Black-Red-White :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 00:43   #1
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Wink

Black-Red-White :D


Witam dziewczynki nareszcie wakacje, a ja mam czas coś nowego wrzucać taki sobie niedzielny makijażyk, mama oczywiście psioczyła, że za mocno, że jak to tak itd. może wyda Wam się dziwne, żeby czerwoną kreskę na powiece, ale ja lubię się tak malować dobra, nie będę się długo rozpisywać, bo godzina późna, mam już dość jak na jeden dzień


Oczywiście podkreślenia policzków nie widać, jak zwykle może na cyfrówce byłoby lepiej widać, no ale co zrobić... Dobrze chociaż, że w komórce aparat mam dobry i PS-em jako tako się umiem obsługiwać


Jako bonus (ost. zdjęcie) makijaż z piątku, oczywiście w szkole w nim nie byłam, dopiero później się umalowałam. Musiałam jakoś wyglądać bo szłam na ognisko dobra, mniejsza o to

Lista kosmetyków:
- korektor Miss Sporty
- puder bazarkowy
- puder Joko
- puder brązujący bazarkowy
- róż z palety Miss Rose
- cienie z palety Miss Rose
- kredka z Vipery
- tusz Miss Sporty
- bezbarwna pomadka bazarkowa & błyszczyk Vipera

Miłego oglądania
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."

Edytowane przez Monika1994
Czas edycji: 2009-03-16 o 17:59
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 07:46   #2
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Black-Red-White :D

.Mi się podoba.Fajny pomysł na okotylko ja bym tą czerwoną kreskę do końca powieki pociągneła P.s.masz bardzo ładną buzie
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:10   #3
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Black-Red-White :D

Mi się bardzo podoba, wprawdzie tej czerwonej kreski nie zauważyłam odrazu, ale jest ok))

P.S równiez uważam, ze masz ładną buzię
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:10   #4
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Black-Red-White :D

Świetnie wyglądasz w tym makijażu. Masz na tyle ciemne oczka i ich oprawę, że czerwień nie robi efektu zapłakanych oczy. Kreska na dolnej powiece rewelacyjna, tą na górnej, jak pisze paulina150528, pociągnęłabym do końca, teraz wygląda na urwaną. Generalnie podoba mi się
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:19   #5
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
.Mi się podoba.Fajny pomysł na okotylko ja bym tą czerwoną kreskę do końca powieki pociągneła P.s.masz bardzo ładną buzie
Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba, wprawdzie tej czerwonej kreski nie zauważyłam odrazu, ale jest ok))

P.S równiez uważam, ze masz ładną buzię
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz w tym makijażu. Masz na tyle ciemne oczka i ich oprawę, że czerwień nie robi efektu zapłakanych oczy. Kreska na dolnej powiece rewelacyjna, tą na górnej, jak pisze paulina150528, pociągnęłabym do końca, teraz wygląda na urwaną. Generalnie podoba mi się
Dziękuję dziewczyny Ja właśnie bałam się takiego efektu zapłakanych oczu, więc nie chciałam kreski ciągnąć na całą powiekę ta dolna powieka to w ogóle wybryk, tam miał być brzoskwiniowy cień, ale w wypadku przy pracy zmajstrowałam coś takiego noo, chyba jednak dobrze tak czasem "wybryknąć"
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:19   #6
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Black-Red-White :D

fajnie ja bym nie ciągneła tej kreski dalej bo teraz wygląda bardzo dobrze - delikatnie. Więcej czerwieni byłoby ryzykowne.
bardzo mi sie podoba
drugi makijaż też fajnie się zapowiada tylko szkoda że nie ma z zamknietymi oczami zdjęcia.
pozdrawiam
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:40   #7
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Black-Red-White :D

bardzo mi sie podoba a przede wszystkim masz piekna twarz.a tak na marginesie bo dosc mnie to zaciekawilo czy 1994 to rok urodzenia??bo troche mnie to zszokowalo :P
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 11:00   #8
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
fajnie ja bym nie ciągneła tej kreski dalej bo teraz wygląda bardzo dobrze - delikatnie. Więcej czerwieni byłoby ryzykowne.
bardzo mi sie podoba
drugi makijaż też fajnie się zapowiada tylko szkoda że nie ma z zamknietymi oczami zdjęcia.
pozdrawiam
Dziękuję ten drugi makijaż też miałam wrzucić, ale nie zdąrzylam porobić fot przed ogniskiem, a po ognisku to wiesz...


Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba a przede wszystkim masz piekna twarz.a tak na marginesie bo dosc mnie to zaciekawilo czy 1994 to rok urodzenia??bo troche mnie to zszokowalo :P

No tak, rok urodzenia wiem, nie wyglądam na 14 lat, zwłaszcza w makijażu no ale co poradzę, że ja szybko dorastam
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:21   #9
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Black-Red-White :D

Fajny pomysł z tą czerwoną kreseczką ! Także bym jej nie przeciągała, bo zatracisz subtelność tego makijażu! Zresztą bardzo Ci pasuje do Twojej urody ! Chyba sama go wypróbuje, bo naprawdę jest śliczny i ciekawy !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:30   #10
moonciaa
Raczkowanie
 
Avatar moonciaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: miasto grzechu i rozpusty
Wiadomości: 164
GG do moonciaa
Dot.: Black-Red-White :D

mnie sie bardzo podba cudownie ci w takim makijazu jesteś piekniusia z zamiłowania do mocniejszych makijazy to byłby mój dziennyc;D
__________________
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera...
moonciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:32   #11
moonciaa
Raczkowanie
 
Avatar moonciaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: miasto grzechu i rozpusty
Wiadomości: 164
GG do moonciaa
Dot.: Black-Red-White :D

1994 to domyslam się ze to twoja data urodzenia? o rety jaka ty młoda dupcia jesteś:P ze niby masz 14 lat???????????
__________________
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera...
moonciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 11:33   #12
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Black-Red-White :D

Ślicznie się pomalowałaś.. Wyglądasz tu duużo na starszą Na tych fotkach to bym ci dała z 17 lat.. a tu proszę .. 14 Ogólnie bardzo fajny pomysł z tą kreseczką.. Ślicznie wyglądasz.. BuŚś
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:43   #13
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Fajny pomysł z tą czerwoną kreseczką ! Także bym jej nie przeciągała, bo zatracisz subtelność tego makijażu! Zresztą bardzo Ci pasuje do Twojej urody ! Chyba sama go wypróbuje, bo naprawdę jest śliczny i ciekawy !

Dziękuję cieszę się niezmiernie, że mogę być dla kogoś inspiracją a ta kreska to taka moja radosna twórczość, kiedyś się tak zmalowałam, spodobało mi się i tak już zostało


Cytat:
Napisane przez moonciaa Pokaż wiadomość
mnie sie bardzo podba cudownie ci w takim makijazu jesteś piekniusia z zamiłowania do mocniejszych makijazy to byłby mój dziennyc;D
Noo dla mnie dzienny to raczej nie był dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez moonciaa Pokaż wiadomość
1994 to domyslam się ze to twoja data urodzenia? o rety jaka ty młoda dupcia jesteś:P ze niby masz 14 lat???????????
Dobrze się domyślasz 14 latek mam "młoda dupcia" haha xD

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ślicznie się pomalowałaś.. Wyglądasz tu duużo na starszą Na tych fotkach to bym ci dała z 17 lat.. a tu proszę .. 14 Ogólnie bardzo fajny pomysł z tą kreseczką.. Ślicznie wyglądasz.. BuŚś

Dziękuję wiem, starzej wyglądam, ale to się czasem przydaje nie mówmy o tym publicznie
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 12:53   #14
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Black-Red-White :D

Jesteś ładną Dziewczyną z ślicznymi , dużymi oczami i ten makijaż to podkreśla zgadzam się jednak z sugestiami na temat kreseczki
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 12:54   #15
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Black-Red-White :D

oj nie zauważyłam,żeś taka młodziutkaa już taka piękna kobietaskoro już teraz tak dobrze Ci wychodzi malowanie i podkreślanie swojej urody ciekawa jestem co będzie pózniej
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:13   #16
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Jesteś ładną Dziewczyną z ślicznymi , dużymi oczami i ten makijaż to podkreśla zgadzam się jednak z sugestiami na temat kreseczki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
oj nie zauważyłam,żeś taka młodziutkaa już taka piękna kobietaskoro już teraz tak dobrze Ci wychodzi malowanie i podkreślanie swojej urody ciekawa jestem co będzie pózniej
Aah, bardzo mi miło dziękuję ślicznie
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 14:23   #17
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Black-Red-White :D

Mi się bardzo podoba taki makijaż, szkoda tylko, że nie przeciągnęłaś tej czerwonej kreseczki nad całą górną linią rzęs. Dla mnie czerwona kreska nie jest dziwna, wygląda bardzo oryginalnie.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 16:09   #18
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Black-Red-White :D

Świetnie podkreślona dolna powieka, chociaż dodałaś sobie nią latek, ale za to ta czerwona kreseczka dodaje makijażowi figlarności Podoba mi się
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:25   #19
BADweasel
Raczkowanie
 
Avatar BADweasel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 282
Dot.: Black-Red-White :D

Kwitniesz nam w oczach, Moniko bardzo Ci do twarzy w tym makijażu i szalenie mi się podoba. bardzo lubię podniesione oko taką delikatną ukośną kreseczką. a czerwienią z miss rose jestem oczarowana, bo szukałam dlugo i zadne ingloty, i IB nie zastąpią tej czerwoności
__________________
nieuleczalnie chora na życie...

