksymalnie ogranicz spożycie cukru i soli
  6. Nie każdy tłuszcz jest zły, ale w swojej diecie postaw na oliwę z oliwek lub pestek winogron, ryby oraz miękkie margaryny bogate w kwasy tłuszczowe
  7. Z węglowodanów wybieraj produkty nieprzetworzone (brązowy ryż, makaron razowy, kasze gryczaną, kiełki zbóż, płatki owsiane
  8. Podobnie białe pieczywo zastąp razowym z ziarnami zbóż
  9. Unikaj smażenia na rzecz gotowania (najlepiej na parze) lub pieczenia
  10. Nigdy nie wracaj do starych i złych nawyków, bo żadna tymczasowa dieta nie przynosi trwałych efektów ) pozdrawiam
Chyba musze sobie te zasady na czole przyczepić czytałam w gazecie że bardzo dobry jest masaz zimna woda chyba sprubuje
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:17   #150
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
ja pije inneov od paru dni i narazie nie mogę nic konkretnego powiedzieć bo to za mało czasu ale jestem pozytywnie nastawiona. nie licze na cud ale chociaz na małą poprawe może ty też powinnaś spróbować skoro nie innego ci nie pomaga
A możesz napisać ile zapłaciłaś za ten specyfik i jak to wygląda pod względem ekonomicznym ? (chodzi mi o ilość herbatek w opakowaniu i dzienne dawkowanie). Dzięki
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.