Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 20:31   #3511
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
No i doczekałyśmy się odpowiedzi:

http://cgi.ebay.pl/Cosmelan-Pack-Dep...dZp1638Q2em122

czyli wysyłać będzie przesyłki za 3 tyg. począwszy od dziś, w co nawet bym nie uwierzyła bo mówiła mi, że będzie miała cosmelan w tym tyg.!!!

I co teraz?
Może Wam wysłała, skoro zamawiałyście miesiąc temu!!! Tego Wam życzę
Ja chyba muszę się pożegnać z cosmelanem - no, chyba, że u dermatologa, ale tyle pieniędzy to ja nie mam
aha19- przywróciłaś mi utraconą nadzieję.Może jednak nie wszystko stracone
Ja muszę to mieć w przyszlym tygodniu.W koncu idę na wymarzony urlopBez cosmelanu nic nie ma sensu.Następny urlop /znacznie krótszy/dopiero w styczniu.Nie wyrobię do tego czasu
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:33   #3512
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A mnie, kiedy miałam trochę krótsze włosy ( teraz mam do połowy pleców), a mam chwała ci Boże za to, bardzo gęste włosy, to fryzjerzy zawsze czesali mnie a'la Krystyna Loska. Czyli wylakierowana pieczarka.
Ja też mam gąszcz niesamowity na głowie - ale wcale mnie to nie zachwyca, bo bywa że rosną mi wszerz, a nie wzdłuż I tylko spiąć na gładko zostaje a marzy mi się mała gładka krótka fryzurka. Cóż, nie dla mnie
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:35   #3513
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Józefinka, don't give up! Będzie dobrze, trzymam kciuki, żeby ten cosm. dotarł wreszcie do ciebie. Ja też brałam extra wolne (3 tyg.!!!) w celu samotnego łuszczenia się. To ważne i domyślam się co czujesz
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:36   #3514
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
To znaczy, że Ania z Kaliforni wystawiła nowe aukcje...a to szelma
..ja jej jakoś głupoi i irracjonalnie wierzę
Dome ja też jej cały czas wierzyłam, że już w tym tygodniu będę mogła sobie spokojnie zamówić, bo tak zapewniała, że będzie je miała. A mi głupiej nawet śnił się ten cosmelan po nocach i że będe miała piękną buźkę. Naprawdę już nie mogłam się doczekać tego momentu co chwilę zaglądałam na ebay'a z nadzieją. A tu nic i nadzieja umarła. I nie ma cosmelanu.
Mi się jednak wydaje, że ona uczciwa jest i jeśli Wam do tej pory nie wysłała, a nie chcecie czekać 3 tyg., to ona Wam tą kasę zwróci. Napewno, więc nie martwcie się
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:37   #3515
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Józefinka, don't give up! Będzie dobrze, trzymam kciuki, żeby ten cosm. dotarł wreszcie do ciebie. Ja też brałam extra wolne (3 tyg.!!!) w celu samotnego łuszczenia się. To ważne i domyślam się co czujesz
analuiza-dzięki za wsparcie
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:39   #3516
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

up!!! oczywiście annaluiza. sorki
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:41   #3517
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
Dome ja też jej cały czas wierzyłam, że już w tym tygodniu będę mogła sobie spokojnie zamówić, bo tak zapewniała, że będzie je miała. A mi głupiej nawet śnił się ten cosmelan po nocach i że będe miała piękną buźkę. Naprawdę już nie mogłam się doczekać tego momentu co chwilę zaglądałam na ebay'a z nadzieją. A tu nic i nadzieja umarła. I nie ma cosmelanu.
Mi się jednak wydaje, że ona uczciwa jest i jeśli Wam do tej pory nie wysłała, a nie chcecie czekać 3 tyg., to ona Wam tą kasę zwróci. Napewno, więc nie martwcie się
aha19-mnie się też dziwnie wydaje,że ona uczciwa jest.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 20:58   #3518
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Tyle nas przegląda wątek a zadna nic nie pisze .Chyba ta wiadomość była załamująca.A może to lekarze się zmówili i wysuszyli nasze zródełko?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:59   #3519
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome i inne Piękne Kobiety - co mam wpisać rubrykę mail przy rejestrowaniu się do paypal - mój mail, czy mam wymyslić jakiś nowy ? no po prostu zgłupiałam !
Ratunku!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:02   #3520
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