BADweasel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 17:34   #20
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Black-Red-White :D

ślicznie tylko tyle powiem
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:08   #21
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Black-Red-White :D

śliczna buźka a to ostatnie zdjęcie oka rewelacyjne
tą czerwoną kreskę można spokojnie pociągnąć przez całą powiekę i będzie bardziej wieczorowy makijażyk a tak to jest bardzo dziewczęco i delikatnie bardzo ładnie
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 23:34   #22
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba taki makijaż, szkoda tylko, że nie przeciągnęłaś tej czerwonej kreseczki nad całą górną linią rzęs. Dla mnie czerwona kreska nie jest dziwna, wygląda bardzo oryginalnie.
Dziękuję po Waszych uwagach odnośnie tej kreseczki też żałuję

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Świetnie podkreślona dolna powieka, chociaż dodałaś sobie nią latek, ale za to ta czerwona kreseczka dodaje makijażowi figlarności Podoba mi się

Dziękuję cieszę się, że się podoba


Cytat:
Napisane przez BADweasel Pokaż wiadomość
Kwitniesz nam w oczach, Moniko bardzo Ci do twarzy w tym makijażu i szalenie mi się podoba. bardzo lubię podniesione oko taką delikatną ukośną kreseczką. a czerwienią z miss rose jestem oczarowana, bo szukałam dlugo i zadne ingloty, i IB nie zastąpią tej czerwoności
Fakt, fajowa ta czerwień innych czerwieni nie miałam przyjemności testować, ale ta mi w zupełności wystarcza dziękuję

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ślicznie tylko tyle powiem
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
śliczna buźka a to ostatnie zdjęcie oka rewelacyjne
tą czerwoną kreskę można spokojnie pociągnąć przez całą powiekę i będzie bardziej wieczorowy makijażyk a tak to jest bardzo dziewczęco i delikatnie bardzo ładnie
Wszystkie zdjęcia robione komórką, a to ostatnie nawet nie ruszone PS mi też się bardzo spodobało, więc dodałam je jako bonus dziękuję ślicznie
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:48   #23
NATALENKA100
Raczkowanie
 
Avatar NATALENKA100
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 413
GG do NATALENKA100
Dot.: Black-Red-White :D

Makijaż wykonany bardzo starannie i dokładnie.Dobrze podkreśla urode której zreszta Ci nie brak..Uroczo
NATALENKA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:44   #24
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez NATALENKA100 Pokaż wiadomość
Makijaż wykonany bardzo starannie i dokładnie.Dobrze podkreśla urode której zreszta Ci nie brak..Uroczo
Dziękuję bardzo
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:51   #25
viola34
Raczkowanie
 
Avatar viola34
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 426
Dot.: Black-Red-White :D

Monia bardzo ładnie ciekawie z tą kreseczką i może faktycznie spróbuj następnym razem pociągnąc do końca śliczniutka jesteś , bardzo podobna do mojej córy która uważam za 8 cud świata
viola34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 17:46   #26
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez viola34 Pokaż wiadomość
Monia bardzo ładnie ciekawie z tą kreseczką i może faktycznie spróbuj następnym razem pociągnąc do końca śliczniutka jesteś , bardzo podobna do mojej córy która uważam za 8 cud świata
Spróbuję następnym razem pociągnąć na całą powiekę dziękuję a córa napewno śliczna po mamie
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 23:31   #27
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Black-Red-White :D

Monika dziś sobie pozwoliłam wypróbować Twój makijaż na sobie! Mimo, że mam niebieskie oczka to i tak super wyszło! Wszystkim się bardzo podobało ! Fajny pomysł - niby taki prościutki ten makijaż a ma coś figlarnego w sobie !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 00:46   #28
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Monika dziś sobie pozwoliłam wypróbować Twój makijaż na sobie! Mimo, że mam niebieskie oczka to i tak super wyszło! Wszystkim się bardzo podobało ! Fajny pomysł - niby taki prościutki ten makijaż a ma coś figlarnego w sobie !
Cieszę się niezmiernie powiedz, że porobiłaś fotki, bo jak nieee... jak masz zdjęcia to wrzuć na MM, zobaczymy jak wygląda z niebieskimi oczkami, bo jestem bardzo ciekawa
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 01:42   #29
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Cieszę się niezmiernie powiedz, że porobiłaś fotki, bo jak nieee... jak masz zdjęcia to wrzuć na MM, zobaczymy jak wygląda z niebieskimi oczkami, bo jestem bardzo ciekawa
Foteczki niestety nie zrobiłam ! Mój biedny aparacik nawalił w długi weekend majowy - szkoda bo takie śliczne fotki z Wrocławia bym miała! Ale jak go naprawie (choć nie wiem czy to się opłaca) albo kupię nowy to na pewno zrobię i wrzucę ! Pozdrawiam Młodą i Zdolną Wizażankę !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 10:09   #30
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Foteczki niestety nie zrobiłam ! Mój biedny aparacik nawalił w długi weekend majowy - szkoda bo takie śliczne fotki z Wrocławia bym miała! Ale jak go naprawie (choć nie wiem czy to się opłaca) albo kupię nowy to na pewno zrobię i wrzucę ! Pozdrawiam Młodą i Zdolną Wizażankę !
Ahh, szkoda... ale to nic, jak jak już będziesz mogła to się nam pokażesz dziękuję ślicznie, pozdrawiam również
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.