/Dodam, że zgłupiałam, bo jak to - mam podać swoje hasło do swojego prywatnego maila ??? Dziewczyny - proszę , heeeelp!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:06   #3521
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Tyle nas przegląda wątek a zadna nic nie pisze .Chyba ta wiadomość była załamująca.A może to lekarze się zmówili i wysuszyli nasze zródełko?
pojęcia nie mam co się dzieje z tym cosmelanem pomyślicie że jestem głuptas i że przepłacam, ale ja nie znoszę zakupów w sieci i tego ryzyka i oczekiwania, i tej niepewności. I bez tego mam dość spraw które mnie zatruwają. Więc cosmelan kupuję u mojej pani chirurg. To naiwne być może, ale zawsze pewne i na czas. Tyle, że ta pewność kosztuje 480 zł
kurczę, nic Wam kochane nie poradzę
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 21:07   #3522
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
/Dodam, że zgłupiałam, bo jak to - mam podać swoje hasło do swojego prywatnego maila ??? Dziewczyny - proszę , heeeelp!
nie, nie do maila, tylko jak dobrze rozumiem w celu zarejestrowania się na paypal ...
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:10   #3523
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja ci nie pomogę bo płaciłam paypalem tylko przelewem bo mojej karty nie chciało
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:12   #3524
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

oczywiście nie paypalem tylko przelewem
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:13   #3525
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
/Dodam, że zgłupiałam, bo jak to - mam podać swoje hasło do swojego prywatnego maila ??? Dziewczyny - proszę , heeeelp!
RYBKO MOJA KOCHANA: podajesz swój adres mailowy, który od tej pory będzie w systemie PAYPAL Twoim nickiem rozpoznawczym ( jak kamilia na forum). Następnie ustanawiasz Twoje indywidulane hasło do systemy PAYPAL np.: czerwonemajtkiwgrochy i JUŻ !!!! I love You
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:15   #3526
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja ci nie pomogę bo płaciłam paypalem tylko przelewem bo mojej karty nie chciało
Mojej tez nie będzie chciało bo ja nie mam tych trzech cyfr z tyłu bo tam nie mam nawet jednej cyfry :-(
Ane - kupowałaś cosmelan płacąc przelewem ? To tak można ? U każdego sprzedają cego ? Tak się rozgorączkowałam, bo ten cosmelan jest na ebay teraz i chcę się zabezpieczyć, żeby mieć go w lodówce i nie przepłacać potem, gdy będę miała widoczne dno słoika .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:18   #3527
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
pojęcia nie mam co się dzieje z tym cosmelanem pomyślicie że jestem głuptas i że przepłacam, ale ja nie znoszę zakupów w sieci i tego ryzyka i oczekiwania, i tej niepewności. I bez tego mam dość spraw które mnie zatruwają. Więc cosmelan kupuję u mojej pani chirurg. To naiwne być może, ale zawsze pewne i na czas. Tyle, że ta pewność kosztuje 480 zł
kurczę, nic Wam kochane nie poradzę

A JA KOCHAM ZAKUPY W SIECI I JESTEM ICH MANIACZKĄ.... jest taniocha pełną gębą - więc bez stresów mogę wydawać potem krocie na moje ukochane kozaki, ktore nie mieszczą sie już u nas w garderobie i chyba przeprowadzę część do starszego Syna - byle mnie nie wyrzucił
Poza tym cosmelan w sieci kosztuje trzy razy mniej - tzn dwie pary kozaków gratis
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:20   #3528
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
RYBKO MOJA KOCHANA: podajesz swój adres mailowy, który od tej pory będzie w systemie PAYPAL Twoim nickiem rozpoznawczym ( jak kamilina na formu). Następnie ustanawiasz Twoje indywidulane hasło do systemy PAYPAL np.: czerwonemajtkiwgrochy i JUŻ !!!! I love You
Dziękuję za wsparcie , jedynie hasło -... grochy kojarzą mi się z plamami. Dome - czy zostaniesz moją żoną ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:22   #3529
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Mojej tez nie będzie chciało bo ja nie mam tych trzech cyfr z tyłu bo tam nie mam nawet jednej cyfry :-(
Ane - kupowałaś cosmelan płacąc przelewem ? To tak można ? U każdego sprzedają cego ? Tak się rozgorączkowałam, bo ten cosmelan jest na ebay teraz i chcę się zabezpieczyć, żeby mieć go w lodówce i nie przepłacać potem, gdy będę miała widoczne dno słoika .
kamilia : musiało Ci się wytrzeć... wszystkie karty mają specjalny KOD KTÓRY ZABEZPIECZA KARTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEĘ!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Wszystkie karty T O mają
Chyba muszę Cię adoptować Malutka
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 21:26   #3530
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie , jedynie hasło -... grochy kojarzą mi się z plamami. Dome - czy zostaniesz moją żoną ?
Cholera - to ja wolę być Twoją żoną... niż Cię adoptować....
ale lans...Ty dłuuuuuuuuuuuggggiieeeeee włosy do pasa , ja króciutkie blond - pełna korba do tego dupencje a'la Jenifer Lopez - malajka : love:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:27   #3531
qqqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny jak wygląda sprawa kosztów kupowania na eBayu, bo ja się dowiadywałam w banku i tak na prawdę wiem ile prowizji bierze mój bank, ale do tego jeszcze dochodzą koszty banku odbiorcy, a to jest już różne w zależności od kraju i konkretnego banku. Czy któraś z Was to wie, bo może do ceny tego zestawu Cosmelanu trzeba dołożyć albo 1usd albo i 100usd!!!

No i czy nie lepiej kupić na eBay Dermamelan, w końcu skoro firma wprowadza jakąś nowość, to znaczy, że to jest jakieś ulepszenie... Ostatnio widziałam na eBay
qqqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:28   #3532
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
kamilia : musiało Ci się wytrzeć... wszystkie karty mają specjalny KOD KTÓRY ZABEZPIECZA KARTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEĘ!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Wszystkie karty T O mają
Chyba muszę Cię adoptować Malutka
Naprawdę z tyłu , tam gdzie mój podpis, nie mam ani jednej cyferki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:30   #3533
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Mojej tez nie będzie chciało bo ja nie mam tych trzech cyfr z tyłu bo tam nie mam nawet jednej cyfry :-(
Ane - kupowałaś cosmelan płacąc przelewem ? To tak można ? U każdego sprzedają cego ? Tak się rozgorączkowałam, bo ten cosmelan jest na ebay teraz i chcę się zabezpieczyć, żeby mieć go w lodówce i nie przepłacać potem, gdy będę miała widoczne dno słoika .
przelew - NIESTETY DODATKOWE KOSZTY SAMEGO MACIERZYSTEGO BANKU
PAYPAL - jedynie wartość przedmiotu transakcji.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:32   #3534
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Naprawdę z tyłu , tam gdzie mój podpis, nie mam ani jednej cyferki
kamilia BŁAGAM- zmień bank, normalnym jest obecnie, że Twoja karta ma Ci POMÓC - zawsze i wszędzie - żadna łacha
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:37   #3535
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez qqqwerty Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wygląda sprawa kosztów kupowania na eBayu, bo ja się dowiadywałam w banku i tak na prawdę wiem ile prowizji bierze mój bank, ale do tego jeszcze dochodzą koszty banku odbiorcy, a to jest już różne w zależności od kraju i konkretnego banku. Czy któraś z Was to wie, bo może do ceny tego zestawu Cosmelanu trzeba dołożyć albo 1usd albo i 100usd!!!

No i czy nie lepiej kupić na eBay Dermamelan, w końcu skoro firma wprowadza jakąś nowość, to znaczy, że to jest jakieś ulepszenie... Ostatnio widziałam na eBay
Na eBay-u szukaj tylko sprzedających w systemie PAYPAL !!!!!!

Czytaj wcześniejsze posty tam podałyśmy kilka istototnych info: bank to dodatkowe koszty i to takie, że można paść od razu ...więc po co przepłacać. PAYPAL - system z prostotą obsługi gwarantuje bezpieczne i ubezpieczone transkcje do 2000 EUR i...zero kosztów tylko wartośc przedmitu transakcji
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:39   #3536
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia-zapłaciłam za swój zestaw przelewem mimo ze sprzedajaca preferowała paypal ale jak wspomniałam mojej karty nie chciało.Wysłałam do niej maila z zapytaniem czy mozna a ona na to oczywiście przecież jesteśmy w europie .Podała mi numer przesyłki kurierskiej i mogłam sledzić gdzie mój zestawik aktualnie się znajduje.A w ogóle to też lubię zakupy w sieci.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:42   #3537
facet11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam drogie panie!
Mam nadzieję, że nie przegonicie mnie od razu z tego forum.
Przypadkiem natrafiłem na to forum probując dowiedzieć się czegoś więcej o ciekawej osobie glo_revitalize (i tu się sprawa wyjaśnia ).
Wygląda na to, że jestem jedną z osób oszukanych przez nie jaką Ann ze USA.
Nie wiem jak wy, ale ja nie wierzę już w te kolejne terminy wysyłki tej osoby. Wczoraj otworzyłem spór na paypal z powodu nie otrzymania przedmiotu. Napisałem wczoraj jeszcze e-meila do tej amerykanki, ale nie odpisuje. Także moim następnym posunięciem będzie przekształcenie sporu w roszczenie paypal. Od tej pory to serwis PayPal zbada sprawę i rozstrzygnie ją (oczywiście są dwie wersje możliwe: wysyłka przedmiotu lub zwrot pieniędzy).

Wyjaśniam też, że każda z osób która wygrała aukcje u glo_revitalize musiała płacić przez paypal, innej możliwości nie ma.
facet11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:44   #3538
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

...a gdzie buczuś, madziuś777777777777777777 7777777, cassatta duńska, masimka. lidziaM i reszta ??????
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:55   #3539
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez facet11 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie!
Mam nadzieję, że nie przegonicie mnie od razu z tego forum.
Przypadkiem natrafiłem na to forum probując dowiedzieć się czegoś więcej o ciekawej osobie glo_revitalize (i tu się sprawa wyjaśnia ).
Wygląda na to, że jestem jedną z osób oszukanych przez nie jaką Ann ze USA.
Nie wiem jak wy, ale ja nie wierzę już w te kolejne terminy wysyłki tej osoby. Wczoraj otworzyłem spór na paypal z powodu nie otrzymania przedmiotu. Napisałem wczoraj jeszcze e-meila do tej amerykanki, ale nie odpisuje. Także moim następnym posunięciem będzie przekształcenie sporu w roszczenie paypal. Od tej pory to serwis PayPal zbada sprawę i rozstrzygnie ją (oczywiście są dwie wersje możliwe: wysyłka przedmiotu lub zwrot pieniędzy).

Wyjaśniam też, że każda z osób która wygrała aukcje u glo_revitalize musiała płacić przez paypal, innej możliwości nie ma.
OOOOOOOOOO JA CIĘ !!!!!!!!!!! facet na forum : mdleje:

A tak poważnie jest to potwierdzenie moich wcześniejszych informacji
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:56   #3540
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
kamilia BŁAGAM- zmień bank, normalnym jest obecnie, że Twoja karta ma Ci POMÓC - zawsze i wszędzie - żadna łacha
Cholera- mam kartę maestro w pakao sa. Niby żaden bank - krzak
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.